Arama sonuçlarınız

1. A

Windows Module Installer Sorunu

Gorev yoneticisinden baktıgımda windows modul installer diye bir sey 2 gb ram ve fazlaca cpu kullanıyor internette yazan cogu cozumu denedim olmadı hizmetler guncellemeleri kapamayı ve cogu seyi bu sorunu nasıl cozerim
  2. A

USB Hakkında Cok sacma bir sorun

Merhaba arkadaşlar Elimde sandısk Cruze 16 gb usb bellek var arabada sorunsuz kullanıyoduk muzikler eski oldugu için yeni müzik atmak istedim ama bilgisayara taktığımda Bu aygıta erişilemiyor hatası veriyor ama velakin usb arabada calısıyor sorunsuz.İlla bi bilgisi olan vardır diye yazmak...
  3. A

Bilgisayar telefonu görmüyor

Arkadaşlar elimde eski telefonum samsung galaxy j3 2016 sm j320f var twrp yükledim.Rom atmak istiyorum ancak bilgisayar telefonu görmüyor coğu seyi denedim usb hata ayıklama acıp kapatıp driverları yükledim ne yaptıysam olmadı telefon sadece şarj oluyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  4. A

Ps2 cdye oyun yazma

Elimde ps2 sisman kasa var. Ultra iso ile cdye ps2 oyunu yazdırsam açar mı . Ek olarak yapmam gereken bisey var mı.Bir de Ps2 oyun isolarını güvenli nerde bulabilirim yardımlarınız için şimdiden tesekkurler
  5. A

Driver Yukleme

Merhaba Arkadaslar Usb ile masaustu bilgisayarı formatlasam.Kurulum bitince internete baglandığında suruculeri kendi indirirmi yoksa ben formattan once driverları bi yere yuklemeli miyim özellikle wifi usbsi var onun için.Formattan once hangi driverları Hazırda indirmeliyim kısacası.Bir de...
  6. A

Format Usbsinin İçine farklı seyler atma

Arkadaşlar Gördüğünüz gibi rufusla format usb hazırladım Su anlık ihtiyacım yok ama ne olur ne olmaz diye. 24,5 Bos alan var Bunu degerelendirmek amacıyla icine fotograf veya word dosyası rar falan atsam sıkıntı cıkarmı format sırasında Simdiden yardımlarınız ıcın tesekkurler
  7. A

USB Bellek hatası

Başka cıhazlardan da denedim aynı sorunu veriyor bicimlendırılmıyorda yardımcı olurmusunuz
  8. A

Bu ağa bağlanılamadı hatası

Driver booster dan sürücüleri güncelledim sonrasında ise wifi kopmaya başladı Denediğim şeyler olmadı nasıl çözerim lütfen yardımcı olursanız 1610540246 şu anda hiç bağlanmıyor bu ağa bağlanılamıyor diyo
  9. A

Windows 1909 dan 2H20 geçme

Merhaba arkadaşlar windows 1909 kullanıyorum 2h20 ye sizce geçeyim mi stabillik konusunda hangisi daha iyi
  10. A

Komut satırı

net user %username% kralali shutdown -r Arkadaşlar bir batta bu komut satırı vardı tıklayınca pc yeniden başlatılıyor Bu komutlarda tehdit oluşturabilecek bişey var mı Yazılımcı arkdaşalar ya da bilgisi olan biri cevaplarsa sevinirim
  11. A

WhatsApp üzerinden gelen link

Merhaba arkadaşlar WhatsApp dan biri link attı Huawei den telefon kazanmak için bu siteyi 100 kişiyle paylaşın diye ben bişey yapmadım sadece siteye girdim bilgilerimi çalmışlar mıdır siteyi virüs Total de tarattım phishing sitesi dedi ne yapmam lazım bilgi verirmisiniz
  12. A

samsung galaxy tab e rom

Tabletim gitgide çoğu uygulama ile ile uyumsuz oldu.Çoğu şeyi desteklemiyor bunun için rom atsam hangi rom iyi olur. rom dosyalarını ve aşamaları anlatırmısınız tablet sm-t560
  13. A

Şarj tüketimi

Merhaba arkadaşlar yeni aldığım Xiaomi redmi note 7 cihazımda 1 saatte % 25 şarj gitti Kullanımım şöyle 40 dj foto çekme 10 dk telefonda dolanma 10 dk YouTube Performans iyimi yoksa bı sorun varmı
  14. A

uygulama sorma

Merhba arkadaşlar size bir uygulama soracağım.Mesela ben İnstagram şifremi değişitrdim ama bilmyorum bunu 1 ay sonra öğrenmek istiyorum yani uygulama bna bu şifrey mesela 1 ay sonra söylesin böyle bir uygulama var mıdır acaba
  15. A

Arkadaşlar anlatarak yaparmisiniz

Arkadaşlar lütfen anlatır mısınız
  16. A

Ayakkabı tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar 41 41.5 numara önerebileceğiniz Adidas Nike Puma Onerirmisiniz
  17. A

wifi gidiyor görünmüyor

802.11n usb wireless lan card takılı pc ama bağlantı gidiyor aygıt yöneticisnden ayrlamamız< gereken şeyide yaptım sonuç aynı ne yapmam lazım wifi ekteki gibi oluyor lütfen yardım edin
  18. A

İnternet kesiliyor sorun ne ?

Arkadaşlar PC de Wİ-Fi yoktu 802.11n usb wireless lan card aldık Sorunsuz çalışıyordu fakat arda bir internet kesiliyor yeniden başlatınca sorun düzeliyor ne yapmam lazım
  19. A

Açilirken F1e basmam gerekiyor boyle yaziyor anlamadim yardimci olurmusunuz

Açilirken F1e basmam gerekiyor boyle yaziyor anlamadim yardimci olurmusunuz
  20. A

Merhaba arkadaşlar WPS kapatmalımıyım

Arkadaşlar İnternnete WPS açık şifreyi kırmayı cihazla denemdim kırdı WPS yazan yeri kapatsam sorun yaşarmıyım KAPATARAK DENEDİM WİFİ Yİ DE GÜVENLİ DİYE KIRMADI SİZCE SORUN ÇIKARIRMI KAPATMAM
  21. A

Arkadaslar soruyu anlatarak yaparmsiniz

Arkadaşlar soruyu anlamadım 8. sınıfa gidiyorum yardımcı olabilir misiniz
  22. A

Bilgisayarı her açtığımda böyle bir şey geliyor nedir nasıl gitmesini sağlayabilirim

arkadaşlar yardım Bilgisayarı her açtığımda böyle bir şey geliyor nedir nasıl gitmesini sağlayabilirim
  23. A

Morpa Kampüsteki videoları nasıl indiririm

Merhab arkadaşlar 6 günlük üyeliğim var çok pahalı olduğu için almamayı seçtik oradaki videoları nasıl indiririm
  24. A

TEnchBench by WTZ nedir

Arkadaşlar TEnchBench by WTZ adlı bir site duydum hakkında bilgi alabilirmiyim
  25. A

bilgisayarım crack mi anlayamadım

Merhaba arkadaşlar bilgisayara 1 ay önce falan format attırdım.bilgisayar windows 10pro deneme olarak geldi autokms ile aktive ettim 1 aydır falan sorunum yok güncellemeleri dahi alıyor şu an 1903 güncellemesi aldı yeniden başlatılmayı bekliyor. bilgisayarım orijinal windows mu?
  26. A

windows 10 1903 güncellemsini yapmalımıyım

masaüstü kullanıyorum sürümüm şuan 1809 1903 e yükseltmelimiyim güncelleme şu anda yüklü