Arama sonuçlarınız

1. Y

Bilgisayarlar nasıl yapılır ve çalışır ?

Aslında düşününce bilgisayar sihir gibi bir olay çoğu teknoloji araçları da öyle telefon, televizyon ... vb. ama özellikle bilgisayarın çok fazla işlevi var. Ve anlaşılması en güç olan bence bilgisayarın nasıl yapıldığı ve çalıştığıdır. Küçücük kartlara milyonlarca veri işleniyor. Gözle...
  2. Y

Dua nasıl edilmeli?

Namaz esnasında dua ederken nelere dikkat etmeliyiz ? birde aklımızdan geçenler de dua sayılır mı ? İçimizden konuşmamız mı gerekiyor ?
  3. Y

Evrendeki her şey neden dönüyor ?

Sizce evrendeki her şey neden küçükten büyüğe birbirleriyle ilişkili olarak dönüyor ? Mesela elektronlar çekirdeğin etrafında dönüyor. Ay dünya etrafında dönüyor, dünya ile ay güneş etrafında dönüyor. güneş sistemi galakside kara deliğin etrafında dönüyor. Birde bu olay Kur'an'ın ve Allah'ın...
  4. Y

YKS TYT 2021 Soru

Selam arkadaşlar, TYT sınavında sorulan tüm sorulardan sorumluyuz diye biliyorum. Ben şimdi eşit ağırlık olarak fizik,kimya, biyoloji derslerine çalışmam mı gerekiyor ? Eğer öyleyse nasıl bir çalışma yapmalıyım sadece tyt konularını anlatan kitaplar mı almalıyım ? Birde çalışması uzun sürer mi ?
  5. Y

Türkçe fiilimsi sorusu

Arkadaşlar limit yayınına ait olan bir kitapta fiilimsiyle alakalı iki soru kafama takıldı. fiilimsiler kip ve kişi eki almaz diye biliyorum. ama bu sorularda kişi eki alan sözcükleri fiilimsi olarak göstermiş. Sizce bu sorular hatalı mı
  6. Y

YKS İçin Kitap Önerileri

Yksye evden çalışmak istiyorum. Ama internetten konu anlatımlı kitap bulmak oldukça zor. Özellikle matematikle alakalı konu anlatımlı kitap yok. Kaf serisi var oda çok pahalı. Soru bankası çok fazla var ama bana gerekli olan konu anlatımlı kitaplar. Raunta üye olup öylemi çalışsam? Sizin kitap...
  7. Y

YKS sınavı

Evde üniversite sınavına nasıl hazirlanabilirim. Hangi kitapları almalıyım .(Eşit ağırlık olarak ) Önerdiğiniz yöntemler nelerdir ?
  8. Y

Öneri kitap

Arkadaşlar üniversite sınavına çalışmak için hangi kitapları almalıyım. Eşit ağırlık olarak.
  9. Y

Üniversite sınavına nasıl hazirlanabilirim

Evde üniversite sınavına nasıl hazirlanabilirim. Hangi kitapları almalıyım . Önerdiğiniz yöntemler nelerdir ?
  10. Y

Raunt

Merhaba arkadaşlar raunta üye olmayı düşünüyorum. Yakın bir zamanda bu uygulamayı kullanıp düşüncesini söylemek isteyen var mı. Sizce üniversiteye nasıl hazirlanmaliyim
  11. Y

Taşıma kapasitesi yüksek herolar

Merhaba arkadaşlar . Lolde taşıma kapasitesi yüksek , banlanma riski az (yasuo,zed) 3 tane hero önermenizi istiyorum. Ayrıca liglerinizi belirtirseniz güzel olur.
  12. Y

Kitap önerisi

Merhaba yaşım 20. Kitap (roman) okumaya karar verdim. Hangi kitapları alacağım hakkında kararsızım. Sevdiğiniz kitap önerilerinizi bekliyorum. Farklı türlerde kitaplar önerebilirsiniz... Sürükleyici kitap önerirseniz daha iyi olur.
  13. Y

Bets10 güvenilir mi ?

Bets10 diye bir site keşfettim. Bu siteyi kullananlar varsa sizce bu site güvenli midir ? Ayrıca oynarsam devlet bana para cezası keser mi ? Bilen arkadaşlar cevaplarsa güzel olur .
  14. Y

Steelseries 300s mi ? razer deathadder elite 22.0222 mi ?

Sizce bu iki mousedan hangisini almalıyım ? Birinde mouse padde var. 1) Razer Deathadder Elite Mouse 22.0222 Fiyatı - Taksit Seçenekleri 2) SteelSeries Rival 300S Trumove 7200CPI Omron Switch RGB Fiyatı
  15. Y

Yeni mouse önerisi

Selam arkadaşlar , 320 tl bütçem var . Yeni mouse almak istiyorum ama baya kararsızım. Sizden öneri bekliyorum. Beklediğim özellikleri ; boyutunun biraz büyük olması çünkü elim normalden biraz büyük . Mouse padle beraber satılırsa güzel olur. lol oyunu için ideal olması. Bu kadar :)
  16. Y

Cinsellik , Şap (erkeklerle alakalı)

Merhaba arkadaşlar , ergenlik döneminde biriyim . Eskiden her gün mastürbasyon yaparken , şimdi 2 haftada 1 falan yapıyorum. Evde kalıyorum ve evdekilerin yemeğime şap falan kattığından şüpheleniyorum. Annemin de bir kaç kere şaka amaçlı dediğini duymuştum. Sizce bunu anlamamın bir yolu var mı...
  17. Y

Mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar 200 tl civarında mouse önerilerinizi bekliyorum.
  18. Y

İnternet explorer instagrama girmiyor !!!

Merhaba arkadaşlar , İnternet explorer ile instagrama giriş yapmaya çalıştığımda ; Böyle bir ekran geliyor . Kullanıcı adı ve şifre bölümü olan kutulara tıklayamıyorum. Sizce bunun sebebi nedir ? Çok sinir bozucu.
  19. Y

Site nasıl açılır ?

Merhaba , Kendi web sitemi oluşturmak istiyorum. Ama web yazılımcısı değilim. İstediğim bir web sitesini nasıl oluşturabilirim ? Nerden başlamam lazım ? Sitemin ziyaretçi sayısını nasıl artırabilirim ? Ne kadar para vermem lazım ? Bunlar hakkındaki cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  20. Y

League of legends için mouse önerileri

Merhaba arkadaşlar yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Genel kullanım amacı league of legends oyunu içindir. Elim büyük olduğu için şuanki mouse küçük geliyor. Ayrıca sağ tıkı sol tıka göre zor basılıyor. Yaklaşık 200 tl civarında mouse önerilerinizi bekliyorum.