Arama sonuçlarınız

1. O

iPhone SE 2020 pil performansı ve ısınma

İphone se 2020 kullanıyorum,pil sağlığı %77. Telefon aşırı ısınıyor instagramda gezerken bile. Hücresel veri açınca soba oluyor telefon. Bunun pil ile büyük oranda alakası olduğunu biliyorum ama sizce A13 ün artık eski bir işlemci olmasından da kaynaklı olabilir mi? Malumunuz A17 pro çıktı. Yani...
  2. O

Magsafe battery pack satıştan kalkmış

Apple Magsafe battery pack şarj aygıtını sitesinden kaldırmış,etkinlikte yeni bir versiyonunu da görmedik. Acaba neden kaldırıldı??,
  3. O

Soru Yks matematik çözmezsem sınavım okunur mu

Arkadaslar sınava giricem AYT matematik çözmezsem ea puanım hesaplanır mı sınava girenler özellikle cevaplarsa sevinirim
  4. O

iPhone SE 2020 ne kadar eder?

iPhone SE 2020 128 GB kırmızı rengini kullanıyorum sesli/sessiz anahtarının üzerinde çok küçük bir boya atması var pil sağlığı %78 ve ücretsiz pil değişim hakkı var kasko kapsamında. Sahibindende çok farklı fiyatlar var,bu konuda bilgisi olanlar en iyi kaça satabilirim? Ekran ilk günden beri...
  5. O

İphone SOS özelliği

İphone'da sos özelliğini kullanınca tam olarak ne oluyor? Acil durum numarasını arıyor mu yoksa konumumuzu falan mı gönderiyor,arayınca siri mi konuşuyor polis vb ile?
  6. O

E-sim

E-sim e geçmenin avantajları neler,LTE olarak hız daha yüksek olur mu,ve şuanda bazen kopmalar donmalar oluyor wifi da ve lte de. esim e geçersem lte için durum değişir mi?
  7. O

İphone diğer kısmı

Saklama alanı kısmında diğer yazan bölüm 18gb yer kaplıyor 1-2hün önce 2.5-7 arasında değişiyordu neden bu kadar arttı,diğer kısmı neye göre artar?azaltmak için ne yapabilirim?
  8. O

İphonelarda youtube katıl hatası?

İphone cihazımda hiçbir kanal için katıl tuşu gözükmüyor,neden öyle ve nereden açabilirim bunu
  9. O

Hoparlör temizliği

Telefonumu alalı 4 ay oldu sizce hoparlörünü temizlemeli miyim? Ne sıklıkta temizlenmeli ve nasıl temizlenmeli? İnternette diş fırçası ile temizleme falan gördüm ama ne kadar doğrudur? Sizler nasıl temizliyorsunuz ve app storeda olan su çıkarma uygulaması ile temizlersek olur mu?
  10. O

Kestirme&otomasyon

İphoneda yaptığım otomasyonu çalıştırmak için sürekli soruyor otomatiğe almanın bir yolu yok mu?
  11. O

Telefon önerisi

Anneme telefon alacağız bütçe 2000tl,öncelik olarak samsung istiyor fakat daha güzel bir model var derseniz bakabiliriz,sadece sosyal medyaya bakıyor piyasadaki her telefon ihtiyacını karşılayabilir ama olabilecek en güzeli olsun,fikirlerinizi bekliyorum(2300-2500e çıkabiliriz güzel telefon varsa)
  12. O

Şarj adaptörü önerisi?

Kablosuz şarj aleti kullanıyorum,xioami marka,buna uygun bir adaptör önerebilir misiniz? Evde 2 tane 15w ve 25w samsung adaptör var ama hızlı şarj etmiyor,aamsung dışında cihazlarla çalışmıyorlar sanırım
  13. O

Şarj takıntısı?

