Arama sonuçlarınız

1. ozersworld

Multimedia Arşivimi ve ayarlarımı paylaşıyorum!

MPC-HC x86 MPC-HC x64 MPC-BE x86 MPC-BE x64 SMPlayer x86 SMPlayer x64 Potplayer x86 Potplayer x64 VLC VideoLan x64 Bulut Klasörüm Yandex İçerisindeki Player sürümleri günlük, haftalık güncellenir. Güncel player sürümlerini bu konuyu sürekli takip ederek indirebilirsiniz. Ayarlar tamamen...
  2. ozersworld

PTTCell ve BİMCell matematik hesabı

Şimdi yarın Avea'dan ayrılacağım. PTTCell ve BİMCell arasında kaldım. İkisinin tüm kampanya ve tarifelerini araştırdım. Şu ikisinin arasında kaldım. Şimdi şöyle bir öneri alacağım sizden, PTTCell olana 3 ay boyunca aylık 200 dakika bedava. Ayda 20 TL yüklüyorsun ve 20 TL cebinde kalıyor...
  3. ozersworld

Mega.co.nz 50 GB bedava bulut! Android destekli

Megaupload'tan tanıdığımız Mega.co.nz adlı paylaşım sitesi kararlı bir site haline gelmiş ve üye olanlara 50 GB bedava bulut desteği veriyor. Üstelik Android destekli. Google Play İOS için yakında.. Web Site : www.mega.co.nz PC Sync programı yakında.. Google Chrome eklentisi için buradan...
  4. ozersworld

Webroot Internet Security 2013 6 Ay veya Antivirus 2013 2 Yıl

Buradan kampanya sitesine ulaşabilirsiniz. 6 Aylık Internet Security Antivirus 2013 6 Ay buradan Antivirus Special Edition 1 yıl buradan kurun sonra üstüne bunu kurun. 2 Yıllık yasal antiniz olsun. - - - Mesaj Güncellendi - - -
  5. ozersworld

Trustport Internet Security 2014 6 Ay

Buradan gireceğiniz siteye promosyon kodunu girin. Formu doldurun. Mail adresinize lisans gelecektir. Trustport Bitdefender motoru içerir. Promosyon Kodu: - - - Mesaj Güncellendi - - -
  6. ozersworld

Windows 8.1 Pro Öğrenciler için Bedava! Microsoft Office Pro Plus 2013 'te öyle!

Kampanya sitesine buradan girin. Okul ara kısmına tıklayın. "Search for your school" Ülkeyi Türkiye olarak seçin. Daha sonra okul isminizi yazın. Bazı Üniversitelerde çıkmayabiliyor. Daha sonra DreamSpark WebStroe yönlendirileceksiniz. Buradan üye girişi yapın ve indirin. Microsoft Office Pro...
  7. ozersworld

Banlanmalı mıyım?

Bu konuyu açarken biraz düşündüm gereksiz bir konu ama kafamdaki soruları gidermem için bu gereği hissettim. Bir arkadaşımız @yarenefe forum düzenini bozmamdan, sürekli illegal içerik paylaşmamdan şikayetçi ve banlanmamı istiyor. Paylaştığım içeriklerde illegal olan nedir dedim cevap vermedi...
  8. ozersworld

Yedikule Zindanları Efsanesi

Bilindiği gibi Yedikule Zindanları 390 yılında imparator I. Theodosius tarafından inşa edilmiştir. Kayıtlarda bu yapının devlet evraklarının saklandığı, yerli ve yabancı esirlerin hapsedildiği bir yapı olduğu yazmaktadır. Ama kayıtlarda yazmayan bir efsane halk arasında dolaşır. Bu hikaye...
  9. ozersworld

Türk masonlardan Atatürk 'e ziyaret

Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası’na (HKMBL) bağlı masonlar, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle tören yaptı. Türkiye’nin farklı şehirlerinden Ankara’ya gelen Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası’na (HKMBL) bağlı masonlar, Cumhuriyet Bayramının 90. Yılı nedeniyle eşleri ve...
  10. ozersworld

Microsoft Windows 8.1'e Ekran Kartınız uygun mu? Tıkla. Öğren. İndir. Kur.

Windows 8.1 x86 ve x64 grafik sürücüsü uygunluk durumu Windows 8.1 tarafından desteklenen, belirli grafik aygıtları için Windows Update üzerinden mevcut minimum grafik sürücüsünü bulun. Windows 8.1 grafik sürücüsü dağıtım değişiklikleri (x 86/x 64) Windows 8.1 doesn't include in-box...
  11. ozersworld

[Çekiliş] Ashampoo WinOptimizer v10 Lifetime lisans!

Bir kampanyadan alınan, yasal 3 adet tam sürüm lisansını konuya yazan ve ihtiyacı olan 3 kişiye vermek istiyorum. Lisansın değeri 99,95 TL iken sitesinde şuan 24 TL. Fakat dikkat edilecek husus bugüne kadar ki diğer kampanyalarda dağıtılan, Ashampoo WinOptimizer 2013 lisansı değil, v10 (2013)...
  12. ozersworld

Advanced SystemCare 7 Final!

Advanced SystemCare 7.0.5.360 – Final Diller: English, Arabic, Belarusian, Bulgarian, ChineseSimp, ChineseTrad, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese (PT-BR), Portuguese (PT-PT), Russian, Serbian (cyrillic)...
  13. ozersworld

Beren Saat: Tutti Frutti ile büyüdük de sapık mı olduk

Başarılı oyuncu Beren Saat, samimi açıklamalarda bulundu. Son filmi 'Benim Dünyam' ile yine çok konuşulan Beren Saat oynadığı rolden, dekolte krizine kadar bir çok konuda Hürriyet gazetesinden Hakan Gence özel açıklamalar da bulundu. Sansürlere karşı olduğunu söyleyen güzel oyuncu, "Biz...
  14. ozersworld

Songr MP3 Arama ve İndirme

Songr 2.0.2178 Songr (2013-07-31) değişiklikler: Web – https://sites.google.com/site/getsongr/home Boyut: 5.80 MB Songr 2 Ücretsiz İndir Songr 2 Taşınabilir Ücretsiz İndir
  15. ozersworld

Mediaget - Ara, indir, izle!

İnternetteki en basit dosya arama ve indirme uygulaması İNDIR v. 2.01.2627 for Windows (0.67 Mb) İNDIR [*=center]Entegre arama Mediagetin içerisindeki akıllı arama sayesinde içeriği bulabileceğiniz siteleri ve onlardaki dosyaları ayırt edebilirsiniz. [*=center] Hızlı ve kullanışlı...
  16. ozersworld

LimeWire'ün yeni adı FrostWire!

FrostWire 5.6.6 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G7VKgjq1fnY FrostWire 5.6.6 Değişiklikler: Web – http://www.frostwire.com Boyut: 29.2 MB FrostWire 5.6.6 Windows
  17. ozersworld

Ashampoo Burning Studio Ücretsiz

Ashampoo Burning Studio Ücretsiz 1.12.0 CD-DVD Yakma aranıcız yepyeni bir sürümüyle karşınızda. Ashampoo Burning Studio Ücretsiz 1.12.0 'da neler yeni: Web – http://www.ashampoo.com Boyut: 28.2 MB Ashampoo Burning Studio Ücretsiz İndir
  18. ozersworld

MP3jam

An itibarı ile 20,053,897 adet şarkıyı bir programda bulabileceğiniz bir MP3 indirme programı. Web – http://www.mp3jam.org/ Boyut: 4.71 MB MP3jam Ücretsiz İndir
  19. ozersworld

Qone8.com belasına bulaşanlar var mı aramızda? Tarayıcı Hijackeri

Ya Mediaget ya Frostwire yada başka bir program kurarken, hangisinden tam bakmam lazım günahını almayım, tüm tarayıcı sayfaları, yeni sekmeler, arama motorları, tarayıcı kısa yoluna yanına url eklenmesi, herşey start.qone8.com oldu :) ne biçim bir belaymış. Yanlışlıkla kur mu dedim yoksa bir...
  20. ozersworld

Başkent'te vahşet!

Kocasının boğazını kesip... Ankara'nın Kazan İlçesi'nde 15 yıllık evli, biri 10 aylık çocuk annesi, 38 yaşındaki Biricik Sarıkaya, sürekli tartıştığı, kendisine dayak attığı öne sürülen eşi, 40 yaşındaki Enser Sarıkaya'yı satırla boğazını keserek öldürdü. Eşini uyurken öldüren kadın, daha...
  21. ozersworld

Traktöre Turbo Takılırsa

http://www.youtube.com/watch?v=GQsG2XNy8vQ
  22. ozersworld

Kuzunun Ufak Çocukla Kavgası (:

http://www.youtube.com/watch?v=0RQip96TuRA
  23. ozersworld

Tramvaya ilk kez binen amca KayseRay Kayseri :D

http://youtu.be/RIMM0MyUJp8
  24. ozersworld

Windows 8.1 Pro Türkçe Ekim 17 orjinal iso

Orijinal satın alınmış yasal Windows 8 lisansı ile indirilen 17 Ekim güncellemesi hepsi içinde olan final sürümden sonra 17 ekimde tekrar yayınlanan Windows 8.1 Pro Türkçe iso sunu elde ettim. 64 bit ve 32 bit sürümler mevcut. İsteyen olursa geceye doğru özelden paylaşırım.
  25. ozersworld

COMODO Internet Security 6.3.297838.2953 Yayınlandı!

Herkese Merhaba, 6.3 Bu yapıda yenilikler nelerdir? Sabit: Windows 8 'den Windows 8.1 'e yükseltme yaparken tanı başlamıyor. Karşıdan yükleme konumları: COMODO Internet Security http://download.comodo.com/cis/download/installs/2000/standalone/cispremium_installer.exe Size: 191M ( 199389360...
  26. ozersworld

Recep İvedik 3 - Recep Tiyatroda

http://www.youtube.com/watch?v=dZej-bEJBXI
  27. ozersworld

Recep İvedik 3 - Benim babamın ne işi var senin bilgisayarda

http://www.youtube.com/watch?v=-3E4MMT2OxM
  28. ozersworld

Koreli Kadın Spiker Dövecek Gibi Konuşuyor

http://www.youtube.com/watch?v=wDctO8mfmjw
  29. ozersworld

Recep İvedik 2 - "Acı macı bize dokunur mu bacı"

http://www.youtube.com/watch?v=cd2mfv1y3hc
  30. ozersworld

[Kampanya] Wise Care 365 PRO 1 YIL

Buradan 1 yıllık yükseltmeli lisansınıza sahip olun. Program arayüzünde sevmediğiniz bir kelime yazı karakter varsa söyleyin düzelteyim.
  31. ozersworld

COMODO cCloud 10 GB Ücretsiz

Comodo cCloud Bildiğimiz Dropbox tarzı bir uygulama. Web – https://www.ccloud.com/ Boyut: 16.9 MB COMODO cCloud Ücretsiz COMODO cCloud Android COMODO cCloud iOS
  32. ozersworld

[Kampanya] Kingsoft Office 2013 Professional 1 Yıl

Wise Care 365 'in lisanslı kullanıcılarına sunduğu 1 yıllık Kingsoft Office 2013 Professional lisansını bir kaç sitede yayında görünce mailime gelen yasal lisansı bende sizinle paylaşıyorum. Kurun ve 1 yıllık lisansınız olsun. Yazılım fiyatı: 138,130275 Türk Lirası
  33. ozersworld

Exfat mı? NTFS mi? Fat32 mi?

Dün bir ihtiyaç ile Dijital Uydu alıcıdan TV kaydı yaptım. (Cübbeli Ahmet Hoca) Herneyse az önce veri aldım. Formatladım flashı. Fat32 en eski bir dosya sistemi ve 4 GB tan fazlasını almıyor. NTFS güncel kullanılan bir sistem. Fakat Fat32 dezavantajları yüzünden NTFS yaptım ama bu seferde...
  34. ozersworld

Avira 2014 Türkçe

Avira'nın beta kullanıcılarına sunduğu setupları birazdan bulutumdan bir link ile paylaşacağım. 2014 Türkçe sürümleri 4 gün önce çıktı. Windows 8.1 de Avira kullanmak isteyenler bu konuyu takip etsin. İşte Avira 2014 Özellikleri ve değişiklikleri: Google Translate: Değişiklikler:
  35. ozersworld

[Kampanya] Wise Care 365 PRO Lisans Yükseltmeli 6 ay

An itibarı ile 4545 key mevcut. Lisans satın almış gibi sürüm yükseltebiliyorsunuz. Kampanyadan yararlanmak için burayı tıklayın. Herkese iyi bayramlar..
  36. ozersworld

Bu köydekilerin soyisimleri Birelma, İkielma, Üçelma ,..

Fıkra gibi olay! Bu kez Karadeniz değil Nüfus memuru böyle buyurdu! Köy sakinlerinin yüzde 20'sinin soyadı elma ile bitiyor. Tekirdağ'ın Muratlı İlçesi'ne bağlı 640 nüfuslu Ballıhoca Köyü'nde yaşayanların soyadları duyanları şaşırtıyor. Köyde 1935 yılında göçle gelen Gagavuzlar da...
  37. ozersworld

Ben Terim'in ayrılmasını isteyen ilk başkan değildim.

Fatih Terim'i kızdıracak sözler Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, bu kez sarı-kırmızılı takım hakkında BBC'ye konuştu. Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Avrupa'nın önde gelen takımları arasına girebilmek için çalıştıklarını söyledi. "BENİM UZUN VADELİ AMACIM..."...
  38. ozersworld

Tüm Tivibu kanalları bedava!

