Arama sonuçlarınız

1. Fatihyasaarr_06

Discord ücretsiz nitro alma

Kankam grafik ve tasarımcılık yapıyorum ve sunucum için 100mb gönderme sınırını aşmam gerekiyor 1609628365 sanırım fdgjkhfdkjhgkjfd
  2. Fatihyasaarr_06

Discord ücretsiz nitro alma

İyi ve sağlıklı günler dilerim sdn ailesi acilen ücretsiz bir şekilde nitro ednmem gerekiyor ve hiç bütçem yok yardımcı olabilir misiniz
  3. Fatihyasaarr_06

Max 250 Bandında kablolu kulak içi kulaklık önerisi

Daha çok silikonlu kulaklıklar tercih ediyorum teşekkürler
  4. Fatihyasaarr_06

Max 250 Bandında kablolu kulak içi kulaklık önerisi

İyi günler sdn ailesi. Çok fazla rock ve gitar cover dinleyen birisiyim kaliteli bir ses alabileceğim, her enstrünmanı tadabileceğim bir kulaklık arıyorum. Fiyat aralığım max 200 250ye de çıkabilirim
  5. Fatihyasaarr_06

Telefonumdan hiçbir Instagram hesabına giremiyorum.

tamamdır tarama biter bitmez haber vereceğim
  6. Fatihyasaarr_06

çok teşekkür ederim deneyeceğim 1594466505 Şuan gönderdiğiniz linkten tarama yapıyorum
  7. Fatihyasaarr_06

Her ikisinde de. Hatta veri internetinin 70 mbps gördüğü yerde de denedim hala aynı sorun var 1594466225 Aynen onu duyup kontrol ettim ardından saati ileri alın fikrini okudum o şekilde de denedim ama nafile :(((
  8. Fatihyasaarr_06

Samsung galaxy j7 pro
  9. Fatihyasaarr_06

Msi Armor Rx580 8GB 90 derece ısınma sorunu

MSI afterburner üzerinden fan hızını ayarlayabilirsin fakat ekran kartın daha hızlı yıpranacaktır haberin olsun.
  10. Fatihyasaarr_06

Öncelikle iyi günler dilerim. Yaklaşık 1 aydır süren bir problemim var. Instagram hesabımı tarayıcı üzerinden veya başkasının telefonundan hiçbir sorun olmadan girebiliyorum fakat kendi telefonum üzerinden hiçbir hesaba giremiyorum. Sürekli "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu" diyor...
  11. Fatihyasaarr_06

Yaşam kalitemi artıracak bir şeyler arıyorum

Bilgi değilde bu tarz konularda insanlara yardımcı olmak dizi müzik önerisi film yorumları vs.
  12. Fatihyasaarr_06

Kader mahkumuyuz 1594251182 Aslında makale için yatkınım bir süre sonra sıkabilir ama denemeye değer bir şey
  13. Fatihyasaarr_06

Tabii ki haklısın kendim de arıyorum ama fikir almakda gerekli bence 1594250561 Yalnız değilmişim sjsjsjsjsj basketbol oynuyorum bende ama üniversite sınavına giricem o yüzden basketbol'u şimdiden azalttım
  14. Fatihyasaarr_06

uzantısını .js yaptığım not belgesi hala txt olarak kalıyor

yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  15. Fatihyasaarr_06

Bu bahsedeceğim konu size biraz garip gelebilir veya egoist ve marjinal bir insan olarak gözükebilirim. Son zamanlarda çok fazla şekilde aklıma takılan bir şey bu. Hani her insanın kendine göre zevk aldığı şeyler vardır kimisi anime izler kimisi jazz müzik dinler işte kimisi vs. vs. Benim...
  16. Fatihyasaarr_06

uzantısını .js yaptığım not belgesi hala txt olarak kalıyor

Başlıkta da bahsettiğim gibi sorunum bu çözümü nedir? NOT: daha önce bilgisayarıma java vs kurmadım kurmam mı gerekiyo
  17. Fatihyasaarr_06

Mouse'mun tekeri sayfalarda vs yukarı aşağı yukarı yapmıyor

hepsi burada erinden ürün onarılma talebinde bulundum ama dönüş yapılmadı daha sonra müşteri hizmetlerini aradım fakat ykklaşık 1 saat kadar bağlanma kısmında beklettiler
  18. Fatihyasaarr_06

Mouse'mun tekeri sayfalarda vs yukarı aşağı yukarı yapmıyor

İyi günler SDN ailesi. Yaklaşık 1 hafta önce hepsiburada'dan 0 bir mouse aldım fakat aldığım mouse'un teker tuşu çalışıyor ama döndürme hareketi fln sayfalarda vs yukarı aşağı yapamıyorum. Aygıt yöneticisinden veyahut mouse'un kendi yazılımından sürücü güncellemelerini kontrol ettim ama yine de...
  19. Fatihyasaarr_06

Mouse tekerleğim çalışmıyor

sıfır aldım ama pc toplayana kadar evde durdu 1 hafta dün pc toplandıktan sonra fark ettim
  20. Fatihyasaarr_06

