Arama sonuçlarınız

1. P

Erkek için yüzük ve satıcısı önerisi

Arkadaşlar ellerim beyaz tenli ve dokusu ince. Gümüş yüzük almayı düşünüyorum imitasyon kullanıyorum şu anda öyle denemelik almıştım hoşuma gitti beyaz veya siyah alabilirim duruma göre. Trendyol kullandım alırken başka fiyatları abartı olmadan hem güzel hem ucuz olan kaliteli çok aşırı...
  2. P

Bluetooth 5.0 Dongle

3. P

Bluetooth 5.0 Dongle

Merhaba, T15 kulaklığım var. Ama PC'ye bağlamak için Dongle'a ihtiyacım var. 5.0 Verici sadece sesi kulaklığa veriyorsa, 5.0 Alıcı/Verici Dongle'lar kulaklığa sesi verip hem de kulaklığın mikrofonunu kullanmamıza izin veriyor mu? acil cevabınız çok önemli. (eğer vermiyorsa nasıl yapabilirim...
  4. P

Fiyat performans kulaklık önerisi

Merhaba, Kulaklık almak istiyorum bu yüzden tavsiye için konu açtım. Ses kalitesi ve uzun ömürlü olması önceliğim. Hem Pc de hem de telefonda kullanmayı düşünüyorum. Kafamda şu 3 ünden biri vardı, Haylou GT1,GT15 veya Huawei AM61 var. Tabiki bunlar benim birkaç öneriden gördüklerim, pek bilgim...
  5. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Haklısınız ben de öyle düşünmüştüm başta fakat aklımın almadığı kısım herhangi bir değişlik yapılmamamasına rağmen en azından bildiğim kadarıyla nasıl olurda kullandığım bu modem VDSL Modem olmasına rağmen hızı 2 hafta önce normalken bi anda 3.0a düşebiliyor onu kavrayamadım ne değişti ki bunu...
  6. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Attığınız makale de benim modemimden farklı VMG3312-B10A iken benimki VMG3312-B10B baktım da yazılım güncellemeyi bulamadım arayüzde acaba hangi kısımda olabilir
  7. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Sağlam Modem İçin - 13.8db - 24.7db Sağlam modem için Hat Zayıflaması - 2.5 - 4.0 ------------------------------------------------------ Bozuk Olan için - 18.9db - 15.7db Bozuk Olan için Hat Zayıflaması - 4.2db - 3.5db
  8. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Bozuk olmayan modem gelen 13.8 giden 24.7 1594823801 Dostum işte öyle bir şey yok ki arayüzde hat zayıflaması vs bulamadım ben interner ayarlarında SNR sınırı var sadece yani bozuk olanda bulamadım şuan sağlamda yazıyor hat zayıflaması bilgisi
  9. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Dostum tekrar baktım gene 3.0 arası gidiyor hız bozulan modemde
  10. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Şimdi anladım ne demek istediğinizi bir program indirip denedim siynalleri bilmiyorum doğru yere mi baktım ama iki modem de sinyal olarak birbirine yakın -30 -34 arası gidiyorlar 1594822866 Şimdi anladım ne demek istediğinizi bir program indirip denedim siynalleri bilmiyorum doğru yere mi...
  11. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Nasıl Takip edeceğim?
  12. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Bozulan Modemin Marka Modeli -> zyxel vmg3312-b10a Şuan Kullandığım -> Airties Air5453
  13. P

Modem Hız Düşme Sorunu

Merhaba, birkaç zamandır kullandığım modem son 1 haftada hızı bir anda 2-3 arası düşmeye başladı sebebini bir türlü bulamadım yaptığım ayarlarda bir problem olabileceğini düşünüp fabrika ayarlarına döndürdüm ayrıca Turktelekom'u aradım verdikleri hızın şuan ki halinin normal olduğunu söylediler...
  14. P

Ethernet usb adaptör önerisi

Kasam eski ve tek internet socketi var. Bu yüzden usb ile ethernet kablosunu bağlamayı düşünüyorum çünkü modem kurulumunu böyle yapmak gerekiyormuş. Her neyse kaliteli ve ucuz olabilecek önerisi olan var mı ya da çok kaliteli olmasa da olabilir büyük ihtimal kurulumu yaptıktan sonra kablosuza...
  15. P

Modem internet ışığı yanmıyor

Merhaba, 3 gündür çözemediğim bir sorun var. 3 kere müşteri hizmetlerini aradım, 3 kere giderildi sms'i geldi ama giderilmedi. ilk arayışımda modem yanlış kurulduğu için bağlantı sağlanamıyor dedi modemin sitesine sokup tekrar kullanıcı adı şifre vs kayıt ettirip uygulattılar ama hiçbir şey...
  16. P

Üniversite Kayıt yapıp gitmemek

Ama bu sene ben karar verip geri döndüm artık yani gittiğim yerden amacım başka yere yerleşmek okumak istesem zaten hiç gelmezdim ne dondur ne sildir dedi oradaki hoca kazanırsan gidersin kazanmazsan gelirsin mi öyle bişey demişti alttan ders alma vs. hiç bilmiyorm ne demek bu arada zaten...
  17. P

Üniversite Kayıt yapıp gitmemek

Merhaba, ben hiçbir şekilde kitap açmadan her ders arka sırada uyuyan öğrenci olarak bir şekilde barajı geçip tyt de 200 puan aldım şimdi ise araştırdığımı düşündüğüm bir üniversiteye gittim gitmez olaydım kayıdı obs den yaptım herhangi bir başka işlemim yok okula gidip bazı sebeblerden dolayı...