Bu arada bu konuyu okuyan arkadaşlarımın bende Kurban Bayramlarını şimdiden kutluyorum. Bayramınız Mübarek Olsun.
  39. ozersworld

Cumhurbaşkanlığından önceki durak Kayseri Lisesi

Kayseri Lisesi, Anadolu’daki en verimli eğitim kurumlarından. Mezunları arasından bakanlar, cumhurbaşkanları, namlı politikacılar, sanatçılar, akademisyenler, işadamları çıkmış. Lise, Abdullah Gül’ün cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecinde yine gündeme geldi. Okulun "Şeref Köşesi"ndeki fotoğrafına...
  40. ozersworld

AIMP 3.55 Yapım 1320

AIMP 3.55.1320 Final Değişiklikler:
  41. ozersworld

Tek tuşla telefonunuzu rootlayın - Süper Uygulama

Kingo Android Root (Ücretsiz) TEK TUŞLA TELEFONUNUZU ROOT LAYIN - SÜPER UYGULAMA Kingo Android Root programını kurun. Sonra programı çalıştırın ve telefonunuzu data kablosu ile bilgisayara bağlayın. Bağladıktan sonra aşağıdaki gibi bir pencere ile karşılaşacaksınız: Daha sonra Root...
  42. ozersworld

Trend Micro Titanium Security 2014 Final Türkçeler!

Nerdeler! İşte burdalar. Adam gibi antivirüslerin başında gelenlerden bir anti. Ben tavsiye ederim. Bugün 214 sürüm final türkçeleri çıktı. İlk antivirüs programıdır kendisi. Ve ilk kullandığım PC-Cillin dir. Bir nevi penisilin :) Bu görüntüler benden, Trend Micro Titanium...
  43. ozersworld

[Kampanya] 1 Aylık uploaded.net [ul.to] premium!

http://uploaded.net/coupon/CE*** 27 TL değerindeki bu kupon kodu 1 aylık. Hesaba iliştirildiği andan itibaren 1 ay premium olursunuz. Aranızdan 1 kişiye çekilişle vermek isterim uygunsa.
  44. ozersworld

Emsisoft Anti-Malware 8.1.0.19 Final

Bitdefender ve Emsisoft motoru Emsisoft Anti-Malware 8.1.0.19 çıktı! Emsisoft Anti-Malware 8.1.0.19 geliştirilmiş kararlılık ve kullanıcı deneyimi için bir bakım güncellemesi. İyileştirmeler: Gerçek zamanlı koruma modülü olası bir kilitlenme durumu düzeltildi. Birkaç potansiyel bellek...
  45. ozersworld

Ul.to linklerinizi premiuma çevirebilirim!

Evet yardımcı olmaya çalışırım. IP engeli olmazsa.
  46. ozersworld

İstediğiniz kişiye istediğiniz numaradan mesaj atayım

Yalnız ara bozmak yuva yıkmak yok :) Böyle birşey yapsam mı acaba? Şuan 3 kişiye gönderdim bir programla. Yalnız program biraz zor ve maharet istiyor o yüzden programı istemeyin ;)
  47. ozersworld

VLC media player 2.1.0

32 Bit 64 Bit Version history/Release notes: Changes between 2.0.9 and 2.1.0: -------------------------------- Important changes: * The licenses of numerous modules have changed from GPLv2+ to LGPLv2.1+ * Discontinued support for PowerPC-based Macs; VLC now requires Mac OS X 10.6+...
  48. ozersworld

Ashampoo Anti-Virus 2014 Türkçe

Ashampoo AntiVirus programı gerçek zamanlı koruma özelliği ile bilinen sık güncellenen virüs veritabanıyla dikkat çeken kaliteli bir güvenlik hizmetidir. İşini mütevazi bir şekilde gerçekleştiren program herhangi bir şekilde kısıtlama yaşamanıza imkan tanımaz. Mükemmel bir koruma sağlarken...
  49. ozersworld

2013 Ağustos En iyi Anti-Virusler!

Windows Testreport Producer: Product PROTECTION PERFORMANCE USABILITY Platform Date 133121 F-Secure: Internet Security 2013 Windows 7 08-2013 133133 Comodo: Internet Security Premium 6.2 Windows 7 08-2013 133155 BullGuard: Internet Security 13.0 Windows 7 08-2013 133191...
  50. ozersworld

OpenOffice 4.0.1 Apache Türkçe

OpenOffice 4.0.1 Türkçe İndir Yardım Paketi 4.0.1 Türkçe İndir 4.0.1 Değişiklikler:
  51. ozersworld

Yılmaz Vural 19 Cevapsız arama :)

Terim gönderildi twittter yıkıldı İmparator'un sarı-kırmızılı takımdan gönderilmesiyle bir devir sona erdi. twitter'da büyük tartışma başladı. 24.09.2013 - 20:36 Galatasaray yönetimi, Fatih Terim'in sözleşme uzatma teklifini kabul etmemesiyle birlikte bunun Galatasaray değerlerine zarar...
  52. ozersworld

Jak Kamhi: Kurtuluş Savaşını Yahudiler başlattı

Musevi iş adamı hayatını ve yaşadıklarını anlattığı kitabında çok konuşulacak iddialar ortaya attı Profilo Holding’in kurucusu Jak Kamhi, hayatını anlattığı kitabında önemli bir iddiayı ortaya attı. İzmir'de Yunan bayrağının yerine Türk Bayrağını Musevilerin astığını, Birinci Dünya Savaşı...
  53. ozersworld

Çevreci Mustafa Koç çişini denize yaptı!

Mustafa Koç denize çişini yaptı Çevreci Mustafa Koç yatının tuvaleti yerine denize çiş yapmayı tercih etti. 19.09.2013 - 15:22 ENSONHABER.com/ÖZEL HABER Çevreyi korumaya yönelik demeçleriyle tanınan KOÇ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç denize çişini yaparken görüntülendi...
  54. ozersworld

Yandex Disk 32 GB alanı 1 yıl daha uzattı!

Flash belleklerdeki ve telefonlardaki resimleri otomatik yüklenmesi şartıyla verilen 32 GB'lar 1 yıl daha uzatıldı. En azından benim 3 hesabımda uzadı. Böylelikle Yandex Disk tadından yenmez oldu.
  55. ozersworld

Youtube'da şok değişim! Bundan böyle videolar...

YouTube videoları kısa bir zaman sonra internet bağlantısı olmadan da çalışacak. Salı gün yapılan duyuruda Kasım ayında yeni özelliğin tanıtılacağı ve kullanıcılara offline da izleyebilmeleri için "video ekleme" imkanının sunulacağı duyuruldu.Detay verilmeyen açıklamadan video servisinin nasıl...
  56. ozersworld

Lightning Browser+ Küçük Boyutlu Android Tarayıcı

Lightning Browser, Türkçe manası ile yıldırım hızında tarayıcı anlamına geliyor. Uygulamanın hem ücretli hemde ücretsiz sürümleri bulunurken bu yazıda sizlere ücretli sürümü hakkında bilgi vereceğiz.Lightning Browser +‘ın ücretsiz sürümüne göre en dikkat çekici özellikleri sınırsız sekme...
  57. ozersworld

Android'de pilinizin gücünü arttırın!

Battery Doctor (Pil Koruyucu) Açıklama Battery Doctor(Pil Koruyucu) Dünya çapında Android ve iOS'da ***150 milyon*** dan fazla indirildi. Battery Doctor£¬profesyonel güç yöneticisi£¬pil ömrünü uzatabilen en iyi ücretsiz batarya koruma programıdır. *ÖZELLİKLER£º (1) Kalan pil süresini kesin...
  58. ozersworld

Clean Master çevirisine yardımcı arıyorum.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Clean Master Android üzerinde şuanda Google Play üzerinde en kral, en çok kullanıcısı bulunan, en çok yorum yapılan, en çok oy alan, en çok oy verilen, en iyi temizlik programı. Programın baştan beri Türkçe dil çevirisini ben yapıyorum. Fakat geliştirici sürekli...
  59. ozersworld

Yandex Disk'in upload hızını izleyin!

https://www.youtube.com/watch?v=-29oiPn7254
  60. ozersworld

[Kampanya] Wise Care 365 Pro 1 Yıl

24 saatiniz var. Programı satın almış gibi lisans veriyor. Güncelleme yükseltme mevcut. Buradan
  61. ozersworld

Youtube Html5 'e geçti mi?

Flash Player yüklü olduğu halde bugün Youtube'dan video izlerken Html5 'ten oynattığını gördüm. Belkide ben ilk kez gördüm. Daha sonra html5e bu linkten test kullanıcı olarak geçtim. Sizde deneyebilirsiniz. http://www.youtube.com/html5?hl=tr&gl=TR
  62. ozersworld

Norton 2014 Türkçe 21.0.0.100 Final

Norton AntiVirus 2014 Norton Internet Security 2013 20.4 Norton 360 2014 - - - Mesaj Güncellendi - - - Lütfen kusura bakmayın. Linklerde bir karışıklık olmuş. Doğru linkler aşağıdadır. İlk mesaja eklenirse sevinirim. Norton AntiVirus 2014 Norton Internet Security 2014 Norton 360 2014
  63. ozersworld

AVG 2014 Türkçe Final

2014 14.0 Build 4116 AVG Anti-Virus Free 2014 AVG Anti-Virus 2014 AVG Internet Security 2014
  64. ozersworld

Gmail'de gönderilen postayı geri almak

Gmail'den mail gönderip pişman olduysanız Ayarlar > Labs >Göndermeyi Geri al diyerek, göndereceğiniz maili tam olarak hazırlamadan yanlışlıkla göndere tıkladığınız zaman veya göndermekten pişman olduysanız gönder dedikten sonra geri al işlemine tıklayarak maili geri alabilirsiniz.
  65. ozersworld

Windows 8.1 deki sürücülerinizi güncelleyin

Windows 8.1 kurdum güncelledim bir kaç ay önce fakat photoshop çalışmaları yapamıyordum. Ekranda bir sıkıntı olmamasına rağmen ekran kartı driveri istediğinden fotoğraf programlarını kuramıyordum. Bu Driver Scanner 'i denedim. Ekran kartı sürücüsü bile windows 8.1 desteklemiyoruz dediği halde...
  66. ozersworld

Sahilleri işgal eden yapıları yıkacağız

Bayraktar: Sahilleri işgal eden yapıları yıkacağız Çevre ve Şehircilik Bakanı, kıyılarda yer alan ve işgalci konumunda olan yapılara karşı harekete geçti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Çanakkale'den İskenderun'a kadar kıyılarda düzenleme yapacaklarını söyledi ve"Kıyılarda...
  67. ozersworld

Emsisoft Anti-Malware 8.1.0.4 Türkçe çıktı!

Emsisoft Anti-Malware 8.1.0.4 çıktı! Emsisoft Anti-Malware 8.1 gelişmiş performans, algılama ve kaldırma için bir bakım güncellemesi. Sürüm 8.1 yenilikler? Çakmak gerçek zamanlı koruma: her zamankinden daha yazılım hafif ve daha hızlı yapma, önemli ölçüde kaynak kullanımını azaltmak için...
  68. ozersworld

Yandex Disk'in Çalışma Mantığı

Şimdi ben şöyle birşeye değineceğim. Neredeyse tüm bulut hizmetlerini kullanıyorum fakat Yandex Diskte bir dosya upload edeceğim zaman 3-4 sn sonra dosya okeyleniyor. Yani upload ediliyor ve ben androidimde kullanmaya başlıyorum dosyayı. Diğer bulut hizmetlerinde az önce attığım 15 mb dosyanın...
  69. ozersworld

Süper Kupa için ilginç uyarı! Kayseri soğuk olacak!

Kayseri’de oynanacak olan Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçı öncesinde ilginç bir uyarı geldi. Giriş: 10 Ağustos 2013 Cumartesi 11:06 - Güncelleme: 10 Ağustos 2013 Cumartesi 11:14 Fenerbahçe - Galatasaray derbisi Kayseri'de oynanacak olan Galatasaray ile...
  70. ozersworld

Google Chrome reklam engelleme eklentileri

Adblock Plus, Adblock, Adblock Pro vs.. hangisini kullanıyorsunuz?
  71. ozersworld

En iyi ve güncel flash block eklentisi

Sizce hangisi? Google Chrome kullanıp flash blocklama eklentisi kuranlardan fikirler alalım..
  72. ozersworld

KMPlayer Virüs dağıtıyormuş!

KMPlayer 3.6.0.87 Düzeltme Sevgili kullanıcılar, Her şeyden önce, bize sürekli desteğiniz için teşekkür etmek istiyoruz. Ne yazık ki, zaman zaman dış korsanlar tarafından 26 Temmuz için 8 Ağustos tarihleri arasında modüle edilmiş virüs tarafından etkilendik. Bu ihlal açıkça ciddi bir suç...
  73. ozersworld

Programların kökünü kazıyın!

Wise Program Uninstaller Türkçe Tamamen Ücretsiz Reklam yok! Güvenilir! Yeni sürüm değişiklikleri: [*=center]Artık daha hızlı analiz. [*=center]Kalıntıları temizlemede sabit kaydırma çubuğu sorunu giderildi. [*=center]Yazılım değerlendirme işlevi otomatik olarak bilgisayarınızdaki...
  74. ozersworld

Norton Internet Security 2013 Türkçe Güncel Sürüm

Henüz türkçe versiyonu sitede yayınlanmamıştır. Buyrun herzamanki gibi ilk buradan indirin. Norton Internet Security 2013 Türkçe Son Sürüm Norton Antivirüs 2013 Türkçe Son Sürüm Below are the changes and fixes introduced in NIS/NAV 20.4: - Fixed compatibility issue with...
  75. ozersworld

OSMANLI Ordusu DİRİLİYOR!

