Arama sonuçlarınız

1. Burdurlu94

Öneri Huawie FreeBuds SE Alınır mı?

Huawie FreeBuds SE almayı düşünüyorum. Yorumlara baktım gerçekten çok olumlu, fakat bütün ihtimaller için 500-600 TL bütçede daha iyi kulak içi bluetooth kulaklık bulunur mu? Önerilerinize açığım.
  2. Burdurlu94

Soru 1.18.1 Minecraft Modlu Survival için oyun arkadaşı arıyorum

Serverı ben açıyorum ve paket ağır bir paket değil. Genel olarak uyumlu, buildi biraz iyi ve temel redstone bilgisi olan birisini arıyorum. Daha çok detaylı bilgiyi discord üzerinden vereceğim. Discord: ŞuBardakTeorisi#0697
  3. Burdurlu94

Öneri 350-400 TL Akım korumalı priz önerisi

Bütçemi çok aşamam, en az 8li olmasında fayda var şu an 6lı priz kullanıyorum hepsi dolu şekilde. Evimizde topraklama var, kablosu fazla uzun olmazsa iyi olur. Aklımda aşağıdaki iki model var...
  4. Burdurlu94

Öneri 3000-3400 TL 1080p Monitör önerisi

Bütçemi başlıkta belirttim, G-SYNC olursa iyi olur. 1080p olması benim için önemli, boyut olarak da 24,5" civarını geçmezse ve 350 cd kadar parlaklığa sahip olursa mutlu olurum. Yine oyun amaçlı alacağım için 144Hz ya da üstü olursa da yine iyi olur. Bütçemi 100-150 TL aşma imkanım...
  5. Burdurlu94

Soru Bu monitör masrafa değer mi?

Monitörün özellikleri genel olarak; kontrastı 850:1, 3 MS ve 1440x900 çözünürlüğe ve Yatay 55 HZ, dikey 75 HZ ve 300CD parlaklık gibi değerlere sahip. Bunun için aşağıya koyacağım 3 ürünü alacağım. Sizce kullanmaya değer mi? Aşağı yukarı benimle yaşıt bir monitör fakat bir sorunu yok, çalışıyor...
  6. Burdurlu94

Soru Fury Z vs Pugio 2

Siz hangisi tercih ederdiniz? Ben olsam yazılım farkından, siyah olmasından, değiştirilebilir switch bulunmasından Pugio 2 tercih ederim 1-2 sebep daha var. Fury Z'nin Pugio 2'ye göre farkı modüler ve beyaz olması.
  7. Burdurlu94

Öneri 3500-4000 TL Arası Oyun öncelikli telefon önerisi

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi 4000den fazla biraz zor verebilirim en fazla 100-200 yükseltirim. Genel olarak oyun için kullanacağım, kamerası ve pil ömrü fena olmayan telefon arıyorum. Aklımda Poco X3 GT var fakat bütçemi biraz aşıyor. Sizin öneriniz ne olurdu?
  8. Burdurlu94

Öneri 3000-3500 TL civarı monitör önerisi

Öncelikle merhabalar, bundan 2 ay önce Acer Predator Helios 300 aldım, fakat laptopta maalesef MUX Switch bulunmuyormuş. Bütçemi daha fazla aşamam, aradığım özellikle mümkünse pivot olması, 2k çözünürlükte olması, 144hz ya da üstü olması, belirli bir kronik sorunu olmaması. 27" üstünü alamam...
  9. Burdurlu94

Yardım Gta 5 Düşük Gpu Kullanımı.

Acer Predator Helios 300 PH515-53 model bir laptopum var. Oyun oynarken nedense sadece GTA 5'de ve özellikle araba sürerken GPU kullanımı %55-%60'ı geçmiyor. Ayarlar en yüksekte, 4x MSAA var, V-SYNC kapalı. Bu ayarlarda 50-60 FPS oynuyorum. Yürürken, şehirde dolaşırken %80 civarlarında fakat GPU...
  10. Burdurlu94

Öneri 200-250 Tl Laptop Soğutucu Önerisi

Acer Predator Helios 300 PH315-53 Model bir yeni laptopum var. En fazla 200-250 TL bütçede kaliteli laptop soğutucu önerisi istiyorum. Aklımda 2 model var; https://www.hepsiburada.com/pullsar-laptop-sogutucu-pm-HB000017EXGZ...
  11. Burdurlu94

Soru Asus Tuf Fx516Pe Alınır Mı?

