Arama sonuçlarınız

1. B

Soru Milli takım kırmızı üye en fazla kaç bilet alabilir

Arkadaslar 15 ekimde milli takım maçına gideceğim öncelikli bilet satışı için kırmızı üye oldum iki sorum var birncisi kırmızı üye olan bir kişi en fazla kaç bilet alabilir? İkinciside öncelikli satış saat kaçta başliyor? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  2. B

Soru Xbox one s alınır mı

Yani hala kullanılır degilmi zaten yüksek grafikli oyunlar değilde oynayacağım fifa farcry tarzı oyunlar 4.000₺ civarı fiyatıyla 1696167943
  3. B

Oynanıyor sizde mi almayı düşünüyorsunuz
  4. B

5000₺ 1tb
  5. B

Arkadaslar xbox one s almayı düsünüyorum sadece kışta vakit gecirebilmek için sizce alınır mı oynayacagım oyunlar fifa forza farcry gibi oyunlar xbox one s olanlar veya xboxlara hakim olanlar yardımcı olabilir mi?
  6. B

Soru Apple Watch kullananlar bakabilir mi?

Apple watchımda spotify girince yükleniyor gözüküyor playlistlerim filan cikmiyor neden acaba telefonumda sarki acincada gecmiyor bilen varmi
  7. B

Soru Whatsappta bende görünen biri baska telefonda görünmüyor davet et cikiyor neden?

Arkadaşlar bende ekli bir arkadasim var whaptsappta mesajlarımıza girince durumu gözüküyor ama baska telefonda o numarayı kaydedince kişi çıkmıyor davet et yaziyor neden boyle oluyor bilen var mı
  8. B

Soru Netflix hesabımı yurtdışında kullanabilirmiyim

Arkadaşlar merhaba benim türkiyedeki netflix hesabımı yurtdışında başka biri kullanabilir mi?
  9. B

Soru Yurtdışında üniversite okuyan varmı veya hedefi olan

Almanya veyahutta yurtdışındaki diger ülkelerde üniversite okumak istiyorum lise son sınıfım. Yurtdışında uni okuyan varmi yada okumayi düşünen varmi ? ek olarak yurtdışında üni ile ilgili telegram grupları varmı?
  10. B

Soru Zara Onlinede Sipariş Veren Varmı?

Yardımınız için teşekkür ederim son bir sorum olacaktı kargo takip no gönderiyorlar mı
  11. B

Kargoya mı verildi deemek evet verdim. ama şikayetvarda filan gelmediğini filan söylüyorlar bian korktum Sizin hangi kargoyla geldi
  12. B

Siparişiniz gönderildi ne demek?
  13. B

Zara Online üzerinde sipariş veren varmı kaç günde geliyo?
  14. B

Iphone Wifi-Bluetooth Açılmıyor

Başka telefonla yaziyorum yani tuş basılmıyor açılmıyor tıklayınca açılmıyor
  15. B

Letgo dolandırıldım

Net bulunur
  16. B

Iphone Wifi-Bluetooth Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar iPhone wifi ve Bluetooth açılmıyor tuş aktif değil boyle bir sorun yaşayan varmı yada bilgisi olan ne yapmam gerekiyor cihaz iPhone 7
  17. B

Kilo almam lazim

Merhaba arkadaşlar 180 yakın boyum 52-53 kilo civarıyım 60 kilo olmaK istiyorum deneyimleri olan veya bu konuda bilgisi olan yardım edebilir mi? Ne yemeliyim spor yapmak istiyorum malum virüs spor salonu problemi var o yuzden olmaz evde yapabildiğim kadarıyla yapacağım ama nasıl yapmalıyım...
  18. B

Şikayetvar com

@The Punisher, iyi de diger konu farkli bu farkli herhalde dikkat etmetiniz.
  19. B

Şikayetvar com

Kargom gelmedi giddigidiyordan daha
  20. B

Şikayetvar com

Şikayet var sitesine şikayet yazsak markalar/magazalar bize nasıl ulaşıyor arıyorlarmı
  21. B

GittiGidiyor

Merhaba arkadaşlar ben gittigidiyordan ürün aldim 3-4 gun öncesine kadar daha aynı şubede hareket etmemiş kaç gundur onaylamak mı gerek acaba bide ürün daha elime ulaşmadan teslim aldim onaylıyorum butonuna basmamam gerekiyor değil mi?
  22. B

Hangi operatörü tavsiye edersiniz?