OSMANLI Ordusu DİRİLİYOR! İşte Yeni TURAN Ordusu Merkezi Ankara'da olan teşkilat; kısa adıyla TAKM, sadece Jandarmayı içerecek. TAKM TÜRK coğrafyasında 'ilk askeri ortak yapı' olma özelliğini taşıyor. Türk devletlerini tehdit eden dış güçlere karşı orduların bütün imkânlarıyla birlik...
  76. ozersworld

Yılan timsahı böyle yuttu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-fnYAiLdSU
  77. ozersworld

[Kampanya] Wise Care 365 üç aylık yeni!

Buradan ulaşabilirsiniz. An itibarı ile, ree 318 keys left
  78. ozersworld

İki kafadarın kamyon kaçırma macerası

http://www.youtube.com/watch?v=PkNQfgSDalE Bir paylaşım sitesine yüklenen, iki kafadarın kamyonkaçırma macerası, paylaşım rekorları kırıyor. Yanındaki arkadaşıyla birlikte babasına ait kamyonu kaçıran küçük çocuk, yaklaşık 5 dakika süren yolculuğu cep telefonuyla kaydetti. Yaşının küçük...
  79. ozersworld

Sistem Hatalarını Giderme Programı Türkçe

Wise PC 1stAid programı Windows işletim sistemlerinde çalışan ve bu sistemlerdeki ufak çaplı hataları otomatik olarak çözen bir programdır. Program bilgisayarınızdaki hemen hemen tüm hataları otomatik olarak düzeltebilecek şekilde tasarlanmıştır. Programın yaptığı işlemler bilgisayarınızın...
  80. ozersworld

Microsoft Windows 8.1 Enterprise Preview Türkçe

Windows 8.1 Enterprise Preview Web Sitesi – http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/ Boyut: 3,35 GB Windows 8.1 Enterprise Preview 64bit Türkçe
  81. ozersworld

Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 – Final

Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 Sürüm Notları: Boyut: 237 MB Kaspersky Internet Security 2014 - - - Mesaj Güncellendi - - - Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651 Sürüm Notları: Boyut: 226 MB Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651
  82. ozersworld

Sakın Avea Faturalıya Geçmeyin dostlar!

Sakın Avea Kullanmayın. 1 yıl boyunca yaptığı indirimleri 2 ayda faturama soktu. tarife 20 tlden 38 tlye çıktı. Gelen fatura 47 TL. Ben faturalıdan kontörlüye geçip Aveadan ayrılmak istedim. Müşteri hizmetlerindeki sal*k kız sisteaam otomatik olarak engallaaar diyee en son faturamı ödeyip...
  83. ozersworld

[Kampanya] Panda GOLD Protection 2013 Altı Ay!

Panda'nın çoklu cihaz koruması (Pc, Mac, Tablet, Akıllı Telefon; Android, iOS, BlackBerry) sağlayan yeni komple koruma programı Gold Protecton' dan 6 ay boyunca yararlanmak için yazımızı okumaya devam edin. Temel Özellikleri: 1. Virüs ve diğer tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma ve isteğe...
  84. ozersworld

[Kampanya] F-Secure Anti-virüs 2013 1 Yıl!

Kampanya çok güzel yararlanın. Yalnız 31 temmuz son gün. Acele edin. Kampanyaya buradan ulaşabilirisiniz. Online exe yi indirin ve kurun. Alternatif...
  85. ozersworld

Android'de hangi Anti-virüs'ü kurmalıyız?

Bu konuda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Android'de antivirüs kurmalımıyız? Hangi yazılımları kullanmalıyız. Kurarken ve kullanırken nelere dikkat etmeliyiz. En iyi güvenlik programı hangisidir? Benim size önerebileceğim en iyi güvenlik uygulaması Trend Micro'dur. Görev...
  86. ozersworld

[Satılık] HTC Desire C Black Golf

İhtiyaçtan satıyorum. Kesinlikte temizdir. Ekim ayında almıştım. Garantili ve en ufak bir çizik dahi yoktur. Sıfırı 600 tl. Teknosada. Ben 400 civarı satıcam. İlgilenenler yazabilir.
  87. ozersworld

Kız Çağırsam Gelin Mi :)

https://www.youtube.com/watch?v=v6kAinKWyCQ&list=TLemnACb0TGak
  88. ozersworld

Bize her yer Angara :)

https://www.youtube.com/watch?v=XPLDKA8MPLc&list=TLNKJMHulFia0
  89. ozersworld

Legend Online Üyeliği arıyorum

Legend Online Yüksek çarlı 60 level yukarısı geliştirilmiş üyelğini Herhangi bir Orjinal yasal antivirüs vs. lisansla veya premium üyeklikle takas etmek isteyen olursa özelden yazabilir mi? Ben asla oynamam böyle oyunlar. Kuzenime söz verdim sorayım diye. İyi forumlar..
  90. ozersworld

[Kampanya] Wise Care 365 PRO 6 ay

An itibarı ile 656 lisans kaldı. İhtiyacı olanlar acle etsin. Buyrun
  91. ozersworld

[Kampanya] 1 Yıllık Fotoğraf kurtarma yazılımı!

7-Data Photo Recovery kampanyasından yararlanmak için tıklayın. Kampanya 24 saat geçerlidir.
  92. ozersworld

[Kampanya] Android'den silinenleri kurtarma!

Wondershare DR.Fone for Android adlı yazlımda android üzerinde silinen mesaj, fotoğraf, video, müzik dosyalarını kurtarma özelliği mevcut. Program ücretli fakat 13 Temmuz 2013 tarihine kadar ücretsiz lisans kampanyasından yararlanın.
  93. ozersworld

Ayyıldız Tim Güncel Hacklenen Siteler!

Ayyıldız Tim Müslümanlığa karşı yapılan haksızlara boyun eğmemek için her zaman ülkemizi ve müslümanlığı savunan, 2002 'den beri faaliyet gösteren bir hacker grubudur. Grup yalancı hacker grupları gibi sadece ddos veya index işiyle değil tamamen gerçek hackle ilgilenir. Son zamanlarda Mısır...
  94. ozersworld

Android Kamera Programları!

Burada size sadece bir adet sevdiğim bir programdan bahsedeceğim. Bu program basit reklamlı virüslü sadece efekt verme programı değildir. Bunu kamera programlarıyla karıştırmayalım. Ayrıca diğer bazı kamera programları gibi resim çekerken çözünürlüğü düşürme olayını sadece bunda gözlemlemediğim...
  95. ozersworld

Wise Video Downloader

Türkçe İndir Çevirideki hatalar zaten giderilmiştir.
  96. ozersworld

Wise Video Converter Pro Yeni!

İlk Defa Bu forumda Türkçe İndir
  97. ozersworld

Dosyaları Silsenizde Dropbox üzerinden silinmiyor..

Dropbox’ta bir dosyayı sildiğinizde dosya hesabınızdan kayboluyor ama hizmete ait sunucularda barınmaya devam ediyor. Eğer gizlilik nedeniyle dosyayı kalıcı olarak silmek istiyorsanız; Dropbox’ın web arayüzünde oturum açmalı, sonra Files sekmesine ve ardında da “Show deleted files” üzerine...
  98. ozersworld

CCleaner 4.02.4115

CCleaner 4.02.4115 değişiklikler (27 May 2013): Google Çeviri - Geliştirilmiş Tarih Internet Explorer 10 için temizlik. - Optimize edilmiş Önbellek Internet Explorer 10 için temizlik. - Firefox için geliştirilmiş İndirme Geçmişi temizleme. - Internet Explorer 10 için temizlik Geliştirilmiş...
  99. ozersworld

Flickr 1 TB Ücretsiz depolama alanı

Sadece fotoğraf ve video destekliyor sanırsam. Buradan ulaşabilirsiniz.
  100. ozersworld

Tavsiye Android Online oyunlar

Tavsiye edebileceğiniz Android üzerinden Online oynanabilecek oyunlarımızı bu başlık altında yazalım. Benim tavsiye edeceğim Facebook üzerinden de oynayabileceğiniz "8 Ball Pool" ve "Çanak Okey"
  101. ozersworld

EVault Online Depolama Hizmeti 100 GB Acele edin

Yabancı bir siteden okuduğum haberde 100 GB ücretsiz bulut depolama hizmeti dağıtıyormuş. 2 üyelik yaptım fakat 100 GB yazan bir yer görmedim. Çok karışık ama güvenli. Seagate firmasının cloud depolama hizmetidir. Kampanyadan yararlanmak için tıklayın.
  102. ozersworld

Bağımsız AV rekabet testleri: Kime inanmalı ve doğru kararı nasıl vermeli?

Her kullanıcının güvenilir bir antivirüs çözümü seçme hakkına sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Kaspersky Lab endüstri tarafından tanınan tüm testlere dahil olmaktadır. Kullanıcılar güvenlik çözümlerini karşılaştırmak istediklerinde bu testlerin sonuçlarını baz alabilirler. Ancak...
  103. ozersworld

Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Benim ilk tercihim Dolphin Browser & Jetpack fakat bu zamanlar yavaşladı. Maxthon ve Opera versiyonlarını kullanıyorum. Birde son zamanlarda Baidu ve UC Browser tercihim. Peki ya sizinki hangisi? Önerebileceğiniz Android tarayıcı hangisi?
  104. ozersworld

Trend Micro Internet Security 2013 Lisansı ile Box 50 GB Takas

>>> Elimde henüz aktive edilmemiş 3 adet orjinal 1 senelik Trend Micro Internet Security 2013 Lisansı mevcut. Karşılığnda elinde fazladan 50 GB Box üyeliği bulunanlar takas etmek isterse özelden yazabilir.
  105. ozersworld

Winamp 5.70 Build 3381 Beta 6 (with Winamp Cloud Beta)

Winamp 5.70 Yapı 3381 Beta 6 (Winamp Cloud Beta ile) değişiklikler: * New: Winamp Cloud Beta * New: Option to run Winamp in Safe Mode (also via /SAFE=1 commandline switch) * Improved: Added tooltips for truncated text in Media Library listviews * Improved: Added ‘Explore item folder’ to context...
  106. ozersworld

AIMP 3.50 Build 1259 RC1

AIMP değişiklikler 3.50 yapı 1259 RC 1 (08.05.2013): * Common: The cover art search now processes the “Cover” and “Scan” subfolders * Common: Application loading speed has been increased - Fixed: Common – player ignores “SONGWRITER” field in CUE-sheet - Fixed: Audio Converter does not write...
  107. ozersworld

Alternatif bir medya oynatıcı SMPlayer!

Buradaki yazımda kısaca size SMPlayer 'dan bahsedeceğim. Çoğu video oynatıcıyı deneyip kullanmama rağmen unstable versiyonda bile aralarında en stabil olan bir programı sizlere öneriyorum. Torrentten indirdiğiniz filmleri tamamen yüklenmese bile indirilen bölümleri herhangi bir bozulma olmadan...
  108. ozersworld

Liseli ergenler bu uygulamayı yüklememenizi istiyorlar!

Google 'dan arattığım bir kelime ile bu siteye girdim ve ilgimi çekmeye başladı. Resimlerde güzeldi sonra resimleri takip edeyim derken üye oldum. Android uygulamasınıda indireyim derken Google Play 'e girdim ki ne kadar ergen amele kız var hepsi aynı ağızdan yazdıkları belli, 300 lira fatura...
  109. ozersworld

[Satılık] Kaspersky Internet Security 2013 Lisansı!

5 gün önce programa girilmiş, lisans ve alternatif program fazlalığından dolayı Vatandan Computer 'dan aldığım 1 yıllık Kaspersky Internet Security 2013 lisansımı, şayet böyle bir olay mümkün ise devretmek istiyorum. 25 TL uygunsa bana yazın. Aldığım fiyat 50 TL 'dir. Kutulu ve CD 'lidir.
  110. ozersworld

Türk Antivirüs Savunucularına Duyurulur

111. ozersworld

Türk Antivirüs Fiyaskosu

Ben bu projeye fiyasko diyorum çünkü ortada işlevi olmayan bir yazılım,bilgisiz bir çalışan kadrosu ve kullanıcılara kandırma noktasında çalışmaları olan bir şirket mevcut ortada.Açıkçası bu şahıslara Türk isminin kullanımı noktasında izin veren kişi veya kurumları anlayabilmiş değiliz.Bu...
  112. ozersworld

1 Yıllık Titanium Internet Security 2013 Lisansı Satılıktır.

4 adet bulunmaktadır. Yasaldır. 0 km. kaydı yapılmamıştır. para iadesi garantisi vardır. paypal üzerinden satıyorum. kendi sitesinde 99,95 tldir.
  113. ozersworld

Microsoft Office Professional Plus 2010 Türkçe Lisansım

Satılıktır. Normalde 1200 tlye kadar fiyatı vardır lisansın. faturası mevcut. lisansı googleda arama yapabilirsiniz. Herhangi bir fiyat belirlemiyorum. kullanmadığımdan dolayı burada açık artırma gibi bir fiyatla satıcam. Yani en yüksek rakamı verene.
  114. ozersworld

Avira Internet Security 2013 Türkçe 20.04.2015 Lisansım

Acil ihtiyaçtan Satılıktır. İlgilenenler buradan yazabilir. Lisans sona erme tarihi: 20.04.2015
  115. ozersworld

[Sona erdi][Çekiliş] 1 Yıllık Emsisoft Anti-Malware Lisansı

Buraya yorum yazanlar arasından 1 kişiye çekilişle 1 yıllık Emsisoft Anti-Malware lisansı hediye edeceğim. Çok ihtiyacı olanlar ve hemen kurulum yapacak olanlar yorum yazarsa sevinirim. Kampanya Tarihleri: 22 Mart - 23 Mart Bol şanslar. İyi forumlar.
  116. ozersworld

[Hediye] 48 Saatlik Uploaded Premium Kupon Kodu!

