Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım Rode Xdm 100 Mikrofon Sürekli Device Yükleme Sesi

Merhaba rode x 100 dm mikrofon aldım unify kurunca sürekli oyunda alt tab yaptıkca yeni device bulma sesi yapıyor ugyulama kaldırınca bu sorun kalkıyor ama bu seferde mikrofon kapa aç tuşu aktif olmuyor kapatmada uygulaması kurulmadan napacağımı bilemedim
  2. B

Yardım Geforce Experince Geçmiş Video Kaydı Almıyor Res Atmadan Bilgisayara

Merhaba bazen oyun sahnesi yakalamak için geforce kullanıyorum geçmiş video kaydını bazen alıyor bazen birden almıyor tekrar çözümlemem için bilgisayara res atmam gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı nasıl çözebilirim bu sorunu amd de bunları hiç yaşamadım
  3. B

Yardım Asus Tuf Gaming RTX 4070 Geforco Now Geçmiş Kayıt Işlevsizliği

Merhaba oyunda geçmiş kayıt alıyorum çogu zaman ama ne hikmetse bilmiyorum bazen calısıyor bazen calısmıyor geforce now sadece pc res attımda düzeliyor bunun cözümü var mı ?
  4. B

Yardım Corsair Icue H150I Elite Capellix Beyaz Rgb 360Mm İşlemci Sıvı Soğutucu Ses Sorunu

Merhaba CORSAIR iCUE H150i ELITE CAPELLIX BEYAZ RGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu sahibiyim bir kaç gecedir aşağıda eklediğim ses olmaya başladı pc biraz ısınacak şeyler yapınca ses geçiyor genelde pc soğukken oluyor ses kaydına buradan ulaşabilirsiniz Vocaroo | Online voice recorder
  5. B

Soru Macro Rog Strix flare 2

güncel
  6. B

Soru Macro Rog Strix flare 2

Merhaba ilanda belirttiğim klavye sahibim macro özelliğini kullanmak istiyorum macro atadığımda chet yada yazı yerlerinde macro aktif oluyor ama oyun içi denediğimde aktif calısmıyor ama chetini açtığımda oyunun sürekli aynı olayı tekrarladığını görüyorum nasıl düzeltebilirim bu durumu
  7. B

Soru 2500 ile 5000 Tl Klavye Önerisi Hangisi Seçmeliyim

Merhaba arkadaşlar klavye alacağım ve çok kararsız kaldım tercihim aslında apex pro ama türkçe klavye olmamasından biraz teredüt ediyorum her klavyenin kendine göre şeyleri var öncelikle aralarında kaldığım bir kaç klavye belirtmek istiyorum aradığım şeyler hızlı bildirim num kısmı olacak marka...
  8. B

Soru Wireless Gaming Kulaklık Tafsiyesi

sipariş verdim teşekkür ederim bende kablolu bi modeli vardı kedim kemirip bozmuş
  9. B

Soru Wireless Gaming Kulaklık Tafsiyesi

bütçem 2000 3000 arası SteelSeries Arctis 1 Wireless Oyuncu Kulaklığı ilk seçeneğim bu diğerlerini sizden bekliyorum tercih etme nedenleri ile ilgili bunun yerine
  10. B

Soru hyperx quadcast mikrofon pıt pıt sorunsalı

++++++++++++
  11. B

Soru hyperx quadcast mikrofon pıt pıt sorunsalı

Merhaba öncelikle başlıkta belirttiğim gibi hyperx quadcast mikrofon kullanıyorum streamlabs video kaydı alırken yada whatsap üzerinden ses kaydı atarken mikrofunum da pıt pıt gibi küçük sesler çıkıyor ses kaydedici yada discordda böyle bir problem yaşamıyorum mikrofon mu bozuldu dedim ama...
  12. B

Yardım Bilgisayar takılması / Donması

harddisk ssd ve ya m2 ssdinizi test ettiniz mi bir problemi var mı bu tarz sorunlar genelde depolama alanı kaynaklanır bu arada çogu zaman ekran kartı driverlarıda sebebiyet verebilir eğer daha önce böyle bir durum yoksa ekran kartı driverinizi bir önceki sürüme alıp denemenizi tafsiye ederim
  13. B

Yardım Bilgisayar ekranının rengi kendi kendine sarardı.

