Arama sonuçlarınız

1. sonumutbükücü

Gıda takviye ürünlerine güveniyor musunuz?

bend e eskiden karşıydım ama sonra öğrendim ki aslında gıda takviye ürünleri bakanlık tarafından en sık denetlenen ürünlermiş o yüzden iyi bir marka seçtikgten sonra kullanılması gerektiğini düşünenlerdenim. Ben yaklaşık 1 yıldır Kyani takviye gıdalarını kullanıyorum memmnunum ve ürün kaliteleri...
  2. sonumutbükücü

Tiktok a bakışınız nasıl?

Tiktok un adı çıkmış bence sonuç olarak baktığında tiktoktaki herkes ınstagramda da yer almakta
  3. sonumutbükücü

Türkiyedeki en iyi doğrudan satış şirketi hangisi?

Burda herkes kendi çalıştığı şirketin iyi olduğunu savunacaktır ama öznel görüşlerden ziyade nesnel veriler daha net bir cevap olacaktır. Sektöre dahil olmadığım için çok verimli bir yorumlama yapamıyorum şirketler hakkında
  4. sonumutbükücü

Futbolda En unutulmaz Olaylar

Denizlispor-Fenerbahçe maçı tabii ki...
  5. sonumutbükücü

Instagramın yenilenen arayüzünü nasıl buldunuz?

Gün geçmiyor ki ınstagram her şeyin yerini değiştirmesin. şimdikini nasıl buldunuz hikaye post ıgtv her şey bir yerden paylaşılacak vs
  6. sonumutbükücü

Sokağa çıkma yasağı gelmelimi

sadece antepte günde 2bin vaka varmış arkadaşlar. yorum sizin
  7. sonumutbükücü

Dizi Önerir misiniz ?

Sense8
  8. sonumutbükücü

Instagram Hilelerini Tek Başlık Altında Toplayalım

Selamlar arkadaşlar baktım güzel bilgiler var ama her başlığa girip bulmak zor o yüzden bilgisi olanları bu başlık altında toplayalım. Teşekkürler
  9. sonumutbükücü

beyler sevdiğim kızı kahveye davet ettim ?

Yol belli ve uzun yürümek gerek
  10. sonumutbükücü

Keto Diyetine Uyumlu Takviye Gıda Kullanan Var Mı?

Arkadaşlar Ketoya başladım bir yandan da takviye ürün arıyorum Kyani fit 20 uyumluymuş. Nasıl bir ürün? başka önerileriniz olursa da açığım.
  11. sonumutbükücü

Pandemiyle Popülerleşen Network Marketing Çılgınlığı

Network marketing, tavsiye usulüyle ilerleyen bir satış-pazarlama endüstrisidir. Yani kendi başına bir sektörde diye biliriz. Network Marketing sistemlerinin şirketler tarafından seçilmesinin en baş nedeni yüksek reklam maliyetlerinden kaçınmaktır. Firmalar yüksek reklam maliyetlerini televizyon...
  12. sonumutbükücü

Notebook Önerisi - 10 Bin TL'ye kadar bütçe

Excalibur G780 hem bu tip çizim işlerinde hemde oyunlarda işini rahat görür. https://www.casper.com.tr/excalibur-g780
  13. sonumutbükücü

Pc alacağım arada kaldım

Hocam öncelikle SSDli bi konfigürasyon olmanı öneririm. casperın yeni excaliburları bu konuda oldukça başarılı bütçene alanına uygun olarak özelleştirip öyle satın alabilirsin Excalibur modelleri
  14. sonumutbükücü

Laptop içini açsam garantisi bozulur mu?

Hocam genellikle açılan laptopların garantisi gidiyor. Yine de aldığın şirkete sormanda yarar var
  15. sonumutbükücü

Casper Via X20'nin 48MP'lik Kamerasıyla Çekilen Fotoğraflar

buraya yüklerken kalitesi bozulmasına rağmen yinede güzel görünüyo bence fotoğraflar
  16. sonumutbükücü

Aleyna Tilki: “Keşke arkadaş satılan bir yer olsa”

Yanlış saatin günde 2 defa doğruyu göstermesi gibi doğru bir söz söylemiş Aleyna :)
  17. sonumutbükücü

Oyun Telefonu ios mu olmalı android mi?

