Arama sonuçlarınız

1. RexFaiL

Media Markt Kasko

arkadaşlar cihazım redmi note 8 ve 2 yıl kaskosu var. bu sabah düştü ve ekranın üst kısmında çizgiler çıktı ve basıldığıdna işlemiyor. babam malum işte benim yaşım 15 media markta gittiğimde işlem yaparlarmı babamın gelmeside gerekiyormu bilgi verirseniz sevinirim iyi günler
  2. RexFaiL

Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

Eminmisin sjodkdkxk
  3. RexFaiL

Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

Babanla beraber Babanla beraber git konuş baktın vermedi dava aç çünkü 10bin TL az para değil ve senin hatanda PC den anlayan birini yanına almaman
  4. RexFaiL

Anakartım hangi işlemciyi destekliyor?

Tamam teşekkürler
  5. RexFaiL

Vatandan işlemci alınır mı

Bende MSI optix monitör aldım her ay kendisi çekiyor 12 ay taksitle 1603649116 Bir soru sormak istiyorum benim eski PC yi kardeşime vericem Fujitsu d3041 A11 anakart var bu anakarta hangi işlemicleri takabilirim
  6. RexFaiL

Neden olmasın ki yapabilirsin bir sorun çıkmaz
  7. RexFaiL

1-2 gün önce yatır zamanı gelince çeksin
  8. RexFaiL

Bir artısı yok çoğu kişi ya vatandan yada itopyadan PC topluyor bir sorun olmaz
  9. RexFaiL

Anakartım hangi işlemciyi destekliyor?

Anakartım Fujitsu D3041 A11 Gs3 Bu anakarta Intel Q8400 takılırmı Veya bir sorun olurmu G41 chipsetli anakartlara uyuyor diye biliyorum Şimdiden sizlere teşekkür ederim
  10. RexFaiL

1600 TL 2.el Sistem Tavsiyesi

Merhabalar yaşım 15 meslek lisesinde moda tasarım okuyorum ve photoshop a çok merakım var ve YouTube da PC den kıyafet tasarımı yapabiliyorlar benimde baya ilgimi çekti ve bütçem kısıtlı 1600TL sizce hangi parçalar alınabilir . (NOT) Valorant da oynayacağım bunuda not etmek istedim ?.
  11. RexFaiL

ESKİ PC YE YENİ SSD

YENİ SSD ALDIM ADATA SU 180TL SADECE ANAKARTA BAĞLANTI YAPSAM İÇİNE OYUNLARIMI YÜKLİCEM PC HIZLANRIMI 30SANİYEDEN 5 SANİYEYE FLN DÜŞER Mİ?? İŞLETİM SİSTMİNİ SSD YE YÜKLEMEDEN VERİM ALIRMIYIM ??
  12. RexFaiL

Redmi Note 8 MIUI 12 Ne Zaman Gelecek

Anladım Çok Teşekkürler .
  13. RexFaiL

Bende Wifi fln hepsi kapalı şarja takınca ısınıyor bu yazılımsal bir problemmi ?
  14. RexFaiL

AAA Pardon k.b ??
  15. RexFaiL

Nasıl Yani Burda İstediğimiz soruyu Soramazmıyız
  16. RexFaiL

Sizce Windows 10 yüklemeli miyim?

Ben Pentium işlemci 2gb ram HD6350 sistem bu win 10 kurulu Kesinlikle tavsiye etmem
  17. RexFaiL

Selamlar Herkese Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıyorum Gayet memnunum Fakat MIUI 12 Güncellemesi Alacak Deniyor Bana Hala Gelmedi Hergün Kontrol Ediyorum Hala Aynı MIUI 11.0.9.0 Yazıyor Güncelleme Gelecekmi Yoksa Daha Zamanı Varmı İyi Günler ...
  18. RexFaiL

Bisiklet almak

Ben 1.70 boyundayım 4 sene önce 2016 da 417 TL ye Salcano Hector 26Jant 21Vites Aldım Tabi o zamanın dolarıyla :D Hala da iyi durumda diğer ay bakımını yaptırıcam Salcano gibi kaliteli makraları seçin Ümit vs almayın Bütçe belirtirseniz öneri yapabiliriz
  19. RexFaiL

2500 lira telefon önerisi

Media marktan 400tl indirimle Xiaomi Redmi note 8 aldım her oyunu açıyo kasmıyo kamerası çok iyi batarya konusunda mükemmel hopörleride baya ses veriyo gayet kullanışlı tavsiye ederim.
  20. RexFaiL

Lise Bölüm Seçimi !

bölüm mevcut
  21. RexFaiL

Lise Bölüm Seçimi !

O zaman benim seçeceğim bölüm için meslek lisesine gitmem gerekiyor ?
  22. RexFaiL

Lise Bölüm Seçimi !