öncelikle ilk denemeniz gereken şey ekran kartı driver güncel mi değil mi eğer güncelse yapmanız gereken şeylerden biri driveri silip temiz tekrar kurulum yapın sorun hala düzelmez ise virüs girmiş olma ihtimaline karşı format deneyebilirsiniz sorun hala düzelmiyorsa donanımsal bir problem var...
  14. B

Soru türk Telekom ev interneti üzerine laptop alabilir miyim?

evet alınabiliyor ama bu türk telekomun sunduğu laptoplar için geçerli Hometech Alfa 430C Notebook Hometech Alfa 420C Casper Nirvana X400 Casper Nirvana C350 gerekli şartları karşılarsan bunlardan birini alabilirsin ama amacın oyun oynamak ve biraz performas gerektiren şeylerse tafsiye...
  15. B

Yardım Lenovo Ideapad Gaming 3 Laptop prize takılıyken fan sesi

merhaba öncelikle sıcaklığı kontrol etmelisin onun arkasında fan kullanımı yüzde kaç ona bakman gerekiyor yüzde 50 ve üstü ise lenova ideapad gaming 3 lerde çalısmaya başlar olası güncellemeler ve kurulma programlardan dolayı cpu yüzde 50 kullanım yapıp fanları tetikliyor olabilir bir başka...
  16. B

Yardım sürekli usb cıkarma takma sesi geliyor ara ara

oyun oynarken USB çıkma sesi geliyor Klavye, Fare ve Kulaklığın bağlantısı kesilmiyor sizce sorun neyde olabilir ? Not: Tarayıcıda gezinir ikende yapıyor ara ara
  17. B

Yardım Corsair iCUE H150i Elite Capellix

Merhaba Corsair iCUE H150i Elite Capellix şöyle bir şey var sıcaklık değişimlerinde yeni usb tanımlamış gibi pc ses çıkarıyor uygulamasını sildim düzelmedi anlam veremedim cözümü bilen var mı ? uygulama silmeden önce sürekli fanların rgbleride değişiyordu sıcaklıga göre
  18. B

Yardım Corsair iCUE H150i Elite Capellix Sıcaklık Sorunu

termal macun geldi sürdüm sıcaklık değeri oyun açık iken 63 65 arası düştü
  19. B

yok durum değişmiyor macunu bekleyeceğim
  20. B

açıkçası bir çözüm bulamadım ama sipariş verdiğim termal macun hala gelmedi gelince onu deneyeceğim bir de öyle bakacağım son duruma sanırım termal macundan herhalde elimdeki CoolerMaster MasterGel Reguler Termal Macun bittiği için buradaki bilgisayarcılardan almıştım 20 liralık bir şey...
  21. B

sistem onarma geldi evet msi b 450 m gaming plus ana kart m2 ssd 3500 e 3200 yazma 16 gb 3000 ghz ram r5 5600 x işlemci amd rx 6600 xt 8 gb opera açık suanda 60 61 derece driver kurarken 70 lere cıkıyor ısı
  22. B

açıkçası dediğiniizide denemek için indirdim kuruyordum tam kurarken oyunda iken vin diye ses geldi kulaklıktan pc kapattı sonra kendini sistem çöktü şuan format attım driverları kurdum ama ısı hala aynı opera açık 60 derece lol gibi bir oyunda bile 70 derece görüyorum çok saçma geliyor
  23. B

anladım ama dediğiniz gibi olsa daha önceki testte zaten 70 i çoktan geçmezmiydi yani bendeki sorun şuan gördüğüm kadarıyla şu yükte normal ama opera gibi şeylerde abartı sıcaklıkta bir de dikkat ettiğim şey mesela bir şeyleri her açarken anlık ısı sıcaklığı oluyor sonra normale dönüyor olan...
  24. B

radyator soğukta zaten soğuk olması gerekmez mi üst tarafında ılık sadece
  25. B

