Arama sonuçlarınız

1. centos17

Soru monitör kendi kendine ölü piksel testi yapması

gamebooster gb-277 gcf monitör açılışta arada kendi kendine ölü piksel testi yapıyor. Bunu bir türlü kapatamadım. bilen varmıdır neden böyle yapıyor ve bunu nasıl devre dışı bırakabilirim
  2. centos17

Photoshop Psd, Plugins, Brush, Styles, Shapes, Actions, Patterns

hazır gradyanlar 40 palette 100 lerce renk tonu buradan indir virüstotal sonuçları mustafa özkan bulut blog
  3. centos17

İpucu Ses Dosyasına Veri Gizleme Steganografi

Önemli bir dosyasını bulunmasını daha da zorlaştırmak için Steganografi sayesinde bir ses dosyası içine saklayabilirsiniz.;) ? BURADAN İNDİR ? VİRÜS TOTAL SONUÇLARI Mustafa özkan bulut
  4. centos17

Öneri instagram hazır hikaye şablonu PSD format

Instagram için hazır PSD formatında hikaye şablonları Photoshop ile kolayca düzenleyebilirsiniz BURADAN İNDİR mustafa özkan bulut blog
  5. centos17

Tasarımlarınız için kullanabileceğiniz fırça ve png resimlerde mevcuttur. BURADAN İNDİR mustafa özkan bulut blog
  6. centos17

buradan indirebilirsiniz içerisinde png dosyaları da mevcuttur Mustafa Özkan bulut blog
  7. centos17

buradan indirebilirsiniz png olarak ta dosyalar mevcuttur. mustafa özkan bulut
  8. centos17

klasik çiçek fırça buradan indir mustafa özkan bulut
  9. centos17

İpucu Usb yi program çantası haline getirelim

Usb diskimize başlat görünümü vererek taşınabilir bir çok programı daha derli toplu bir hale getirebilir ve ayrıca programları usbden çalıştırdığımız programlar Usb mizi çıkardığımız anda o bilgisayarda hiç kullanılmamış gibi olur buda ayrı bir avantaj. 2 ayrı arayüzden bahsetmeye çalıştım.
  10. centos17

Öneri Kanalıma Beklerim

Genelde bilişim ve oyun üzerine olan her türden video ile. mustafa özkan bulut
  11. centos17

Pandora Box Silkroad

silkroad en eski eğlencelerinden teki pandora açma
  12. centos17

Windows 10 Pc Notu Programsız

windows 7 den hatırlayacağımız bilgisayarım özelliklerde çıkan not ortalaması 10 ile gelmiyordu bunu ufak bir komut ile yapabilirsiniz çalıştıra yazılacak komut : winsat formal BURADAN ALABİLİRSİNİZ
  13. centos17

The Witcher 3 Wild Hunt Konsol Açma

14. centos17

Sosyal Medyanın En Temel 7 Kötü Etkisi

SOSYAL MEDYANIN EN TEMEL 7 KÖTÜ ETKİSİ 1-Depresyon ve Anksiyete; Sosyal medyada günde iki saatten fazla zaman geçiren birisi iseniz ruh haliniz bu durumdan olumsuz yönde etkilenebilir. Sosyal medyanın size herhangi bir psikolojik sorun vermemesi için sosyal medyada geçirdiğiniz süreyi...
  15. centos17

Windows 10 Pro Kurarken Sorun Yaşıyorum.

ilk yeniden başlatmada flash diski çıkartıyor musunuz çıkarmıyorsanız ilk yeniden başlatmada flashı çıkarmanız gerekir
  16. centos17

Windows 10 Pro Kurarken Sorun Yaşıyorum.

hata veren yeri gösterimisin yani tam nerede kalıyor tahminim disk biçimleme hatası
  17. centos17

İnternet Haberciliğinin Tarihi

İnternetin icadı ve toplum hayatına girmesi önce gazeteden başlayarak bütün iletişim araçlarında değişim ve dönüşüme sebep olmuştur. radyonun ABD’de 60 milyon kullanıcıya ulaşması 30 yıl almış, televizyon bu yayılma seviyesine 15 yılda ulaşmış, internet ise bunu üç yılda başarmıştır...
  18. centos17

microsoft powertoys

içinde klavye düzenliyicisi, ekran bölmeye yarayan araç , toplu resim boyutlandırma, toplu dosya adlandırma gibi araçlar bulunun eski efsane windows 10 uyumludur ve eskiye dönük olarak xp ve windows 95 desteklemektedir. windows7 ve 8 desteği yoktur.
  19. centos17

