Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım 9.Nesil Işlemci Ile 10.Nesil Farkı

Bir bilgisayar alacağım bilgisayarın işlemcisi i5 9.nesil ekran kartı gtx1650 ram 8gb 240 gb ssd ilerleyen zamanda yükseltme yapmayı düşünüyorum alınır mı yardımcı olursanız
  2. C

Öneri Max 8K Pc Önerisi

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizi sevgiyle selamlıyorum bir konuda yardıma ihtiyaç duyuyorum bir bilgisayar almayı düşünüyorum beni uzun vadede götürmesini istiyorum hem iş için hem oyun için bir dizüstü laptop önerisi istiyorum şuanda aklımda hp pavilion 15 Dk0005nt modeli var fakat bu...
  3. C

Akıllı saat Kararsızlığı

Öncelikle merhaba akıllı saat almayı düşünüyorum fakat çok aşırı pahalı bir cihaz almak istemiyorum bu nedenle 2 model arasında kararsız kaldım 1.model Huawei watch gt sport 2.model Huawei watch gt active Belki amazon tr den gt 2 e Bu modellerden hangisini önerirsiniz
  4. C

Bluetooth kulaklık önerisi

Merhabalar öncelikle bisiklet kullanıcısıyım ve bisiklet sürerken kullanabileceğim bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum maximum bütçem 350 TL önerilerinizi bekliyorum. not: öncelik olarak müzik dinlemek, telefonla görüşme arka planda fakat görüşme yaptığımda da sesim karşı tarafa normal...
  5. C

4 k Ultra HD TV yardımı

Öncelikle hepinize merhaba bir TV almayı düşünüyorum hepsiburada üzerinde satılan ve şuanda da indirimde olan Samsung 55RU7400 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV sizce nasıl bir bilgi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  6. C

Bisiklet seçimini yaptım

Merhaba arkadaşlar bir süredir bisiklet almaya karar vermiştim ve forumda siz değerli arkadaşlara sormuştum. Araştırmalarım sonucu 2019 mosso raceline 29 Jant almaya karar verdim bu bisikleti veya bu markayı kullanan arkadaşlar memnun mu? Görüşlerinizi yazmanızı rica ediyorum iyi akşamlar.
  7. C

Bisiklet Alacam Kadro Boyu Ne Olmalı ?

öncelikle merhaba arkadaşlar boyum 1.87 cm kilolu bir insanım bana en uygun kadro boyu nedir ve sağlam bir bisiklet önerisine ihtiyacım var , yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim .
  8. C

Bisiklet Önerisi

Merhaba herkese 1000-1500 tl arası dağ bisikleti arıyorum sağlam ve uzun ömürlü bir bisiklet istiyorum siz değerli arkadaşların önerilerini dikkat edeceğimden sizlere soruyorum ?