Arama sonuçlarınız

1. CenneT_fila

Site Önerileri?

slm :) tavsiye edebileceğiniz güzel ve bilgilendirici siteler varsa paylaşabilir misiniz ?
  2. CenneT_fila

kitap önerisi?

yarın kitap fuarına gideceğim önerebileceğiniz kitaplar varsaa bekliyorum :blush::rolleyes:?
  3. CenneT_fila

katiplik düşünüyorum? :)

beyler katiplik düşünüyorum da kendimi f ve q klavyelerinde nasıl geliştirebilirim? hım ? düşüncelerinizi bekliyorum.
  4. CenneT_fila

Hepsi burada sitesi?

ödeme bilgilerinde son kullanma tarihi ve güvenlik kodu istyor bunlar ne demek. neyazacaz oraya aceba bilgisi olan ?
  5. CenneT_fila

dns ?

yararlı mı zararlı mı ? ???
  6. CenneT_fila

internet ?

internet hareketlerin biri tarafından görülüyor diyen biri ne demek istiyordur. ? ??? kötü bişey mi ?
  7. CenneT_fila

Laptop birden kapanıyor?

kullandığımda birden kapanıyor nedeni ne olabilir. ? bi defa da cızırtı gibi bi ses gelip ondan sonra kapandı.
  8. CenneT_fila

hepsiburada sitesi ?

hepsi burada sitesinden telefon sipariş etmek istiyorum telefonlar taksit şekilde oluyor mu aceba ?
  9. CenneT_fila

Rehberde ekli olmayan kişiye Whatsapp üzerinden nasıl mesaj yazabilirim?

watsap messenger da kişileri ekleme neden yok ? nasıl yapabilirim rehberin dışında birine yazmak istersem ? kişi listesi yook yani anlatabilmişimdir umarım xdd.
  10. CenneT_fila

Aveadan vodafona geçmek ?

geçtimm ama 12 gün oldu resmen hala hat taşıması olmamış neden olabilir ? telefon şebekesi de hiç yok.
  11. CenneT_fila

Bu forum bağımlılık mı yapıyor?

yoksa bana mı öyle geldi. :neutral:
  12. CenneT_fila

Xiaomi redmi 7A alsam ?

internet üzerinden sipariş etsem güvenilir midir aceba? yada güvenilir siteler varsa yazabilirmisiniz?
  13. CenneT_fila

casper pc kasma sorunu

bilgisayarım neden kasıyor ? içinde uygulama filan benzeri bişey de yok. ne yapmam lazım formatsız. bilgisii olan yazabilir mi?
  14. CenneT_fila

facebook hesap?

ben yeni bir facebook hesabı açtım geçenlerde.normal gmail ile ama kullanırken birden hesap kapandı. şüpheli harketlerim varmış sjs oysa 1 saat bile kullanmadım normal gruplarda takılırken kapandı. . kaç gün sürer açılması bilgisi olan varsa yazabilir mi?
  15. CenneT_fila

2. El telefon önerisi?

Ben 2.nci el telefon almak istiyorum da aceba hangi marka yı önerirsiniz?
  16. CenneT_fila

Bilgisayarda Whatsapp kullanılabilir mi?

pc ye watsapp nasıl indirebilirim ve indirsem bilgisayarımı çok kasar mı?
  17. CenneT_fila

itiraf etiketine ne söylemek istersiniz? :)

hadi bakalm cvplır bklyorum sjjjs
  18. CenneT_fila

team viewer ?

arkadaşımla uzaktan masa üstü erişimini bi defa yaptım da.. şifre ve id istiyor zaten çıkış yapınca da erişim kesiliyor peki sonradan arkadışım tekrardan bnm iznm olmadan bilgisayarıma erişebilir mi?