Akşam saatlerinde bu gece bitmeden bu kuponun kullanılması gerekmektedir. Benim elimde fazla olduğu için bunu burada yorum yazanlardan birine çekilişle vermek istiyorum. Bu gece kazanana özel mesaj yoluyla göndereceğim. Bol şanslar. İyi forumlar Dear Customer, For your order (number...
  117. ozersworld

Nokia 603 arka kapak ihtiyaç

Kuzenime alacağım elinde olan varsa yazabilir mi?
  118. ozersworld

Android 'in CCleaner 'ı!

Clean Master Android'de kullandığım 10-15 güne bir güncelleme politikası olan ve sürekli yeni özellikler getirilen sistem temizleme yazılımı. Türkçeye çevirdim. Android sistemde kullanmadığım uninstaller temizlik vs. programı kalmadı. Bu muhteşem! Google Play'den Yorumları okuyarak bir fikir...
  119. ozersworld

[Satılık] OnOne Perfect Effects Premium Edition 4 adet Faturalı Lisans!

Anında etkili görüntüler oluşturun! Perfect Effects 4 Free ile fotoğraflarınıza HDR , derinlik , boyut ve dokular ekleyerek geliştirin , 70 farklı stil efekt etkilerinden dilediğinizi seçin. Anında tek bir tıklama ile herhangi bir efekt ekleyebilir veya istedğiniz görünümü oluşturmak için...
  120. ozersworld

Norton 2013 Yeni Sürümler! İlk kez burada!.. Türkçe v20.3.0.36

Below are the changes and fixes introduced in N360 20.3: - Fixed issues where ccsvchst.exe does not properly shutdown (link) - Resolved a blue screen error that occured when both Norton and Nero products were installed (link) - Corrected an issue where customers saw programs being uninstalled...
  121. ozersworld

Harici Hard Disk Sorunu!

Dün gece LCD tvye takıp film izlemiştim. Bugün pc görmüyor. Tvye tekrar taktım tv görüyor ama pc görmüyor artık. Ne yapmam gerek arkadaşlar. Format demeyin zaten görmüyor disk yönetiminde ayrıca 1 b full dolu neredyse hayat memat meselesi. Bilgisayarımda sadece CD Sürücüsü IOmega çıkıyor...
  122. ozersworld

Silinen Dosya Kurtarma Kickass Undelete (Ücretsiz)

Kickass Undelete, Windows için ücretsiz tam özellikli bir dosya kurtarma aracıdır. Yanlışlıkla bir dosyanız silinirse asla korkmanıza gerek yok. Veriler sabit sürücü üzerinde muhtemelen hala geri getirebilir durumdadır. Kickass Undelete sabit disk, flash sürücü veya SD kart üzerinden silinen...
  123. ozersworld

Sistem temizleme yazılımı! System Ninja

Sistem Ninja nedir? Sistem Ninja Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 için, hızlı, güçlü ve etkili bir sistem optimizasyon çözümdür. Bu hızla, gereksiz dosyaları kaldırmak sistem hızını arttırmak ve sorunları düzeltmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Güçlü Pis Dosya TemizleyiciSistem...
  124. ozersworld

TTNET faturanızı ödemeseniz bile internete girebilirsiniz!

Bunu uzun zamandır biliyordum ama bir kere işime yaramıştı. Sizinle paylaşmak istedim. TTnet faturanızı ödemediniz ve internetiniz kapandı. Siz tarayıcıyı açtığınızda online olarak ödemeniz için bir sayfa açılıyor. Buda internetin https sayfalarına açık olduğunı gösteriyor. Bu şekilde google...
  125. ozersworld

Orjinal Microsoft Office Professional PLus 2010 Lisansı ile takas!

İhtiyacım olan 29 tlye alınmış orjinal faturalı windows 7 den Windows 8 'e yükseltme anahtarı. Karşılığında benim vereceğim orjinal faturalı Microsoft Office Professional PLus 2010 Lisansı. Değeri 1200 tl civarında heralde. Mesajlarınızı bekliyorum.
  126. ozersworld

[Kampanya] Panda Internet Security 2013 & Panda Antivirus Pro 2013 Türkçe 6 Ay Yeni!

Internet Security 2013 Máxima protección contra todo tipo de amenazas de Internet. *Descargar el archivo y activa los servicios a través del siguiente código de activación: IS13PVIP98464226. Incluye 6 meses de servicios gratis. Antivirus Pro 2013 Instálalo y olvídate de virus, spyware y...
  127. ozersworld

Sahtekar Bir Türk Bitdefendere konu oldu

http://labs.bitdefender.com/2013/02/rogue-google-chrome-extension-helps-crooks-harvest-facebook-likes/
  128. ozersworld

Anti-virus önerilerim

Şuan avira int sec. kullanıyorum türkçe geçen hafta güncellendi. int sec. 2015 yılına kadar yasal lisansım var bende tool bar yüklemedi. avira kasmadığı için şuan aviradayım. norton in sc 2013 de var yasal lisansı o bile sorunlar çıkarıyor. kasper zaten kasıyor. lisansımda yok zaten. comodo...
  129. ozersworld

[Kampanya] Trend Micro 2012 Antivirus 1 Yıllık Lisans 6,90 TL!

Trend Micro 2012 Antivirus 1 Yıllık Türkçe Lisans 49,90 TL yerine 6,90 TL Kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz. Son 12 Saat. Bende Maximum Security versiyonu lisansını almıştım bir kampanyadan tavsiye ederim.
  130. ozersworld

Ati Radeon HD 2,3,4000 Serisi kartlara Windows 8 Güncellemesi!

AMD Catalyst Display Driver, Windows 8 kullanıpta Ati Radeon HD 2,3,4000 Serisi ekran kartı olanlara geldi. Biliyorsunuzki, Windows 8 'de bu serideki kartlara güncelleme ve destek sona ermişti. Version 13.1 Operating System(s) Windows Vista - 64-Bit Edition; Windows 7 - 64-Bit Edition...
  131. ozersworld

Bitdefender 2014 Türkçe Sürümler

Internet Security 2013 x64 Türkçe Total Security 2013 x64 Türkçe Antivirus Plus 2013 x64 Türkçe Internet Security 2013 x86 Türkçe Total Security 2013 x86 Türkçe Antivirus Plus 2013 x86 Türkçe Yazar: @S4B0T4J Web: www.bitdefender.com bitdefender 2014 türkçe...
  132. ozersworld

Bu Paypal ne diyor böyle?

Arkadaşlar win 8 alacam yükseltme yardımcısıyla kuponum var şimdi format attım windows 8 kurdum bulunsugunuz bölgede satın alamazsınız dedi. Format attım win 7 basicimi kurdum orjinal. Siparişi verdim kabul etmedi paypaldada para var ve onaylı. türk lirası olmaz dedi dolara çevirdim. yine olmadı...
  133. ozersworld

Kontör karşılığı paypala parak atacak?

Arkadaşlar 31 ocak geçmeden windows 8 kuponumu kullanım orjinal win 8 almam gerekiyor. paypaldan ödeme yapılıyormuş heralde. hattım faturalı karşılığında 30 tl kontör atacağım ayrıca 1 yıllık antivirüs lisansları vereceğim orjinal sıfır km. ayrıca turbobit gibi birçok premium sitesi şifresi...
  134. ozersworld

Firmware güncellemesi Hakkında

CD-DVD RW cihazımın ve kablosuz modemin firmware güncellemesini yaptım. Başka hangi cihazlar için firmware ve sürücü güncellemesi yapılabilir? Sağlıklı mıdır? Ekisisi artısı nedir? Donanımcı arkadaşlar..
  135. ozersworld

[Kampanya] Bitdefender Internet Security 2013 1 Yıl

24-25 Ocak saat 15:00-16:00 saatleri arasında bu siteye girin. Belirecek olan linkle face sayfasını beğenin. Formu doldurun lisansı kapın. Fazla söze gerek yok. Bugünde varmş kampanyası ama kaçırdık.http://www.yoda.ro/sponsored/bitdefender-2013-declarat-antivirusul-numarul-1-al-anului.htmlKonu...
  136. ozersworld

Chrome eklentisi Facebook Virüsü!

Az önce duvarımda kendi kendime arkadaşlarımı etiketleyip sahte reklamlar paylaşmışım. Sorunun kaynağı kendim yüklemediğim nerden geldiğini bilmediğim bir Chrome eklentisi virüs. Bence Facesinde abuk subuk reklam paylaşılanlar chrome eklentilerini gözden geçirsinler.
  137. ozersworld

Herkesin Windows 8 'i CD-DVD RW okusun yazsın!

Ohh bee dedirten bir işlemden sonra windows 8 im cd dvd görüp okumaya başladı. İlk olarak patronumun bana dvd hazırla demesiyle başladıki zaten cd dvd okumayan windows 8 imin formatlık zamanının geldiğini gösterdi. Her formattan sonra cd dvd görsede bir kaç yeniden başlattıktan sonra veya...
  138. ozersworld

DNS Değişimi hakkında

Son zamanlarda dikkatimi çekti yabancı kaldıysam bilgilendirin lütfen hiç bir dns işe yaramıyor bazı sitelerde? Bunada mı engel geldi?
  139. ozersworld

PotPlayer 1.5.35174 – Final

Web – http://www.daum.net Boyut: 13.9 MB PotPlayer 1.5.35174 x86 PotPlayer 1.5.35174 x64
  140. ozersworld

Wise Care 365 Pro Yükseltmeli 3 Ay

Buradan gerekli yerleri doldurup lisansınızı alın.
  141. ozersworld

Windows Live Messenger 'ın yeni adı Skype!

Hello, On 15th March 2013 we are retiring the existing Messenger service globally (except for mainland China where Messenger will continue to be available) and bringing the great features of Messenger and Skype together. Update to Skype and sign in using a Microsoft Account (same as your...
  142. ozersworld

Yardım edene 1 Yıllık Norton IS 2013 TR veya Trend Micro TS 2013 TR lisansı..

Arkadaşlar kusura bakmayın böyle bir yola başvurduğum için. Mecbur kaldım. Bi kaç sefer buraya yazsamda kimse yardımcı olmadı. Benim sorunum Windows 8 kullandım kullanalı CD-DVD çekemiyor okuyamıyorum. Format attıktan sonra bi kaç sefer okusada daha sonraları yine okumaz oldu. En son final win8...
  143. ozersworld

Adı pek duyulmamış fakat muhteşem bir video yeniden kodlayıcı! v2

Android telefonlar için tek tek marka ve modele göre çevirme yapabilen bir program ve bir çok özellik mevcut. http://youtu.be/EaaA5Pt8RKQ Diğer yazımdaki program gibi güzel bir program daha önereyim. İçeriğinde Android çevirici ve ekran kaydetme gibi 48 adet araç bulunuyor. Üstelik çok...
  144. ozersworld

Xmedia Recode 3.0.7.4

Android telefonlar için tek tek marka ve modele göre çevirme yapabilen bir program arıyordum ve uzun süredir bunu kullanıyorum sizlere tavsiye edeyim dedim. Ücretsiz kaliteli muhteşem bir çevirme yapıyor çevirdiğ video ile orjinali arasındaki fark sıfır. Türkçe dil desteği var xilisoftu falan...
  145. ozersworld

Android Cihazların Sorunları ve Çözümleri

kardeş htc desire c htc sense 4 arayüzünü 600 mhz de çalıştıran ilk cihaz başka bi dünya. adamlar yapmış. oyun derken 30a yakın oyun oynadım hepsinide çalıştırdı takılmadan. yalnız büyük ahım şahım oyunlar indirip oynamadım. kendi tarayıcısı mükemmel ayrıca maxthon ve dolphinle daha başka oldu...
  146. ozersworld

Windows 8 DVD okuma sorunu!

Windows 8' i kendi yöntemlerimle ojinal yapmama rağmen hala cd okumuyor yazmıyor. Aygıt yöneticisind CD-DVD Rom sürücüsü görünmüyor. Format attıktan sona 1-2 kez okudu bidahada okumadı. Bazı arkadaşlarımdada bu böyle. Nedeni nedir? Çözümü var mıdır? Yardımcı olabilir msiniz?
  147. ozersworld

Windows 8'de çalışabilen ücretsiz HDR & Color Effex Programı Arıyorum!

Tavsiye edebileceğiniz program var mıdır? arkadaşlar. Hayırlı Geceler..
  148. ozersworld

Telefonum Hafıza Kartındaki Uygulamaları görmüyor ?

Arkadaşlar bugün sabah easy cache cleaner mi yoksa easy history cleanerdenmi oldu yoksa google playdan bi güncelleme yaparkenmi oldu bilmiyorum ama hafıza kartındaki programları göstermiyor. Hafıza kartını görüyor telefon fakat ana menüde karttaki programların kısayollarını ve hiçbirşeyini...
  149. ozersworld

HTC Desire C Android güncellemesi

Tekrardan merhaba arkadaşlar. Android dünyasına bende girdim fakat telefonumdaki android sürümünü güncellemek istiyorum. 4.0.3 versiyon son sürümmüdür. Ayarlar hakkında yazılım güncellemelerinde güncelleme görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  150. ozersworld

Trend Micro Titanium 2013 Türkçe Sürümler!

Titanium Internet Security Download Titanium Internet Security 32-bit Trial Download Titanium Internet Security 64-bit Trial Titanium Internet Security: Gelişmiş Koruma Trend Micro Titanium™ Internet Security sizin ve ailenizin her gün çevrimiçi yaptığı şeyler için güçlü ve kullanımı kolay...
  151. ozersworld

[Kampanya] Norton 2013 Türkçe Sürümleri ve 6 Aylık

6 Ay lık kampanyalı INTERNET SECURİTY 2013 ingilizce sürüm Buradan İndirebilirsiniz Bunlarda 2013 son versiyon daha duyurulmamış sitesinden orijinal Türkçe final sürümler Norton Internet Security 2013 20.1.1.2 - Final Türkçe Norton AntiVirus 2013 20.1.1.2 – Final Türkçe Norton 360 2013...
  152. ozersworld

Wise Game Booster!