Yeni kurduğum pc'ye ücretsiz

teşekkür ederim :))
  21. Fatihyasaarr_06

Mouse tekerleğim çalışmıyor

mouse`un tekerleği sitelerde aşağı yukarı yaparken çalışmıyor hiçbir hareket yok fatak tekerleğe bastırıp kaydırdığımda açlışıyor çözümü nedir acaba ??
  22. Fatihyasaarr_06

Yeni kurduğum pc'ye ücretsiz

Microsoft'un kendi sitesinden indirdiğim windows 10'u usb flash yardımıyla yeni topladığım bilgisayara kuracağım daha toplama aşamasında pc. 2 sorum olacak 1.si bu orjinal windows u kurduğumda deneme sürümü oluyomuş deneme sürümü bitince kullanamıyacak mıyım nasıl bi yol izleniyor 2. si windows...
  23. Fatihyasaarr_06

Instagram'da Hilesiz Takipçi Kama

https://instagram.com/shotonbf?igshid=1sr1qsim7kpiv
  24. Fatihyasaarr_06

Netflix Ultra HD 4K Ortak Kullanım Üyelik Alımı

Zamunda ve torrentmafya gibi birçok torrent sitesinde netflix ve daha fazla içeriğe sahip dizi ve filmler bulunmakta 1080p yi geç joker filmini 4k izlemiştim yapmanız gereken telefon veya pc vlc medya uygulamasını indirerek altyazı eklemek. Altyazıyı bulmak için de film adı + türkçe altyazı...
  25. Fatihyasaarr_06

Power supply ile gelen kasa her sisteme olur mu

Himm alacağım kasanın inceleme videosunu izledim 6 4 lük pinler teşekkür ederim:)
  26. Fatihyasaarr_06

Power supply ile gelen kasa her sisteme olur mu

İyi günler dilerim SDN ailesi. Yeni bir pc toplucam ve 500 watt power supply ile gelen kasalardan alacağım Sistemde kullanacağım parçalar Gıgabyte b320m s2h Msi rx480 4gb veya sapphire rx470 8gb nitro 16 gb ram Seagate 7200 rpm 500gb 240gb ssd Sorularım şunlar 500w lık bi power supply bu...
  27. Fatihyasaarr_06

Bilgisayarım premiere pro açılınca kapanıyor

Yok normal haldeyken bi sıkıntı yok ama renderı alırken cpu 100e çıkıyor. Markası MSİ
  28. Fatihyasaarr_06

Dizüstü kanka
  29. Fatihyasaarr_06

Selamün Aleyküm. Bir sorunum var umarım çaresi bulunur. Ben bir editörüm ve aktif olarak premiere pro kullanıyorum. Programı açıyorum bir sıkıntı yok ama layerda videoyu başlattığım anda bilgisayar kapanıyor. Sistem yetersiz derseniz sistemin İ7 7.nesil 16gb ram Gtx 1050ti 2 gb grafik kartı vs...
  30. Fatihyasaarr_06

Sosyal medya hesabıma takipçi kasmak istiyorum.

Öncelikle iyi günler. Ben Editörlük ve kameramanlık yapyorum. Editlerimi yaptığım bi instagram sayfam var ve gt ve hile yapmadan takipçi kasmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim yardmcı olur musunuz İnstagram sayfam Shot On BF (@shotonbf) • Instagram photos and videos
  31. Fatihyasaarr_06

Premiere proya indirilen efekti ekleme

Sa SDN ailesi. Ben premiere pro için color ve transition (geçiş) efekti indirdim fakat kullanmak için premiere proya ekleyemedim yardımc olursan sevinirim
  32. Fatihyasaarr_06

15.000 tl bütçem var bilgisayar önerisi?

kanka topya da çok güzel sistemler var ve istediğin gibi düzenleyebiliyorsun Buyur: Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA
  33. Fatihyasaarr_06

Pubg mobile gelen??

Telefondan oynuyorum kardeşim
  34. Fatihyasaarr_06

Pubg mobile gelen??

Pubg mobile oynamak isteyenler discord linkini atsın
  35. Fatihyasaarr_06

Telefondan gamil toplu mail silme

Teşekkürler
  36. Fatihyasaarr_06

Telefondan gamil toplu mail silme

Merhaba Telefonunda mail hesabımda çok fazla mail birikti kalabalıktan rahatsız olduğum için silmek istedim fakat toplu silemedim. Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkürler :))
  37. Fatihyasaarr_06

Film sitesi önerisi

İyi günler shiftdelete.net ailesi. Bana ücretsiz güncel filmleri olan site önerisinde bulunur musunuz
  38. Fatihyasaarr_06

Ucuz Netflix, spotify hesabı

Piyasada normal fiyatlarından daha ucuza netflix ve spotify hesapları satılmakta. Bunları satın alması kullanması vs. Güvenilir midir ?
  39. Fatihyasaarr_06

Tavsiyeleriniz içinteşekkür ederim:))
  40. Fatihyasaarr_06

SDN ailesine selamlar. Ben @shotonnf adında bir instagram sayfası açtım. Gt yöntemi kullanmadan veyahut hile kullanmadan takipçimi yükseltmek istiyorum. İzleyebileceğim bir yol veya öneriniz var mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler: :)):)