Türk telekom nasıl sizce selfy de var fiyatlar nasıl hatların?
  23. B

Hangi operatörü tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar yeni faturasız hat alacağım sizce hangi hattı almalıyım?
  24. B

Nedir bu Pi network?

Bu aralar çok sıklıkla pi network aplikasyonunu görüyorum. Etrafımda kullananlar artmış. Nedir bu pi network yardımcı olur musunuz?
  25. B

Evde internet sözleşmesi bitti

Siz ayda ne kadar ödüyorsunuz ve hangi marka?
  26. B

Evde internet sözleşmesi bitti

merhaba arkadaşlar, bugün Türk telekom wifi sözleşmemiz bitecek. Bizden uzatmamızı istediler müşteri hizmetlerini ariyoruz uçuk bir fiyat söylüyorlar. Eğer uzatmazsak ne olur?
  27. B

17 yaşındayım Hat alabilir miyim?

Bi kaç Gün sonra doğum günümde o yüzden bu ayrıntıya takılmanda ne bilim
  28. B

17 yaşındayım Hat alabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım Türk telekomdan hat almak istiyorum alabilir miyim?
  29. B

ipad hafızası kendi kendine azalıyor

Tüm alan
  30. B

ipad hafızası kendi kendine azalıyor

Merhaba arkadaşlar günden güne ipadimin hafızası azalıyor dün 15gb iken bugün 12gb neyden kaynaklaniyor kullandığım uygulamalarda ders uygulamaları
  31. B

Uber Türkiye

Merhabalar Uber Türkiyede daha devam ediyor mu ?
  32. B

Letgo dolandırıldım

TC kimlik iban isim ve tel no ile kesin bulunur demi
  33. B

Letgo dolandırıldım

Ne kadar uzun?
  34. B

Letgo dolandırıldım

Kulaklık 1604999534 Bu bilgilerle bulabilirmiyim
  35. B

Letgo dolandırıldım

Merhaba arkadaşlar letgodan ürün alacaktım bugün dolandırıldığımı anladım parayı gönderdim adi soyadı ibanı tc si numarası var şikayetçi olsam paramı alabilir miyim? 1604999261 Benim gibi dolandırılan da varmı
  36. B

Inınal kart iban ile para gönderme

Sağol hocam
  37. B

Inınal kart iban ile para gönderme

Merhabalar ininal kart ile Denizbanka iban ile para gönderebilirmiyim?
  38. B

Herkes alttakinin SEVDİĞİ şeyi tahmin etsin

Maalesef Altaki hakkı alkan fanı
  39. B

Online ürün satmak

Biraz bahsedermisin nasıl
  40. B

Online ürün satmak

Tamam sağol
  41. B

Online ürün satmak

Peki Instgramda satabilirmiyim?
  42. B

Online ürün satmak

Merhabalar 17 yaşındayım online satış yapabilirmiyim Instgram hesabı açıp letgo veya sahibinden veya başka mecralardan Satış yapmak istiyorum ne yapmam gerekiyor 1604503337 Bu arada Teknolojik ürünler satmak istiyorum.
  43. B

iPad kullanlar baksın ( ipad 10.2 kılıf)

Foto atarmısın ve mıknatıslımı
  44. B

Sağol cevapların için
  45. B

Merhaba arkadaşlar bi kaç gündür kılıf bakıyorum ama tam istediğimi bulamadım. Daha çok ders için standlı arıyorum apple orginal smart kılıfları pahalı ona benzer arıyorum siz kullandığınız kılıflar nasıl yardımcı olursanız sevinirim (önerilerinizi bekliyorum)
  46. B

iPad 10.2 inc 8.nesil kılıf önerisi

Sağol kanka da bütçede lazim dediğin gibi max 100₺ gibi
  47. B

48. B

iPad mi almalıyım Macbook Air mı?

O airpods hediyeliydi ipad pro veya macbook
  49. B

iPad mi almalıyım Macbook Air mı?