Game Booster wisecleaner.com gelen yepyeni bir yazılımdır.Bilgisayarınızda çalışan bazı programları geçici olarak kapatıp, Ram'i temizleyip ve işlemcinizi optimize ederek Bilgisayarda oyun oynamanızı kolaylaştırır. Daha fazla bilgi için: http://wisecleaner.com/wisegameboosterfree.html Şimdi...
  153. ozersworld

Wise Uninstaller Sonunda Geldi!

Wise Uninstaller Beta 1.03 - Yazılım ve Program Ücretsiz Uninstaller WiseCleaner.com gelen yeni yıldız ürünü olarak ödüllendirilen Bilge kaldırıcıyı gerçekten adını hak ediyor. Bu inatçı istenmeyen veya gereksiz programları kaldırma Benzer programları daha iyidir.Bunun yanı sıra, bu artıklar...
  154. ozersworld

Aimp3 son versiyonunda playlist sorunu yaşan var mı?

Merhaba arkadaşlar daha önce bir sorun yoktu bu yeni versiyonda herkes benim gibi aynı sorunumu yaşıyor yoksa. Playlistin içine mp3leri sürükleyemiyorum. Sğ tık çalma listesine ekle komutu çalışmıyor. Platform win8
  155. ozersworld

[Takas] Trend Micro Titanium Maximum Security 2013 Lisansı!

Merhaba arkadaşlar. Değerlendirmek istediğim 6 adet Trend Micro Titanium Internet Security 2013 yasal aktive edilmemiş 1'er yıllık lisans, 4 yıllık Trend Micro Titanium Internet Security 2013 1 adet ve 1 adet 3 PC ye kurulabilen aktive edilmemiş 1 yıllık Trend Micro Titanium Maximum Security...
  156. ozersworld

Shiftdelete.net Engellendi!

Platform: Windows 8 Uygulama: F-Secure Internet Security 2013 Win8 Tec Prewiev Ver.
  157. ozersworld

Windows Essentials 2012 Türkçe Nette İlk!

Offline Kurulum TR Online Kurulum TR Hazırlayan: S4B0T4J Web: http://explore.live.com/
  158. ozersworld

[Sona Erdi] Wise Care 365 Pro Lisansı dağıtılıyor!

Buradan alabilirsiniz. Yalnız 22 saatiniz var. Satın almış gibi her şeyden yararlanabiliyorsunuz. Yükseltme güncelleme falan.. Herkese ayrı ayrı lisans veriliyor.
  159. ozersworld

[Takas] 14 Yıllık yasal Emsisoft Anti-Malware lisansı!

3 yıllık Avira lisansımdan sonra sevk programı ile kazandığım ve bünyesinde çalıştığım Emsisoft Anti-Malware 14 yıllık lisansımı değerlendirmek istiyorum. İlgilienenler yazabilir...
  160. ozersworld

[Takas] Avira Internet Security 2012-2013 TR 20.04.2015 bitişli bir adet lisans!

Avira 'nın 2011 'in son çeyreğinde beta tester 'larına ve diğer kullanıcılara yaptığı yasal kampanyadan aldığım lisanslarımı ve elimdekileri birleştirip 20.04.2015 bitişli lisans haline getirmiştim. 3 yıl gibi bir süre. Fakat kurduktan sonra Avira 'yı bir kaç kez geri kaldırdım. Avira hayranı...
  161. ozersworld

Bu torrent siteleri hakkında düşünceleriniz!

Bir kaç torrent sitesine üyeyim bazılarında uploaderlik yapıyorum fakat ben en güncel paylaşımları mzk flm vs. indirmek istiyorum. Aktif olduğum bir kaç site var. Fakat bunlara hergün girmek paylaşımlara bakmak baya uğraştırıyor ve zamanımı alıyor. Uyduruktan paylaşımlar çok olduğu için. Zaten...
  162. ozersworld

[Sona Erdi][Kampanya] Wise Care 365 Pro 24 Saat!

Giveaway of the Day - Wise Care 365 Pro 1.51 PC’nizi tek tıklamada kararlı, güvenli ve hızlı hale getirin! – Wise Care 365 ! Wise Care 365, hızlı bir tarama motoru, sisteminiz için kayıt defteri, disk ve diğer sistem araçları sunar. PC’nizin performansını artırmak için iyi bir çözümdür...
  163. ozersworld

E-posta adresinizi değiştirin!

Bugün karşılaştığım özellikten sizi haberdar etmek istedim. Hotmail e-posta adresinizi içindeki postalar kişiler ve her türlü içeriği aynı kalacak şekilde yeni msn ile adınızı değiştirebiliyorsunuz. Mesela, sbtjmc@hot.. olan mail adresimi ozeroztas@wind.. olacak şekilde isim değiştirir gibi...
  164. ozersworld

Hep mi? yoksullar şehit olur! 2 Şehit evi, 2 yürek yakan kare!

Kayseri'deki şehit evinin pencereleri isyan ettirdi Eruh'ta şehit düşen iki askerin memleketlerindeki evleri de kaderleri gibi birbirine benziyor.. Sıvasız, tuğlalar üzerinde yükselen demir filizler ve eve asılan büyük Türk bayrağı. Siirt'te şehit düşen iki askerin Kayseri ve Sakarya'daki...
  165. ozersworld

ASELSAN’dan TSK'ya Önemli Teslimat

İlk milli hava savunma sistemi KMS'de teslimat tamam. Peki KMS nasıl bir sistem? ASELSAN tarafından geliştirilen Türkiye'nin ilk milli hava savunma sistemi olan Kaideye Monteli Stinger (KMS) teslimatları tamamlandı. Son beş KMS, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) törenle teslim edildi...
  166. ozersworld

Wise Care 365!

Wise Care 365 Wise Care 365 bir all-in-one PC ayarlama programıdır. Bu, Windows güvenli, temiz ve hızlı devam edecektir. Deneme sürümü kullanıcılar tarafından takdir edildi. Windows 2000, XP, 2003, 2008, Vista 7, 8, 32 ve 64 bit de dahil olmak üzere tasarlanmıştır. Wise Care 365 ile PC...
  167. ozersworld

Flash belleğiniz saniyede kaç mb dosya kopyalıyor?

Ben Verbatim ve sandisk denedim. Sandisk 1-3mb/sn ile kopyalama yapıyor. Verbatim 8-15mb/sn kopyalama yapıyor. Belleklerim 16 Gb. Herkes kullandığı markayı ve dosya kopyalama hızını yazarsa bizim için bir fikir olabilir. Mümkünse 2.0 olanları belirtin. Çünkü piyasada 3.0 flash bellek yok...
  168. ozersworld

Flash Bellek sorunu!

Arkadaşlar Sandisk Marka Çin malı 16 gb lık bir flash bellek aldım. 28 tl normal fiyatı ben toptancıdan aldım 20 tlye. 2 gündür birşey yoktu bellek sürekli uyduda takılı oldugu icinmidir nedir ısınmış az önce. Şimdi win 8 de bir dosya attığımda içine 2mb /sn hızla atıyor. önce böyle değildi...
  169. ozersworld

Windows 8 ATI Radeon HD 4670 serisi sürücü sorunu

Windows 8 öğrendiğime göre ATI Radeon HD 4xxx serisine Win '8de sürücü çıkarmıyormuş. Buda Opera 12 de donanım hızlandırma özelliği dahil bir çok program oyunda falan eksikliğini hissettiriyor. Var mıdır? arkadaşlar bunun bir çaresi.
  170. ozersworld

Dijial Uydu Sistemlerinden Anlayanlar Lütfen Bakabilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Ben bu uydu işinden pek anlamıyorum. Goldmaster 'in MegaStar PVR-490 adlı ürününü satın aldım Teknosadan. Sizce iyimi bu? HD çıkışlı fakat tamirciye sordum bakma sen onun HD dediğine 1080p kalitesini vermez diyor. O uydular 250 den falan başlıyormuş galiba. Ben 99,99 TL ye...
  171. ozersworld

[Sona erdi][Kampanya] Eset Nod32 6 Aylık Yasal Lisans Dağıtıyor!

Buradaki forumu doldurarak 6 Ay yasal full sürüm lisanslı Nod32 kullanabilirsiniz. Web: Eset Nod32 Antivirus 64bit İndirme bağlantısı Yazar: @S4B0T4J
  172. ozersworld

[Kampanya] F-Secure Internet Security 1 Yıl

Buradan ulaşılan sayfadaki formu doldurun mail adresinize 1 yıllık lisans geliyor. Yazar: S4B0T4J
  173. ozersworld

[Kampanya] Avira Internet Security 3 Ay

Avira Internet Security Ücretsiz 3 Aylık VIP Koruma keyfini çıkarın.
  174. ozersworld

Kaspersky Internet Security 2013 13.0.0.3370 RC

Kaspersky 2013 RC sürümü çıktı. Windows 8 uyumlu ingilizce antivirüs. Web – http://www.kaspersky.com Boyut: 142 MB Kaspersky Internet Security 2013 RC Kaspersky Anti-Virus 2013 RC
  175. ozersworld

Wise Auto Shutdown

Wise Auto Shutdown 1.03 beta En güzel ücretsiz Windows aracı Wise Auto Shutdown bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmaya yarayan ücretsiz ve profesyonel bir yardımcı programdır. Taşınabilir Sürüm XP, Vista, Win7 / 8 (32 ve 64) için tasarlanmıştır. Auto Shutdown Wise: Wise Auto...
  176. ozersworld

Auslogics BoostSpeed 5.3.0.5

Değişiklikler 5.3.0.0 (16/05/2012): * All tools. Added free space availability check before creating Rescue Center backups. If there is not enough free space on a disk, user has the option to abort the operation or proceed without creating a backup. * All tools. Fixed memory leaks, optimized...
  177. ozersworld

Son Zamanların Unutulan Gözde Antivirüsü Tavsiye!

AVG Internet Security 2012 Bitdefender 'in firewall ında yakaladığım bir açık yüzünden ve Norton 'nun lisans sorunundan dolayı yeni versiyonu salı günü piyasaya sürülen AVG yi deneyeyim dedim. Eski AVG ile hiç bir alakası yok arayüzü güzelleştirmişler. Bilgisayarı kasma konusunda Bitdefender...
  178. ozersworld

Güzel bir haber! PotPlayer 1.5.33573 – Final

Web – http://forum.doom9.org Boyut: 14.4 MB PotPlayer 1.5.33573 x86 PotPlayer 1.5.33573 x64
  179. ozersworld

Zemana AntiLogger 1.9.3.162

Zemana AntiLogger 1.9.3.162 Monday, May 21, 2012 7:13 AM Fixed a bug that caused the Anti-Keylogger module to generate false positives Fixed various crashes related to the error-reporting module NOTE: This version isn't shared via automatic updates yet. It is scheduled for the next week but...
  180. ozersworld

JDownloader Backup Sorunu Acil!

Arkadaşlar registry trash key finderle bir işim oldu. Galiba bu programdan dolayı JDownlaoder linklerim ve ayarlarım premium hesaplarım gitti. 29 nisanlı yedek almıştım en son onu yükledim artık. Backup klasörü içindekileride geri yüklemeyi düşündüm fakat olmadı sıfırdan kurulum yapıyor hep...
  181. ozersworld

AIMP 3.10 Build 1045 RC1

Changes in AIMP 3.10 Build 1045 RC1 (21.05.2012): * Tags – Size of padding between tag and audio data is now limited to 100 KBytes * Tags – The algorithm of calculating duration of audio files in MP3 VBR format has been improved - Fixed: Small scratches can be heard while playing track with...
  182. ozersworld

Cloud System Booster

Cloud System Booster bulut teknolojisine dayanan ücretsiz bir sistem bakım ve optimizasyon aracıdır. Bulut Teknolojili Ücretsiz Sistem Bakım Aracı Cloud System Booster, bulut teknolojisine dayanan yenilikçi bir sistem bakım ve optimizasyon aracıdır. Program içerisinde bulunan dört farklı...
  183. ozersworld

Avea numara değişimi

Avea 'da online işlemler üzerinden numaramı nasıl değiştirebilirim? Bu özellik kalktı mı? ve ücreti hakkında bilgisi olan var mı?
  184. ozersworld

[Hediye] Emsisoft Mamutu Legal Lisans 24.02.2013

Buradaki konuya yazanlar arasından bir kişiye 24.02.2013 bitişli Emsisoft Mamutu lisansı hediye ediyorum..
  185. ozersworld

[Hediye] Bitdefender Internet Security 2012 Yasal Lisans

Yasal lisans dağıtımı yapıyorum. Elimden geldiğince tüm isteklere cevap vermeye çalışacağım. İsteklerinizi buradaki konu altına yazarak belirtebilirsiniz. Konuya yazabilmeniz için buradaki konuyu okumanızda fayda var. Gruba üyelik için konu altına isteğinizi belirtin. Gruba üye olduktan sonra...
  186. ozersworld

SDN - Yasal Programlar

Böyle bir grup kurdum. Yasal lisans isteyen olursa grup içinde hepimiz cevaplayalım. Bu sayede ücret vermeden yasal program kullanmak isteyen olursa isteklerini karşılayalım. Elinde fazladan yasal keyi olup paylaşmak veya değiştirmek isteyenler bu konu altında gruba katılmak istediğini...
  187. ozersworld

[Hediye] Bitdefender Antivirus Plus 2012

Firmanın bana vermiş olduğu yasal 5 adet kullanmadığım lisansları hediye etmek istiyorum. Lisanslar aşağıdaki gibidir. Hepsini bir rakama yerleştirdim. Bitdefenderin son yamuğundan sonra hevesi en çok kursağında kalan 5 kişiye vereceğim. İsteyen olursa 1-10 'a kadar bir rakam söyleyip yarışmaya...
  188. ozersworld

Dr. Ersin Arslan'ın Katili Öldürüldü!