Android sistemleri yazılım itibariyle oyunlarda daha iyi iş çıkarır hocam. ve artı oyun seçeneği de daha boldur appstore a göre
  18. sonumutbükücü

Kanalımın abone sayısını nasıl yükseltirim?

kesinlikle KALİTELİ İÇERİKle. ve SM hesaplarından destekle
  19. sonumutbükücü

Bekçilerin Maaşı 03.02.2020 Tarihli Basın Açıklaması

aga resmen hükümet çalışma okuma git bekçi ol diyor ya
  20. sonumutbükücü

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

GeneralMobile'ın 9pro kullanıyorum ben oyun müptelasıyım ve oyunlarda akıcı bi telefon. kamerası da yabancısitelerden yüksek puan almış
  21. sonumutbükücü

Fenerbahçe Qnetle sponsorluk anlaşması yaptı

Spor Kulübü olma misyonuyla voleybol başta olmak üzere 9 farklı spor branşında faaliyet gösteren; geçmişten bugüne yaptığı yatırımlar, ulusal ve uluslararası anlamda hayata geçirdiği ilklerle voleybolu ülke sporumuzda önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçe ile 21 yıllık geçmişiyle Asya’nın önde...
  22. sonumutbükücü

Nasıl Girişimci Olunur?

Anladığım kadarıyla farklı sektörlerde deneyiminiz, tecrübeniz oldukça fazla. Bana ilham olması açısından dediğiniz ismi araştıracağım diğer önerilerinizi de dikkate alacağım. Ama en azından ilk etapta bir aracı vasıtasıyla sektöre girmeyi planlıyorum çünkü pek bir bütçem yok riske...
  23. sonumutbükücü

Nasıl Girişimci Olunur?

Detaylı anlatımız için teşekkür ederim. Tecrübeleriniz aklımda yer edecek. Girişimcilikte doğrudan satış sektörü üzerine bilginiz ya da deneyiminiz var mıdır acaba? Qnet markası gibi. Qnet 21 yıllık geçmişe sahip bağımsız temsilcilerinin gelişimine sürekli olarak katkı sağlamasıyla, bağımsız...
  24. sonumutbükücü

Nasıl Girişimci Olunur?

Selamlar, konuyla ilgili tecrübelerinizden yararlanmak isterim iyi ya da kötü ne deneyiminiz varsa bana yardımcı olacaktır mutlaka.
  25. sonumutbükücü

Nasıl Girişimci Olunur?

Sermayesiz gireceğim gibi bir şey söylemedim. Hayalperest değilim gerçekçiyim. Ama az sermayeyle neler yapabilirim onu bulma derdindeyim zaten. Qnet de bu sebeple bana mantıklı geldi. Qnet hakkında bilginiz var mı bilmiyorum marka doğrudan satış ve e ticareti birleştiren bir firma. Ben bu...
  26. sonumutbükücü

iPhone 8 ve 8 Plus Kullananlar Kulübü

En son 6S kullanmıştım ve şarjından dolayı da iki kere pili yenilemek zorunda kalmıştım bunda şarj problemini halletmişlerdir umarım
  27. sonumutbükücü

Gm 9 pro

bütçe önemli ama bu telefonda zaten uygun 1600lere kadar düştü diye biliyorum öneririm tam oyun telefonu gm9 pro
  28. sonumutbükücü

En son okuduğunuz kitap

Ahmet Rasim - Şehir Mektupları *
  29. sonumutbükücü

Nasıl Girişimci Olunur?

Cevabınız için teşekkürler. Ben açıkçası network marketing doğrudan satış sektörü olarak girişimciliğe heveslendim araştırmalarıma göre oldukça iyi yerlere gelen var, şartlarını iyileştiren vs
  30. sonumutbükücü

Nasıl Girişimci Olunur?

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Girişimcilikte insanın kendi istek ve azminin olması çok önemli tabiiki ama bu özellikleri kendinde barındıran ama çalıştığı markanın yeterince iyi olmamasından dolayı emeğinin karşılığını alamadıklarını dile getiren birçok yorum okudum ve duyum aldım bu...
  31. sonumutbükücü

Nasıl Girişimci Olunur?

Öncelikle tüm okuyuculara merhabalar, uzun zamandır girişimcilik hayalleri kuruyorum bu doğrultuda da doğrudan satış ve e ticareti birleştiren bir firma olan Qnet'i buldum. Ben Qnet'i detaylıca araştırdım baya olumlu yorumlar gördüm. Güzel işler de yapıyorlar Manchester City sponsorluğu gibi...
  32. sonumutbükücü

En son okuduğunuz kitap

Anton Çehov'dan Altıncı Koğuş
  33. sonumutbükücü

QNET ile Manchester City Gerçekleşen Hayaller

Yaz aylarında Manchester City'nin doğrudan satış sponsoru olan Qnet'in düzenlediği yarışmada 2 Türk gencini İngiltere'ye Manchester City spor kulübünde iki haftalık kampa gönderdiler. Yarışma ve kamp sürecini anlatan videoya denk geldim çocuklar o kadar mutlu olmuşlar ki izlerken siz de mutlu...