Merhaba arkadaşlar çevremde çok programlı anadolu lisesi var. Meslek ve Anadolu okulu moda tasarım okumak istiyorum okukmak istediğim bölüm için anadoluamı gitmem gerekiyor yoksa mesleğemi cevaplarınız için teşekkür ederim ...
  23. RexFaiL

En çok sandığınız oyunlar

Pc kötü benim şu sıralar Minecraft . Bed Wars oynuyorum.
  24. RexFaiL

dalga geçen arkadaş

Abi alemsin ha ndkdndndjnd
  25. RexFaiL

dalga geçen arkadaş

Öyleleriyle arkadaşlık yapma benim çevremde böylelerini onlar beni dışlamadan ben dışladım ve kendinle barışık ol evet ben şişkoyum beni rahatsız etmiyo de bende Kürdüm ve Kürt olmaktan gurur duyuyorum onlar senle dalga geçince sende kendinle dalga geç. Kendinle barışık olduğunu bilsinler
  26. RexFaiL

iPhone 6 Ne Kadar Götürür ?

Evde genelde pc deyim dışarda arkadaşları aramak için sıkıldıysam 1-2 video veya fotoğraf çekmek için onun dışında dışarda pek kullanıyorum denmez açıkçası
  27. RexFaiL

Batarya problem değil liseye geçtim lise 2 ye kadar kullanırım
  28. RexFaiL

Arkadaşlar babam yeni telefon aldı kendine banada eski telefonu iphone 6 yı verdi ne kadar daha götürür bu telefon yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  29. RexFaiL

Hangisi Daha İyi !

O kadar cıkamam malesef.
  30. RexFaiL

Hangisi Daha İyi !

2000tl bütçe.
  31. RexFaiL

Hangisi Daha İyi !

ŞikayetVar sitesinde güncellemede yavaşlama olduğu belirtilmiş sizce doğrumu dur.
  32. RexFaiL

Hangisi Daha İyi !

Arkadaşlar hemen hemen aynı fiyat aralığında olan Honor 20 Lite - Samsung A20s - Oppo A5 2020 - P smart 2019 sizce her bakımdan hangi telefon iyi ve parasını hak eden bir telefon şimdiden yorumlarınız için teşekkürler ...
  33. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Patron Dayım bir sorun olacağını düşünmüyorum elbette bir bildiği vardır.
  34. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Bende futbol oynamayı yeri gelince severim ama eskiden herkes birbirine destek çıkarmış şimdiki çoğu arkadaşımla aramıkestim 30 arkadaşım varsa 10 uyla fln konuşuyorum 1594497306 Sagol 1594497348 Bu sene çalısıcaktım dayımların yanında babam da orda çalışıyor artık resmi biryere olduğu için...
  35. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Yok Mart ayında girdim zaman geçti yani önümde sınavda yok tabi lisede çalışıcam. Telefon istememin sebebi heves etmiş olmam ve okuldan çıkınca annemi aramam vs. Hiç oyun oynanam en son 7 ay önce oynadım manzara fotoğrafları cekmeyi severim manzara fotoğraflarıyla bir instagram sayfası açmayı...
  36. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Herkes çok zor biticez fln diyodu girdim benim sayısalım 5.sınıftan beri berbat ama yapabildigimi yaptım kalanları vos bıraktım sozelim iyi geçti allaha şükür. 1594478804 Oturduğum çevrede iyi bir okul yok minibüsle topkapı okullarına gitmeyi düşünüyorum
  37. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Lise ye geçiyorum bu sene ihtiyaçım olucak gidicegim okul uzak lgs ye girdim bu sene 31 agustos da eğer okullar açılırsa gidicem
  38. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Sınava girdim arkadaşlar ?
  39. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Minecraft bed wars oynuyorum oyunun dilini değiştiriyorum rusça ingilizce vs öyle oynuyorum.
  40. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Benle dalga geçenlere cevabını veriyorum Zaten sizce telefon almak için ideal yaş kac olmalı
  41. RexFaiL

Ne Yapmam Gerekiyor

Merhabalar ben babama bundan 6 ay önce telefon alırmısın demiştim borcumuz yoktu ve 3 ay önce bir kız kardeşim oldu kalp rahatsızlığı vardı masraflar fln derken borcumuz 8000tl oldu ve babam bana hala sabret diyor 9 ay oldu ve hala telefonum yok 14 yaşındayım arkadaş çevremde çoğunun telefonu...
  42. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

Benim eski kız arkadaşımda gm 8 vardı Şuan 7 plus var kdkdkdkdkd bu arada (yaşım 14)
  43. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

Sebebi şu anneme sordum hani çoğu insan derya ben çocuklugumu yasayamadım bari çocuğum yaşasın ondan alıyoMuş annemin dediği böyle allah herkese hayırlı bir baba nasip etsin şukredin arkadaşlar 1594130995 Ben hep düşünüyorum ve inanıyorum birgün bende istediğim şeylere kavusucagım bana moral...
  44. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

