Arama sonuçlarınız

1. N

İnternet paylaşmayı QR koda nasıl kapatabilirim?

arkadaşlar öğrendim ki tüm apartman internetimi kullanıyormuş ve ben bunu nasıl kapatabilirim bilgi sahibi olan bir arkadaşımız yardımcı olabilir mi?
  2. N

Xiaomi Mi Band 4 Türkçe Olmuyor?

Aynı sorun bende de var çözüm bulamadım siz bulursanız bana iletin ben bulursam size ileteyim 1605190087 Uygulamaya giriş yapın direk güncelliyor ve sorun çözülüyor iyi forumlar dilerim...
  3. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Güncel olarak gözüküyor ama beta sürüm falan her şeyi denedim uygulama da güncel 1605190035 Yardımcı olan herkese teşekkür ederim kendi kendini güncelledi ve Türkçe oldu iyi forumlar dilerim...
  4. N

Aygıt sürümüne bakabilir misin
  5. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Beta sürümünü de denedim ama bandi güncelleştiremiyorum amazondan aldım acaba ondan mı
  6. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Evet yaptım ama güncelleme yok olarak gözüküyor uygulamayı silip indirdim 1605092580 Fabrika ayarlarına döndürüp reboot attım hala aynı
  7. N

Nerden almıştın mi bandi
  8. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Tekrar kontrol ettim güncel 1605091624 Acaba amazon yanlış mı gönderdi ama her şeyi düzgün çalışıyor çakma gibi değil
  9. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Evet mi fite bağlı alalı 2 gün oldu ve güncel gözüküyor
  10. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
  11. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Ayarlarda dil seçeneği yok reboot mu atmalıyım? 1605089258 V1.0.5.66
  12. N

Mi band 4 türkçeleştirme

O menüyü bulamadım
  13. N

Xiomi Mi a3 mü mate 20 lite

Ekimde 1 senemi doldurdugum mi a3ten cok memnunum ama MIUI surumu degil android one surumu var MIUI onemli degilse mi a3u önerebilirim
  14. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Mi fit uygulamasi ve telefonum turkce hesabimi da turkiye olarak acmistim
  15. N

Mi band 4 türkçeleştirme

Amazondan mi band 4 aldim mi fit uygulamasi ile eslestirdim sorunsuz calisiyor ama hicbir sekilde turkce yapamadim youtube da guncelleme denmis ama guncel surumde yardimci olabilecek var mi
  16. N

Xiaomi telefonumu nasıl formatlarım?

tamam kardeşim deniyorum :D
  17. N

bu ekran çıkmıyor bende
  18. N

ses açma tuşuna basarsam no command ekranı çıkıyor sonra telefonu tekrar açıyor ses kısma tuşuna basarsam fastboot ekranı çıkıyor öyle kalıyor
  19. N

telefonun pinini unuttum ve formatlamam lazım nasıl formatlarım.?