Apple eğitimsayfasında indirimli alabilirsin
  50. B

Arkadaşlar siz ipadinizde hangi kılıfı kullanıyorsunuz ben standlı kılıf arıyorum smart cover tarzı olursa iyi olur kendi kullandığınız kılıflar hakkındada bilgi verebilirsiniz
  51. B

Airpods yanlış sarj gösterme sorunu

ios13 te denedim benimkide olmuyor babamınkinde dogru gösteriyor iPad 14 onda yanlış bence güncellemeden kaynaklı degil
  52. B

Airpods yanlış sarj gösterme sorunu

Merhabalar AirPods’umu iPhone’uma bağladığımda yanlış gösteriyor aynı şekilde iPad’imdede yanlış gösteriyor ama işin ilginç tarafı ailemdeki iPhone’lara bagladığımda dogru gösteriyor. Sizce nedeni ne olabilir?
  53. B

iPhone’umdaki çektiğim fotonun iPad’ime gelmesi

Evet dogru ama nasıl engel olabilirim.buna
  54. B

iPhone’umdaki çektiğim fotonun iPad’ime gelmesi

Merhabalar ben iphoneden fotoğraf çekince iPad‘imdede gözüküyor silincede aynı şekilde buna nasıl engel olabilirim?
  55. B

Gürgençler Apple Storeden 18 yaş altı ürün alabilir mi?

Emin misiniz?
  56. B

Gürgençler Apple Storeden 18 yaş altı ürün alabilir mi?

Merhabalar ben 16 yasındayım iPad alacağım ama gürgencler apple storede ürünü alabilirmiyim 18 yaşında olmamı gerekiyor?
  57. B

18 yaş altı teknosadan ürün alabilir miyim?

Tamam sagolun
  58. B

18 yaş altı teknosadan ürün alabilir miyim?

Merhabalar ben bu hafta iPad almayı düşünüyorum. Teknosa MediaMarkt Vatan gürgençler bu magazalardan ürün alabilirmiyim 18 yaşından küçüğüm bazı yerde okudum izin vermiyorlar bazıları diyor bişi olmaz bu konuda bilgisi olan varmı (17 yaşındayım)
  59. B

İpad 7.Nesil için en iyi çizim kalemi

Apple pencil 1. Nesil al stabil çalışıyor ikince el bulursan daha iyi olur
  60. B

iPad 8 alan varmı?

Kanka nereden aldın ve ne kadara
  61. B

iPad 8 alan varmı?

Apple storeden mi aldın
  62. B

iPad 8 alan varmı?

iPad 8 alan varmı nerden ve ne kadara aldınız ve bi kaç sorum daha olacak şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim
  63. B

iPad 8 hakkındaki düşüncelerim

Nereden ve ne kadara aldın bende almayı düşünüyı 1603044947 Ben ders için daha çok kullanmayı düşünüyorum 32gb yeterli mi ne kadara ve nerden aldınız almayı düşünüyorum
  64. B

Gürgençler Appledeki fiyatlar resmi apple store fiyatları ile aynı mı?

Merhaba arkadaşlar iPad 8 almak istiyorum apple sitesinde 3.199₺ gürgençlerde fiyatlar aynı mı yoksa daha fazla mı Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
  65. B

Uzaktan eğitim için iPad

Peki ne zaman satışa çıkıyor 8 1601217393 O ne işe yarıyor
  66. B

Uzaktan eğitim için iPad

Merhabalar Ben uzaktan eğitim için iPad almayı düşünüyorum iPad 7.nesil nasıl sizce bu aralar ipad alan varmı ne kadara ve nerden aldınız ipad 8.nesil ne zaman çıkıyor sizce hangisini alayım yapacağım işler en çok Okul ile ilgili işler proje hazırlamak uzaktan eğitim youtube ders videoları vs...
  67. B

Mi band5

Amaztools indirfim nasıl yapacağım
  68. B

Mi band5

Merhaba ios cihazlar için mi band 5 duvar kapıdını nasıl değiştirebilirim androidlerde uygulamalar varda ios ta varmı bilmiyorum nike veya takım logoları ve başka şeyler gibi bir duvar kağıdı Arıyorum mi fit’tekiler daha çine hitap ediyor yardımcı olursanız sevinirim
  69. B