Benim babam 3600tl maaş alıyo ve bana iphone almak istiyodu benimde iphone olsun istiyodu bana o imkanı veremediği için ve 8000tl borcumuz var babama söyledim baba note 3 le 1-2 yıl daha idare ederim diye adam kafaya koymuş alıcam diyo taksitle o yüzden sordum ne alabilirim diye
  45. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

M11 in tasarımı çok çekici geliyo bana galiba alıcam
  46. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

1850 tl 250 daha koyup a20s mi alsam bilemedim yorumun için tsk ederim ☺
  47. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

Arkadaşlar konuşuyoruz böyle de banada bir öneride bulunun max 1500-2000tl ye ne alabilirim sizce
  48. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

3.28 den sonrasını izleyin arkadaşlar ?
  49. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

50. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

Kuzenim minecraft a 50tl vermiş iphone kullanıyo ama k.b mayın aptal gercekten
  51. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

52. RexFaiL

Windows_7 Bakar Mısın?

Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s olus...
  53. RexFaiL

Android alanları anlamıyorum

6s de 2 çekirdek var arkadaşlar ios değilde android olduğunu düşünün ne olur bilemiyorum 1594126321 Kafan yok demekki 1594126429 Ben yeni telefon alıcam suan note 3 kullanıyorum instagramı 5 saniyede açıyor youtube 10 saniye whatsapp 7 saniye 7 yıllık telefon için bu değerler fazla değilmi...
  54. RexFaiL

Giriş segment , orta segment , Üst segmentin Tam ve net açıklaması bu arkadaş noktayı koydu tebrik ederim seni gerçekten...
  55. RexFaiL

FANBOYLUKTA ZİRVE YARATTI
  56. RexFaiL

?? çok güldüm haykırdım hatta yemin ederim kdkdkdkdkd
  57. RexFaiL

Sen niye redmi note 8 aldın gidip 11 pro max alsaydın ne boş yapıyon burda bir telefona 15000 tl vereceğime 10000tl ye arsa alırım kalan 2 bine android telefon alırım kalan 3 bini çatır çatır harcarım Ne gerek var 11 pro max e o kadar para vermeye APPLE FANBOYLUKTA ZİRVE YARATTIN KARDEŞ
  58. RexFaiL

Herkesin durumu senin gibi değil bunu anlayışla karşılamalısın ve her android sürümü kötü değil iyileşmeye doğru gidiyor.
  59. RexFaiL

3000TL Telefon Tavsiyesi

Önerileriniz için teşekkür ederim Herkese peki 2500tl ye öneri verebilirmisiniz ? 500 TL yi babama vermek zorundayım işyeri masrafları için malesef. 2500tl bütçede ne önerirsiniz yoksa fiyatların düşmesini mi bekliyeyim pek zannetmiyorum ama ...
  60. RexFaiL

3000TL Telefon Tavsiyesi

MAX 3000 tl daha fazla cıkamam güzel fotoğraf çeksin oyun olarak clash Royale vs. Oynuyorum şarj olarak 1 günü çıkartsa yeter Hangi modeli önerirsiniz
  61. RexFaiL

Oyuncu klavyesine Mekanik Tuş Takılırmı ?

Merhabalar arkadaşlar klavyenin modeli Everest km 810 bu klavyeye internetten switch sipariş verip taksam bir sorun oluşurmu veya Takılırmı secenek olarak mavi siyah ve kırmızı Switchler bulunmakta sizce hangisi alınmalı Teşekkürler...
  62. RexFaiL

2.El Telefon Önerisi

Merhabalar arkadaşlar malum sıfır telefon fiyatları uçuk o yüzden alamıyorum bu yüzden 2.el telefon bakıyorum bütçem max.1400TL fiyat artışı malesef yapamam oyun nerdeyse hiç oynamam sosyal medya vs. Fotoğraf cekinirim fakat selfie hiç kullanmam sizce hangi telefonu almalıyım İyi Forumlar.
  63. RexFaiL

A7 2018 Hala Alınır Mı ?

Çevremde 1500 tl ye s8 bulamadım malesef
  64. RexFaiL

A7 2018 Hala Alınır Mı ?

Bütçesi nerdeyse hiç arttırmam önerdiğiniz xiaomi varmı bu fiyatlara?
  65. RexFaiL

A7 2018 Hala Alınır Mı ?

Peki siz memnun kaldınız mı kullanış olarak
  66. RexFaiL

A7 2018 Hala Alınır Mı ?

Merhabalar sahibinden.com da A7 2018 buldum oturduğumyere yakın fiyat olarak 1450 tl yanında kılıf şarj aleti ve kırılmaz cam hediye sizce bu fiyata alınırmı özellikleri de orta halli gibi android 10 destekliyor. Sizce bu fiyata bu telefon alınırmı ?
  67. RexFaiL

A7 2018 Alınır Mı ?

