Arama sonuçlarınız

1. denem12314

Bırakıyorum...

Hocam 1 yıldan fazla çalıştım neye sahip oldun dersen eğer hiçbir şeye.
  2. denem12314

İ5 9400f için 1660ti mantıklı mı?

rtx2060 ile sorunsuz çalışmakta.
  3. denem12314

Bırakıyorum...

Herkese merhaba arkadaşlar, Öncelikle bu forumda kısa bir süre kadar aktif oldum ve her şeyin berbatlaştığını fark ettim(forum ile alakasız). Ekonomimiz sayesinde artık yeni olan her şeyden uzak durma kararı aldım çünkü sadece videolarını izleyebilecek durumdayız(birçoğumuz). Bu videoları...
  4. denem12314

asus tuf pc durduk yere kasıyor

Tam olarak ne yaparken kasıyor? Oyunda mı?
  5. denem12314

Olmasaydı da olurdu dediğiniz şeyler?

Virüs ile başlayalım şimdilik..
  6. denem12314

Yarı zamanlı iş arıyorum

Öncelikle merhabalar herkese, Bilgisayar programcılığı 1. sınıf öğrencisiyim ve her öğrenci gibi bende maddi durumlardan dolayı sıkıntılar çekmekteyim. Ders programıma uygun bir iş aramaktayım hafta sonları da çalışabilirim. Ders programım ekte yer almakta İstanbul Anadolu yakası tercihen.
  7. denem12314

Vestel Venus E3 Ekranda Bir Sorun Var

Hocam o telefona azıcık daha vurursanız daha büyük sorunlara yol açar tüplü televizyon mu bu?
  8. denem12314

Huawei hızlı Şarj cihazı iPhone için uyumlu mu?

Katılıyorum her türlü şarj eder ancak Apple'ın kendi adaptörünü kullanmak daha sağlıklı olacaktır.
  9. denem12314

Visual Studio'da Rastgele Cümle Nasıl Çıkartılır?

ctrl + space olması lazım
  10. denem12314

Ekrem İmamoğlu'nda otogar paylaşımı!

Bu adama laf edenlerin çoğunun desteklediği partiler bu adam iş yapmasın ve çalışmasın diye ne kadar engellemeye çalıştıklarını onlarda iyi biliyor kredi verilmemesi için taklalar atan devlet yöneticileri vardı. Bu adam karşı karalama kampanyası başlatan yüzlerce kişi onların döneminde yaşanan...
  11. denem12314

280-360 Tl arası oyuncu kulaklığı olarak ne önerirsiniz

Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı
  12. denem12314

Yazılım geliştirme için laptop önerisi!

Teşekkür ederim cidden çok güzel duruyor 1599227660 Teşekkür ederim
  13. denem12314

Peki buna ufak ile orta çaplı arasında photoshop ile video düzenleme eklersek ne önerebilirsiniz?
  14. denem12314

Gelecekte Türkiye'de Yaşamak İstiyor Musunuz?

Eğer ülkenin durumunda bir değişim olmaz özellikle eğitim sistemi değişmez ve gençlere daha üniversite hayatına başlamadan önce ağır yükler yükleyen bir sistem şeklinde ilerlemeye devam ederse gelecekte bir Türkiye olmayacağını düşünüyorum.
  15. denem12314

Arkadaşlar yazılım geliştirme ile uğraşacağım için bir laptop tavsiyesi istiyorum bütçem max 5K bu paraya masaüstü toplarsın diyenler lütfen gelmesin taşınabilir olması gerektiği için laptop tercihim.
  16. denem12314

Kablosuz klavye ve fare

Öneri için teşekkür ederim bu model hoşuma gitti büyük ihtimalle bunu sipariş edeceğim :)
  17. denem12314

Kablosuz klavye ve fare

Arkadaşlar 200 TL gibi bir bütçem var önerebileceğiniz düzgün ve aşırı derece plastik hissiyatı vermeyen klavye/fare önerileriniz nelerdir?
  18. denem12314

Şuanda ne hayali kuruyorsunuz?

shiftdelete staj yapma :)
  19. denem12314

Galaxy A7 2018

Merhaba arkadaşlar, bugün telefonumun 2. el piyasasını öğrenmek için bir telefoncuya gittim ve bana 1300 TL gibi fiyata alacağını söyledi. Sizce bu fiyat çok düşük değil mi? Telefonumun Şubat ortasına kadar Samsung bayiinden garantisi bulunmakta ve sıfır olarak da en ucuz 3200e satılmakta...
  20. denem12314