Yazdığım yorumları göremiyorum sebebi ne olabilir?

yorumun gözükmeme sebebi içinde engellenen bir kelime olmasındandır . Yasaklanan kelimelerde illaki küfür içeren kelimeler olmayabiliyor o kanal sahibinin filtrelediği kelimler ile alakalıdır. Bazen kanal sahipleri kötü anlam içermeyen kelimeleri de yasaklamak zorunda kalıyor. örneğin Asker ile...
  20. centos17

Dizi hangi dizi ne kadar sürer

başlık uydurma yok neyse o içerik başka bir şey çıkarsa yada içerik başlığı karşılamaz ise eyvallah
  21. centos17

Dizi hangi dizi ne kadar sürer

izlediğiniz veya izlemek istediğiniz bir dizi sizi ekrana kaç gün veya saat bağlar hesaplayabileceğiniz güzel bir site :tongueout:
  22. centos17

650 tl sistem topladım sizce nasıl

o iyi fiyata gayet iyi bence tabi ne yapacağında önemli ofis pc olarak kullanacaksan işini görür ama bir çok işlem gerçekleştireceksen boşa para vermiş olursun zararına satmak zorunda kalabilirsin
  23. centos17

IPFS sansürsüz internet için yarının web i olabilirmi

kurucusu tarafından yarının webi olarak tanıtılan IPFS torrent mantığında büyük boy dosya yüklemekte gayet hızlı ve site barındırma özelliğindende bahsediliyor dosyalarınızı bölerek hash değeri vererek saklaması sizin yüklediğiniz bir dosyanın güvenliği için gayet güzel
  24. centos17

RAM disk SSD den çok daha fazla hıza ulaşma

hız sever arkadaşlara tabi bir oyun için gerekli depolama alanı ayırmak zor olabilir ancak bir çok sabit kullandığınız programda eba ve zoom hızlandırma gibi kullanmada işinize yarabilecek fantastik bir deneyim
  25. centos17

virtiual cable ile video ve sesleri istediğiniz dile çevirme

eğitim videolarında ürün tanıtım videolarında vb. videolarda bilmediğiniz bir dil karşınıza çıkarsa bu yöntemle çeviri yapabilirsiniz uzun filmler veya çok kişinin konuşmalarında sağlıklı sonuç alamazsınız fakat önemli anları veya dediğim gibi anlatımlarda temelde neyden bahsettiğini sizlere...
  26. centos17

chrome daha verimli ve hızlı kullanma için 5 flag

rasteri direk cpu kullanımdan alıp gpu iş yüküne aktarmak ram kullanımı rahatlatmak için Zero-copy rasterizer indirmede daha hızlılık gibi bir kaç özellik umarım işinize yarar (Raster grafik veya bitmap, bilgisayar grafiklerinde bir monitör, kâğıt veya başka bir ekran ortamı aracılığıyla...
  27. centos17

chin chara yeni build

açıkcası private serverlarda bir çok edit oluyor kimi güzel kimi kötü oluyor tabi emeğe saygı duymak gerek chin chara earthquake de attırdık sonunda
  28. centos17

wikiler

platformun veri tabanını eş zamanlı kullanıcıların oluşturabildiği yararlı siteler ;)
  29. centos17

silkroad kentsel dönüşüm

amacımız eğlence :)
  30. centos17

Oyun lazımmmm

31. centos17

Bu sistem Warzone kaldırır mı ?

32. centos17

bilgisayarınıza ağ üzerinden bağlanan kimler bakabilirsiniz

bilmediğiniz bağlantıları veya hangi bağlantılar bilgisayarınız ile iletişimde bunların hem pc nizdeki dosya yolunu hemde bağlantının hangi firma , kişiye ait olduğu nereden bağlandığını görebilirsiniz güvenlik açısından işe yarar br uygulama
  33. centos17

Kıza nasıl yürüyebilirim ?