Merhabalar sahibinden.com da A7 2018 buldum oturduğumyere yakın fiyat olarak 1450 tl yanında kılıf şarj aleti ve kırılmaz cam hediye sizce bu fiyata alınırmı özellikleri de orta halli gibi android 10 destekliyor. Sizce bu fiyata bu telefon alınırmı ?
  68. RexFaiL

Hangi Telefon Daha performanslı ?

Hergün araştırıyorum kampanyaları takip ediyorum bütçeme uygun bunlar vardı ailemi 2000tl ye zor ikna etmişken daha üste cıkamam almaktan vazgecerler.
  69. RexFaiL

sizce 2020 yılında 2000tl vermeye değermi aksesuarlarıyla beraber şarj aleti kulakıl kılıf vs. 1592942443 bende s8 baktım o fiyatlara güzel telefon fakat takılma ve donmalar başlamış
  70. RexFaiL

1800tl olan bir telefona 2500tl vermek pek iç açıcı değil.
  71. RexFaiL

Merhabalar Bugün telefon araştırırken samsung m20 - p smart 2019 - ıphone 6s plus Buldum. Iphone son güncellemesini alacak fakat her iki telefonuda özellik bakımından geçiyor. bu telefonların bütçesi 2000TL ben genelde performans odaklı biriyim şarjıda 6-7 saat götürse yeterli Samsung m20...
  72. RexFaiL

2000TL ye En İyi Telefon Önerisi

en az ıphone 7 dicektiniz sanırım :D
  73. RexFaiL

peki 2.el öneriniz varmı acaba ?
  74. RexFaiL

2000Tl Ye Alınabilecek En İyi Telefon Hangisi ?

Merhabalar max 2000tl ye alınabilecek telefon bakıyorum sizlerede sormak istedim. Genelde sosyal medya kullanırım fotoğraf çekerim fakat selfie hiç çekmem nerdeyse PUBG gibi oyunlar oynamam clash royale fln oynarım benim için en iyi ve en akıcı telefon Hangisidir acaba ?
  75. RexFaiL

o tür markalara yanaşmıyorum ve bütçe arttıramam malesef.
  76. RexFaiL

Merhabalar max 2000tl ye alınabilecek telefon bakıyorum sizlerede sormak istedim. Genelde sosyal medya kullanırım fotoğraf çekerim fakat selfie hiç çekmem nerdeyse PUBG gibi oyunlar oynamam clash royale fln oynarım benim için en iyi ve en akıcı telefon Hangisidir acaba ?
  77. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

çok sağol galiba öyle yapıcam :)
  78. RexFaiL

Bu pc alınır mı?

Alınır ileriye dönük bir sistem Ryzen 5 1600 Af ile ryzen 5 2600 aynı güçte 50-100 tl kara geçersiniz. HI level in SSD lerini önemem WD ve Kingston markaları önerebilirim.
  79. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

Yakınımda olduğu için bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Pazarlık payı var 2000 e alırım herhalde
  80. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

Fiyat konusunda ben aşıyor ama telefon hakikaten güzel. 1591893731 aradım sordum evet apple storeda tamir görmüş öyle söyledi.
  81. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

işlek biryerde dükkanı olan birinin kendi aktif kullandığı telefonu ilan olarak koymuş. kontrol edicem kesinlikle home tuşunu .
  82. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

Teşekkür Ederim İzeyeceğim şimdi .
  83. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

bütcem ona yetiyor çünkü şuanki telefonum a5 2016 ve çok kasıyor artık
  84. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

Androidden Bıkma ve ıphone a geçme takıntısı sanırım :D
  85. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

1591891778 babamı ztn ıphone 7ye ikna ettim kardeşim baba ben note 8 pro alıcam dersem vazgeçebilir birazda o yüzden
  86. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

Peki Neden ? 1591891554 Peki Neden ? Yok şarj konusunda sıksa bişey olmaz takılmadan sıkılmadan kullanacağım için şarj beni problem etmez :D 1591891589 1500tl lik telefona 2500tl vermek akıl işi değil aklımdan geçti ama fiyatlar malum :)
  87. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

bittiği zaman yeni telefona geçerim alsam beni kaç yıl idare eder peki ?
  88. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

neden ?
  89. RexFaiL

2.El Iphone 7 Alınırmı ?