Müzik çalarken ses

Merhaba Ben kulaklıkla şarkı çalarken snapchat/Instgram video çekerken ses gitmiyor. Kulaklığı çıkarınca gidiyor. Kulaklı olmuyor bütün kulakları denedim olmuyor bir ayarı varmı sorun sizce neden olabilir?
  70. B

Mi band 3-4-5 olanlar baksın

Okul zamanlarında kullanmayı düşünüyorumda ne kadar zamandır kullanıyon
  71. B

Onu biliyorum da mi fittekiler pek iyi değil başka tarz istiyorum nasıl yaparım ios mu kullanıyorsun android mi
  72. B

iPhonelerde duvar kağıdı nasıl değişiyor
  73. B

Biliyorum cihazın hangisi sormamdaki kasıt bi kaç sorum daha olacaktıda
  74. B

Mi band5 iPhone duvar kağıdı

Boyle kendi yaptığımız değil mesela adidas filan
  75. B

Uyanabiliyor musun 1597668090 Cihazın hangisi
  76. B

Mi band5 iPhone duvar kağıdı

Mi band5 kullanıyorum iphone telefonlarda duvar kapıdı nasıl değişir ayrıntılı olarak anlatacak varmı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  77. B

iPhonelerde duvar kapıdı nasıl değişiyor bilen yok mudur
  78. B

ne kadar zamandır kullanıyorsun ben yeni aldım da
  79. B

Senin telefonun hangisi ios mu android mi bişi sorcamda
  80. B

Gayet mantıklı
  81. B

Merhabalar mi band 3-4-5 kullanan varmı Alarm özelliği ile uyanabiliyor musunuz?
  82. B

Mi Band 5

Bende ilk defa aldım 5 aldım bu sene döviz yüksek çok düşmez 5 al gitsin daha doğru ölçüyor sensörler gelişmiş
  83. B

3000₺ bütçeyle iPhone

Yokya hepsiburada 2600₺ koymuş sıfır iphoneyi sahibinden 3000₺ satıyor komik bir durum
  84. B

3000₺ bütçeyle iPhone

iPhone 6-6s ve 6-6s plus haricinde hangi telefonları alabilirim 2.elde olabilir temiz ben iPhone8 ve ya 7plus istiyorum sizce hangi telefon almalıyım 3000₺ bütçeyle
  85. B

iPhone saklama alanı

Hm cihaz6s senin cihaz hangisi
  86. B

iPhone saklama alanı

16gb nasıl yedekleniyor
  87. B

iPhone saklama alanı

iPhone saklama alanım bugün dolmuş aslinda uygulamalar az iphone saklama alanına girdiğimde uygulamalar baya az yer kaplıyor diğer yazan yer 7gb götürmüş ne yapmam gerekiyor sıfırlaryamam?
  88. B

Xiaomi Mi Band Kullanıcıları Kulübü

Oraya daha gelmemiş ya
  89. B

[ANKET] Sizce Mi Band 4 mü? Yoksa Mi Band 5 mi?

Trendyolda 260₺ clvarinda bulabilirsin mi band5 ama ilk defa kullanacaksan 5 al çünkü uyku nabız stres sensörleri 4 ten daha dogru ölçüyor ama dersen bana farketmez bütçende kısıtlıysa 4 al
  90. B

Xiaomi Mi Band Kullanıcıları Kulübü

Merhabalar mi band5 istediğim duvar kağıtlarını nasıl ekleyebilirim nike ve daha güzelleri var ama iphone telefonum nasıl ekleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  91. B

Mi Band 5 sizce fiyatını hakediyor mu?