kendin konuş en iyisi :D:D:
  34. centos17

yeni microsoft edge

ben 3-4 gündür deniyorum edge yi açıkcası bir sıkıntı yaşamadım chromeden eksiği şuan için uygulamalar chrome uygulamalarını fazla kullanmayanlar için çok iyi bir altarnatif :)
  35. centos17

yeni microsoft edge

eskisine göre çok daha hızlı olmuş ve chrome alternatif arayanlar için bence iyi seçenek olmuş işlemci ve ram olarak chromeden daha az tüketimi var
  36. centos17

mbot kurulum ve ayarları (video)

yok yani zaten private ve pvp serverlarda serbest gerçi orjinal sroda ise sbotun ücretli sürümü kullanılıyor yani silkroad da bot serbest
  37. centos17

mbot kurulum ve ayarları (video)

private ve pvp serverlar için ücretsiz mbot orji silkroad da işe yaramaz arkadaşlar
  38. centos17

pc hocası ve tecnopath

bunlar istiyorki herşey kendilerinin olsun paylaşımlara tam olarak açık değiller böyle bir ilkel anlayış heleki teknoloji konulu sitelerde olması çok kötü bir durum.Niye forum sitesi açıyosunki git blog falan aç ama tabi yemiyor rankları düşecek diye ve gerekli içeriği tek başlarına...
  39. centos17

Shifdelete'ye yakışmayan hareket ! (İstanbul Bilişim)

şöyle birşeyde var istanbul bilişim bir ara iyi gidiyordu yani forum siteleri olsun tanıtım videoları bunlar bazen yanıltıcı olabilir yani şu acıdan bir firmanın iyi taraflarına şahit olmuşsunuzdur onu anlatırsınız yada o an o video yu yapar ken firma iyi gidiyordur onları anlatırsınız 7/24 her...
  40. centos17

İşlemci aniden ısınıyor

birde görev yöneticisinden baktınızmı ayrıntılı olarak orda cpu hangi program ne kadar kullanıyor gözükyor orda işe yaramayan bir uygulama varsa bir araştırın yani işlemciyi durduk yere %50 veya %60 nı kullanan
  41. centos17

İşlemci aniden ısınıyor

o zaman donanımsal da olabiir yani gerçi 1 senelik pc de termal macun yenilemek gerekmez ama
  42. centos17

İşlemci aniden ısınıyor

virüs bulaşmış olabilir veri madenciiği yapanlar web browser üzerinden işlem yapabiliyor öyle bir saldırıya maruz kalmanın en büyük belirtisi cpu işlemin durup duruken yükselmesi iyice tarattır pc yi sadece virüs programı değil anti malware ilede tarayıcına no coin eklentisini bulup kurmanı...
  43. centos17

tarayıcı güvenliğine yardımcı olacak bir kaç eklenti

3.taraf kişi veya kurumların kimlik bilgilerinizi almasına veya xxs saldırılarını vb. engellemeyeme yarayacak bir kaç eklenti umarım işinize yarar ?‍♂️
  44. centos17

evinizi odanızı tasarlamak için güzel bir program

profesyonel anlamda ev oda iş yerinizi tasarlayabileceğiniz ayriyeten bir çok tasarım modeli oluşturmada işi yarayacak güzel vakit geçirebileceğiniz program olmuş türkçe dil desteğide var
  45. centos17

web tabanlı grafik editör yeni başlayan arkadaşlara

kullanışlı 2 adet grafik editör yeni başlayan arkadaşların işine yarayabilir :wink: :wink: :wink: :wink:
  46. centos17

chrome çerezleri listeleme ve silme

ccleaner bunun kadar derin yapmıyor onunda vardır belki o özelliği ama varsayılanlarda ccleaner yapmıyor bu kadar bu arada son günlerde çıkan bi haber doğrumu yanlışmı tam bilmiyorum ama cclearın şirketide veri toplayıp sızdırdığı söyleniyor bir araştırın derim
  47. centos17

2 farklı pc de denedim ikisinide attığım linkten indirip öyle denedim bir kere daha deneyeyim
  48. centos17

işinize yarayacak bir program tüm çerezleri ayrıntılı olarak çıkarıyor en dipte kalmışları dahi :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
  49. centos17

Windows 10 DNS Değiştirme. [2020 GÜNCEL]

emeğine sağlık teşekkürler
  50. centos17

Nanokatalog ve İstanbul Bilişim İflas Etti! Aman Dikkat...