Merhabalar sahibinden.com da benim yaşadığım çevrede 2150tlye ıphone 7 var temiz görünüyor bataryası değişmiş ve orta tuş değişmiş Telefonun Dışında çok ufak çizikler var 3-4 tane çok büyük değil sizce alınmalı mı ?
  90. RexFaiL

2000TL Ye Hangi Telefon Alınmalı ?

ben 14.2.5 güncellemesini uydurdum orayada parantez içinde yazarak belirttim konuyu kapatalım İyi Günler :)
  91. RexFaiL

Yanlış anladınız beni ıos 14 alıp bitmiyor ıos 15 çıkınca ios 14.2.5 (uydurma) uygulamalar için desteği devam ediyrmuş yani en fazla 2 yıl götürür
  92. RexFaiL

Güncelleme almazsa telefon çöpmü olur ıphone 6 bile güncelleme alıyor 12.4.4 gibi uygulamaların kullanılması için 1591880929 Kuzenimde 6 var uygulamaları kullanmak için güncelleme alıyor 12.4.4 gibi öyle söyledi bana
  93. RexFaiL

çevremde kullanan 3-4 kişi var memnunlar güncelleme gelmeyince kullanılmıyomu hiç
  94. RexFaiL

ben ömürlük telefon istemiyorum dalga geçmek gibi olmasın :D 1-1,5 yıl idare etsin yeter ztn tel fiyatlarıda yükske
  95. RexFaiL

Neden Acaba Öğrenebilirmiyim
  96. RexFaiL

Bakmıyorum Ztn Tasarımı fln berbat ve güvenemiyorum ztn 1591880334 Az önce Abim aradı kadıköyde bir işi vardı bir telefoncuya girmiş 6s plusa 9 ay taksit yapıyormuş kredi kartı ile ve adamın instagramında 70k takipçisi varmıi 6splus 64gb 2000tl sizce alınmalımı ?
  97. RexFaiL

TCL ve Oppo Markasına Çok Sıcak bakmıyorum Meizu da aynı şekil :)
  98. RexFaiL

Merhabalar Bütçem 2000tl. Arttıramam Malesef Bu bütçede hangi telefon alınmalı Genelde İnstagram , Whatsapp , Fazla oyun oynamam haftada 1 veya 2 Cod oynarım . Fotoğraf çekmeyi seven biriyim. Telefon genelde elimde olur dışardada aynı şekil. Ve video çekeceğim youtube için yeni başlayacağım...
  99. RexFaiL

PC toplamak istiyorum.Yardımcı olur musunuz?

2000tl ye şuanki dolar kuruyla sıfır pc toplanmaz ikinci ele yönelmeniz gerek veya sıfır ve 2.el parçalara
  100. RexFaiL

samsung A5

Sim kartınız bozuk olabilir başka bir cihazda okuyormu onu deneyin .
  101. RexFaiL

Hangi samsung

Iphone 6s de 5 yaşında fakat son güncellemesini alacak ama fiyatları biraz uçuk samsungun güncelleme politikası berbat
  102. RexFaiL

Hangi samsung

belirttiği telefonların fiyatı 800tlyi geçmiyor nerdeyse s9 pahalı ama güncel bir telefon ben birazda bütçeden yola çıktım ve note 5 annemde var cayır cayır her oyunu oynatıyor takılma flnda hiç yaşamadım.
  103. RexFaiL

Hangi samsung

1000tl ye note 5 var ve hala kullanılabilir eskilerin amiral gemisi ve tasarımıda güzel işini görür yani
  104. RexFaiL

Hangi samsung

hiçbirini tavsiye etmem bütçe belirlerseniz yardımcı olabilirim ben şahsen note 3 kullanıyorum almamanı tavsiye ederim artık çok geride kaldılar ben haftasonu ıphone 6s alacağım 5 yıllık telefon olmasına rağmen güncelleme alacak fakat son güncelleme ve kullandığım note 3 artık çok yavaş...
  105. RexFaiL

İphone 6s Alınır Mı ?

Evet öyle yapacağım galiba ekran koruyucu , kılıf ile beraber almayı düşúnüyorun 1591807371 İPhone güncelleme gelmeyince hemen desteğini kesmiyor ios 15 çıksa bile ios 14.4.1 gibi bir güncelleme gelir 1591807463 1800tl lik telefona 2500tl vermem coksacma o yüzden hiç yönelmiyecegim
  106. RexFaiL

İphone 6s Alınır Mı ?

1-2 yıl size az gelmesin gerçekten uzun bir süre ve beni 1-2 yıl idare etse yeterli ztn yeni tel alırım telefon fiyatları ztn çok uçuk fiyatta şuan
  107. RexFaiL

İphone 6s Alınır Mı ?

