Arama sonuçlarınız

1. xKemalC

Yardım Linux'ta Ses Sorunu.

Windows kullanırken hiç böyle sorun yaşamıyorum fakat Linux'ta hep ses sorunu yaşadım. Şuan Fedora 34 kullanmaktayım ve DE Gnome 40. Ses hem cızırtılı geliyor hem de ses bir yerden sonra hiç gelmiyor. Ses hiç gelmeyince bilgisayarı uyku moduna geçirip tekrar açıyorum düzeliyor ama bir süre sonra...
  2. xKemalC

Forumumuz İçin Önerilerinize İhtiyacımız Var.

İlk öncelikle kurallara baktım yasak mı diye ama tam olarak emin olamadım. Reklama vs. giriyorsa moderatörlerden özür diliyorum, gerekli işlemi yaparlar. Forumu yeni açtık ve sizin fikirlerinizi merak ediyoruz. Lütfen çekinmeden her şeyi yazın ki biz de ona göre yol izleyelim. Önerilerinizde...
  3. xKemalC

Windows 10 MacOs BigSur teması yapma

Bu işlemi rahatlıkla Linux Mint'te yapabilmiştim (Aslında 2 saat kadar uğraştım birkaç hatadan dolayı.). Windows 10'da iyi bir tema var mıdır biliyorsanız atar mısınız.
  4. xKemalC

Samsung A70'e Android 11 Güncellemesi Geldi!

Beklenen güncelleme sonunda geldi! Güncelleme yüklenince deneyimlerimi paylaşmak isterim. One Uİ 3.0'ı merak etmiyorum değil.
  5. xKemalC

Access Poimt için yardım edebilir misiniz?

Şimdi benim bu apden istediğim modemime wireless bağlayarak bana sinyalı güçlendirerek benim laptobuma sunması bu işime yarar mı?
  6. xKemalC

Bu Router işime yarar mı?

Böyle birşey işime yarar mı sadece apsini kullanacağım.
  7. xKemalC

Lİnux Mint Video Oynatma Sorunu

Böyle bir hata alıyorum. Google Chrome de indirmek istemiyorum. Nasıl çözerim?
  8. xKemalC

Linux Mint Arka Plan Sorunu

Normalde arka planın böyle olması gerekirken her yeniden başlattığımda ya da kapatıp açtığımda Bu hale geri dönüyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
  9. xKemalC

Usb Wifi Adaptörleri İşe Yarıyor Mu?

Evdeki internet hızına kendi laptobumdaki alıcı ile maalesef alamıyorum hatta hiç yaklaşamıyorum. Bunun için usb wifi adaptörü almak istiyorum. Sizce az da olsa hızlarda fark olur mu?
  10. xKemalC

Linux Minti Flash Bellege Nasil Kurulur

Maalesef 2 bir flash bellegim yok nasil tek flash bellek ile kurulum yapabilirim
  11. xKemalC

Telefon Kullanım Süremi Nasıl Azaltabilirim?

Artık bağımlısı olmuş durumdayım. Tamamen bırakmak değil de 9 saatlerden en azından 3 saate indirmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Yardımcı olacak uygulama var mı? Mesela 3 saat sonunda sadece arama gelirse cevaplayabileceğim bir uygulama. Şimdiden teşekkür ederim. Son olarak telefon...
  12. xKemalC

Aileme Bel Kaymam Olduğunu Nasıl Söylerim?

İnternet ile birkaç araştırma yaptım ve bütün belirtiler var. Ha olması bu olduğu anlamına gelmiyor doktar falan da değilim ama böyle bir durum var sa da doktara görünmek istiyorum. Ameliyat ile çözülen bir şey okuduğuma göre biraz riskli ama. Her neyse bunu nasıl aileme söylerim biraz korkuyorum.
  13. xKemalC

Discord Google'de Arıyor vs. Nasıl Yapılır?

Bunu bir eklenti ile yapan vardı. Youtube'de şunu izliyor ya da googlede.... arıyor gibi. Nasıl yaparım? 1611061366 Bilen yok mu? :/
  14. xKemalC

Discord Mesajları Kaydetme

Sohbette yazılan bütün mesajları otomatik olarak kaydetmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  15. xKemalC

Paycell çöktü mü?

Ben hata alıyorum. Sizde nasıl?
  16. xKemalC

Mouse Önerisi

Geçenlerde yine istemiştim. Ama öyle kararsız kaldım ki anlatamam. Bir mouse seçiyorum yok soyuluyor yok hatasi var vesaire beni çok sıktı. Maksimum 110Tl'ye sizden beni uzun süreler götürebilecek bir mouse önermenizi istiyorum. Teşekkür ederim.
  17. xKemalC

Masal Konusu Önerir Misiniz?