zaten bir siteye girdiğinizde insan azda olsa anlıyor çok özenli değilse satış siteleri sıkıntı kaç kere ürün alacaktım ordan hep vazgeçtim ucuz malın köftesi iyi olmaz internette alışverişte ne alacağından çok nereden alacağın önemli güvendiğin sitede pahalı olsa dahi her zaman bildiğim kolayla...
  51. centos17

botunuza kervanda yardım ettirme mbot | silkroad online

tek başınıza kervan çekerken theif sayısı fazla çıkıyorsa bot charınıza yardım ettirebilirsiniz yada eğlenmek amaçlı npc theifleri kestirebilirsiniz player theiflere atak yapmaz sadece oyunun çıkardığı theiflere atak yapar ? ? ? ? ?
  52. centos17

instagram telefona video resim indirme

hem indirme işine yarayan hemde indirdiğiniz videoyu bir çok platformda whatsapp , drive, mail, dropbox vb. uygulamalar da paylaşabilirsiniz . ? ? ? ? ? ?
  53. centos17

silkroad magic rare legend itemler ufaktan bir bakış 2020

özellikle chin buff skilleri yeni tarzı biraz daha çekici olmuş çok bi değişiklik yok atak skillerde ama orjinal havası hep bir başka ;) ???
  54. centos17

silkroad online socket basma yeni başlayanlara

hem de çok ama yeni oyuncular genelde private ve pvp serverlarda
  55. centos17

silkroad online socket basma yeni başlayanlara

silkroad online socket basma ve kaldırma yeni başlayanlara ???????????
  56. centos17

Bu Laptop İyimi Çabuk Bozulur mu ?

bence gayet iyi ama dikkat et freedos yazıyor yani geldiğinde sen kuracaksın veya biri kurması gerek işletim sistemini
  57. centos17

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

katılıyorum
  58. centos17

windows 10 imzasız sürücü yükleme

eski donanımların sürücülerinin bazıları sertifikasyonu olmayabiliyor böyle durumda windows yüklemeyi yarıda kesebiliyor. Bu ve buna benzer durumlarda işinize yarayabilir. ? ? ? ? ?
  59. centos17

Silkroad 50 DG chin itemler ve skiller

server private vietnam serverı ama skilleri yeniden düzenlemeleri gerçekten iyi olmuş silahlarda güzel ? ? ? ? ? ?
  60. centos17

Kali Linux'u USB bellekten nasıl kullanırız? (Videolu anlatım)

çekim esnasında bayağı zorluk yaşadım daha o arada anlatacaklarım çok tu bende mecbur o şekilde çekmek zorunda kaldım burdan şunu söyliyeyim uefi veya legacy farketmez arkadaşlar bios ayarından boot seçeneğini flash disk yaptığınız anda hemen açılır.
  61. centos17

Kali Linux'u USB bellekten nasıl kullanırız? (Videolu anlatım)

kali linux u yanınızda taşıyabilir ve her pc de kullanabilirsiniz. flash a kurduktan sonra başka bir şey yapmadan kali linux 'u herhangi bir harici disk 'e kurmadan rahatca kullanabilirsiniz. bu bir çok avantaj sağlar size kullanmak isteyen arkadaşlar 6-8 gb flash disk ile işlerini rahatça...
  62. centos17

Yapay Zeka | Derin Öğrenme Uygulama Alan Örnekleri

????? Washington Üniversitesi'nde bir çalışma grubu, yüzdeki dudak hareketini analiz ederek görüntü ve ses senkronizasyonu alanında çalışma yapmıştır. Google Brain çalışma grubu, 2017'nin başında fotoğraflardaki çözünürlüğü arttırma konusunda, Pixel Recursive Super Resolution yöntemini kullanan...
  63. centos17

siber güvenlik alanında yardımcı olabilecek 4 site

internette iz bırakmadan ağınız dinlemeden gezmeniz kendi sitenizde hataları bulabileceğiniz domain sorgusunda yardımcı olabileceğini umduğum 4 site. ??☣??
  64. centos17

Telefondan Veri Kurtarma Ve Uygulama Arızalarını Gidermeye yardımcı program

Telefonda kişisel verilerin çokluğundan dolayı tamire göndermeden önce verilerinizi alabilirsiniz. Çok ileri özeliklere sahip fakat ücret li kısımlarda ancak ücretsiz kısımlardan yararlanabileceğiniz çok güzel yerleri var mesela ekran kırılması veya ekran görüntü sorunu durumda en çok yaşanan...
  65. centos17

silkroad online magic pop

silkroad magic pop temelde aynıdır fakat serverdan servere server yöneticisinin koyduğu itemler veya ödüller değişebilir ?????
  66. centos17

silkroad online special trader shops with bargain goods

merak eden ve yeni başlayan arkadaşlara yönelik fakat şuda var normal kervanada yansıtabilirsiniz bu zamanı anlattığım gibi başlamadan 30 dakika önce uyarı veriyor. ona göre ayarlarsınız şehre vardığınızda eğer başlamamış ise biraz beklemeniz ve başladığında satmanız daha iyi özellikle goldun...
  67. centos17

