Arama sonuçlarınız

1. Akifcs

Öneri Hp Omen Encoder brown switch önerir misiniz

genelde csgo tarzı fps oyunları oynarım sizce iyi midir, brown switch sizce nasıldır ve 600tl bütçem var başka önereceğiniz klavye de olabilir
  2. Akifcs

hizmetler ve denetleyici uygulamaların %13 CPU kullanması normal mi?

başlıkta da belirttiğim gibi hizmetler ve denetleyici uygulamaların %13 CPU kullanması normal mi?
  3. Akifcs

Red Dead Online Satışa çıktı

39 Lira için sizce değer mi
  4. Akifcs

Netflixte İzlemeye değer diziler

benim önerdiğim diziler: Breaking Bad Better Call Saul How To Sell Drugs Online (Fast) Charlotte (anime ama cidden bunu izlemeden önce önyargım vardı önyargımı kırdı bi bakın derim) Erased (Charlotte gibi)
  5. Akifcs

xbox gamepass iptal etmeyi unuttum ve kartımdan 45 tl çekemedi eğre para yatırırsam parayı otomatik çekecek mi

başlıkta da bahsettiğim gibi parayı otomatik çekecek mi bi ve ödemeyi iptal edebilir miyim bilgisi olan var mı iyi forumlar
  6. Akifcs

rtx 2060 super ile alınabilecek en ucuz sistem kaça toplanır

başlıkta da belirttiğim gibi 2060superli sistem taviyesi ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur
  7. Akifcs

4000-4500 tl arası monitörlü sistem önerisi

başlıkta da belirttiğim gibi 4000-4500 tl bütçem var önerilerinizi bekliyorum 1599034121 genellikle csgo gibi oyunlar oynuyorum o yüzden monitör 144hz 1ms olursa sevinirim
  8. Akifcs

Valorant Hakkında

Sadece merak ettim ve fikirlerinizi almak istedim. Sizce tutacak bir oyun mu?
  9. Akifcs

150 tl mouse önerisi

başlıktanda anlayabileceğiniz üzere 150 tl veya altı bir mouse arıyorum
  10. Akifcs

Csgo parçalanmış ağ operasyonu hala alınır mı

başlıktanda anlayabileceğiniz üzere shattered web operasyonununun görevlerinin bitmesine 6 hafta var sizce bu zamandan sonra almalı mıyım? lütfen onu mu alıcan lan keriz herif gibi şeyler yazmyın