Soru gayet net diye düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler...
  18. xKemalC

Papara Çöktü mü?

Hatalar almaya başladım. Sizde de böyle mi?
  19. xKemalC

Bu Mouse Alınır mı?

https://www.n11.com/urun/everest-sm-g05-x-racer-7d-rgb-oyuncu-mouse-siyah-1576269?magaza=teknolojimarketim Sorum belli alınır mı sizce?
  20. xKemalC

Bir video görüntülümesini videonun başlığı yapma

Başlıkta gördüğünüz gibi sorum. Video izlendikçe otomatik olarak başlığın değişmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  21. xKemalC

MTA Roleplay sunucu önerisi

Önerebileceğiniz bir sunucu var mı?
  22. xKemalC

Steam Çöktü Mü?

Ben hata alıp duruyorum. Sizde de aynı mı?
  23. xKemalC

Rusher Archer Rm48 Mouse Çalışmıyor.

İlk başlarda gayet güzel kullanıyordum. Makro programından birkaç ayar yapmak istedim. Şimdi ne olduysa RGB'leri yanmıyor. İşin garibi makro progamı açılmasına rağmen kullanamıyorum. Yardım edebilir misiniz? 1610018829 Yardım edecek yok mudur?
  24. xKemalC

100 Tl'ye Güzel Bir Mouse

20 30 tlye aldığım mouselein ya sensörü çok kötü oluyor ya da bozulup gidiyor. Bana 100TL'ye güzel bozulmayacak bir mouse önerir misiniz?
  25. xKemalC

AutoCad, Solidworks gibi uygulamalar için laptop tavsiyesi

Sorum başlıktaki gibi bütçe olarak maksimum 8k ama 8k dan daha ucuz olursa da iyi olur.
  26. xKemalC

Hangi insanlar roman okumayı sever?

Soru başlıktaki gibidir. Cevaplarınızı bekliyorum.
  27. xKemalC

Bu sistem ETS 2'yi Kaldırır Mı?

Steamdeki gereksinimler böyle. Benim sistemim; İntel B960 İki Çekirdek 2.2GHz İntel Hd Graphics 2000 8GB Ram
  28. xKemalC

Ets 2'yi Geforce Now'da nasıl Multiplayer şekilde oynayabilirim?

Arkadaşlar sorum başlıkta yazdığı gibi yardım ederseniz sevinirim.
  29. xKemalC

Covid-19'u atlattıktan sonra normal mi?

Covid 19 oldum hatta aradan 1 ay geçti. Ama buna rağmen nefes darlığı yaşamaktayım. Bu beni çok zorluyor normal mi bu durum?
  30. xKemalC

Bu Gerçekten Doğru Mudur?

Böyle bir video buldum.Bu iş gerçekten doğru mudur?
  31. xKemalC

Bu Laptop Satmak İstesem Ne Kadar Eder?

Burda yazmayan 240GB'bir SSD var.
  32. xKemalC

[Çözüldü] Arkadaşıma şaka yaptım benimle konuşmuyor ne yapmalıyım?

Konu gayet açık biraz yaptığım şey ağır oldu şuan benimle konuşmuyor ne yapmalıyım? @Toreno21
  33. xKemalC

Samsung A70 Kullanıyorum sorunuz varsa alabilirim

Sorusu olan yazabilir. Telefonun fiyatı şöyle daha iyisini alabilirdin demediğiniz sürece sorularınızı cevaplayacağım.Ayrıca telefonun fiyatı artmış ben 4 ay önce aldım.
  34. xKemalC

Bu Uygulamanın İsmi Nedir?

Instagram'da falan görüyorum ismini bilen ya da linkini atabilecek biri var mı?
  35. xKemalC

Test sonucu sorgulama ekranındaki "Barkod No" nedir?

Ateşim , öksürük ve eklem ağrılarım başladığı için hastaneye dün Covid-19 testi olmaya gittim. Bu barkod nedir nereden bulabilirim bilen biri yazabilir mi?
  36. xKemalC

250 TL'ye Elektronik Eşya Önerisi

Başlık belli zaten 250 TL'ye alınabilecek elektronik eşya önerilerinizi bekliyorum.
  37. xKemalC

20 Tl'ye Alınabilecek Teknolojik Aletler

Başlıkta yazdım var mı önerisi olan birileri.
  38. xKemalC

LG 42LF580N paneline bir şey olmuş mudur?