Call Of Duty Mobile Donma Hatası?

donma oluyor aslında donma değilde bir tıkanma oluyor oyun anında yani maç sırası yaşamadım fakat bazı yüklemeler yaparken yani herhangi bir maça başlarken giremeden donuyor bu biraz bağlantı zayıflığı ve tabi oyunda bazı alt yapıların oturmadığından olabilir ve tabi pcde oynayanlar için...
  68. centos17

call of zombi sezonu

2.sezon da zombiler ile savaş başlıyor en büyük eksisi zayıf kalmanız ekipman yeterli olmuyor yani 15-16 mermide bir tanesi zor olüyor 1-2 darbe alınca düşüyorsunuz AMA dans çook iyi olmuş :D ????
  69. centos17

nesnelerin interneti nedir kısa özet

onu sırf şu yüzden koyuyorum başıma gelen bazı sorunlar yüzünden yüklemeyi alıyorlar paylaşıyolar kendi videoları gibi eyvallah hiç bir lafım yok bilgi paylaşımında kendileri gibide göstersinler onada ses çıkarmadım ama sesi alıp kendi sesini ekleyip kalkıp bana sahtekar muamelesi yapmaya...
  70. centos17

nesnelerin interneti nedir kısa özet

Durmadan duyduğumuz ve gittikce daha çok duyacağımız bir konu program dillerinde de duyarsınız nesneye yönelik programlama mesela java işte o nesneler kullandığımız internet bağlantılı araç ve gereçler yada bir bağlantı ile araçlar arası veri aktarımı. ???
  71. centos17

ssd kalan ömrü ve bilgilerini öğrenme

özellikle 2. el ssd alacak arkadaşların çok işine yaracağını düşünüyorum. ssd ler flash diskler mantığı ile üretildiği için ömürlerini tahmin etme oranı daha yüksek tabi elektronik cihaz 2 günlüken de bozulabilir. Ama önemli konu ssd olayında kaç aylık olduğu değil ne kadar kullanıldığı misal...
  72. centos17

jumanji pc game

jumanji filmini bilmeyen yoktur. önceden yani 90 larda çok ünlüydü tabi sonra klasik olarak kaldı derken 2017 de yeniden çekildi kaliteli oyuncu kadrosu ile büyük başarı yakaladı ki sonra 2019 da filme bir seri eklendi . derken oyunuda çıktı :D oyunda karakterler filimdeki karakterle aynı...
  73. centos17

silkroad delirus 2019 yeni arayüz kurulum

ses ve görüntü sıkıntısını gideremediğim için yenisini ve biraz daha ayrıntılısını çektim buradan bakabilirsiniz. ??
  74. centos17

Sesinizi nasıl değiştirirsiniz?

Kamuoyuna açık bilinen hiçbir yazılımın, başkalarının seslerini aynen olduğu gibi taklit etmenize yardımcı olamayacağı belirtilmelidir. Ancak, sesi orijinal sesten farklı yapmak için ses sinyallerinin frekansını değiştirebilirsiniz. Bu konuda yardımcı olabilecek birkaç özgür yazılım ürünü...
  75. centos17

google chrome ileri özellikler

chrome flags yani chrome bayrakları size chrome da size bir sürü özellik sağlıyor.
  76. centos17

silkroad online holy temple water | yeni başlayanlar

silkroad online mısır moblarının ve uniqlerin olduğu alan şunuda belirteyim templeye giriş serverdan servara fark edebilir çünki orjinalde günde 1 kere hakkınız vardı presiz premium ile 2 defadaydı yanlış hatırlamıyorsam. yani önemli olan giderken hazırlıklı gidin çıkınca hemen tekarar dan geri...
  77. centos17

windows 10 fiziksel tek monitörü çoklu kullanma

Fiziksel olarak 1 monitör ekranını sanal olarak 2-3 parçaya ayırarak kullanabilirsiniz.Bu sizi ufak işlerde hem masraftan kazandırır.hemde kolaylık sağlar.
  78. centos17

r10 iyice çılkı çıkmış nerde o eski halleri

technopat a hiç uğramadım ama rezilliği duydum görmek için bir uğrayayım :D
  79. centos17

Bilgisayar mühendisliği okuyan birine dağıtım önerir misiniz?