İphone'umu ve diğer teknolojik cihazlarımı gece şarjda bırakamıyorum,birşey olur diye korkuyorum hele iphoneda şadjdan kesme diye birşey yok %100olsa bile şarja devam ediyor gece taksam pile zarar verir mi
  14. O

Elektirkli scooter

2500tl bütcem var işe gidip gelirken kullanmak için istiyorum intenette volta vt1 ve xioami nin bir modelini gördüm hangisi daha iyidir? Bu fiyata bildiğiniz başka scooter var mı?
  15. O

İmessage kullanma?

İmessage ile bir diğer iPhone sahibind fotoğraf,ses kaydı göndermek ücretli mi ve gıf,çıkatma? Sms ile fotoğraf göndermek ücretli olduğu için hiç denemedim ama iphonelar arasında ücretsiz olur diye düşünüyorum
  16. O

Whatsapp'a video atınca kalite düşmesi?

Whatsapp'a video atınca aşırı şekilde kalitesiz oluyor her formatta çekmeyi denedim hd 30da bile kötüleşiyor nedeni nedir?
  17. O

Bosna iphone fiyatları

Bir arkadaşım yakın zamanda bosna hersek e gidecek,ve ondan bir hediye isteyeceğim,bosna hersekte apple ürünleri fiyatları nasıldır? Apple watch mesela? Bilen veya orada yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?
  18. O

App store da alınabilecek paralı oyunlar/uygulamalar

Max 25tl biraz üzeride olabilir app store da alınabilecek güzel uygulama/oyun var mı her türden olabilir farketmez
  19. O

Apple watch 3 hala alınır mı

Apple watch almak istiyorum ama açıkcası watch se ile watch 3 arasında pek fark göremedim belki benim bilgisizliğimdendir.farkları neler? Apple watchlarda güncelleme kaç yıl oluyor? Aplle watch 3halen alınır mı
  20. O

Şarj sıklığı ne olmalı?

İphone'umu sürekli kablosuz şarj ediyorum,mesela bildirim geliyor bakıyorum geri atıyorum matın üstüne.yani kullanmadığım her zaman matın üstünde.bir zararı olur mu.iphonelar şarj döngüleri halinde çalıştığı için sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama bir danışayım dedim
  21. O

Kablosuz şarj aleti?

Kablosuz şarj aleti aldım,kablosuz şarj sırasında ısınması gayet normal ama bu ısınma pil sağlığınj etkiler mi? Birde belki bilen vardır diye sorayım,elimde samsung'un 15w ve 35w adaptörü var ama kablosuz şarj cihazı bunlarfan hızlı kablosuz şarj gücü alamıyor powerbank a bağlıyorum gayet...
  22. O

Pikselim öldü mü

Arkadaşlar 3 gündür iphone se 2020 kullanıyorum ekranda küçücük toz zerresi gibi birşey var pislik gibi gözüküyor ölü piksel olabilir mi siyah-gri gibi ama telefonu tamamen kapatıyorum o noktalar yine gözüküyor acaba ekran koruyucunun altında baloncukv.b birşey mi kaldı yardım edin lütfen
  23. O

iPhone'larda kaç taksit oluyor

Kasım indirimi ile iphone se 2020 almayı düşünüyorum,internet sitelerinde baltığımda hep peşin diyor,iphonelarda kaç taksit oluyor,normalde 3diye biliyordum,bilen biri varsa yardımcı olabilir mi
  24. O

Tab s6 lite

Tab s6 lite almak istiyorum,öğrenciyim,oyunda oynayacağım aynı zamanda,internnetten testlere baktım spen konusunda sıkıntı yok,oyun performansınıda beğendim,kullansn var mı aranızda,iyi kötü yanları neler,Lcd ekranlı bir telefon kullanıyorum tft ile farkı ne tam olarak? Ve son olarak Bluetooth...
  25. O

S20FE mi iPhone Xr mı?