Baya yıl oldu kullanalı sanırım bir 5 yılı vardır neyse konuya geçiyorum. LG 42LF580N adlı televizyon kullanıyordum. Sizce panelde arıza var mıdır? Herhangi darbe vs. almadı fakat 1 LED'i yerinden çıkık 3 LED'i ise acayip fazla şiddetli ışık vermekte fotoğrafı aşağıya bırakacağım. LED'lerden...
  39. xKemalC

Hareketli Logo Tasarımı Yapabilen Buraya !

Merhabalar discord sunucum için hareketli bir logo yaptırmak istiyorum kendine güvenenler buraya yazabilir. Ücret sıkıntı değıl.
  40. xKemalC

Sizce Bu Normal Mi?

Dün aldığım Samsung Galaxy A70 telefonumun pili sizce normal mi şuan yüzde 18 de
  41. xKemalC

SDN Forum'u Hangi Tema İle Kullanıyorsunuz?

SDN Forum'u Koyu renk teması ile mi yoksa Açık renk teması ile mi kullanıyorsunuz? Edit: Ben Koyu renk temasını kullanıyorum.
  42. xKemalC

İnternet Hızlarınız

Herkes buraya internet hızlarını atabilir mi hadi ilk olarak ben atayım
  43. xKemalC

Nasılsınız ?

Birazcık da hal hatır soralım di mi :)
  44. xKemalC

Grafik tasarım, konu vs yapabilen varsa bana bi ulaşabilir mi?

Başlıkta gördüğünüz gibi yapabilen buraya ya da özelime yazarsa memnun olurum.
  45. xKemalC

Win10'dan Win7'ye geçme

Başlıkta gördüğünüz gibi w10 dan w7 ye geçmek istiyorum ama aklımda birkaç soru var benim bilgisayarımda iki işletim sistemi yüklü biri win10 biri ubuntu ama w7 geçerken sadece w10 un silinmesini yerine w7 nin kurulmasını ist,yorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden yardım eden...
  46. xKemalC

En hızlı en stabil en az ram tüketen tarayıcı hangisi

En hızlı en stabil en az ram tüketen tarayıcı hangisi
  47. xKemalC

ShiftDelete Forum sitesinin mobil uygulamasinin geliştirilmesi

ShiftDelete Forum sitesinin mobil uygulamasinin geliştirilmesi bence gerekiyor. Siz acaba ne düşünüyorsunuz.
  48. xKemalC

Kulaklık Sorunu

notebook pcmn tek girişi var oraya bildiğimiz telefon kulaklığı takmak istiyorum takıyorum da ses fln ondan gelmiyor notebooktan geliyor yardım lütfen
  49. xKemalC

pcye kulaklık taktım ama ses gelmiyor

pcye kulaklık taktım ama ses gelmiyor kulaklık kablolu
  50. xKemalC

pc özellikleriniz neler

pc özellikleriniz neler EDİT BENİM PC: : LaptopÜrün Tipi : AsusMarka : Intel Pentium N3540 İşlemci Tipi : 2.6Ghz İşlemci Hızı : 4 GBBellek (RAM) : 330 GB - 640 GBHard Disk Kapasitesi : 15" - 15.9"Ekran Boyutu : DiğerEkran Kartı Hafızası : İntel Hd Graphics Ekran Kartı : SıfırDurum : Var...
  51. xKemalC

Huawei telefonlarıyla ve pcleri için neler düşünüyorsunuz

Huawei telefonlarıyla ve pcleri için neler düşünüyorsunuz
  52. xKemalC

küçükken hiç zile basıp kaçtınız mı?

küçükken hiç zile basıp kaçtınız mı? Basanlar Mng kargoya alındı. :D
  53. xKemalC

APPLE abimle ilgili neler düşünüyorsunuz

APPLE abimle ilgili neler düşünüyorsunuz edit: en ucuz f/p firması en yenilikçi firma
  54. xKemalC

gm telefonlarıyla ilgili düşünceleriniz.

gm telefonlarıyla ilgili düşünceleriniz. edit:bence bundan daha fazla telefonun içine edemezlerdi ? ? ?
  55. xKemalC

vestel telefonlarıyla ilgili neler düşünüyorsunuz

vestel telefonlarıyla ilgili neler düşünüyorsunuz
  56. xKemalC

samsung telefonlarıyla ilgili neler düşünüyorsunuz

samsung telefonlarıyla ilgili neler düşünüyorsunuz
  57. xKemalC

İnternet Hızınız ve Kopmalar Yaşıyormusunuz

spped test ekran görüntülerini atarsanız sevinirim bide kopmalar yaşıyormusunuz belirtiniz edit: