Arama sonuçlarınız

1. E

Haber Fahiş fiyatlar için öneri: Pazar tezgahına da karekod gelsin

Tabiki bunu ilk okulda eğitim ile verebilirsin.O zaman saçma olan din dersine gerek kalmaz.Mesela ilk 2. sınıfa kadar veya 3.sınıf olabilir iyi insan olma dersleri yerlere çöp atmamak gibi şeyler verilebilir matametik o zamanlar için gereksiz.Din dersine girince ahlaklı olmuyorsun canımın içi.
  2. E

Jumpscared videosu lazım

Çok bilindik bu.
  3. E

Jumpscared videosu lazım

Arkadaşlar internette aradım adam en fazla 2 tane buldum.Başkalarının videolarıda bir sürü var. Atar mısınız?
  4. E

Lol Montajım Nasıl?

up
  5. E

Lol Montajım Nasıl?

up
  6. E

Lol Montajım Nasıl?

Buyrun link: Beğenirsenize like atmayı unutmayın teşekkürler.
  7. E

Bios önceki sürüme nasıl dönülür?

Onu beğenme bunu beğenme diyorsun da doğru cevabı veren mi var kardeim?
  8. E

Vicdan sorusu.

Neden? 2 cevap var sadece.
  9. E

Vicdan sorusu.

Yok aklıma bir anda geldi ben de sorayım dedim.
  10. E

Vicdan sorusu.

up
  11. E

Vicdan sorusu.

Sevdiğiniz 3 kişinin acı içinde ölmesi mi? Tanımadığınız 40 insanın acısız ölmesi mi? Böyle acımasız soru sorduğum için özür dilerim ama bir anda aklıma geldi dedim ben de millete sorayım.
  12. E

Neden okuduğunu anlamıyorsun?Eskiye dönücem diyorum bir de yazmış eskisini yükleyip at daha kendin bile olup olmayacağını bilmiyorsun.Bak güzel kardeşim öyle bios geri dönmez hata verir.**İçerik düzenlendi. -atkaksoy501**
  13. E

a320m s2h söylemeyi unutmuşum 1616361147 up
  14. E

Yanlış sürümü kurduğumu kim söyledi.Bios güncellemesinde yanlış sürüm kurulmaz hata verir lütfen bilginiz olmadan cevap vermeyin. 1615972695 İnternetten baktım öyle yapılamıyormuş.Bilgisayarcıya götürme gibi fırsatım yok bilgisayarım açılmazsa diye zaten konu açtım.Farklı bir çözümü varmış ama...
  15. E

İyi de değil kardeşim. 1615968577 Formatla alakası yok zaten attım format işe yaramadı olay biosta çünkü biosu güncelledim ve sorunlar yaşamaya başladım.En basiti güncellemeden önce fare sıkıntısızdı fakat güncelledikten sonra fare gecikmeye başladı.Aynı gün içerisinde.
  16. E

Arkadaşlar biosu güncelledim fakat bilgisayarda sorun yaşamaya başladım güncellediğim anda. O yüzden geri almak istiyorum güncellemeyi yani eski sürüme dönmek istiyorum. İnternette yeterli kaynak bulamadım bilen varsa söyleyebilirse sevinirim.
  17. E

2 klavye kullanmak fakat 1 tanesini devre dışı bırakmak

@Sibraius, Lütfen yazdığım cevaba göre yazı yazın ben sizden klavyemi kitlemeyi değil sadece 2.klavyeme basınca harf basmamasını sadece kısayolu gerçekleştirmesini istedim.Bir dahakine yazı yazarken lütfen okuyup anlayalım.
  18. E

@Ayibogan01, ne saçmalıyorsun sen bilgisayara yazdım orada
  19. E

Arkadaşlar başlık biraz alakasız tam anlatamadım ama konuyu söyleyeyim.Ben bilgisayara 2 tane klavye taktım.Bir tanesinden sadece kısayol atamalarını bir tanesinden de normal kullanım yapmak istiyorum.Yani 2.klavyem de a harfine basınca a yazması sadece atadığım komutu yapsın istiyorum...
  20. E

Windows 10 otomatik güncellemeye süre koyulmuyor

Arkadaşlar sorun şu eskiden otomatik indirmeyi nasıl yapardı hemen söyleyeyim. Ben silerdim ve 5-6 gün için de kendi kendine inerdi ben de tekrar silerdi benim için pek sorun olmazdı bu. Ama şimdi siliyorum anında tekrar yüklüyor sürümüm 2004 dedim belki bu sürümden kaynaklıdır 1903 sürümünü...
  21. E

