Arama sonuçlarınız

1. E

Öneri 20-25k bütçeye fp laptob önerisi

Üniversiteye gidecek kardeşim için 20-25k bandında laptob önerebilir misiniz. Gaming tarzı yüksek performans olmasına çok gerek yok.
  2. E

250-350 tl kulaklık önerisi

Maks air neo kadar sanırım
  3. E

250-350 tl kulaklık önerisi

Herkese selamlar 250-350 tl fiyat aralığında önceliğim Bluetooth olmak üzere kulaklık önerilerinize açığım. Ses kalitesi ön planda ve boyutu makul boyutlarda olursa sevinirim. Fiyat aralığı birazcık daha genişleyebilir. Şimdiden teşekkür ederim.
  4. E

Xiaomi önerisi

Cevaplar için çok teşekkür ederim. Ram farkından dolayı redmi note 9 pro tercih edeceğim sanırım. Fiyat olarak çok farkları yok zaten
  5. E

Xiaomi önerisi

Redmi note 9 da mediatek 9s de snapdragon işlemci var mediatek kötü diye duydum çok fark edermi
  6. E

Üniversite için laptop önerisi (Mühendislik)

Uzun vade için Ryzen 7 li daha mantıklı sanırım işlemci bakımından.
  7. E

Xiaomi önerisi

Peki redmi note 9 ve 9s arasında ne kadar fark var
  8. E

O fiyattaki önerilerden kafamda birşeyler oluşması için söyledim. Siz önerirseniz belli fiyat aralıklarında bütçeyi ona göre ayarlayabiliriz
  9. E

Piyasadan çok haberim yok ama 4 k civarı olabilir. İşimi görecek bir laptop için ne kadar gözden çıkarmam gerek
  10. E

Xiaomi önerisi

Bende onu düşünüyorum ama üniye gideceğim laptop vs filanda alicaz diğer modellere göre çok farkı varsa onu alalım.
  11. E

Herkese selamlar iyi günler Sonuçlar daha gelmedi ama elektrik elektronik ya da makine ye gideceğim puana göre ve kesinlikle ingilizce bölüme gideceğim. Malum mühendislik de laptop farz. Çok pahalı olmadan fiyat performans olarak en mantıklı laptop nedir inanın çok uzağım piyasaya. Oyun filan...
  12. E

Xiaomi önerisi

Herkese merhabalar yeni telefon alacağım 5 yıldır gm4 kullanıyorum. Xiaomi almak istiyorum maks bütçe redmi note 9s e yeticek kadar. Oyun filan indirmiyeceğim. Yani daha az fiyata aynı performansı vericek telefon söylerseniz mantıklı olabilir redmi 8A gibi. Şimdiden teşekkürler
  13. E

Uplay hesabı olan

Herkese sağlıklı,neşeli günler diliyorum. Biraz absürt bir konu olucak ama elinde fazladan ac serisini içeren uplay hesabı olan bana hediye edebilirmi ? Unity brotherhood hepsi zamanında ücretsiz verilmiş. Derslerle boğuşmaktan dünyadan haberim yok lütfen bir ac hayranı olarak çok mahcup...
  14. E

Yukarıdaki bağıra bağıra ders anlatıyor

Acaba Mehmet hocamı kasfnasfl. Emeğe saygı var ama bu işler öğretme değilde para kazanmaya döndü artık. Kim olduğunu merak ettim baya bir kişi takip ediyorum ama.. Bu saatte Mehmet hocadan başkası olamaz
  15. E

Steam hesabım çalındı

Oh be bende rahatladım insani fena strese sokan durum. Geçmiş olsun dostum
  16. E

Steam hesabım çalındı

Beni bir şahıs yaptıydı ama seni bot yaptıysa sıkıntı çok hızlı değiştirmişler maalesef. Geçmiş olsun dostum umarm geri alırsın
  17. E

Steam hesabım çalındı

İlk e maile ulaşamıyorsan sıkıntı benimde başıma yıllar önce geldiydi çalınır çalınmaz adamlardan önce e mailime girip şifre yeniledim. Steam ile iletişime geçmen lazım
  18. E

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tuttu alttaki aldatıyor
  19. E

Xbox ve PlayStation gibi oyun konsollarına gelen vergi

Herkese günaydın Malûm ülkemizde fiyat-alım gücü oranı belli ama hâlâ gelen bu vergiler hakkında ne düşünüyorsunuz. Yaz sonu oyun konsolları,oyuncak,spor malzemelerine %5 ila %50 arasında vergi gelicek. Sanırım eğlenmemiz istenmiyor. Umarım vergiler cidden güzel değerlendiriliyordur. Siyaset...
  20. E

Düşük sistemli 20 TL Altı Oyun ?