Burada sorun parasını hakedip hakketmediği değil ben mi band5 kullanan biri olarak sensörler baya geliştirilmiş Artık daha doğru ölçüyor stres özelliği fln var belki mi band4 ten geçilmez ama 3 ten geçilir ya da hiç kullanmadıysanız yeni alacaksanız direk 5 alın fiyatı endüşük 200 civarında...
  92. B

Mi band kullananlar

Hm sağol sen miband 4 ü nzmn ve ne kadar fiyata aldın
  93. B

Mi band kullananlar

Uyku takibi hakkında ne düşünüyorsun
  94. B

Mi band kullananlar

Merhaba mi band 5 almayı düşünüyorum diğer mi band serilerini kullanan arkadaşlarım siz en çok hangi özelliğini kullanıyordunuz? Ve mi band kullanmanın avantajları neler?
  95. B

AirPods iPhone sarj durumu

Merhaba AirPods’umun kapağını açınca telefonun ekranında çıkan şeyden sarjıma bakıyorum ama her kapağı açıp kapattığımda sarjı farklı gösteriyor diğer telefonlarda denediğimde sorun çıkmıyor yani benim telefonumdan kaynaklı güncelledim geçmedi sizce nedeni ne bu sorunun?
  96. B

Apple watch müzik listesi

O yapay zeka olduğu için ilerleyen zamanlarda çıkar müzik zevkine göre çıkıyot diye biliyorum 1 hafta kullan çıkar bence
  97. B

Nasıl kilo alabilirim yardımcı olurmusunuz?

Yazdığın için Çok sağol deneyeceğim
  98. B

Yağlanmamak adına demiştim sporu
  99. B

Merhaba yaşım 16 kilom 50 ve boyum 180. Ben şuan çok zayıfım kilo almam gerekiyor tabikide nasıl kilo alabilirim hedefim 60 üstü lütfen yardımcı olabilirmisiniz aynı zamanda evde sporda yapmalımıyım yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim
  100. B

Akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4/Honor Band 5?

Ben direkt en iyi model olan mi band 5 almanı önerrim 2 hafta içinde ülkemize gelecek fiyat 300-350₺ arası bence bekle ve al
  101. B

Xiaomi Mi Band 5 Çıktı

En son model olan mi band 5 al haylou fln yaramaz
  102. B

Akıllı bileklik önerisi

Mi band 5 az kaldı özellikleri stres ölçer NFC kalp hızı ve 6 yeni spor modu ve daha bi sürü özellik bence bekle derim sonra pişman olursun sana mi band 5 fotolarını alta bırakıyorum
  103. B

Xiaomi Mi Band 5 Çıktı

Bütçen varsa al ama bence mi band5 alırsın amazfite vereceğin bütçeyle airpods tarzı bişi alırsın
  104. B

Xiaomi Mi Band 5 Çıktı

Amazfit GTS mikrofon yok yani arama fln yapamıyon mi band5 tede olabilir yada olamyabilir o önemli değilde önemli olan amazfit ile mi band5 arasında hiç fark olmaması pili daha çok gidiyor bandin ve bi kaç artı özwlliği var kısacası band5 al
  105. B

iphone 8 mi se 2020 mi

Tartışmasız SE2020 diğer adıyla SE2
  106. B

Xiaomi Mi Band 5 Çıktı

Olabilir 4 ten 5 e pek geçilmez ama bu nesilde beklentiler fazla 1591637571 Kesinlikle haklısın 1591637725 O aldığın baya kötü mi band5 daha güzel daha özellikleri iyi 1591637827 Belki bu nesilde çözümlemişlerdir
  107. B

Xiaomi Mi Band 5 Çıktı

5 al bence çünkü bu 5 te kordonu çıkarmadan sarj olabileceği soyleniyor dahasıda nabız ve diğer özellikler gelişmiş daha iyi ölçüyor NFC gelmiş ve daha bi sürü özellik yenisine kısa süre kalmışken 4 almak mantıksız 1591637419 Bence çok etkilemez günlük %10 gider en fazla bence
  108. B

Xiaomi Mi Band 5 Çıktı

Fazla değil bilekliğin 400 olduğunu varsayarsak güzel akıllı saatler 1200 den başlıyor o fiyattaki tüm özellikler bileklikte var bide bu cevabımla tatmin olmadıysan şöyle bir örnek vereyim mi band çıktığında dolar 5 civarlarındaydı ama şimdi 8 e yakın o yüzden fiyat artacak tabiki ama çok değil...
  109. B

Xiaomi Mi Band 5 Çıktı

Xiaomi mi band 5 tanıtımına 2 gün kala Lansman Posterleri ortaya çıktı.Bu kez renkli kordonlarla satışa çıkacakmış. Sizce nasıl olmuş bileklik ve düşünceleriniz neler ?
  110. B