anlam veremediğim hava soğutucu ile sıcaklıkları bu derecelerde gördüğümde cam ısınıyordu işte sıcak hava çok geliyordu bunda hava daha serin sıcaklık hissedecek kadar bile değil nerdeyse + cam ısınmıyor hiç oyuna girdim şimdi sıcaklık 71 derece işlemci kulanımı 50 60 arası ?
  26. B

dediğini yaptım 71 derece
  27. B

dediğin gibi test yaptım 100 de 100 yükte 73 72 71 arası git gel yaptı 5 dakika boyunca devam ettim 100 de 100 yük bu ısı kabul edebilirim problem yok ama sistem boşta 50 55 60 lara cıkması neden onu anlamıyorum kasa 100 de 100 de iken bile soguk hava üflüyor dışarı egzos fanlar
  28. B

her zaman sürdüğüm kadar ne az ne çok üztüne ince tabaka olarak yaydım
  29. B

açıkçası hiç bir ayar ile oynamadım ana kartım ms b450 m gaming plus şuan oyuna girdim 71 73 68 derece arası git gel yaşıyorum ilk defa sıvı soğutma kullanıyorum bilgim yok şuanki değerlerim bu kasam war cry 6 x fan var bunların 6 sı dışarı sıcak hava atıyor 3 ü temiz hava alıyor montoj...
  30. B

açıkçası ilk önce kendi macunu vardı yetersiz gördüm cok cıvıktı gittim pc ciden aldım ama istediğim marka bulamadım 20 tllik bir şey verdi şırıngada internetten kaliteli bir şey sipariş verdim ama çözemiyorum ya birde mesela bilgisayar açılıyor ya masa üstüne gelince çalısmaya başlıyor sıvı...
  31. B

arkadaşlar sakin olalım benim anlamadığım arkadaşımda aynı kasa işlemci var dark frezer x 129 kullanıyor adamda oyunda 60 65 derece bende oyunda 70 derece bu soğutma dark frezer x 129 dan kötü olamaz bence yanılıyor muyum ?
  32. B

ev şuan serin ve kasa opera açık 60 65 lere kadar çıkıyor sizce normal mi
  33. B

Merhaba bir yerde yanlış mı var anlamadım eski kule tipi soğutucu yetmediği için Corsair iCUE H150i Elite Capellix aldım 360 m aldım yük altı aldıkları sıcaklığı normal bir oyuna girdiğimde alıyorum işlemcim r5 5600 x ovc yok 70 67 derece görüyor 1 oyunda yüzde 50 ile 70 kullanımda acaba...
  34. B

Soru Sıvı Soğutma tafsiyesi 5600 x

peki 240 lık dan bu daha iyi bir noktada mı yoksa söylediğiniz 240 bundan cok daha iyi mi açıkçası ben 2 markayıda bilmiyorum 1660930228 bir arkadaşımda bunu önermişti https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11032
  35. B

link ?
  36. B

kule tipi kasama sığmıyor alıp denedim bugün kargo geri iade ettim 360 lık sıvı sogutma olsa daha iyi olmaz mı görünüş açısından da kasam war cry çünkü https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-lc-240-argb-islemci-sivi-sogutucu-fiyati-53225/ bu indirime girecekmiş saat 10 da sizce aynı fiyata...
  37. B

1500 2000 arası gibi duruma göre belki 2500 cıkabilirim
  38. B

fiyatlar bir tık aşıyor beni gaming gecesine bi bakayım duruma göre karar vereceğim teşekkür ederim
  39. B

Merhaba ryzen r 5 5600 x için sıvı soğutma tafsiyesinde bulunabilir misiniz kasam gamepower wrcy 360 mm tercihimdir fiyat performans lütfen başımı ağrıtmasın da ana kartım msi b 450 m gaming plus rgb 3 pin girişi yok bu arada sorun olur mu =?
  40. B

Öneri R5 5600X için soğutucu önerisi

Merhaba şuan da sistemimi küçük bir yükseltme yaptım. 2600 işlemciden 5600 x e geçtim Gtx 1650 ekran kartından RX 6600 XT geçtim ama Şuanda cpu da ısınma sorunum var kullandığım soğutucu Dark frezer x126 2600 de çok yeterliydi ful yükte 60 derece kalıyordu Şuan sistem boşta iken bile 50...
  41. B