Evet arkadaşlar ios 14 alan iphone 6s performansıyla ve kalitesiyle çok iyi bir telefon fakat 1600 tlye 32 gb veya 1800tl ye 64 gb alınır mı ? Bu fiyatlara bu özelite telefonn yok bildiğim kadarıyla siz olsanız alırmıydınız...
  108. RexFaiL

1000TL Telefon Önerisi

1.si 2020 yılında 16 gb yetmez 2.si ıphone 6 ların fişi çekilicek artık güncelleme almayacak. 1591268977 güncelleme almayacak artık fişi çekilecek fiyatı iyi ama
  109. RexFaiL

1000TL Telefon Önerisi

note 5 ekranı çok süper ötesi fakat işlemci de biraz takılı kaldım nasıl işlemcisi ?
  110. RexFaiL

Ps4 oyun önerisi

detroiti oynama şansı bulmadım fakat witcher çok sarıyor sabaha kadar oyna sıkılmazsın çok keyifli :D
  111. RexFaiL

Ps4 oyun önerisi

The Witcher
  112. RexFaiL

1000TL Telefon Önerisi

Max 1500 e çıkabilirim en fazla 2.el ne önerirsiniz peki 1591213046 siz buraya dalga geçmek için gelmişsiniz daha fazla konuşmayın bence !!! 1591213125 En fazla 1500 daha üste çıkamam ve nerdeyse hiç oyun oynamam haftada en fazla 1ve ya 2 el pubg başka yok .
  113. RexFaiL

1000TL Telefon Önerisi

Ben 1 Yıldır Telefon kullanmıyorum çevremde telefon kullanmayan tek kişi benim . Ve heves ettim O yüzden ekim kasım ayları bana uzun gibi geldi 4 ay daha beklesem kafayı yerim herhalde ve telefonum şuan yok eski telefonum hat yeri ve şarj soketi bozuldu fakat hat tamir edilmiyor bende köşeye attım.
  114. RexFaiL

1000TL Telefon Önerisi

Öncelikle sizin mesaj atacağınızı tahmin etmedim şaşırdım :D evet önceden çok seçenek vardı ama öncedende bütçem yoktu ve yaşım küçüktü Şimdi yaşım ideal bütçem var fakat önerilecek telefon yok cidden.
  115. RexFaiL

1000TL Telefon Önerisi

Merhaba Telefon alacağım 1 veya 2 haftaya fakat ne alayım bilemiyorum. Genellikle kullandığım uygulamalar İnstagram , Youtube , Whatsapp Ve ara sıra pubg oda 1 el fln Çok oyun oynamam genelde sosyal medya kullanırım. Şarjının bana 1 günü rahat çıkarması gerekli genelde telefon elimde. Çok...
  116. RexFaiL

Boy yüzünden takıntılarım oluştu

Kısa Değilsin bence gayet ideal ben 14 yaşındayım boyum 1.71 ve bendede ergenlik belirtileri var ama hiç sivilce yok :D
  117. RexFaiL

Sistem Yükseltme İçin Öneri

8gb ram daha takabilirsiniz diğer parçalar gayet uyumlu ve güncel :D
  118. RexFaiL

Oyun oynamak istiyorum ama oyuna girince hevesim gidiyor

Bildiğim ve sevdiğim bir oyun yok nedeni pc 10 yıllık hiçbir oyundan alamadığım zevki minecraft bed wars oynayarak aldım hiçde sıkılmadım arkadaşım olmadan oynuyorum para desen oda yok 1591126390 Geçen gün bir videoya rastladım adı Walorant Güzel keyifli bir oyun kuzenimin pc de oynama şansı...
  119. RexFaiL

Oyun oynamak istiyorum ama oyuna girince hevesim gidiyor

Minecraftta çok oyunculu oynadınızmı hiç ?
  120. RexFaiL

Bandicam Ses Kaydetmiyor!

Merhabalar Ben bandicam indirdim ve ses ayarlarının hepsi tamam kayıt sırasında ses kaydı yap aktif mikrofon u seçtim. ses yüzdesini 100 e getiriyorum veya herhangi bir sayıya ama kendi kendiliğine 0 a çekiyor kayıt yapıncada ses kaydetme başarılamadı yazıyor Lütfen yardım edin 2 mikrofonum var...
  121. RexFaiL

2900 TL'ye bu sistem iyi mi ?

Bu sistemi Alacağıma sıfır Ryzen 3 3200g ile apu sistem toplarım. Hem ikinci el olmaz garantisi olur ilerki zamanlarda takarım babalar gibi ekran kartını Daha Performanslı bir sistem olur. Ryzen 3 1200 artık eskidi . ve sistemde 240gb ssd var keşke 480 olsaymış. Kısacası Önerilebilecek bir...
  122. RexFaiL

i3-9100F nasıl?

