Arama sonuçlarınız

1. R

Xioami fiyat farkı

Beyler internetten telefon sipariş etmek istemiyorum xioaminin kendi bayisinden telefon alsam internette ki ile arasında fiyat farkı var mıdır bayide not9 pro ve mi10lite ne kadardır bilen var mı yardımcı olursanız sevinirim
  2. R

3000 Tl telefon önerisi

Arkadaşlar 3000tl bütçem var telefon almak istiyorum öneriniz var mıdır Not9 pro düşünüyordum arkadaşlarım LCD olduğu için tavsiye etmiyor yardımcı olursanız sevinirim
  3. R

3000TL telefon önerisi

arkadaşlar max 3000tlye kadar telefon önerir misiniz kamera batarya oyun performans güzel olursa iyi olur
  4. R

2000/2500k telefon önerisi

2000 2500k arası oyun oynayabileceğim fp ürünü önerir misiniz
  5. R

Xioami mi9t (64) vs note 8 pro (128)

İkisi arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı olur
  6. R

Xioami note 3 vs Redmi note 8 pro

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım bu fiyatlarda önerdiğiniz başka telefon var mı Note3 ün ekranı küçük geldi ve tasarımı çok hoş değil
  7. R

Samsung j7 pro

Arkadaşlar yakım bir arkadaşım telefonu yere düşürmüş ekran üstteymiş ekranda kırık çatlak yokmuş fakat telefon açılıyor gibi olup titriyor ardından ekrandan ışık geliyor gibi olup kapanıyor sürekli aynı döngüde telefon titriyor daha önce başına gelen birisi var mı telefonun ne sıkıntısı...
  8. R

1500-2000tl arası fp telefon

1500 2000tl arası güzel özellikleri bulunan oyun oylayabileceğim telefonları söyler misiniz
  9. R

Realme 3 pro

Realme 3 pronun iyi ve kötü yanlarını yazar mısınız
  10. R

1500 tlye kadar f/p ürünü telefon

Arkadaşlar bütçem 1500tl bu fiyatlarda alabileceğim en iyi telefon nedir
  11. R

Telefon önerisi

Beyler 6gb ram,hafıza 64-128gb iyi kamera ve oyunlarda kasmayacak iyi işlemcili telefon önerir misiniz