Telefon önerisi

Sıfır alacaksanız bildiğim kadarı ile Mate20 Pro 7000TL bantlarında bu paraya belki daha ucuza S20 alabilirsiniz. Bildiğim kadarı ile de S20, Mate20 Pro dan daha güçlü bir telefon bir bakın derim.
  21. denem12314

bütçem 5000 tl alabileceğim en iyi gaming pc hangisidir

Bu sisteme bakabilirsin: GeForce Espor PC Warrior | GTX 1660 Super 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC
  22. denem12314

Windows Terminal

Bu uygulama hakkında bilgisi olan var mıdır? Sizce Linux ve Mac teki komut satırlarına rakip olabilecek mi?
  23. denem12314

SDN Capsleri - 1

24. denem12314

Kıza nasıl yürüyebilirim ?

Aynen kardeşim zaten forumda konu açanda kız
  25. denem12314

Kardeşim belki denk geliyordu her azıcık ilgi gösteren kıza/kadına neden yürümeye çalışıyorsunuz
  26. denem12314

Tazı gibi koş
  27. denem12314

Android Tablet vs iPad ? - Hangisini tercih ederdiniz?

Apple çok güzel tabletler üretiyor ancak ios işletim sisteminin aşırı derece güvenlikli olmasında kaynaklanan istediğiniz herhangi bir uygulamanın korsan versiyonunu tarayıcı üzerinden direk indirip kuramıyoruz diye bilmekteyim. Bu sebepten ötürü batarya ömrünü ios tabletlere göre daha çabuk...
  28. denem12314

Ne dinliyorsunuz?

29. denem12314

WebSite Tasarımı Öğrenmek İstiyorum!

Html, css ve javascript ile başyabilirsiniz. Ders olarak bunu izleyebilirsiniz: DERS Not defteri bile işinizi görecektir. Basit şekilde başlayarak ilerleyedebilirsiniz ve ayırca yazılım öğrenmek için sayısal bölüm okumanız şart değil. Eşit ağırlıkta Yönetim Bilişim Sistemleri adında bir bölüm...
  30. denem12314

HUAWEI MateBook D 15

Bazıları balon, bazıları çok iyi diyor. Sizce MateBook D 15 alınmaya değer mi? Daha çok orta düzeyde yazılım öğrenme/geliştirme, ufak photoshop uygulamaları, office uygulamaları ve dizi/film gibi şeyler için kullanılacak. Sizlerin bu fiyatı aşmayacak aynı özelliklere sahip laptop tavsiyeleri...
  31. denem12314

Yazılıma başlamak..

Sadece dilleri öğrenene kadar windows kullanmayı düşünüyorum daha sonra dilin gerektirdiği ve işlevselliğinin daha çok olduğu işletim sistemlerini kullanacağım. Cevabınız için teşekkür ederim :)
  32. denem12314

Yazılıma başlamak..

Merhabalar, Arkadaşlar sıfırdan yazılım öğrenmek için Udemy üzerinde bu kursu aldım Aranan Programcı Olma Kamp Kursu| Python,Java,C# bu kursu alsam ban faydası ne kadar olur? Sizlerin bana önereceği az maliyetli öğrenme yöntemleri nelerdir? Yazılım üzerine kodlabın programlama dilleri...
  33. denem12314

2020 yılı İphone 7

Sizce 2020 yılında İphone 7 kullanılır mı? Daha f/p ürünler mevcut mu? İkinci el 2k civarı bir fiyata buldum TR ürünü, temiz duruyor ve 128 gb.. Sizce değer mi yoksa üzerinde biraz daha para ekleyip max 300 başka bir telefon mu almalıyım?
  34. denem12314

Max 5000TL ye yazılım için laptop tavsiyesi

Bildiğim kadarı ile matebook d15 vega 8 grafik kartını kullanmakta ve buda paylaşımlı bir kart. İnternet üzerinde paylaşılan testlerde low ayarlada Witcher 3 ve GTA 5 gibi açık dünya oyunlarını 30 fps ve üstü göstermekte ancak bu bilgisayarda CS:GO - LOL tarzı oyunların üstüne çıkmamanızı...