Yeni çıkan 3050 Ti Laptoplar hakkında pek bilgi bulamadım. Sizce bu laptop alınır mı? En fazla bütçem 13000 Tl kafamda Alternatif Asus Rog G15 G513QE var. Bütçemi yükseltebileceğimi düşünmüyorum eğer yüksekltebilirsem T7 22.1 alacağım. Sizce bu laptop'lardan birisini mi almalıyım (Tuf olana +8...
  12. Burdurlu94

1500-2500 Tl Arası akıllı saat önerisi

Bu fiyat aralığında alınacak en iyi saat nedir? Şu an telefonum p20 lite fakat yazın M51 almayı düşünüyorum. Ya da apple bir saat alsam Samsung telefonda çalışırken sorun çıkarır mı?
  13. Burdurlu94

Vivaldi Facebook'ta takılıyor

Bu sorunu YouTube'ya da Twitch gibi yerlerde değil de sadece Facebook'ta X yayıncısının yayın tekrarını ya da canlı yayınını izlerken sürekli takılıyor Firefox geçiyorum bu sorun gidiyor Vivaldi geçiyorum ve takılma sorunu tekrardan başlıyor. Bilgisayar RAM'i 8 GB ve yıllarca Opera ve Opera GX...
  14. Burdurlu94

200-250 tl makro mouse önerisi

Makrosu G300S gibi detaylı olan knight online için alınacak bu fiyattaki en iyi mouse nedir g300s dışında kronik sorunlu diye almak istemiyorum pek.
  15. Burdurlu94

Oppo Realme 6 8 GB alınır mı?

Annemin kullandığı Sony telefonun hoparlörü bozuldu 2 defa tamire gitmiş bir telefon için normal ve aynı zamanda abimden çıkmıştı. Şimdi ise ben kendi telefonumu 'huawie P20 Lite' anneme verip kendime bu telefonu almayı düşünüyorum. sizce bu telefon alınır mı ya da en fazla 3000 TL civarında...
  16. Burdurlu94

Artics 5 vs Cloud 2 vs Kraken Ultimate

Bu 3 kulaklık arasında kaldım hangisini alacağım konusunda bana. PS4 ve PC'de kullanacağım CS:GO ya da Valorant oynamayı düşünüyorum. Arada müzik dinleyeceğim de. Aralarından gözüme en iyi çarpanlardan birisi Kraken Ultimate. Sizce hangisini alabilirim ve forumlarda şunu gördüm: Artics 5...
  17. Burdurlu94

payday 2 açılmıyor

Normalde bu tip konularda kendim çözmeye çalışırım ama olmuyor yapamadım. Mecbur yardıma ihtiyacım var. process monitör raporunu bırakıyorum pek anlayan birisi değilim. https://www.mediafire.com/file/qeqkpw00ocao4we/Logfile.PML/file
  18. Burdurlu94

Steam oyun inmiyor.

Daha önceden kütüphanemde olan Payday 2'yi indirmek istiyorum. Fakat internetim kesik ya da bitmiş olmamasına rağmen indirmiyor. Ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama bir ss bırakmam daha yardımcı olacak gibi geliyor. Not: bu forumu yazmam için durdurdum. Normalde 3-4 defa kapatıp devam ettirsem...
  19. Burdurlu94

PS4 için kulaklık önerisi.

Bütçem 600-750 tl arası bu bütçede ses kalitesi iyi mic olarak da iyi bir kulaklık önerisinde bulunur musunuz? Aynı zamanda artics 5 ps4 ile uyumlu çalışır mı?
  20. Burdurlu94

Bu güç kaynağı bu anakartı destekler mi?

https://www.itopya.com/da-sistem-2-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-3-rx-5600-xt-oc-evo-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sisteme asus tuf b450 atx koyarsam 550w'da darboğaz olur mu?
  21. Burdurlu94

Bir kişinin ip adresi ile ne yapılabilir?

Aklınızdan geçtiği gibi birinin ip adresini çalmadım. Aklıma takıldı konu açtım. Ne yapılabilir birinin de çalmayı düşünmüyorum bir arkadaşımın başına gelen bir olay yüzünden açtım bu konuyu. Yani özellikle bir siteden link atılıp alınırsa ve sorgulatınca başka ili gösteriyorsa bunun tehlikesi...
  22. Burdurlu94

Asus tuf Rx 5700 xt ısı sorunları kalktı mı?

Bu kart yenilenen seri mi? Ona göre almayı düşünüyorum. Link: ASUS TUF GAMING X3 Radeon RX 5700 XT OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | ITOPYA
  23. Burdurlu94

Bu kasaların fiyat farkı niye sistemden sisteme değişiyor?

Geçen gün İTOPYA'da yeni çıkan STREAM PC'yi gördüm. Almayı düşünüyordum, fakat kasasının hava akışı o kadar iyi olmadığını biliyorum. Kasayı değiştirmek için ise o kasa ile mesh bir thermaltake kasası arasında 100 TL civarı bir fiyat farkı var. Fakat bu sistemde 444 TL fark var. Bunun nedeni nedir?
  24. Burdurlu94

James donkey 008 vs Hyperx cloud 2

İkisi fiyat olarak pek yakın değil fakat arada kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
  25. Burdurlu94

Laptop klavyesinden geçersem zorluk yaşar mıyım?