Dün s20FE tanıtılans kadar fikrim iphone xr da sabitti fakat s20fe çok iddialı bir telefon bence ayrıca işlemci batarya kamerasıda çok güzel,ama ben baştan beri apple tarafına geçmek istiyordum,bu iki telefon arasında sizce çok büyük farklar var mıdır,iphone xr sırf apple ekosistemine geçmek...
  26. O

Hangi iphone?

İphone se 2020 ile iphone xr arası acayip kararsız kaldım,iphone xr kullanan var mı, malum iphone 12çıkıyor iphone xr eskide mi kaldı? İşlemcisi hala iyi midir iphone se 2020yi istiyorum ancak ekran konusunda takıldım. Yardım edin lütfen bu iki telefondan birini kullananlar belirterek cevaplarsa...
  27. O

Kablosuz kulaklık önerisi

Taotronics soundliberty 53 ve haylou t15 arasında kaldım,kullanan var mı,hangisini önerirsiniz,ses kaliteleri nasıl ve eksi artı yanları neler? 1595841353 Birde taotronics e kulağı acıtıyor diyorlar,doğru mu
  28. O

Kablosuz kulaklık,arada kaldım yardım!!

150-200arası kablosuz kulaklık almak istiyorum,airdots s,haylou t15, taotronic saoundliberty 53 modelleri arasında kaldım. Ayrıca bu fiyata şu seçeneklerde var; Haylou gt1 Haylou gt1pro Qcy t5 Kulaklık almaktan bıktım artık,sürekli bozuluyor,bana 1-2yıl kulaklık aldırmayacak bir ürün...
  29. O

Amazfit bip vs mi band 5

Arada kaldım,akıllı saat istiyorum ama mi band 5 özellikleride fazlasıyla çekici.hangisini neden almalıyım,amazfit bip eski bir cihaz, hala alınır mı
  30. O

6000tl ye telefon önerisi

6000tl veya aşağısında işlemcisi ve kamerası iyi,bataryası ve ekranı boyutu farketmez önerileriniz nedir? İkinci el,ithalatcı garantili vb. İstemiyorum
  31. O

Masaüstü hakkında yardım

Laptop'um tamamen bozuldu,bilgisayarcı 600tlye bir masaüstü toplarız dedi. Masaüstü hakkında hiçbirşey bilmiyorum,o fiyata toplanır mı ve özellikleri ne olur
  32. O

İphone 11 ucuzlar mı

Kasımda efsane cuma indiriminden iphone almayı düşünüyorum,iphone 12 çıkınca iPhone 11fiyatında düşme olur mu,ne kadar olur
  33. O

İphone şarj aleti

Yakın zamanda iphone alacağım,yanına birde hızlı şarj cihazı alayım diyorum,orijinali çok pahalı ve duyduklarıma göre orijinal dışı kullanınca pil garanti dışı mı kalıyormuş neymiş pek birşey bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
  34. O

Casper via m3 güncelleme kurulamıyor

Casper via m3 telefonuma android 7.1 güncellemesi geldi güncelleme yapılsın mı yazıyor,tamam a tıklıyorum ve hiçbirşey olmuyor en kötüsü de neredeyse her kilit açtığımda güncelleme yazısının karşıma çıkması. Çözümü nedir bilen var mı?
  35. O

İphone xr mı iphone se 2 mi

5500 gibi bir bütçem var biraz daha yukarı da çıkabilirim sizce iphone se 2020mi almalı yoksa xr mı işlemci benim için önemli,oyun oynayan birisiyim se 2nin ekranı bana yeter mi?
  36. O

Mi band 4

Mi band 4e 1.0.7.04 güncellemesi gelmiş fakat ben cihazıma yükleyemedim mi fit sürümü 4.0.10 yani son sürüm. şuan mi band sürümü 1.0.16 ne yapabilirm ve notify&fitness diye bir uygulama var oradan yükleniyor ama güvenli mi? Lütfen yardım edin!