Gaziantep’te hasta yakını 17 yaşındaki M.G., Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’nde görevli 30 yaşındaki Dr. Ersin Arslan’ı bıçaklayarak öldürüp cezaevine konulmuştu. Edindiğimiz bilgiye göre M.G dün cezaevinde kesici delici aletle öldürüldü. Olay resmi kurumlarca gizlenmekte olup cenaze...
  189. ozersworld

AIMP 3.10 Build 1040 Beta 3

Madem Programı sevdiniz. Buyrun yeni versiyonu.. Güle güle kullanın.. AIMP 3.10 Build 1040 Beta 3 Changes in AIMP 3.10 Build 1040 Beta 3 (08.05.2012): * Decoders: The BASS has been updated to v2.4.9 * Converter: The Blade-interface of the lame_enc.dll library now supports * Converter: The...
  190. ozersworld

Bitdefender 2012 Sürümler Türkçe Güncel versiyonlar!

Internet Security 2012 x64 Türkçe Total Security 2012 x64 Türkçe Antivirus Plus 2012 x64 Türkçe Internet Security 2012 x86 Türkçe Total Security 2012 x86 Türkçe Antivirus Plus 2012 x86 Türkçe Yazar: @S4B0T4J Web: www.bitdefender.com
  191. ozersworld

[Sona erdi][Kampanya] Şokkk! Bitdefender Internet Security 2012 1 Yıl Lisans!

Kampanyaya yabancı bir sitede rastladım. Her ülke için geçerlidir. 125 TL değerindeki bu iyiliğimi unutmayın :) 2000.ci mesajım şerefine..
  192. ozersworld

WinRAR 4.20 Beta 2 ile Hızlannn!

Sürüm 4.20 beta 2 yenilik: 1. RAR sıkıştırma hızı çok çekirdekli bir ortamda daha da çok artırıldı. WinRAR 4.20 beta 2 İngilizce dili için kullanılabilir (32 bit, 64 bit). Türkçeleştirmek için eski winrar klasöründeki winrar.Ing yi kopyalayıp yenisine yapıştırın.
  193. ozersworld

Zemana AntiLogger 1.9.3.156

Thursday, May 10, 2012 9:50 AM Introducing Zemana's IntelliGuard: a smart cloud-based early-warning and response system. For more information please click here. Improved Rules management, allowing you to modify existing rules. Added option to reset AntiLogger statistics. Added user manual in...
  194. ozersworld

MegaCloud 'tan 5GB Ücretsiz alan!

Ücretsiz olarak 5GB alan veriyorlar devamında 10 GB 'a yükseltiliyormuş. Ayrıca windows için dijital imzalı güzel bir setupu var. Denemek isteyenler için Detaylı bilgi: https://www.megacloud.com Yazar: @S4B0T4J
  195. ozersworld

PotPlayer 1.5.33425 Beta

Version History of the PotPlayer ---------------------------------------------------------- [1.5.33425] 2012/05/07 ---------------------------------------------------------- +Added the ability to sort playlist items by extension +Added Built-in RealMedia codec support...
  196. ozersworld

[Kampanya] Bitdefender Total Security 2013 Kazanma Şansı!

Bitdefender Total Security 2013 Betasını denemeye sundu. Programı indirip hatalarını gerilbildirimde bulunan ilk 3 kişiye hediye var. Ayrıca ilk 100 Kişiye 6 Aylık Bitdefender Internet Security 2013 lisansı veriyorlarmış. Test and win! At this point, you're probably asking "OK, but how do I...
  197. ozersworld

Dosyalarınızı Jet Hızında Arayın!

Bu yazılımı çevirmekten gurur duyuyorum. Çünkü çok işime yaradı. Hep demişimdir, ücretsiz, küçük boyutlu, Türkçe ve aradığımı hemen bulabileceğim, sade görünümlü, basit bir arayüzü olan dosya arama programı. Daha doğrusu Bu yazılım firmasının programlarını çevirmekten zevk alıyorum. Çünkü günlük...
  198. ozersworld

AIMP 3.10.1034 Beta 2

Yeni Özellikler AIMP v3.10 Build 1027 Beta 1 (16.04.2012): AIMP v3.10 Build 1034 Beta 2 (27.04.2012)========================================= + Audio Library: Added an ability to quickly navigate through field value with ALT key pressed * Common: Design of hint for editing template has been...
  199. ozersworld

[Kampanya] Norton Antivirus, Norton Internet Security ve Norton 360 Beta 2013

3 Ay ücretsiz denemek için buradan indirebilirsiniz.
  200. ozersworld

Folder Lock Free Ücretsiz Dosya Şifreleme Aracı

Arkadaşlar Programın Kullanımı oldukça basit Ekranda görülen yere ilk belirlediğiniz şifreyi girin.Program açılacak ve daha önce kilitlediğiniz Dosya ve klasörleri gösterecektir. Dosyaların yanında gözüken On ve Off durumlarını kullanarak dosyalarınızı saklayabilir ve görünür yapabilirsiniz...
  201. ozersworld

Burada yüzmek cesaret ister!

http://www.youtube.com/watch?v=VEr0QNuLip4 http://www.youtube.com/watch?v=_5GBaafCenU http://www.youtube.com/watch?v=boOnV30CtZc http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=r1inueBSwko
  202. ozersworld

Internet Download Manager 6.11 Build 7

6.11 Build 7 (May 02, 2012): * Fixed a bug in integration module for IE * Added support for Firefox 14 * Added support for SeaMonkey 2.9 Web – http://www.internetdownloadmanager.com Boyut: 4.34 MB Deneme Sürümü
  203. ozersworld

LibreOffice 3.5.3 – Final

LibreOffice 3.5.3 Final (2012-05-02): * This release is bit-for-bit identical to the 3.5.3 Release Candidate 2, so you don’t need to download or reinstall if you have that version already. * The distribution for Windows is an international build, so you can choose the user interface language...
  204. ozersworld

Winrar 4.20 Beta 1

Version 4.20 beta 1: 1. Changes in RAR compression: a) RAR general compression algorithm is optimized for better utilization of several processor cores. While some speed gain is possible even in single processor mode, best results are achieved in multi-core environment. Speed gain depends on...
  205. ozersworld

Xbmc 12 Beta

XBMC 12.0 Alpha With that said, let’s review some of the more notable changes in the April Changelog. First on the list is a major reshuffle of XBMC settings. In the past, many of the controls for allowing XBMC to interact with your network were found on the Network page. Because the Network...
  206. ozersworld

Min.us 'tan Bedava 50 GB 'a kadar alan!

Sanırım ilk etapta her üye olana 10 GB alan verip 50 GB 'a kadar ücretsiz yükseltebilmeyi vadediyor. Çok güzel bir site. Capslerimi yüklemek için kullanıyordum. Tavsiye ederim Dropbox, Box.net tarzı ayrıca diğer kullanıcıların yüklediği ve izin verdiği resimlere falan bakabiliyorsunuz... Web...
  207. ozersworld

Wise Data Recovery / Silinen Dosyalarınızı Birkaç Saniyede Geri Getirin

Wise Data Recovery, Yanlışlıkla bilerek yada virüsler yüzünden silinen önemli dosyalarınızı sadece bir kaç tıkla geri getiriyor. Programın tarama süresi diğer yazılımlara göre çok güzel. Ayrıca dosyaları kurtarma derecesine göre kurtarıp kurtaramayacağını size söylüyor. Ücretsizdir deneyin...
  208. ozersworld

Wise Folder Hider / Sürücü ve Klasörlerinizi anında Gizleyin

Wise Folder Hider, kullanımı oldukça basit ve ücretsiz bir sürücü klasör gizleme yazılımıdır. Klasörlerinizi sürükleyip bırakarak gizleyin. bir tıkla açın. Her klasöre ayrı ayrı şifre koyun. Diğer karmaşık yazılımlarla uğraşmayın. Bu arada çeviri ile ilgili bir hata veya düzeltme...
  209. ozersworld

Tekrar aranızdayım

Arkadaşlar bir duygu çöküklüğüyle bir kaç yazı yazıp forumdan ayrıldım. Birazda kırgınlık var tabi.. fakat bilgi paylaşımına küsmek abes geliyor uzaktan takip ediyordum yine okuyordum forumu ama sömürmek bana göre değil umarım yanlış yapmıyorumdur.. Paylaşımlarımla tekrar aranızdayım.. Hepinize...
  210. ozersworld

µTorrent 3.1.3 Build 27096 Stabil

Version 3.1.3 stabil (build 27096), 2012-04-21: - Fix: Fix crash in window subclassing in add torrent dialog Web – http://utorrent.com Boyut: 864 KB µTorrent 3.1.3 Build 27095 Final
  211. ozersworld

Kaspersky Internet Security 2013 13.0.0.3074

Web – http://www.kaspersky.com Boyut: 152 MB Kaspersky Internet Security 2013 Kaspersky Anti-Virus 2013
  212. ozersworld

Nokia Suite 3.4.35

Nokia Suite 3.4: * Update your Symbian^3 or Symbian Anna phone with the Nokia Belle software * Get free apps, games, and entertainment for your phone easily from the new Nokia Store view * Have your photos and videos organized into events by date and time * Copy multimedia messages from your...
  213. ozersworld

Nokia PC Suite 7.1.180.64

Web – http://europe.nokia.com/A4144905 Boyut: 38.7 MB Ücretsiz Nokia PC Suite 7.1.180.64 Final
  214. ozersworld

Internet Download Manager 6.11 Build 5

version 6.11 Beta Build 4 (Apr 19, 2012): * Improved IDM categories. Added a feature to create categories for specific sites * Fixed bugs Web – http://www.internetdownloadmanager.com Boyut: 4.28 MB Deneme Sürümü
  215. ozersworld

Revo Uninstaller Pro 2.5.8

Revo Uninstaller Pro 2.5.8, April 23 2012: * Küçük hatalar düzeltildi. Web: – http://www.revouninstaller.com Boyut: 7.53 MB Revo Uninstaller Pro Revo Uninstaller Freeware Portable [zip]
  216. ozersworld

Splash Pro 1.12.2 Yeni! İlk kez burdan indirin!

Değişiklikler: 21/04/2012 Splash PRO 1.12.2 Stability fix for MKV playback Japanese translations improvements Japanese user manual added Splash Pro Splash Pro EX
  217. ozersworld

Google Earth 6.2.2.6613

21.04.2012 İndir Google Earth 6.2.2.6613 WebSitesi – http://earth.google.com Boyut: 16.6 MB
  218. ozersworld

Google Earth mucizesi!

Google Earth'te hepimiz, mutlaka evimizin ya da iş yerimizin nerede olduğunu bulmaya çalışmışızdır. Hindistanlı Saroo Brierley de tam olarak bunu yaptı. Ama onun bizden bir farkı var: O, tam 25 yıl önce, 5 yaşındayken kaybolan ve farklı bir şehirde, farklı bir aileye evlat verilen biri. Yani...
  219. ozersworld

Kaspersky Internet Security 2013 13.0.0.3065

Yeni beta versiyon. Ben birazdan deniyorum isteyen indirip deneyebilir. Program hakkında düşüncelerimi yazarım.. Kaspersky Internet Security 2013 Beta Kaspersky Anti-Virus 2013 Beta
  220. ozersworld

En iyi Antivirusler Ocak-Şubat Dönemi

Home user products Testreport Producer: Product Certified Score Platform Date Protection Repair Usability 120518 BullGuard: Internet Security 12.0 yes 6.0 3.0 4.5 Windows XP 02-2012 120542 Symantec: Norton Internet Security 2012 yes 6.0 4.5 4.5 Windows XP 02-2012 120550 BitDefender...
  221. ozersworld

Uploaded.to Sitesi Bir Türk 'ün!

Bir kaç sene önce ul.to paylaşım sitesi açıldığında sahibi bir Türk 'tü, fakat Çinli bir firmaya satıldığını duymuştum. Bugün rastgele siteyi gezerken CEO: Seyhan ÇAYLAK diye gördüm. Hala bir Türk 'müş sahibi. Gurur verici.. İletişim ve Sorumluluk Cyando AG Wilenstrasse 17 8832 Wollerau...
  222. ozersworld

SDN Teknosa indirim Çeki!

'ya her gittiğimde Bigisayarların duvar kağıtlarında SDN logosu görüyorum. Bu iyi güzelde bari üye adımızı belirtip bize indirim kuponu şifresi versenizde bizde Teknosa 'dan elektronik eşya satın alırken %30 indirim falan alsak güzel olurdu.
  223. ozersworld

Kutlu Doğum Haftası!

Biz Seni Görmeden Sevdik YA RESULALLAH ! ♥ Doğum Günün Kutlu Olsun ! 20 Nisan 571 ♥
  224. ozersworld

[Sone erdi] [Kampanya] Zemana AntiLogger (48 saat)

İnternette, korkusuzca sörf yapın ve istediğiniz her şeyi indirin. Huzurla online bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirin. Bilgisayarınızdaki koruma seviyesini arttırın. Korsanlara karşı korunun. Keyloggerlara karşı korunun. Ekranınızın izlenmesini engelleyin. 19/04/2012 tarihinde saat 24:00...
  225. ozersworld

[Kampanya] Panda Global Protection 2013 - 6 Ay

6 Ay ücretsiz denemek için buradan İndirin --- Mesaj Güncellendi --- Programdan görüntüler --- Mesaj Güncellendi --- Özür dilerim, Yukarıdaki link Panda Global Protection 2012 6 aylık link. Burdakide 6 aylık 2013 versiyon betasıdır. Panda antivirüs Programının henüz beta...
  226. ozersworld

[Kampanya] 1 Yıllık Avast! Internet Security 19,99 Dolar 'a

Buradan 1 Yıllık Avast! Internet Security 2012 Türkçe lisansını 49,99 Dolar yerine 19,99 Dolara indirimli satın alabilirsiniz.
  227. ozersworld

[Kampanya] Avira Internet Security 2012 Türkçe - 6 Ay

Bu gün aviranın twitter sayfasında 14.00_17.30 arasında 5 takipçiye 6 aylık avira internet security hediye edilecekmiş duyurulur. Avira twitter sayfası http://twitter.com/#!/aviratr
  228. ozersworld

Bitdefender Sürümleri Yenilendi!