3000 tl ye apu sistem bakabilirsiniz ilerki zamanda ekran kartı takarsınız olur Biter :D 1590945126 Eğer ekran kartında bir sorun olursa veya bir problem çıkarırsa (çıkarmaz ) Apu sistemle yolunuza devam ederisiniz...
  123. RexFaiL

2.El İphone 6S

Peki önerdiğiniz bir model varmı ?
  124. RexFaiL

2.El İphone 6S

ios 14 alacağı yazıyor ama 1590692307 https://www.webtekno.com/ios-14-guncellemesi-iphone-ipad-h84494.html
  125. RexFaiL

2.El İphone 6S

Merhabalar Ben ailemden 4 aydır telefon istiyorum almıyorlar bende 1500tl gibi bi fiyata snapdragon 430 lu telefon almak istemiyorum. Performansı yerinde ve akıcı olması lazım ve 2.el androidler genelde kötü oluyor ama iphonlar ilk günkü gibi hızlılar. 6s alsam ilerde ne gibi sorunlarla...
  126. RexFaiL

Ekranda Ufak yırtılmalar

Arkadaşlar Merhaba Sistemim İntel P. E6500 2Gb Ram Hd6350 Gpu Fujıtsu d3041-a11 anakart Arkadaşlar sorun şu bilgisayarım eski biliyorum Amd nin Uygulamasında overdrive seçeneği mevcut buraya girince bellek saati Vs. yükseltilebiliyor. Normal hızı 650/400 ben bu hızları 680/450 ve altını...
  127. RexFaiL

R5 1600 12Nm + a320

Yani demek istiyotsunuz ki eskidği zaman tüm pc yi değilde sadece işlemciyi değiştirin Kafanız rahat olsun gibi bişey .
  128. RexFaiL

R5 1600 12Nm + a320

Mehabalar Bu anakartla Bu işlemci bir sorun çıkartırmı ? OverClock la uğraşmak istemiyorum. Kalan para ile Başka parçaları yükseltebilirim. Sizin yorumunuz Nedir
  129. RexFaiL

R5 1600 + A320 Anakart Uyumu

merhabalar Yeni sistem alacağım en yakın zaman içerisinde ve Oc dan anlamam r5 1600 yenilenmiş versiyonu yani 12Nm olanı Ama aklımda şu soru var A320 alsam biraz para kalıyor elimde ve Oc uğraşmak istemiyorum Sistem eskiyince değiştiririm. A320 anakartla birlikte bir sorun çıkartırmı ?
  130. RexFaiL

Eski Pc Ye Ssd Takmak!

Merhaba Benim pc 10 yıllık ve sata 2 portu bulunmakta ama sata 1,2,3 portları aynı sadece okuma yazma hızı düşüyor. Bilgisayar artık beni kenara koy der gibi pc alacak bütçem şuanlık yok Ssd alsam windows ssdiye kurulu olmuyacak aklımdaki soru şu ben bağlantıları yaptıktan sonra bir işlem...
  131. RexFaiL

Eski Sisteme Ssd Takmak.

Biraz Araştırma yaptım sata kabloları üzerinde ve bir sonuca vardım eğer alacaığm ssd 500mb yazma 500mb okuma hızına sahipse bu 250-350 arası bir değere düşüyor bence yinede performans gösterir sizce ?
  132. RexFaiL

Eski Sisteme Ssd Takmak.

Anlayışın için Teşekkür Ederim :D
  133. RexFaiL

Eski Sisteme Ssd Takmak.

iki tane boşta lakin sata 3mü bilmiyorum
  134. RexFaiL

İ7 2600 ısınma sorunu

işlemciniz güçlü ve bende bir ara bu sorunu yaşıyordum işlemcim güçlü olmamasına rağmen yeni stok fan aldım düzeldi sizinkini bilimiyorum
  135. RexFaiL

İ7 2600 ısınma sorunu

Kasanın içinde Fan varmı egzoz fanı vs.
  136. RexFaiL

Eski Sisteme Ssd Takmak.

Herkese Merhaba bugün aklıma birşey geldi. Sistemim baya eski İntel Penitum E6500 2gb ram Fujıtsu D3041-A11 Gs 3 Anakartı 500gb hdd Bu sisteme ssdi taksam ne gibi bir yararı olur. Ve ilerki zamanlarda sistem toplayacağım ama ne zaman bilemiyorum bu ssdye oyunlarımı yükleyip yeni pcye...
  137. RexFaiL

Monitör dahil 4500 TL'ye sistem toplama

INTEL I3 9100F-GIGABYTE RX570 GAMING-H310M H 2.0-TOSHIBA 1TB DİSK-KINGSTON 8GB - Vatan Bilgisayar Bu var Virr sorunu olursa hemen gidip değiştirebilir ve yardım merkezini arayabilirsiniz. Ve sistem Belirttiğiniz oyunlara gayet yeterli bunun birde gtx 1650 modeli var. oda 3700 civarı. Monitör...
  138. RexFaiL

Fan Hızı Arttırma

speed fanda 4.52 sürümünü denedim çok karmaşıktı yapamadım. 1589270761 deniyeceğim şimdi.
  139. RexFaiL

Fan Hızı Arttırma

Meraba Herkese dün 2tane fan aldım biri 12cm biri 8 cm. 8cm olan hızlı çalışırken 12cm fan yavaş çalışıyor ve 1 karış kadar üflemiyor çok az üflüyor fan hızı arttırılabilirmi bilemiyorum. BİOS da bulamadım 12cm fan everestin kırmızı ledli fanı diğeri ise Hadronun mavi pervaneli fanı 8cm .
  140. RexFaiL

