Arama sonuçlarınız

1. S

Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi Ve Satın Alma Süreci Nelerdir ???

Yorum yapmışım zamanında uzun zamandır da girmediğim için bildirimlerden girdim. arasam bulamam yani:
  2. S

Çinde üretilen Üürnler Eskiden Algılandığı gibi maalesef kötü değiş artık. tabii ki bunu bütün ürünler için söytlemek mümkün değil. Ama Alibaba sayesinde, üreticilerin globalleşmesi sonucunda ithalat ihrarac yapmaya çalışan firmalar, Bazı Standartlara uymak zorundalar. doğal olarak Bir çok...
  3. S

Birkaç Gün önce iş yeri içinde bir ürün satın aldık, sprngten, kesinlikle adamlar bu işi biliyor arkadaşlar. ve çok titiz bir şekilde istenilenden fazlasını sunuyorlar. mükemmel hizmet çok teşekkür ediyorum spring water
  4. S

Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat!!!

Kardeşim Doğru söylüyorsun zaten hava basıldı, sonra değişti. olmadı 3 ay sonra bir daha değişti ama randıman alamadık. cihazın içini komple yenilecik nerdeyse tank ve filtre olarak sonuç yok. ya işten anlayan biri denk gelmiyor ya da vadesini doldurdu... :/
  5. S

Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat!!!

Ben Birkaç Senedir. ihlasın bir arıtmasını kullanıyordum ama, artık az su vermeye başladı, ve suyun tadıda filtreleri değiştirmemize rağmen, düzelmedi burdaki yazılan ürünleri değerlendiricem. uzun süre kullanabileceğimiz bir ürün almak istiyorum.
  6. S

Evden çıkan yaşlılara para cezası geliyor!!

Bir yaştan sonra ölmeden anlamıyorlar maalesef :) biz demi aynı olacaz acaba :/
  7. S

Redmi note 9 pro/max vs Realme 6 pro

bencede tasarım olarak realmi olmalı ama, kalite olarak Xaomi Redmi olmalı, Yani Xaomi realmi tasarımında bir tel yaparsa fiyatını çok uçurmadani zaten piyasanın yüzde 10una şuan hakim daha da fazla kullanıcıya erişir bence....
  8. S

Bende Cemil Bey'e Katılıyorum, yani adı sanı duyulmamış bir çok dandik su arıtma cihazı varken piyasada, iyi olanları anca gerekli mercilerin tavsiyesi üzerine bulabiliyoruz. ve benimde araştırmalarım sonucunda, karşıma bir kaç marka çıktı, Ege Life, Spirng Water, İhlas, iosmith, ve Yeni...
  9. S

Videolarıma Yorum Gelmiyor

izleniyorsa yoruma ne gerek var,, çok istiyorsan gönder bir link yapalım yorum :)
  10. S

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

Bende Bir Su Arıtma Cihazı Aldım, Ege life Ve çok memmunum, Değerlendirmenizi Tavsiye ederim. 8 filtre 11 aşamalı bir Ürün ve Muazzam Su Arıtıyor. Ürünün sayfasına Sağlıklı Su Arıtma Cihazı adresinden ulaşabilirsiniz.