17 Nisan 2012 imzalı sürümler yayınlandı! En son sürüm Bitdefender 2012 'ile tüm yavaşlamalardan ve hatalardan kurtulun. Deneyin ve yorumlarınızı buraya yazın. Internet Security 64 Bit Total Security 64 Bit Antivirus Plus 64 Bit Internet Security 32 Bit Total Security 32 Bit Antivirus Plus 32...
  229. ozersworld

Mavi Jeans Reklamı Kayseri Versiyon ( orjinal versiyon:P )

http://www.youtube.com/watch?v=IGwxHXQoh7o
  230. ozersworld

Nihat Doğan Cenaze Namazında :D

http://www.youtube.com/watch?v=y9WoU5dptts
  231. ozersworld

Komik Fiat Punto Evo Reklamı :)

http://www.youtube.com/watch?v=7NmsuQxrZY0
  232. ozersworld

E-Kolay.Net Hızlı internet :D 56K

http://www.youtube.com/watch?v=ApMm5byxaJE&feature=youtu.be 56k'lık modemlerle bağlandığımız dönemleri hatirlatti. Gerçi o dönemin sektör lideri Superonline idi ama Kemal Sunal'lı ve Kokoreççi-Kestaneci'li reklam serileriyle E-kolay çabuk yükselmişti. Ustaya saygılarla. E-kolaaaay noğta net...
  233. ozersworld

Kayseriyi Sallayan Pastırma Reklamı - 2 ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_b50ft6HY00 1.cinin altına ekleyemedim bi türlü. Yeni konu açtım k. bakmayın :)
  234. ozersworld

Kaspersky Internet Security 2013 13.0.0.3021

Windows 8 Tüketici Önizleme sürümü için Kaspersky Internet Security 2013 Beta Tehdit ve içerik yönetimi çözümlerinin lider geliştiricisi Kaspersky Lab, Windows 8 Tüketici Önizleme sürümü için tasarlanan Kaspersky Internet Security 2013 Yepyeni ve daha güçlü antivirüs motoru ile yeni Kaspersky...
  235. ozersworld

[Kampanya] Kaspersky Internet Security v2013 Beta / 90 Gün (Windows 8 için)

Windows 8 Tüketici Önizleme sürümü için Kaspersky Internet Security 2013 Beta Tehdit ve içerik yönetimi çözümlerinin lider geliştiricisi Kaspersky Lab, Windows 8 Tüketici Önizleme sürümü için tasarlanan Kaspersky Internet Security 2013 Beta'yı 90 gün boyunca ücretsiz sunuyor. Ürün kurulumdan...
  236. ozersworld

Wise Disk & Registry Cleaner İnceleme

Güzel bir hafta sonunda yeni bir inceleme ile yeniden karşınızdayım Bu sefer Sizlere çok kullanışlı alanlarında başarılı ve zirveye oynayan Wise Disk Cleaner ve Wise Registry Cleaner'ı tanıtacağım.Program okadar hızlı tarama ve derinlemesine temizlik sağlıyor ki şaşırıyorsunuz. Program çok...
  237. ozersworld

Norton 360 2012 6.1.2.10 Türkçe 2012

Yeni versiyonu Buradan indirin.
  238. ozersworld

KMPlayer Senkron Problemi!

Mp4 H.264 AAC 1080p videolarda ses daha önce geliyor. Video sardırırken veya ilk açarken 1 saniye flan takılı kalıyor sonra oynatmaya devam ediyor fakat ses daha önce görüntü daha sonra geliyor. diğer bütün playerlarda kuru onlarda bir sorun yok. K-Lite en son sürüm yüklü. Sorunu nasıl...
  239. ozersworld

Wise Registry Cleaner çeviri

İngilizce bilenler bakabilirmisiniz? ve.. Wise Registry Cleaner çevirimde bitti firmaya ilettim. Zaten 1 haftadır 2 programda Türkçeydi. Günlük gönderim yaptığım için. Yarına her iki programada güncelleme gelir. Şuanda Wise Registry Cleaneri indirdiğinizde direk Türkçe dil ile açılır fakat...
  240. ozersworld

Media Player Classic Teması..

Sayın okurlar Media Player Classic Home Cinema BE mod olmayanına hani şöyle güzel bir tema yokmudur be. Sıkıldım şunun beyaz görüntüsünden ekranda film altta bembeyaz atlama çubuğu parlıyor. Toolbar.bmp buldum bir kaç siyah ama MPC-HC yeni sürümlerinde toolbar.bmp yok klasöründe. BE mod çok...
  241. ozersworld

TTNET Adil Kullanım Kotası

Müşteri hizmetlerinden az önce aradılar. Konuyu burada belirtmiştim. Adil kullanım kotasının biz program geliştiricilerine gereksiz ve yetersiz kaldığını istenmeyen bir uygulama olduğunu söyledim. Oda bana BTK ile alınan karar gereği artan denetimler nedeniyle uygulandığını Türkiyedeki tüm...
  242. ozersworld

Kaspersky PURE 2 Final!

Deneme Sürümü
  243. ozersworld

Wise Disk Cleaner v7 Türkçe Çevirim ve Program!

Wise Disk Cleaner,Gelişmiş bir sistem temizleyicisidir. CCleaner vs. gibi programların yanına kurun yine pcnizde baya bir yer açıcaktır. Programı sevdiğim için v7 yeni versiyonunu Türkçeleştirdim. Firmaya gönderdim. Şuanda programı indirip kurduğunuzda otomatik Türkçe olacaktır. Çeviri hatası...
  244. ozersworld

Gız Gadalarını Alırım!

http://www.youtube.com/watch?v=U-t1VOMzJrM Video Link Bizim Kayseri yöresinden :D :D
  245. ozersworld

[Kampanya] Norton Internet Security 2012 [3 Ay]

ING DIRECT has partnered with Symantec to bring you a special offer Norton Internet Security 2012 provides powerful protection that lets you email, surf, shop and bank online without worrying about cybercrime or slowing down your PC. Get your Free 90 Day Norton Internet Security today...
  246. ozersworld

Norton Deneme Süresi Resetleme!

Forumdan bir arkadaş virüslü trial reset kullanmadan deneme süresi resetliyorum demişti. Nasıl yapıldığını bilen var mı? sayın SDN okurları.
  247. ozersworld

XBMC 11 Yeni!

Sevdiğim bir MultiMedya Merkezi Programı. Hertürü HD filmlerinizi izleme olanağı sunuyor. inndir program tanıtımı. Bilgisayar ve Elektronik sektöründe bir sıçrama yaratıp, "Kendi stillerini" oluşturan dönüm noktaları vardır. Günümüzde onlarca teknolojik yenilik ortaya çıksa da, bunlardan ancak...
  248. ozersworld

Norton 360 v6 kullananlar 2 dakika bakabilir mi?

Geçen kurdum v6 sürümünü 6.0.0.145 ti. Güncelleme yapınca 6.1.1.8 sürüme yükseldi. PC de bir hızlanma oldu kasma olayı kalktı. Sonra bugün kaldırdım ve tekrar kurdum Norton 360 ı güncelleme yaptığım halde 6.0.0.145 versiyonunu gösterdi. Sonra Program filesteki kasörüne girdim ve 6.1.2.10 sürümlü...
  249. ozersworld

Yeni KMPlayer 3.2.0.0!

KMP+ 3.2.0.0 Değişiklikler: - Supports 3D Formats. (Side-By-Side, Top-and-Bottom) to (Anaglyph, Interlaced) - Supports 10-bit H.264. (Libcodec.dll) - Supports Intel Widi. - Added video codec “DV5P”. - Add new function album art (Thumnail image extraction from FLAC file) - Thumbnail image...
  250. ozersworld

[Kampanya] Driver Scanner 2012 Lisans!

Buradan gerekli linke ulaşıp formu doldurun. Hayırlı olsun. Yararlı bir program.. Yazılım Türkçe 'dir. download Hazırlayan: @S4B0T4J
  251. ozersworld

Yavaş Bilgisayarlara Doktor 'dan Reçete!

Ashampoo Winoptimizer 9 ile Canlı-Ayar Performans ayarlama özelliği gelmiş. Bugünki denemelerimde PC açılışı ve herhangi bir program veya oyun açılışlarında gözle görülür bir hız artışı oluyor. Canlı-Ayar performans izleyicisi özelliğini aktive etmenizi ve ayar çekmenizi öneririm. Hazırlayan...
  252. ozersworld

Kızlara Bakın Gösteri Mükemmel Ötesi!

http://www.youtube.com/watch?v=56iWMbuwnGg&feature=related Bizim ülkemizdede böyle konserler olsa güzel olurdu. Rasgele gördüm paylaşayım dedim. Burdan konseri daha kaliteli izleyebilirsiniz.
  253. ozersworld

Google Chrome 'dan bir ödül daha!

Az önce güncellemesini aldığımız Google Chrome 17.0.963.78 Stable versiyonunda yine ödüllük bir bug giderilmiş. The Chrome Stable channel has been updated to 17.0.963.78 on Windows, Mac, Linux and Chrome Frame. This release fixes issues with Flash games and videos, along with the security fix...
  254. ozersworld

Kaspersky Internet Security 2013 13.0.0.2292 Beta

Kurulumdan bir caps ekleyeceğim birazdan. Kaspersky Internet Security 2013 Beta indir Hazırlayan: @S4B0T4J
  255. ozersworld

Kaspersky PURE 'nin artıları!

Kaspersky Internet Security 2012 Türkçe versiyonunu kullanıyordum lisanslı fakat Internet Securitysini satın alacaklara önerim PURE versiyonunu yani Total Security versiyonunu satın almaları. Çünkü Dün kendimden bir örnek vereyim. IS kullanıyordum PURE nin kampanyası çıkınca IS kaldırdım PUREyi...
  256. ozersworld

[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky Pure 2012

Buradaki Facebook sayfasında mail adresinizi yazıp kupan kodu alın. Aldığınız kupon kodunu bu sayfadaki gerekli yerlere yazıp lisansınızı kapın. Hazırlayan: @S4B0T4J
  257. ozersworld

Türkçe Blu-ray Film indirme sitesi!

720p ve 1080p Türkçe film indirip izlemeye çalışıyorum. Arşiv yapmıyorum izleyip siliyorum. Çünkü baya bir yer kaplıyorlar bir blu-ray filmin 15 GB buluyor. Bana önerebileceğiniz site varmı arkadaşlar. Ayrıca Türkçe filmlerin Blu-rayi yok. DVD5 veya DVD9 oluyor ama DVD9 hiç izlemedim daha...
  258. ozersworld

[Kampanya] MediaREVOLUTION Multi Medya oynatıcı!

MEDIARevolution (Medya Oynatıcı) Tüm medya uygulamalarını bu program ile oynatın. MEDIA Revolution bilgisayarınızda ihtiyacınız olan tek medya oynatma programıdır. Video ve ses dosyaları dışında DVD’leri de oynatan uygulama ile dijital alanda tüm medya dosyalarınız üzerinde kontrol sahibi...
  259. ozersworld

Avea 'yı seviyorum!..

Avea ve Vodafone kullanıcısıyım. Bu sabah 9333 ten aldıgım mesajda heryöne karşılıksız taahhütsüz 120 dakika hediye edilmiş. 1 ay boyunca. Teşekkürler Avea..
  260. ozersworld

İ3 işlemcim yeni nesil mi?

Ben i3,5,7 serisini yeni nesil olarak biliyorum yanlışmı biliyorum. Bu işlemci logosu olan pcm eski nesil işlemci diye duydum. Ne kadar doğrudur? Ayrıca hangi programla bakarsam bakayım 4 çekirdek gösteriyor. i5 nasıl çift çekirdek oluyor hadi benimki 2 gerçek 2 sanal öyle birşey. +ları...
  261. ozersworld

Free Commander Türkçe Dil Hazırlıyorum!

Çift pencere kullananlar bilir. Böyle programlar çok iş görür. Bende türkçe varmı böyle bir program diye arşivime bakındım bi bu türkçeydi. Kurulumda fakat sonra türkçe dil seçeneği yoktu. (Yeni sürümünde) Bende yetti gari deyip bir türkçe Commander programım olsun istedim. Çat pat inglizcem le...
  262. ozersworld

AIMP3 'e DFX Entegrasyonu!

Bildiğimiz gibi DFX eklentisi çok güzel efektler vererek dinlediğiniz şarkıyı daha hoş bir hale getiriyor. Fakat DFX in yeni sürümünde bile bir çok playeri desteklemesine rağmen AIMP3 e hala destek vermiyor. Bizde plugin ayarlarıyla AIMP3 te DFX çalıştıralım. İlk olarak DFX imizi buradan...
  263. ozersworld

Avast! 7 Final!

Geçtiğimiz Ocak ayında kayıtlı kullanıcı sayısını 190 milyona çıkartan avast!, kullanıcıları yeni sürümleriyle tanıştırmaya hazırlanıyor. avast! Free Antivirus, avast! Pro Antivirus ve avast! Internet Security'nin yeni versiyonları beta olarak karşımıza çıktı bile. avast!'ın 7 beta sürümleri...
  264. ozersworld

Hava Durumu Aracı

HTC deki gibi Windows 7 de hava durumu aracı var mı arkadaşlar? Yağmur yağdığında filan HTC deki gibi arkaplan resminde yağmur efekti gibi falan?
  265. ozersworld

VLC Media Player 2.0 Final! 19 Şubat 2012

VLC reaches 2.0 VLC 2.0 "Twoflower" is a major new version of our popular media player. With faster decoding on multi-core, GPU, and mobile hardware and the ability to open more formats, notably professional, HD and 10bits codecs, 2.0 is a major upgrade for VLC. Twoflower has a new rendering...
  266. ozersworld

İstek Üzerine Splash Pro Önerilen Ayarlar!