Fare gecikmesi sorunu çözene ödül.

uup
  22. E

UP
  23. E

up
  24. E

up
  25. E

evet 1599948290 Hata kodu nerde yazıyor?
  26. E

up
  27. E

up
  28. E

Atat ile bilmem gereken her şey

Arkadaşlar şimdi sizden istediğim şey şu atat ile ilgili kesin bilinmesi gereken şeyleri yazmanız ki ben de bunları bileyim en ufak ayrıntısından bile söyleyin sonra yoksa benim araştıracağım yok denedim araştırmayı ama çok fazla konu var lütfen beni yargılamadan her türk insanının bilmesi...
  29. E

Çabuk sıkılmaya çözüm

İkizler Burcu Olduğum İçin yazısından sonrasını okumadım gerçekden inanıyormusunuz hani gezegenler geliyor sonra siz mutlu oluyorsunuz falan
  30. E

Yani arkadaşlar çözüm var mı 1599686070 up
  31. E

Kuzenmdeki intel ama o onda interl olanı yüklendi onda da aynı sorun var aynı günde yani w10 da sorun yok diyorsun anladım. 1599680230 a a320m-s2h
  32. E

Amd ile alakası olmadığını düşünmüyorum kuzenimde de var ama kuzenimin sistemi güçlü olduğu için öyle bir durum yok ama benimle aynı sistemle arkadaşımda da var windows 10 daki eski evrensel seri yöneticisindeki eski driver lazım bana Amd ile alakası yok
  33. E

Diyorum ki bu yüklenmeden önce sorun yoktu pc ye restledim bu yüklendi fare gecikmesi oldu logitechle ne alakası var
  34. E

Var ve devam ediyor.
  35. E

DA forum neresi bilmiyorum ilk defa burdan yardım istiyorum internette bulamadım. 1599678254 Zaten 2004 1599678266 Yüklü
  36. E

Farem g102 zaten fare ile alakası yok.
  37. E

r3 2200g 8 gb ram ssd 240 gb 1599677979 O 1599677992 Olmadı
  38. E

Arkadaşlar bilgisayara 1 ay önce bu yüklendi güncelleme ile(1903) sonra oyunlarda fare gecikmesi yaşıyordum bilgisayarı sıfırladım düzelmedi format attım düzelmedi ve geçenlerde test yaptım korona olmuşum bilgisayarcıya da gidemiyorum şuan ki windows sürümüm 1903 iken belki güncelersem düzelir...
  39. E

Fare gecikme sorunu sorunu çözene 200tl para ödülü

Zaten götüreceğm dostum.Ama bilgisayarcı belki sorunu mu çözmeyecek ve benden para alacak yada beni uğraştıracak yada covid kapıcam ama burda çözümünü bulurlarsa hem hem ben karlı çıkıcam hem o.
  40. E

Tamam. 1598150775 up
  41. E

Masaüstünde de oluyor. 1598141896 Olmadı.
  42. E

1903 sürümün de oluyordu?
  43. E

Windows 10'u İndirin Bu siteden indirdim ne gibi sıkıntı olabilir mesela?
  44. E

Ben bunu 3 ayrı sitede kaç kere konu açtım ve hepsi aynı cevapları verdiler azcık farklı bilgiler verin kardeşim ben buraya düştüysem son çare olarak düşmüşümdür.Bir bakıyorum adam diyor fareni kontrol et zaten canın sıkkın sen buna sinirlenmezmisin? 1598123169 Tamam işte zaten format öyle...
  45. E

Format attım sorun çözülmedi.Oldumu?
  46. E

Diyorum ki eskiden yok şimdi sıfırladım ve oldu bunun windows 10 ile ne alakası var beni sinirlendirmeden burdan lütfen yazışmanı bitirmedi rica ediyorum.
  47. E

Öyle bir imkanım yok. 1598121672 Ve zaten diyorum ki eskiden yoktu kaç sene windows 10 kullandım windows 7 ne alaka.
  48. E

Turnuvalara katılarak falan ama konumuzun bununla alakası yok
  49. E

Oyun salonu işlettiğimi söylemedim dostum. 1598120917 up
  50. E

D Dostum masaüstünde de oluyor diyorum siz dalga mı geçiyorsunuz ya yazdığımı okusanıza. 1598120696 Aynen dostum kesinilkle haklı çıktın neden saçma saçma yazılar yazıyorsun sabahları müsait değilim yazma bir daha olur mu bildirim görüp geliyorum ve senin boş yazını okuyup zaman kaybediyorum.
  51. E