Soru SanDisk 120 GB SSD değerleri iyi mi?

ssd boş sıcaklığı 46 50 derece bazen 60 a kadar cıkıyor bu yüzden ara ara drop yememe neden olur mu ?
  42. B

oyunlarda drop sorunu yaratırmı bu durumdayken ?
  43. B

Merhaba oynadığım oyunda ara ara donmalar olduğu için acaba SSD de mi sorun var diye bakmak istemedim ama pek anlamadım anlayan biri ne durumda olduğunu değiştirmem gerekiyor mu söyleyebilir mi?
  44. B

Yardım Ekran Kartı Driver Sorunu HP Pavilion 15-aw008nt

++++++++++++++++++++++
  45. B

ne yazık ki bu işe yaramıyor ben bunları denedim sanırım driveri tek olan versiyonunu bulmak lazım onuda bulamadım
  46. B

cözüme ulasamadım 1650908429 yardım
  47. B

zaten buradan yükleme yaptım ama m340 a çevirdi
  48. B

Merhaba ekran kartı driveri kurduğumda R7 M 440 OLAN EKRAN KARTINI R7 M 340 OLARAK görüyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? 1650825658 yok mu yardım edebilecek ?
  49. B

Yardım 100mbps internet den yarı yarıya düşük hız alma.

olay sadece ev içi internet ve modem de bitmiyor ne yazık ki santrel mesafende çok önemli evet 100 mbit verirler ama sana gelene kadar nereye kadar düşer belli olmaz bunun için öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşmelisin benimde internetim 100 mbit ama santrelle aram 100 120 metre falan...
  50. B

Soru Turknet'ten Netspeed'e geçeyim mi?

bence de 40 tl fark için riske girme çünkü zam tüm firmalara gelecek diye biliyorum
  51. B

Soru SSD Tavsiyesi

Merhabalar ben normal ssd kullanıyorum şuanlık m2 ssd geçmek istiyorum sizce çok fark yaratır mı ? performans olarak ve önerileriniz ne olabilir samsung 970 evo plus mı yoksa kingston 2000 2500 mü cok kararsız kaldım fiyat performans tercihimdir ama ssd den geçtiğime değecek bir şey olsun istiyorum
  52. B

Soru GPU Aktif Etme

düzgün çeviri olmuyor da anladığım kadarıyla ekran kartına yük bindir diyo yani ovc mi yapmak lazım anlamadım orasını tam
  53. B

Soru GPU Aktif Etme

yabancı dilim yok ki o derece :(
  54. B

Soru GPU Aktif Etme

bu işlem yaptığımızda amd koplee devre dışı kalıyor ne yazık ki yani birincil olarak yinede görmüyor diğer ekran kartını 2 kartta yok gibi oluyor durum bu
  55. B

Soru GPU Aktif Etme

bu yöntem ne yazık ki işe yaramıyor dual gpu aktif oluyor r5 hala ön tanımlı olarak kalıyor
  56. B

Soru GPU Aktif Etme

merhaba arkadaşlar bende hp laptop var knight online diye bir oyun oynuyorum biraz drop yiyordum sonra fark ettim ki laptop onboard kullanıyor öncelik onboard da 4 gblik m445dx geçmiyor nighta girsemde aygıt yöneticisinden devre dışı yaptığımdan ise diğerinede geçmiyo ne yazıkki anlamadım yardım...
  57. B

Soru Bilgisayar açılırken çizgi çıkması

ekran kartından olsa peki 2 ekran kartı değişiminde de sorun devam neden ediyor
  58. B

ekran kartı eskide de aynısını yapıyordu yenileme dün yapıldı yani ekran kartı odaklı olduğunu düşünmüyorum açıkçası birde dediğim gibi evin içi soğukken oluyor sadece ne alakası var bilmiyorum
  59. B

ekran kartı msi 1650 gamin x 4 GB Manitör msi mag 241 cv 144 hz 1 ms
  60. B

merhaba kablo değişimi yaptım ama anlamam için yarın sabah beklemem gerekiyor çünkü sadece uzun süre çalışmadığında soğukta oluyor bu sorun
  61. B

ekran kartını degiştirme den önce de bu sorun oluyordu yeni ekran kartında da baş gösteriyor şöyle bir sorun var sadece sabah ilk açımda oluyor sonra ortadan yok oluyor bu sorun
  62. B

sorun manitörüm de mi yani kesin olarak
  63. B

1.5 sene oluyor sanırım
  64. B

merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımı açtığım da ilk böyle çizgiler beliriyor 20 25 saniye sonra gidiyor hepsi problem nedir ? psu da mı sıkıntı var yok başka bir nedeni mi var sadece ilk açtığım zamanlar oluyor
  65. B