İstek üzerine Mirillis Splash Pro EX ayarlarını paylaşıyorum arkadaşlar. Ayarları tamamen kendim yaptım fakat kişiye göre değişebilir. Onun için ayarların ne anlama geldiğinden de bahsedeceğim. Bu konuyu 2009 da açmıştım fakat ozamanlar bu program pek bilinmiyordu ve cevapsız kalmıştı. Burada...
  267. ozersworld

Aimp 3.00.981.. 16 Şubat 2012

Dün Kurdum. Kullanıyorum. Yeni versiyonu fakat bu foruma eklenmemiş. Herşeye benmi bakcam :)
  268. ozersworld

[Sona erdi] [Kampanya] Advanced System Care Pro 5

Buradan lisansınızı kapın. Lisans ilk 10.000 kişiye verilecektir.
  269. ozersworld

1 Yıllık Zemana Antilogger lisansım var!

Arkadaşlar fazladan 1 yıllık yasal Zemana Antilogger lisansım var ve bunu değerlendirmek istiyorum. Elinde fazladan Herhangi bir güvenilir Antivirüs lisansı olan varsa değişebilirmiyiz? Eset hariç. --- Mesaj Güncellendi --- Arkadaşlar ayrıca Bitdefenderin Internet Security 2012 Türkçe 1 yıllık...
  270. ozersworld

Windows 7 SP1 den sonraki updateler!

Bunları topluca pc me kaydedip her formattan sonra tekrar indirmek istemiyorum. SP1 den sonraki x64 updateleri topluca nasıl kaydederim arkadaşlar bilen var mı?
  271. ozersworld

Forumda bir konuyu komple nasıl indiririm?

Arkadaşlar bir forum var ve 750 sayfa indirmem gereken link var. Tek tek linkleri JDMye kopyalıyorum. Tabiki çok zor oluyor ve daha 50 sayfa bile bakamadım. Komple bu konuyu linkleriyle beraber pcye kaydetme gibi bir imkanım var mı? Çünkü bazen forum bakıma giriyor bazen sorun oluyor baglanmıyor...
  272. ozersworld

[Sona erdi] [Kampanya] Advanced System Care Pro 5 Sevgililer Günü Kampanyası!

Buradan Kampanya geri sayımı bittiğinde yararlanabilirsiniz. YasalPrograma Teşekkürler.. Herkese aynı lisans numarası verildiği için işte lisans numarası: 79818-39C67-6AD87-1B8D4
  273. ozersworld

Photoshop Devri Kapanıyor mu Sizce?

Zamanın tekeli olan Adobe Photoshop programına çıkan alternatif yazılımlar Photoshop 'un devrini kapatıyor mu sizce? Örneğin, Fotomontaj yapıcaksınız. Yeni çıkan bir sürü yeni yazılım var ve üstelik otomatik olarak kendi değiştiriyor arka planınızı layer layer çalışmanıza gerek kalmadan. Yani...
  274. ozersworld

KMPlayer 'da bir sonraki video klibi otomatik işaretleme!

Arkadaşlar baya bi ayar yaptım fakat bunu bulamadım. Yardımcı olurmusunuz. Harbiden Media Player Classic Home Cinema PE X64, Pot Player x64, KMPlayer 3.1 Bu oynatıclar süper. Bırakın Gomu momu :) Tavsiye ederim.
  275. ozersworld

Firefox 'ta Haber Kanallarını takip edin!

Bu seferki yazımda az önce bir istekte bulunan arkadaşımız için sizlere bir Firefox eklentisinden bahsedeceğim. Rss Ticker.. Örneğin, Mynet son dakika haberlerini mi takip etmek istiyorsnuz veya başka saygı duyduğunuz bir sitenin haberlerini. Rss Ticker eklentisini kurun. Ayarlar kısmından...
  276. ozersworld

Media Player Classic Home Cinema x64/x86 Standart/BE Güncel Versiyonlar!

Güncel Sürüm: Buyrun herzaman bu klasörden güncel sürümleri çekebilirsiniz. Media Player Classic HomeCinema (x86/x64), 1.6.1.4048 Media Player Classic HomeCinema x86 (Komple Paket): Media Player Classic HomeCinema (x86), 1.6.1.4048 Media Player Classic HomeCinema x64 (Komple Paket)...
  277. ozersworld

Windows 7 Loader adlı programdan kurtulamıyorum!

Arkadaşlar loader yükledim ve kaldırmak istiyorum. Loaderi açıp uninstal deyip rest çektiğimde yine hangi lisansı girsem yine kabul ediyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim.
  278. ozersworld

Google Chrome Makyajlı Maxthon 3 Denediniz mi?

Herkes Firefox'u falan konuşuyor. Maxthon 'u denediniz mi? Maxthonu default ayarlarıyla bunu karşılaştırırsanız baya bi uğraştıgımı anlarsınız :) Maxthon 3 Buda Opera 12 Mozilla Firefox 11 Herkes Tarayıcısının özelleştirilmiş halini paylaşabilir mi :)
  279. ozersworld

Norton Kullananlar Sizleri şöyle alayım! Yeni versiyon! 2012 19.5.0.145 TR Nette İlk!

Sıcağı sıcağına henüz yeni yayımlanmış güncel linkler Bu bağlantıda. Daha öncede bahsettiğim gibi Norton 'un güncel Türkçe Antivirüs linkleri zor bulunuyor. Yayınlandığındada güncelliğini zaten yitirmiş oluyor. Nette ilk kez sadece bu forumda veriyorum Türkçe Linkleri. Nortonculara Hayırlı...
  280. ozersworld

Program Kaldırdıktan sonra Hiç bir iz kalmasın! Diyorsan Gel.

Revo Unins., Your Unins., Iobit Unins., Smarty Unins. vs.. Unutun. Bu programların hepsini denedim arkadaşlar. Program kalktıktan sonra programın kurulum ismine göre reg kayıtlarında ve klasörlerde arama yapıp temizlik yapıyorlar. Tabiki geride kalan yüzlerce dosyada cabası. Bu programlar kötü...
  281. ozersworld

Cep Telefonu içerikleri için Mükkemmel Bir Site!

Uzun zamandır Program paylaşımlarından sonra birazda web sitesi önerilerinde bulunayım.. Zedge.Net .. Uzun süredir kullandığım her türlü telefon modeline uygun ücretsiz Tema, Mp3, Mesaj sesleri, Duvar kağıdları, Oyunlar, Zil seslerini telefonunuza direk indirip yada bilgisayarınıza indirip...
  282. ozersworld

Office 2010 Lisansı Hakkında!

Arkadaşlar bi yerden Microsoft® Office Professional Plus 2010 bir lisans buldum. Satın alınmış fakat kullanılmamış galiba. Şimdi Microsoftun sitesinden 60 günlük denemesini indirdim. Fakat professional diyor p Plus demiyor. Lisansı buna giriyorum aktif olmuyor. Neden aktif olmadığnı bilen var mı...
  283. ozersworld

Yeni Metin Belgesinde Görüntülenmeyen Karakter Sorunu Acil!

Arkadaşlar bi yerden işşime çok yarayacak bir program çektim. Bana bu metin belgesinde yazacak olanları nasıl türkçe ingilizce veya doğru karakterlerle görüntüleyebilirim. Yardımcı olurmusunuz? Ïğîöåäóğà ëå÷åíèÿ è óñòàíîâêè: 1) Óñòàíîâèòü ïğîãğàììó 2) Çàïóñòèòü ïğîãğàììó è âûáğàòü àêòèâàöèÿ. 3)...
  284. ozersworld

Google Chrome.exe 12 adet neden?

Arkadaşlar en çok tercih ettiğim tarayıcıdır kendisi fakat process 'den baktığımda 12 adet chrome.exe çalışıyor. Çoğuda 50mb tan aşağı deil yani. Baktığım anda hiç bir sekmede açık değil. Bu normalmi böyle oldgunu biliyordum fakat rahatsız olmaya başladım. Geç açılır oldu. Normalsede normal deil...
  285. ozersworld

[Kampanya] Harddiskinizin ne kadar Ömrü Kaldı Sizce? Birde Buna Sorun!

Sabit Disk sürücüleri en küçük mikro inçe duyarlı olarak çalıştıkları veya dakikada binlerce devir yaptıkları için, kullanım yılları arttıkça arıza yapma ihtimalleri de artar. Ama O&O DriveLED ile muhtemel sistem çöküşleri ve sonucunda oluşan veri kayıplarını önlemek artık mümkün.O&O DriveLED...
  286. ozersworld

Bilgisayarınızdaki Kopya Dosyaları Bulun. Hemde En iyisi ile!

Uzun zamandır anlatım yapmıyordum. Bu sefer size kendim çok kullandığım bir programı tavsiye edeceğim. Duplicate File Cleaner, bir kopya eş dosya bulma silme yazılımıdır. Bilgisayarınızdaki aynı olan dosyaları bulur siler. Böylece hard diskinizde yer açılmış olur. Basit bir anlatımdan sonra...
  287. ozersworld

Windows 7 Bu sorunu anlayamadım?

Windows explorer 'da dosya boyutları örn. 42.1 gb yazacağına normalde 42100000 gibi bytsal rakamlarla yazar oldu durduk yere. Ayrıca görev yöneticisinde programların ram kullanımı "K" yazıyor. Bunların neden kaynaklandığını bilen var mı arkadaşlar?
  288. ozersworld

SkyDrive 'daki dosyalara explorer 'dan nasıl ulaşabilirim?

Arkadaşlar SkyDrive 'daki dosyalarıma bilgisayarımdan bir sürücü olarak ulaşmak istiyorum. Bununla ilgili bir program var mıdır? Buradakini denedim ücretli ve dijital imzalı değil. Yani güvenemiyorum. Explorerden erişmek gibi bir imkanım olmasada Skydrive 'a dosyaları otomatik yükleyecek...
  289. ozersworld

[Sona erdi] [Kampanya] Ashampoo Burning Studio Elements LifeTime "24 Saat"

Kampanya 24 saat içinde sona eriyor. Ashampoo Burning Studio Elements v10.0.0.9 'u ücretsiz kullanmak ve kendi adınıza lisans almak için buraya tıklayın.
  290. ozersworld

Tavsiye Edebileceğiniz Ücretsiz Türkçe Film Arşiv Programları!

Ben GrieeX Kullanıyorum. Türkçe. Yeni kullanmaya başladım gerçi. Başka tavsiye edebileceğiniz Türkçe film arşiv programı varmıdır arkadaşlar ücretsiz?
  291. ozersworld

[Sona erdi][Kampanya] $49.95 Dolar Değerinde 1 Yıllık System Mechanic Lisansı|24 Saat

Alanının en kaliteli ve başarılı, sistem bakım, tamir, temizlik ayrıca windows üzerinde ince ayarlar yapmanıza olanak sunan müthiş bir program, Softpedia sponsorluğunda ücretsiz, acele edin, kaçırmayın... Sona erdi
  292. ozersworld

Spermleri için erkeklere tecavüz ediyorlar

Zimbabve polisi, erkeklerin ırzına geçen ülke çapında bir kadın örgütünün peşinde... Zimbabve'yi şoka uğratan iddialarla ilgili dava Pazartesi günü üç kadın zanlının yargıç önüne çıktığı duruşmayla başladı. Polis, kadınları tutuklama aşamasına, bir yılı aşkın bir soruşturma sürecinden...
  293. ozersworld

646 MB Upload Hızı!

Geçenlerde Wupload hostinglerinden 1 Terabayta yakın dosyayı Filesonic Hesabıma remote yaptım. Sanırım remote yaparken VPS sisteminin kullanıyor. O 1 Terabayta yakın dosyayı 15 saniye içinde Filesonic kendi hostuna yükledi benim için. Walla agzım ayrık kaldı :D Bana bunun mantığını...
  294. ozersworld

Hat Zayıflaması Hesaplaması

TTNet 'in 16 mbti benim hatta destekleyip desteklemediğini hesaplamak istiyorum. Hat zayıflaması değerlerine nasıl ulaşabilirim. Bu şekilde bir değer buldum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.. Teşekkürler..
  295. ozersworld

TTnet Hakkında bir kaç soru?

TTNET 16 Mb sınırsıza geçmek istiyorum Hattım 8MB sınırsız. Bu adsl loglarından hattın 16 megabit destekleyip desteklemediği görülebiliyormuş arkadaşlar bilen biri varsa yardım ederse sevinirim. Birde bu Tivibu başlanğıç paketi satın almış kendi kendine onu nasıl iptal edebiliriz. bU arada...
  296. ozersworld

Bu kadar Uploadın nereye gittiği hakkında bir fikri olan var mı?

Kota sorgulaması yaptığımda 13 GB gibi bir upload la karşılaştım. Uploaderliği bırakalı yıllar oluyor ama nereye gitmiş olabilir bu kadar dosyam bir fikri olan var mı arkadaşlar?
  297. ozersworld

İstek üzerine Emsisoft Anti-Malware 6 Önerilen Ayarlar!

@byachilles isimli üyemizin isteği üzerine Emsisoft Anti-Malware 6 ayarlarından bahsedeceğim. En azından verdiğim sözü tutayım. Arkadaş bir kaç defa mail gönderdi. Hangi Antivirüsü kullanıyım diye bende önerilerde bulundum.Bu önerilerim içinde Emsisoft Anti-Malware 6 'da bulunuyordu. Eğer bunu...