Akıllı bileklik önerisi

Bence bekle mi band 5 zaten tanıtılmasına 4-5 gün kaldı bence bir akıllı saatteki tüm özellikler bilekliğe geçirilmiş hem daha uygun fiyatlı
  111. B

Akıllı bileklik önerisi

350 gelir ucuz ama alınabilir fiyat bende alacam
  112. B

Akıllı bileklik önerisi

Bana güven 11 haziranda Mi band 5 çıkacak süper özelliklerle gelecek onu al zaten 300-350₺ bandında olur 5 gün sonra yeni model çıkıyor
  113. B

Mi band 5 tanıtımına sayılı günler kaldı

Hayır Xiaomi Mi band 5 onu diyorum 11 haziranda tanıtalacak almanı tavsiye ederim nfc ve sayısız özellik var
  114. B

5 daha iyi olacak zaten
  115. B

Aynen bir an önce çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz fiyat ve özellik konusunda ne düşünüyorsun
  116. B

Bende bekliyorum NFC özelliğini acaba tramvaylarda kullanılabilir mi? 1591282563 Bu kez olabilir bence sayısız özellik daha eklemişler diyorlar
  117. B

Merhaba değerli forum üyeleri, Mi band 5 in tanıtılmasına 7 gün kaldı. Beklentileriniz ve düşünceleriniz nelerdir?
  118. B

Xiaomi Mi Watch Aliexpress'ten alınır mı?

Sen galiba apple watch tarzında seviyorsun samsung watch bana saatarmısın
  119. B

Xiaomi Mi Watch Aliexpress'ten alınır mı?

Hiç bu riske değmez bence eline geçerse bu kez sıkıntı çıkarsa elinde öylece kalır ya Türkiyeden al ya da Xiaomi Mi band 5 ilerleyen günlerde tanıtılacak onu bekle 350₺ fln olur
  120. B

Mi band 5

Merhaba bu yıl çıkması beklenen xiaomi mi band 5 almayı düşünüyormusunuz çok sayıda özellik daha eklenmiş durumda mi band 4 ten daha iyi mi sizce son olarakta tahminizce ne zaman tanıtılır
  121. B

apple watch

Reis merhaba 1 suya dayanıklığı çok kötü 2 de uygulamalar ve fonksiyonları pek iyi değil yani diyeceğim 3 ten aşağı alma 3-4 arasından birini tercih et
  122. B

Elektrikli arabalar

Merhaba aranızda %100 elektrikli arabası olan ve ya kullanan varmı kullanımı nasıl beğendiniz mi hangi model tavsiye edersiniz benzinliden avantajları neler?
  123. B

Xiaomi Mi band5

Bende öyle düşünüyorum inşallah 350 üstüne çıkmaz
  124. B

Xiaomi Mi band5

Merhabalar Mİ band5 hakkında sızıntılar geliyor haziranda çıkabilir diye sizce ne özellikler olmalı ve çıkarsa nee kadar fiyat olur ?
  125. B

200 TL civarı akıllı bileklik önerisi

Merhaba bence mi band 5 bekle zaten 1 ay gibi kısa bir süre kaldı tanıtılmasına yavaş yavaş sızdırlıyor yani bence mi band4 alacaksın kısa bir süre sonra 5 çıkacak üzülürsün mi band 5 ekranı büyüyecek NFC gibi büyük bir özellik eklenecek bekle derim bende bekliyorum
  126. B

Instagram kullanım alanı

Merhaba arkadaşlar telefonum iPhone yani iphonede Instgram toplam 800mb yer harcıyor belgeler ve veriler 600-700 mb alıyor onu nasıl temizlerim/azaltırım yardımcı olurmusunuz
  127. B

Mi band 5

Googleye yaz mi band5 hemen çıkıyor 1588523332 Evet o işte ama bazıları yalan diyor
  128. B

Mi band 5

Merhaba bugun mi band 5’e ait oldugu iddia edilen fotoğraflar sızdırılmış. Sizce tasarımı o mu veya nzmn kesin ortaya çıkar?
  129. B

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu altaki Galatasaraylı
  130. B

Macbook kullanan varmı?

