Arama sonuçlarınız

1. Akifcs

Öneri Hp Omen Encoder brown switch önerir misiniz

genelde csgo tarzı fps oyunları oynarım sizce iyi midir, brown switch sizce nasıldır ve 600tl bütçem var başka önereceğiniz klavye de olabilir
  2. Akifcs

hizmetler ve denetleyici uygulamaların %13 CPU kullanması normal mi?

başlıkta da belirttiğim gibi hizmetler ve denetleyici uygulamaların %13 CPU kullanması normal mi?
  3. Akifcs

Red Dead Online Satışa çıktı

39 Lira için sizce değer mi
  4. Akifcs

Steam İle Eski Bilgisayar Eşleşmesini Ve Oturumunu Tamamen Kaldırma

Dosyları ve Steami silerseniz hiç bişey olmaz oyunlar hala kütüphanede kalmaya devam eder zaten üstteki yorumumda dediklerimi yaptığımda uyarı çıkıyor oyun dosyaları kaldırılacak ama oyun kütüphanenizde durmaya devam edecek fakat ileride oynamak istediğinizde yeniden indirmeniz gerekir. Kısaca...
  5. Akifcs

Yabancı pop şarkı önerisi yaparmısınız.

John Maus- Just wait til next year Skillet- Hero valasy- Nürnberg The Virus and Antidote- Discovery Channel bir de virus and antidote- IKnowI'mNotAHero
  6. Akifcs

250-350 TL Arası mouse önerisi

şuan rival 110 kullanıyorum çok ta memnunum isterseniz bi bakabilirsiniz
  7. Akifcs

Netflixte İzlemeye değer diziler

benim önerdiğim diziler: Breaking Bad Better Call Saul How To Sell Drugs Online (Fast) Charlotte (anime ama cidden bunu izlemeden önce önyargım vardı önyargımı kırdı bi bakın derim) Erased (Charlotte gibi)
  8. Akifcs

Oyun Önerisi

the forest eğlenceli oyun arkadaşlarla daha eğlenceli oluyor. 1603894497 A way out (arkadaşsız oynanmıyor 1 kere oynayınca uzun süre bidaha oynamayacağını düşündüğüm için ea acces ile oynamak daha mantıklı)
  9. Akifcs

Minecraft Arkadaşımla Beraber Oynama

aternostan server ayarlarından ayarlayabiliyosunuz oyun modunu ve uçmayı açma unutmayın açmazsanız uçmayı denediğinizde sunucudan atacaktır
  10. Akifcs

Ne dinliyorsunuz?

11. Akifcs

Steam İle Eski Bilgisayar Eşleşmesini Ve Oturumunu Tamamen Kaldırma

sol üstteki steam ayarlara girin oradan hesap sekmesinden steam guard hesap güvenliğini yönete basın girdiğiniz yerden en alta inince diğer bütün cihazların yetkisini kaldır butonunu görebilirsiniz. Dosyları kaldırmaya gelince kütüphanenizden oyuna sağ tık yapıp özelliklere tıklayın açılan...
  12. Akifcs

Minecraft Arkadaşımla Beraber Oynama

athernos diye bir site var ordan sunucu kurabilirsiniz fakat en başlarda çok ping oluyor ve farklı yerlerden yeni chunklar açarken de ping bi anda fırlıyor
  13. Akifcs

xbox gamepass iptal etmeyi unuttum ve kartımdan 45 tl çekemedi eğre para yatırırsam parayı otomatik çekecek mi

başlıkta da bahsettiğim gibi parayı otomatik çekecek mi bi ve ödemeyi iptal edebilir miyim bilgisi olan var mı iyi forumlar
  14. Akifcs

rtx 2060 super ile alınabilecek en ucuz sistem kaça toplanır

başlıkta da belirttiğim gibi 2060superli sistem taviyesi ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur
  15. Akifcs

Netflix, Dizi Önerir misiniz?

how to sell drugs online
  16. Akifcs

Arkadaşlarla Oynamalık Simülasyon Oyununu Tavsiyesi

Dont starve together,terraria,ASTRONEER,we need to go deeper arkadaşlarla eğlenceli oluyor
  17. Akifcs

4000-4500 tl arası monitörlü sistem önerisi

başlıkta da belirttiğim gibi 4000-4500 tl bütçem var önerilerinizi bekliyorum 1599034121 genellikle csgo gibi oyunlar oynuyorum o yüzden monitör 144hz 1ms olursa sevinirim
  18. Akifcs