Format attım dedim 1598067513 Up
  52. E

Olmadı.
  53. E

Çözülmedi.
  54. E

Amaç neydi?
  55. E

Evet haklısın ama yani yazdığını anlamadım. 1598046540 up
  56. E

Aynen haklısın diyorum ki olaydan sonra sıfırladım yetmedi format attım ama tabi sen diyorsan doğrudur. 1598044537 Öyle bir imkanım yok.
  57. E

Donanımsal değil yazılımsal 2. olarak sorun amd usb 3.10 extensible host controller driver bu sıfırlandıkran sonra yüklendi ve bunun sayeside fare gecikmesi oluyor.Eskiden bu yoktu 1598043981 Donanımsal değil yazılımsal 2. olarak sorun amd usb 3.10 extensible host controller driver bu...
  58. E

Her fareyle oluyor.
  59. E

Adan senin dediğinin aynısını yazdı ve işe yaramadı
  60. E

Arkadaşlar biri yazmıştı sen windows 10 un generic sürümünü kullanıyorsun normalini kullan demişti nasıl kullanabilirim?
  61. E

Gerçekten fazla boş yapmıssın diyorum sıfırladıktan sonra oldu anlamıyormusun neden kimse anlamıyor sıfırladıktan sonra oldu oda şöyle ben normal de de sıfırlarım kaç kerede sıfırladım ama geçen sıfırladım pcyi ve o zaman gecikmeye başladı neden konuyu saçma yerlere çekiyorsun anlamıyorum neymiş...
  62. E

Dostum yardımcı olmuyorsun konuşma sen en iyisi.
  63. E

Yazmak için yazdığını düşünüyorum artık yazma olur mu?
  64. E

Lütf Lütfen bilmiyorsan yazma olur mu?
  65. E

Denedim. 1597706956 Çok zekisin ama denendi sonuç: yine aynı sürücüler yüklendi. 1597706987 Bütün oyunlarda ve masaüstün de.
  66. E

Yazdığımı okusana diyorum ki daha önceden yaptım fare gecikmesi olmadı şimdi neden olsun zaten dediğini yaptım ama insan okur ya bu ne yazmış diye.
  67. E

Değil çünkü sıfırladım ve 1 saat sıfırlandı işte chrome kurdum ve ayralrımın aynısını yaptım ama fare gecikmeli geldi 1597702965 G102 driverı yikledim aynı yine oluyor silip denedim yine oluyor 1597702990 Evet sorun devam ediyor yine.
  68. E

3 Farklı Fare arasında Seçim

İyi de bu farelerrin hepsi palm için yani alırsan pişman olma olasılığın var benim de eskiden fingertip tutuşunu kullanıyordum gittim palm tutuşlu fare aldım pişman oldum amam g102 ile değiştirdim senin fikrin yani alırsan pişman olabilirsin hepsinin tek tek videosunu izledim.Fakat en iyisi ya...
  69. E

Şu videoyu izleyip söylesene
  70. E

Hangi tutuş tarzını kullanıyorsun anlamadım söyle ve koldan mı oynuyorsun bilekten mi
  71. E

Öyle bir diyorsun ki sanki kural gibi dpi düşük olması gerektiğini kim ne ister ise onu oynar.
  72. E

Arkadaşlar kaç kere attım ama kimse takmadı. Ben bu işten ek gelir elde ediyorum ve planlarım bu şekil de yani bu durum beni zora soktu. Windows'u sıfırladım ve (bunu normal de yapıyorum ve hiç sorun çıkarmıyor) oyunlara girdiğimde fare inanılmaz bir şekilde gecikmeli geliyor. Yardım edin, kaç...
  73. E

Fare driveri yüzünden gecikme sorunu

g102 ama diyorum eskiden olmuyordu
  74. E

UP
  75. E

Kardeş ben bunu yazmasam nasıl görecen yazmak için yazma sorunuma çözüm bul
  76. E

Up
  77. E

Hayır ama bilgisayarı sıfırladıktan sonra geldi.
  78. E

Evet ve sonuç aynı hayır nerden yüklendi anlayamıyorum eskiden us 2.0 ve 3.0 gibi şeyler vardı ve host kontroller yoktu bunu silmem gerek.
  79. E

Var ama yine aynı.
  80. E

Arkadaşlar resimdeki driver yüzünden oyunlarda zevkim kalmadı oyunlarda fazla gecikme yapıyor saatlerdir sorunu arıyorum bilgisayarı sıfırladım windows bu driverı yükledi. Kaç kere daha sıfırladım hatta format attım olmadı çözümlere bakarken biri silmiş ve gecikmeden kurtulduğunu söylemişti ama...