Ekran birden bozuldu kendi kendine resim ekledim

merhaba daha önceden ekran da oyun oynar iken renk bozuklukları meydana geliyordu daha sonrasında ekran kartının bu kablosuna bastırınca veya tak çıkar yapınca düzeliyordu sanırım buradaki bu çıkıp takılabilen kablosunda problem var bunun yedeğini nerden bulabilirim markası bu değil kartımın ama...
  66. B

fikri olan var mı
  67. B

emin olmak istiyorum şimdi boş yere psu alıp sonra yine ekran kartı cıkmasın başıma diye bende karamsarda kaldım
  68. B

Merhaba arkadaşlar oyun oynarken birden bire ekran bu hale geldi ekran kartından çıkarıp ana karta taktığım zaman görüntüde bir problem yok sadece ekran kartına takınca oluyor dedim belki taktım yerde biraz sorun vardı içine bastırmam gerekiyordu yoksa görüntü renkler karışıyordu sonra...
  69. B

Logitech G502 Hero Se Macro

Kırmızı alana aldığım yer g300s te cıkıyor ama G502 HERO SE de cıkmıyor Logitech hub kurdum onunda arayüzü cok farklı yine bulamadım yardımcı olur musunuz ?
  70. B

Bluetooth 5.0 Verici tafsiye lütfen

Merhaba ben 5.0 Bluetooth kulaklık aldım telefonumda sorunsuz kullanıyorum bilgisayarda da kullanmak istiyorum bu yüzden dolayı Bluetooth verici tafsiye sunabilecek var mı? uygun fiyatlardan buradan birinden aldım 5.0 diye 2.0 cıktı sürekli kopuyor ses bozuluyor...
  71. B

pc win7 ile başta açılamıyor

Bilgisayarımızın Bios Ayarlarını Default ( Varsayılan ) Ayarlarına getirerek bi dene onar gelirse format atamazsan onar işlemi uygula sistem geri yükleme yapaiblrisin daha sonra ama bana kalırsa format atıp win 10 kurmanı tafsiye ederim home versiyonu yeterli olur
  72. B

Kasanın Power Tuşuna Basıyorum Ama Açılmıyor

umarım her şey gönlünce olsun iyi geceler :)
  73. B

sorun nerede bilmiyoruz ne işlem yapılacagınıda hani şimdi mevki nere onuda bilmiyoruz ben sana buradan ne yazsam emin ol tatmin olacagın bir şey söylemiş olmam dedigim gibi bu işlemleride yapacak durumun yoksa zaten daha cok kurcalaman belkide minnacık şeyi büyük boyutlara getirebilir bir pc...
  74. B

500 TL'ye sistem güncelleştirme

dostum kasa yükseltime hiç gitme elindeki kasayı cıkar internette araştır emin ol 2. el düşündügünden daha iyi bir kasa bulabilirsin kendine benimde eski kasam 2 gb ram 2 ghz işlemci çift çekirdek vardı ssd aldım 3.2 ghz yaptım işlemcide ramide 4 taktım ama ana kart 3 destekliyordudu 3...
  75. B

dostum eğer ana kartına güç geliyor bile olsa evde deyebilecegin şeyler işlemci değiştirmek ram değiştirip denemek ram slotunu degişmek bunlarda da aynı sorun deva mediyorsa zaten kuzey yada güney köprülerinde sorun var onuda sen halledemzsin evde olcak şey deigl
  76. B

dostum eğer dedigin igbi ise ana kart güç hiç gelmıor ana kart ışığı yanmıyorsa çalıstırma tusuna bastıgında çalısmasa bile bu durumda ne yazık ki evde yapabilecegin hiç bir şey yok tek tek her yerin test edilip kısa devri yeri bulunması gerekiyor buda zaten tak cıkar mantıgı deigl cihazla...
  77. B