Town of salem Harika bir rol yapma oyunu ben ekran kartsız oynuyorum sen her türlü oynarsın ama kesinlikle öneririm. Oyun bul.akta filan hiç sıkıntı cekmezsin baya oynayan var.
  21. E

Tek Başınızasınız Ve Karşınızda bir Ayı Duruyor Ne Yaparsınız?

Dedem çok anlatırdı avda ayı domuz vs çıkınca sakin olup büyük gözükmeye ve bağırarak onu korkutmaya çalışmak işe yarıyormuş sanırım. Bence koşmak da bir çare ayılar 40+ yapabiliyor ama şehirde hangimiz köpeklerden koşarak kaçmadık ki hiç :) 1587320629 SANIRIM BAĞIRMAK VE BÜYÜK GÖZÜKMEK İŞE...
  22. E

Tek Başınızasınız Ve Karşınızda bir Ayı Duruyor Ne Yaparsınız?

Böyle bir ayıysa çekirdek çitler muhabbet ederiz Ama bana gelecek olan ayı :
  23. E

SDN Forum Çekilişi #3

Katılıyorum
  24. E

Samsung Xioami

Xiaomi
  25. E

Salgın bittikten sonra ne yapacaksınız?

Tıraş olacağım. Hemde öyle bir tıraş olacağım kiii ah o gün bi gelse İsmail Abiyi özledim a :/
  26. E

Telefon kulaklığında oluşan temassızlık

Seninki yine iyi bende gm var taktığım her kulaklığım mikrafon olduğu tarafı bozuldu :( jak girişini temizle ondandır büyük ihtimal birde her kulaklık her telefona uyumlu olmuyor en iyisi bluetooth
  27. E

Bilgisayar çalışıyor görüntü yok

Sorun orda olabilir işte kesin öyledir demiyorum. Benim pc de ekranı olmayan bir monitörde gösteriyordu benimde masaüstü ve tek ekran kartı var dediğim şeyi yaptım ve düzeldiydi umarım seninkide böyle küçük bir sorundur masraf yapmak zorunda kalma
  28. E

Bilgisayar çalışıyor görüntü yok

Aynı sorun bende de vardı. Buradan yardım alarak hallettim. Basit bir çözüm ama pc açılınca siyah ekrandayken windows+p tuşlarına basıp alt üst oka bas enterla bu diğer görüntü bağdaştırıcıları ya da monitörler gibi ekranlar arasına geçmeyi sağlıyor benimki böyle çözünmüştü. Ha sonra ekran...
  29. E

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tutmadı masaüstü devamkee Alttaki sokağa çıkma yasağında boş boş netde dolanıyor
  30. E

Ne dinliyorsunuz?

1587305930
  31. E

motor tutkumudur sizce

Tutkudur bir hayat felsefesidir
  32. E

Bodrum’da 125 milyon liraya satılık ada

Tam gorona dan saklanma yeri aslında
  33. E

Başlangıç Motosikleti Öneri

Arkadaş çok doğru söylüyor ama motor zehrini kapmış ilk defa o zevke varacak biri için o motorlar insana koyuyor be kimse istemiyor ama en mantıklısı bu deneyim için eğitimleri de kaçırmamak lazım tab2 Gösteriş candan önemli değildir
  34. E

Tabi öyle abi düşünüyorum dediğime bakma sen öğrenci adam nerdeee ducati nerdee.
  35. E

Doğru diyorsun 2019 da kadife kırmızısı baya güzel haklısın ama grenajlar ön gidon altında boşluk varya 250 cc liklerde o bende motor çok dandikmiş gibi bir izlenim bırakıyor ktm de bu yok. Bnede ducati monster düşünüyorum diyecek birşeyin varmı yada streetfighter 848
  36. E