Merhaba ben macbook almak istiyorum ama çok pahalı olanları değil aranızda kullanan var mı? Güzel mi? Alınır mı? Alınırsa hangi model alınır? Biraz bilgi verebilir misiniz?
  131. B

Mi band fanları burada mı ?

Yeni çıkacak mi band5 hakkında duyduğunuz bilgiler varmı nasıl olacak ne zaman çıkacak fiyatı özellikleri duyduğunuz bilgiler varmı?
  132. B

İphone 8 plus mı ? iPhone XS mi?

XS al reis bu arada ne kadara ve nerden alacam bende almayı düşünüyorumda
  133. B

Akıllı saat mı, Akıllı bileklik mi?

Akıllı saat mi Akıllı bileklik mi?
  134. B

Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçebilirim ?

Teşekkürler ama bu iso dosyası
  135. B

Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçebilirim ?

Merhabalar biliyorsunuz ki windows 7 artık kendi haline bırakılmış bende windows 10 yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim?
  136. B

Önerebileceğiniz akıllı bileklik veya Saat

Niye ağladınız ki?
  137. B

Mi band için geç zaten 4 ay sonra yeni modeli çıkacak
  138. B

Merhabalar; önerebileceğiniz akıllı bileklik veya saatler hangisi?
  139. B

İ 12 tws

Merhaba i12 tws almak istiyorum sizce nerden alim iphonede kapağını açınca ekranda gözüküyor mu bide arkasında yazı yazıyormu fotoğraf atarsanız iyi olur.
  140. B

Mi Band 5

Fotografini atabilirmisin ve en son nzmn sarja taktınız
  141. B

Mi Band 5

Mi Bandta alarm sizi uyaandırıyom mu
  142. B

Mi Band 5

İlk çıktığında nerede ve ne kadara aldınız
  143. B

Mi Band 5

Mi band adımsayae benim için önemli değil alarm mesaj görüntüleme vb önemli sizce onlar için alınırmı 1572528280 Mi band adımsayae benim için önemli değil alarm mesaj görüntüleme vb önemli sizce onlar için alınırmı bide nzmn aldınız
  144. B

Mi Band 5

Yeni çıkacak mi band5 ne zaman çıkacak ne gibi özellikler olacak bilen varmı? Ne kadar fiyata olacak
  145. B

MiBand4 ile yaşadığınız anılar

Merhabalar Xiaomi mi band4 ile yaşadığınız anılar varmı hayat kurtaran ilginç vb anılar
  146. B

Xiaomi mi band4

Telefonun markası ne knk?
  147. B

Xiaomi mi band4

Kanka alarmı fln etkili mi Bluetootha bağlıyken kaç metre çekiyor
  148. B

Mi Band 4 mü yoksa Fiyat Farkıyla Huawei B3 Pro Talkband 2

Kanka bence yaza kadar sabret mi band5 geliyor daha kralını alırsın
  149. B

Mi band 4 mu honor band 4 mu galaxy fit e mi ?

Geldi mi memnun musun
  150. B

Xiaomi mi band4

NerdenAldın ve ne kadara aldın?
  151. B

Xiaomi mi band4

Cevabın için sağol ne kadara ve nerden almıştın 1570734818 Cevabın için sağol mi bandı elinden çıkarıyon mu diyolar sarjı bitmiyoda duşa giriyonmu uyuyon mu onunla 1570734854 Duşa giriyon mu onunla uyuyor musun?
  152. B

Xiaomi mi band4

İlk çıktığında alan varmı uzun kullanımda neler tespit ettiniz lütfen tespit ettiğiniz özelliklerini yazınız örneğin sarjı nasıl gidiyor, Bluetooth- bağlıyken telefonun sarjı çok gidiyomu, analizleri doğrumu vb. Ya da mi band 5i mi bekleyeyim
  153. B

i12 tws AirPods alan varmı?

Ama başka güzel yok ki Bluetooth kablolular var iğrenç gözüküyor galaxy buds var kötü gözüküyor
  154. B

Powerbank ve Uzun Şarj Kablosu.

Xiaomi 10.000 mah Powerbank
  155. B

i12 tws AirPods alan varmı?

İ12 tws upgrade premium airpods alan varmı alan varsa tavsiye ediyor musunuz aldıysanız nerden aldınız?