Anakart sığmıyor

Benim pc de de var Cd Kullanmıyosan bir ktuya koy köşeye biyere koy hem power oraya güç harcamaz hemde anakartın sığar.
  141. RexFaiL

10 yıllık pc m var ailem yenisini almıyor taktik verin

ben kolay demedim ama akrabam öyle işte
  142. RexFaiL

10 yıllık pc m var ailem yenisini almıyor taktik verin

Türkiye Gibi bi ülkede kiminne saçma gelsede okumak çok saçma asgari ücretle bile çok zor geçiniyolar sanki okuyunca aylık 15.000tl alıyoz he benim akrabam mühendis fakat tekstilde makinede çalışıyor.
  143. RexFaiL

Telefon Önerisi

Realme 5i var Gerçekten F/P Ürünü Çok Başarılı
  144. RexFaiL

Bu sene mezuniyet töreni olur mu sizce?

8.sınıf ve 12.sınıflar için bende malesef 8 im tören olcuağını hiç sanmıyorum.
  145. RexFaiL

Anakartım Overclock Destekliyormu ? Nasıl Öğrenebilirim ?

Yok Bulamadım galiba Cpu limit , Ve Cpu Termal Managmnet yazıyo 1589200355 Başkada bişey yok cpu ile ilgili
  146. RexFaiL

tmm bakıyorum hemen
  147. RexFaiL

Başka Ekran Algılanmadı ( İkinci Monitör Sorunu )

ekran kartınızda vga girişi varsa oraya bağlayın denemekten zarar gelmez.
  148. RexFaiL

Bir yer var fakat ne işe yarıyor bilmiyorum 352 mb yazıyor 96 ya kadar düşürülüyor. işlemci olduğunu zannetmiyorum.
  149. RexFaiL

Merhaba Anakartım Fujitsu D3041-A11 GS3 anakartım overclock yapıyormu yapmıyormu bilemiyorum. İşlemcim İntel penitum E6500 Eski bir işlemci. Youtubda bir video var. Bu işlemciyi Overclock yapıp Gtx 1070 takıyor ve akıcı oyun oynayabiliyor. Anakartım destekliyormu bilmiyorum hiçbir bilgiye...
  150. RexFaiL

Eski Apple Telefonlara ne Olacak (6 - 6s)

Dostum Bu Android değil yanlız 2-3 yılda donmaya takılmaya başlamıyor.
  151. RexFaiL

ben telefon değiştirmeyi pek sevmem 7 plus a yönelicem birazdaha uzun ömürlü diye
  152. RexFaiL

Sizede Hayırlı olsun şimdiden :)
  153. RexFaiL

Evet Herkese teşekkür ederim IPhone 7 Plus a geçmeye karar verdim herkese yorumu için teşekkür ederim İyi Akşamlar...
  154. RexFaiL

Meizu marka telefonu hiç görmedim fakat araştırdım çevremde kullanan yok ve hep samsung kullandım ve o yüzden ios a yönelmek istiyordum galiba yine androide devam Edeceğim.
  155. RexFaiL

hızlı şarja ihtiyacım yok ve plus istememin sebebi birazdaha şarjının uzun gitmesi 7 plus a da yönelebilirim 2.el uygun bulabilirsem 2400 -2800 civarı alıcam 16 gb hafızaya hiç giremem başım ağrıyacağını biliyorum yorumun için teşekkür ederim ...
  156. RexFaiL

telefon önerileri (huawei ve xiaomi hariç)

ben almasın demiyorum sadece bir öneriydi alabilir tabiki.
  157. RexFaiL

Merhabalar ben IPhone 6s plus alıcaktım 2.el fakat ios 13 ten sonra güncelleme almayacakmış galiba. Şimdi alsam 6s plus ileride ne gibi sorunlar yaşarım bilmek istiyorum Şimdiden cevaplarınız İçin Teşekkür Ederim...
  158. RexFaiL

Oyun Önerirmisiniz ( Ölmeden Önce Oynamam Gereken Falan )

Forza Horizon 3 Demo Müq bir oyun ve windows 10 microsoft storede Bedava .
  159. RexFaiL

telefon önerileri (huawei ve xiaomi hariç)

samsung A50 olabilir vatan pc de 2349 Tl
  160. RexFaiL

Arkadaşlar bunu toplayacağım, sizce nasıl ?

ekran kartı günümüz oyunlarına göre yetersiz rx560 - gtx1050 gibi ekran kartlarına yönelin ramda yeterli gibi değil sizin oynuyacağınız oyunlara bağlı ve sistemi yükseltmek için 500w psu almanız iyi olacaktır .