Psu yüzünden bilgisayarım kapanıyor ne yapabilirim?

dostum sistem sıcaklıklarını da ölçmelisin sistem boştaken ve oyundake nne sıcaklık görüyorsun sistem ısıdan kendine korumaya aldıgı için kapanıyor olabilir
  78. B

ana kartına herhangibi bir güç gelmiyor yani kısaca
  79. B

şimdi öncelikle benim anladım şu pc açıyorsun power çalısıyor ekran gelmıyor işlemci fanı calısıyor mu ?
  80. B

pc win7 ile başta açılamıyor

biosdan first boot device yi hard disk haline getirmeyi dener misin
  81. B

dostum bios pilini cıkartıp ana kartı bios sıfırlamayı denedin bu yoluda denemelisin çözüm getirebilir yapmadıysan
  82. B

Overclock için yardım

tugay sende bu ayarları yap bide fpsine bak bakalım bi değişim olucakmı zarar vermiş oldugunu düşünmüyorum sistem kendini zarar görmemek için kapatır zaten ovc öncesi bu ayarları yapmanı tafsiye ederim windows 10 kullanıyorsan bir arkaşada yazdım az önce tek tek bide ssd hard disk kullanıyor...
  83. B

Düşük GPU Kullanımı?

şimdi üşenmeden sana tek tek hepsini yazacağım öncelikle oyun amaçlı kulanım yapacaksan başka şeyler uğraşmayacaksan windows home kullanmanı tafsiye ederim sistemin ve driverların hep güncelle şimdi ilk olarak bunların yapıldıgını gözlemleyim ve sonraki adımlara geçelim çalıstır kısmına gel...
  84. B

Overclock için yardım

merhaba dostum öncelikle şunu söyleyim Overclock ne ekran kartı ömrünü kısaltır ne işlemci nede başka şeylerin yeterki sistemine zarar vermeyecek şekilde yapmasını bil 2. olarak pc in kendini kapaması ve o hatayı verme sebebi yaptıgın işlemin yüksek gelmesi doğru ayarları bulman için yapman...
  85. B

Düşük GPU Kullanımı?

merhaba dostum ekran kartı zaten gerekli isteğe göre kendini adapte eder bu yüzden sorunu orada aramamalısın öncelik windows 10 fps ayarlarını arttırmayı yaptın mı ? bendede düşük sorun vardı xbox ları kapadım kaldırdım oyun modunu aktif ettim gereksiz sistem kulanımlarını kapadım kayıt...
  86. B

Ekran tazeleme (hz)

dostum 120 fps aldıgın oyunlarda 120 hz akıcılıgı yakalarsın aslında bu kadar basit aldıgın fps e göre akılıcık artar düşük alıyorsan frscren açarsın yırtılmaları takılmaları fpsine göre odaklar eğer daha önceden alısıksan örnegin 120 hz ye 50 60 fpslerde 120 hz alsanda görüntü agır gelir akıcı...
  87. B

Bilgisayarın sorunu ne?

bütçen nedir tafsiye verebilirim Arctic Freezer 34 eSports DUO (Kırmızı) – Tower CPU Cooler with BioniX P-Series Fans in Push-Pull-Configuration Processor Cooler 12 cm LGA 1150 (Soket H3),LGA 1151 (Soket H4),LGA 1155 (Soket H2),LGA 1156 (Soket H),LGA 2011... 200 RPM 2100 RPM Dark Freezer X126...
  88. B

Bilgisayarın sorunu ne?

normal şartlarda işlemciniiz yükte 60 70 derece olması gerekiyor kısa sürede 80 derece görüyorsanız pc kasa içi temizleyin temizse termal macun yenileyin buna rağmen hiç bir şekilde düzelme yoksa amdler fiyat olarak iyi performans olark iyi ama en kötü yani malesef stok fanların yetersiz...
  89. B

Monitör ile Ekran Kartı Uyumu?

