Arama sonuçlarınız

1. sarihakan

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

internet paketim var ve hatta vodafone hediye çarkından gelen hediye interneti bitirmek için boşa gitmesin diye bilgisayara internet paylaşıyorum. İş yerindeki internet kısıtlı olduğu için .
  2. sarihakan

İnternet paketinimi kastediyorsunuz?
  3. sarihakan

Merhaba. İphone 7 telefonumdan bilgisayarıma internet paylaştığımda bilgisayar telefon ile bağlantı kuruyor fakat internete girmiyor. Sorun bilgisayardamı telefondamı diye anlamak için ise başka bir telefonu iphone bağladığımda gene internete girmiyor. Ağ ayarlarını sıfırladım fakat aynı sorun...
  4. sarihakan

VPN Öneri

Merhabalar. UYAP sistemine aynı e-imza ile 2 bilgisayardan aynı interneti kullanarak giriş yapabiliyorum. Fakat bu işlemi farklı internet kullanıldığı zaman aynı e-imza ile giriş yapıldığında son giren kişi giriş yaptığında ilk giren kişiyi sistemden atıyor. 2 bilgisayar arası VPN oluşturmak...
  5. sarihakan

6. sarihakan

Merhabalar. iphone bataryasını orjinal apple batarya ile değilde DEJi vb. marka bir batarya ile değiştirildiğinde IOS güncellemesi almama gibi ir durum söz konusu oluyormu.
  7. sarihakan

Huawei Locator ile kaybolma devri bitiyor

aslında aklımda Alcatel Movetime sw10 almak var . Huawei Locator ı fikrim değişmişti ama cihazın Satışıyla ilgili herhangi bir şey göremedim.
  8. sarihakan

Huawei Locator ile kaybolma devri bitiyor

Babam alzheimer hastası olduğu için almayı düşünüyorum ama satışı, fiyatı vs. ile ilgili herhangi bir bilgi varmı? Yada buna benzer bir önerebileceğiniz cihaz varmıdır