CPU Kullanımı %100

aynı şey benim eski bilgisayarımda da vardu ASUS teknik servise gittik iade talebinde bulunduk geri aldılar donanımsal birşey mi acaba yoksa almazlardı
  19. Akifcs

Ekran Rengi Mora Dönük

şu videoya bir bakar mısınız yoksa hiç bilemiyorum :(
  20. Akifcs

Ekran Rengi Mora Dönük

doygunluktan morun doygunluğunu artırmış olabilir misin?
  21. Akifcs

Valorant Hakkında

Sadece merak ettim ve fikirlerinizi almak istedim. Sizce tutacak bir oyun mu?
  22. Akifcs

En Fazla 50 TL Oyun Tavsiyesi

indirim bekleyip long dark alabilirsiniz
  23. Akifcs

Fazla - Pahalı Kart Düşüren Oyun Tavsiyesi

orbt xl 2,10 TL koleksiyon kartları ise 40 kuruşa yakın
  24. Akifcs

En iyi fps pyunu nedir?

simulator olarak insurgency taktiksel oalrak r6 atmosfer olarak bf ama en eğlencelisi sanırım cs
  25. Akifcs

Corsair HS50 kulaklığımı laptopum görmüyor

sistem bilgisinden driver olayı var sanırım ona bir bakarsan bulabilirsin
  26. Akifcs

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

katılıyorum
  27. Akifcs

150 tl mouse önerisi

bu arada palm şeklinde tuttuğumu farkettim o yüzden g102 yi silip atıyorum sanırım arkası fazla küçük
  28. Akifcs

150 tl mouse önerisi

bende onu düşünüyordum logitech G102 Prodigy ile rival arasında kaldım fakat bunda cpi olayı var count per inch ile dots per inchin arasındaki fark tam olarak ne?
  29. Akifcs

150 tl mouse önerisi

okuma olarak nasıl benim şuan kullandığım inca csgoda çok hızlı çekince okumuyor takılıyor da hocam logitechinki nasıl
  30. Akifcs

150 tl mouse önerisi

başlıktanda anlayabileceğiniz üzere 150 tl veya altı bir mouse arıyorum
  31. Akifcs

Steam Kısıtlı Hesapla Pazar Alışverişi?

5 dolar kısıtlaması mı yoksa pazar banı mı yedin
  32. Akifcs

Mousepad önerisi verebilir misiniz ?

steelseries alabilirsin bir de nasıl bir mousepad büyük mü küçük mü mesela benimki 45e 45 cm
  33. Akifcs

Coronavirus virüsünden korunmak için neler yapmalı?

fakat bu resmi halkı korkutmamak için az söyüyorlar açıkçası
  34. Akifcs

Kobe Byrant Hayatını Kaybetti

Şuan medyada 2 video var birisi helikopter direk dağa çakılıyor öbüründe iniş yaptıktan sonra sekip yere çarpıyor YouTube’dan bulabilirsiniz
  35. Akifcs

Kiza Ondan Hoslandigimi Nasil Soylerim

usta buradakilerin ne dediğini boşver kendi içinden nasıl gelirse öyle söyle
  36. Akifcs

Düşük Boyutlu Oyun Önerisi

dont starve together arkadaş bulursan 1gblık mükemmel oyun
  37. Akifcs

depremde vardı ya ben Ayçanın abisiyim AFADda çalışıyorum ve bugün evlerinize girmeyin diyen tipler
  38. Akifcs

Csgo parçalanmış ağ operasyonu hala alınır mı

son 1 ayı bekleyip yarı fiyatına mı alsam o zamana kadar da az uz görevleri yapıp direk gümüş ya da altın rozet yapmak daha mı mantıklı olur
  39. Akifcs

helikopterin düşüşününün videosunu izledim ve pilotaj hatası var bence sabotaj olabilir
  40. Akifcs

eller bolca yıkanmalı ve sosyal platformda ben şunun abisiyim wuhanda çalışıyorum şöye böyle diyenlere inanmayın
  41. Akifcs

Basketbolu sevdiren adam öldürüldü mü hayatını kaybetti mi?
  42. Akifcs

Csgo parçalanmış ağ operasyonu hala alınır mı

başlıktanda anlayabileceğiniz üzere shattered web operasyonununun görevlerinin bitmesine 6 hafta var sizce bu zamandan sonra almalı mıyım? lütfen onu mu alıcan lan keriz herif gibi şeyler yazmyın