merhaba manitör bir çeşit yansıtıcır şöyle düşün senin 1000 tl paran var hepsi iç içe ama üstte sadece 100 tl görünüyor bu yüzden paran 100 tl olmaz fpsi kasa verir 300 se manitör ister 60 hz olsun fpsini sen 300 olarak yine görürsün ama oyun akıcılıgın manitör destekledigi kadar olur manitör...
  90. B

msi b450 m ana kart rgb dark frezer x126 sorunu yardım

çözümü buldum Msı Mag Max Argb Kontrolcü - n11.com bu tarz bir şeyle çözüme kavuşabiliyoruz belki kablosu filen vardır rgb baglantılı cift uc takıp tek sokete takılan gibi düşündüm bilmedim için yardım istedim durum buydu belki kablosu bile vardır biraz daha araştırıcam
  91. B

msi b450 m ana kart rgb dark frezer x126 sorunu yardım

msi b450 m ana kart rgb dark frezer x126 sorunu yardım merhaba arkadaşlar ben dark frezer x126 fan aldım performansı tatmin etti stok fana göre ama ne yazıkki ana kartımın üstünde rgbsini çalıstırcak bir baglantı bulamadım bu konuda ne yapabilirim bilgisi olan var mı
  92. B

dark freezer x126 argb Fanla ilgili yardım

merhaba arkadaşlar ben dark freezer x126 argb fan almıstım amd stok fanı yetersiz kalıyor diye gayette memlunum isteğine göre çift fanli hale getirebiliyoruz biliyorsunuz ki bunu destekliyor ama ne yazıkki ben diger tarafa takabilecegim fanı harici bir şekilde bulamadım bu konuda yardımcı...
  93. B

W10 Hangisini Seçmeliyim

tşk kederim
  94. B

AMD İçin Güzel CPU Fan Tavsiyesi

TŞK EDERİM
  95. B

W10 Hangisini Seçmeliyim

burda yüksletme güncelleme cıkıyor bende ben iso olarak indirip format flası yapıcam burda yapamıyorum
  96. B

merhaba arkadaşın başına gelenlerden dolayı sıvı sogutmaya sıcak bakmıyorum bildiginiz üzere hava sogutu fanlardan şu mükkeml diyeceginiz varsa almak isterim bütçe 300 tl civar max
  97. B

W10 Hangisini Seçmeliyim

google drive yüklü iso dosyası lazım :( sorunsuz sürümü hangisi
  98. B

W10 Hangisini Seçmeliyim

yok kullanmayacağım varmı acaba driver link google de ?
  99. B

W10 Hangisini Seçmeliyim

google drive gibi bir linki varmı acaba iso olarak şuan bende pro kurlu burdan indirme yapamıyorum güncellediginiz için son sürüme teşekkür ederiz diyor direk
  100. B

tşk ederim siteye sordum stok varsa sipariş edicem
  101. B

oyunda gölgenme titreme

Merhaba arkadaşlar cok öncelerden bunun cözümünü biliyordum ama lakin unuttum durdugum zaman sabit herhan gibi bir problem yaşamıyorum ama oyunda hareket ettigimde isimler titriyor ve gölgeliniyor 23.6 inc mag241 msi manitörüm var rx 570 ekran kartım 144 hz de bunu nasıl cözebilirim yardımcı...
  102. B

W10 Hangisini Seçmeliyim

Merhabalar bilgisayar sistemim AMD RYZEN 2600 İŞLEMCİ RX 570 SAPHİRE EKRAN KARTI B450 M GAMİNG PLUS MSİ ANA KART CORSAHİR 16 GB 3000 MHZ RAM SSD OPTİX MAG241C MANİTÖR Hangi işletim sistemini seçmeliyim ve bana link verebilir misiniz ? bazı sürümler sıkıntılıymıs sanırım bilgisayarı kullanış...
  103. B

sıvı sogutma istemiyorum arkadaş aldı patladı ve ana kart filen gitti ben hava sogutma :D tercih ederim suan bunlardan hangisi iyi bu fiyatta ve ya daha iyisi ne önerürsünüz
  104. B