Crysis Remastered Geliyor

Allahuekber seslendirenler aynı olsun da. Aslında lazlar filan kalmadı artık hep uzaylı hep uzaylı tadı olmuyor böyle.
  37. E

KTM önerebilirim fiyatlar çok yakın zaten sağlam makinadır acemyimi düşüp kalkarım diyor isen parçalar biraz tuzlu olabilir ama Rc serisi öff r25 den çok daha yakışıklı bence Kesinlikle 2.el almalısın. Param var diyor isen az daha sabret kawasaki ninja zx-25r çıkartıyor efsane makina ama dediğim...
  38. E

Ne dinliyorsunuz?

39. E

Realtek ses driveri gözükmüyor.

Kardeşim sabah açtım aynı konuyu çözdüm ben özelden yazabilrim yağtığım şeyleri 1587291831 Kardeşim sabah açtım aynı konuyu çözdüm ben özelden yazabilrim yağtığım şeyleri 1587291864 Usta dediğin doğru sanırım realtek den hayır gelmiyor .d
  40. E

Oyunları Nasıl indiriyorsunuz (torent veya satın alarak)

Ne yalan söyliyim şimdiye kadar ikiside oldu benim için oyunlara para vermek mantıklı ama oyun içi para harcamak mantıksız geliyor bana lol vs ilerde ful orj alacağıma söz veriyorum crackliler aplatıyor pc yi
  41. E

Realtek ses driver sorunu

Evet cidden işe yarıyor ama arkadaşın dediği ve benim yaşadığım gibi sıkıntılar olmaması için en iyisi elle yapmak özellikle ciddi driverları. Ayrıca ben pro kullanıyorum
  42. E

İşlemci ısınması demek istedin sanırım ekran işlemci üzerinde çünkü ekran kartı kullanmıyorum. Yanıtların için teşekkür ederim ayrıca hepsini göz önünde bulunduracağım
  43. E

Ekran kartından bahsediyorsunuz sanırım bende öyle düşünüyorum kendi fanı filan çalışıyor hadi o takılı olmasada çalışıyor ama pc ye takınca ekran simsiyah windows p tuşu filan denedim o ekrandayım ama görüntü yok. Dediğim gibi şoklu kullanıyordum zaten. Sanırım tek çözüm sınavı kazanmam...
  44. E

Bir sorum daha olacak işlemcim amd phenom II biliyorum ölü artık ama termal macun filan idare ediyoruz. Sorun şu pc yi açtıpımda GPU fanı dönmüyor biraz bekleyip elimle döndürünce dönmeye başlıyor .dd Yıllar önce evin yakınına yıldırım düştüydü kasada sıkıntılar olduydu sonra bu fanı aldım bunun...
  45. E

Yanıtın için sağol dostum evet öyle ama yapacak bir şey yok alacak durumda değilim pek sınava hazırlanıyorum zaten de 3 ay daha dayansa. Şuan hallettim ama tekrar açtığımda yine öyle olucağından eminim. 1587289439 Evet bende öyle düşündüm kaldırıp kendim kurdum şuan çalışıyor. Teşekkür ederim...
  46. E

Herkese iyi sağlıklı pazarlar diliyorum Sorunum şu geçen hafta İobit driver booster yükledim ve baya bir driver güncelledim bunların arasında Realtek High Definition Audio Driver da var son sürüm olmasına rağmen pc yi açtığımda sağ altta ses iconunda kırmızı çarpı var ve yüklü ses çıkış aygıtı...
  47. E

Mönitörüm ile ilgili sorunlar

Komiserim düzeldi sorun çok sağolun ?
  48. E

Mönitörüm ile ilgili sorunlar

Arkadaşlar herkese iyi günler Yaklaşık bir yıl önce pcye yüklediğim uygulama kastığı için uygulamanın ekran çözünürlüğü nu düşürdüm normalde pcm 1440x900 60hz de çalışıyor. Uygulamanın çözünürlüğünü düşürünce masaüstü nün sağında siyah bir boşluk oluştu yani ekran kaydı. Monitörün yanındaki...