caine gerçi kali linux da olabilir caine usb ye kur işletim sistemini yanında taşı en güzeli :D
  80. centos17

r10 iyice çılkı çıkmış nerde o eski halleri

bırak yanlışıda düzeltmeye imkan yok internet özgürlüktür. siteler de özgün olmalı yanlış ve hatalı birşeyi insanlara oradan anlatma imkanı bırakmamışlar en nefret ettiğim olay herkes görüşünü yazacak tamam herkesin masrafı var ama işi o kadar paraya dökersen ona r10 web master formu değil r10...
  81. centos17

silkroad online roc yolu

silkroad online heyecanının en güçlü unique si diyebileceğimiz ROC .?
  82. centos17

call of duty mobile sadece roket atarlar

call of duty mobile insanı eğlendirmek daha doğrusu bu tarz oyunları sevenler için. herkesi demek yanlış olur çıktığı günden bu yana çok iyi gidiyor sadece roketlerle oynanan bir bölümüde var ne demeli bence eğlenceli:p:p:p:p
  83. centos17

one drive personal vault error hata kodu 0x8031002c yaşayanlar.

elimden geldiğince sunum olarak anlatmaya çalıştım sorusu olan forumdan mesaj atabilir. sağlıcakla kalın.
  84. centos17

call of duty mobile | battle royal

açıkcası oyunun çok oyunculu kısmı şuan daha popüler gözüküyor ama ilk batte royal deneyimi sakin geçsede bence iyi olmuş.
  85. centos17

Call of duty mobile pc 'ye kurma

Son günlerin konuşulan oyunu ileride de ses getirecek gibi pubg katili olurmu ? tabi biraz daha gelişmesi lazım ama call of duty anlatmaya fazla gerek yok mobile sürümüde gayet heyecanlı bence gerçi burda sadece kurulum anlatıyorum ve eğitim call of duty klasiği oyuna başlarken fakat fazla...
  86. centos17

silkroad online pk2 içeriğini değiştirme | giriş seviyesi

pk2 içindeki dosyayı nasıl çıkartır ve çıkarıp düzenledikten sonra nasıl import edilir kısa bir özet bunu yapmak isteyen arkadaşlara yol gösterecek ufak bir anlatım sizin yeni fikirler oluşturmanıza yardımcı olur umarım bir sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım hepinize saygılar
  87. centos17

cezaya tepki :D:D:

olurda bu kadar olmaz dedirten türden bizde de olmuştu buna benzer bi olay demek ki insanları çok yargılamamak lazım fiziksel bir harekette bulunmadığı takdirde sinir krizleri olabliyor :Dbununki 1-2 level daha fazla tepkisi sanki:):):):):):):):):):):):):):)
  88. centos17

SSD Kalan Ömrü Öğrenme

ssd ler sata veya diğer disklere göre daha farklı bir yapıdır. ssd ler flash belleğe benzer yapıdadır verileri hafızada tutmak için ve bu ssd lere kaç terabyte veya kaç petabyte vb veri girişi ve çıkışı yani yazma ve okuma hesaplanabilir. bu şekilde ömrünü tahmin edebiliriz. 2.el ssd alacak...
  89. centos17

Zulada Kaç Fps Alırım?

aynen emir aydın a katılıyorum fakat rami 8 e yükselt eğer garanti devam etmiyorsa garanti devam ediyorsa bir 4 daha eklersen garanti dışı kalır. ama garanti bitimine az kaldıysa bir 4 gb ram daha ekle :)
  90. centos17

Zulada Kaç Fps Alırım?

fps yi ben tam ölcü olarak görmüyorum mutlaka önemli bilmeyenler için önemli ama bir oyunda 110 fps ile giderken ufak bır nesne olan skill barını açıyorum 70-75 fps lere düşüyor anında çok büyük fark ancak gözle görülür hiç bir değişiklik olmuyor görüntü kalitesinde sadece değer düşüyor bazı...
  91. centos17

Ücretsiz Çok oyunculu Oyun Önerisi

silkroad hiç oynamadıysan ilk sıkıcı gibi gelebilir ama sonra imkanı yok kopamazsın :D 35 yaşındayım ne zman oyuna başladım onu unttum ilk çıktığına 4 server yani ben başladığımda vardı.15 yılı geçti galiba :D
  92. centos17

silkroad delirus 2019 yeni arayüz kurulum

herkeze merhabalar delirus yeni günellemesinde baslangıç arayüzünü değiştirdi bu aslında değişim demeyelim yeni bir ekleme yaptı cünki o adımı geçtikten sonra tekrardan eski arayüz karşımıza geliyor. Yeni delirusu kullanma videosu koydum.umarım yardımcı olur bir sıkıntı sorun olursa mesaj attın...