Merhaba arkadaşlar yayın için amd 5 2600 işlemcili bi kasa topladım ve gördügüm şu ki yüksek oyunlarda ısı 85 derecelere kadar cıkıyor ve bu beni rahatsız etti stok fan boştaken bile 50 derece gösteriyor ben araştırlarımda 2 fan arasında kaldım daha iyileri varsa lütfen tafsiye verin bütçe...
  105. B

Ryzen 2600 İşlemci Voltaj Ayarı

hangi bölümden ayarlıyorum bunu rica etsem biraz daha yönlendirici baştan sona ifade edebilir misiniz denetim masas güç ayarları gün seçenekleri bölümünde en düşük işlemci durumu 100 de 100 de ona 5 mi yazmalıyım opera sadece acıkken 50 60 derece arası oynaması yüksek deiglmi
  106. B

Ryzen 2600 İşlemci Voltaj Ayarı

Merhabalar ben yeni sistem topladım bilgisayar özelliklerim Msi b 450 m Gaming plus ana kart rx 570 ekran kartı Amd ryzen 5 2600 işlemci stok fan 16 gb 3000 mhz corsahir ram ssd kasam rgb kasa önde 3 fan arkada extra 1 fan bulunmakta sistemim boşta iken sıcak 50 60 derece arası obs ve...
  107. B

MSI MAG241c Sorunu

yok mu bilgisi olan biri
  108. B

MSI MAG241c Sorunu

evet 6 lı priz kullanıyorum topraklama prizden geliyor 1570919225
  109. B

MSI MAG241c Sorunu

Kablalorlar ilgili bir sorun yok degişim yaptım hepsine zaten stabil bir sorun olsa normal manitör ekranındada aynı şeyle karşılaşırım tahminimce sanırım görüntü düzeltme gibi bir özellik yüzünden yapıyor gibime gelmeye başladı manitör ayarlarını bilmedigim için tahmin yürütebildigim tek nokta...
  110. B

MSI MAG241c Sorunu

Merhaba arkadaşlar msi mag241c manitör aldım 24 inç olanından 144 hz 1 msi manitör cok memlunum yalnız söyle bir problemim var oyunlarda hareket ettipim zaman belli bir kısmında manitörün titreme var bunu bir türlü cözemedim böyle karıncalanma gibi ama normalde öyle birşey yok hareket...
  111. B

MSİ B450M GAMİNG PLUS ANA KART WİN 8

windows 7 usb vardı dedigim gibi izin vermedi kurmama mecburiyetten kurdum 1569655571 bende bir kitlenme söz konusu degil kurma yerine kadar geliyor mous klavye çalısmıyor şimdi böyle anatıtgınız için biraz uzak oldugumdan nasıl yapmalıyım anlamadım bunu anlatan bir video varsa paylasırmısınız
  112. B

MSİ B450M GAMİNG PLUS ANA KART WİN 8

Merhaba ben yeni bilgisayar toplamıstım ama ne yazıkki win 7 kuramıyorum mous ve klavye işlevselliğini yitiriyor bunun için farklı yollar aradım msi bi programı varmış sanırım ayrı usb driver da kurmanı saglayan denedim ama olmadı knight online düşük fps yaşarken diğer oyunlardan 300 fps...
  113. B

Windows 10 Güncelleme Sonrası Fps Düşmesi yardım lütfen

her şey için teşekkür ederim son bir sorum olacaktı windows update güncellemeleri kapalımı kalsın acık mı ?
  114. B

dedigin sürümü kurdum ve fps sorunu kalktı yalnız ana kart bios güncellemedim cok önemlimi ?
  115. B

tşkler tafsiyenizi deneyecegim umarım cözüm olur
  116. B

1568803648 merhaba peki bunu nasıl yapablirim 1803 alt yapılı bir format flasımı oluşturmam gerekiyor
  117. B

Merhabalar öncelikle vakit ayırıp konu başlıgına zaman ayırdığınız için teşekkür ederim problemimi belirtmek isterim açık bir şekilde windows 10 pro kullanıyordum ve Knight Online de 30 40 fps veriyordu cz townda daha sonra internete baktım belli bi güncellemeden sonra bu olay gerçekleştigini...