K95 platinum mx speed almak istiyorum. Fakat 3 yıldır laptop klavyesi kullanıyorum. Zorluk ne kadar yaşarım? Ve brown switch 1200 tl fakat mx speed 990 tl brown switch ucuzlar mı?
  26. Burdurlu94

Corsair K95 Platinum vs Apex 7

Bu iki klavyelerden hangisi alınabilir? Benim kafamı çok karıştırdı bu yüzden konu açma ihtiyacı buldum. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden cevap veren herkese teşekkürler. Not: Kullandığım Mouse Corsair Harpoon Rgb Pro eğer Apex 7 alırsam bu mouse SteelSeries programı üzerinden kontrol...
  27. Burdurlu94

7300 TL monitör ve klavye dahil PC toplama

Bütçemi en fazla 7500-7550 yapabilirim monitör çok abartılı değil en fazla 950-1000 TL civarlarında olursa iyi olur klavye ne alacağım ne kadara bakmadım araştırmadım da önerilerinizi bekliyorum bu bütçe bandında hazır toplanmış en iyi sistem nedir? Not: Ekran kartı AMD olabilir o konuda bir ön...
  28. Burdurlu94

Kendi paramı kullanamıyorum!

Evet başlıkta gördüğünüz gibi yazın ortalama 9000-10000 TL civarı bir param olucak fakat abim sağolsun paramı kullanamıyorum. Geçenlerde kitap istedim şeker portakalı ve Atatürk'ün Geometri kitabını kartta borç var diyor sözde fakat kendisi benden 1-2 gün önce 500 TL civarlarında kıfayet...
  29. Burdurlu94

Nike Dominate vs Spalding Tf 150

Hangisini almalıyım dışarıda oynayacağım bütçem 100 TL başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz diğer konulara baktım ama cevabımı tam olarak bulamadım.
  30. Burdurlu94

Thermaltake commander c33 alınır mı?

Arkadaşım kendisine bir bilgisayar alıcak fakat kasa konusunda kararsız kalınca biraz araştırdı bana bu kasayı söyledi. Sizce bu kasa alınır mı? 750 TLyi hak ediyor mu?
  31. Burdurlu94

Amd rx 5700 xt ekran kartına ray tracing gelme olasılığı

Amd ile ilgili ekran kartlarıns ray tracing özelliği gelme olasılığı varmış. Rx 5700 xt için bu ihtimal kaçtır.?
  32. Burdurlu94

650w psu önerisi

Bütçem max 460 tl 650w 80+ onaylı psu önerisi bekliyorum şimdiden teşekkürle. (RGB takıntılısı değilim)
  33. Burdurlu94

Anakart mı güçlendirimeli ekran kartı mı?

Alıcağım sistemde ekran kartını rx 5700 xt nitro+ mı yapmalıyım (rx 5700 xt pulsedan) yoksa b450m asus dragondan b450 gaming plus mı yapmalıyım ikisininde linki aşağıda (İşlemci:R5 3600)...
  34. Burdurlu94

Rt5a vs corsair Harpoon RGB Pro

Hangi mouse alınabilir ikiside elime tam oturuyor.
  35. Burdurlu94

Bu ekran kartı bu kasaya sığar mı?

RX 5700 XT NITRO+ Corsair carbide kasaya sığar mı? 650w psu yeterli olur mu?
  36. Burdurlu94

Bu monitör alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/acer-vg240ypbiip-24-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-um-qv0ee-p01-p-HBV00000O345U?magaza=Gelbura&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAiA_MPuBRB5EiwAHTTvMXN0AJmuXstPZBlWnBYw1CI3xoXitjy0adcxic7SOACk37v_1859WRoCi9oQAvD_BwE IPS panel olması ve...
  37. Burdurlu94

Teknobiyotik X1 alınır mı?

Teknobiyotik X1 alınır mı? Sistemde sadece kasayı değiştirmiş bulunmaktayım ve inceleme videosunda ekran kartı tek fanlı sitede pulse gözüküyor pulse mudur yoksa tek fanlı mıdır yazarsanız sevinirim ve kasayı dark guardian ile güncellemeye gerek var mı?
  38. Burdurlu94

Dark Kasa

Dark n10 pro kasa alınır mı? Toplucağım sistemde o kasa olduğundan soruyorum. Malzeme kalitesi vs. nasıldır?
  39. Burdurlu94

Bilgisayarım bir anda kapanıyor

2-3 dk hiçbirşeye dokunmayınca kendi kendine kilitleniyor yazısı çıkıyor. Bunun problemi nedir ve nasıl çözülür yazarsanız sevinirim.
  40. Burdurlu94

Bilgisayarım hata veriyor

Pcm açılırken no bootable device - - insert boot disk and press any key hatası veriyor nasıl düzeltebilirim
  41. Burdurlu94

Sorucağım var

Zamanında migros ufak bebek maması dondurma gibi şeyler dağıttı ama maximum bir bebeğin küçük parmağı kadar internetten fiyatları baktım şok oldum küçük halley 2.65 dolar dondurma ufak lera Fresca üretimden kalktı ufağını geçtim büyüğü neredeyse yok bunu fiyatı yok vs gibi ve elşmde 5 parça var...
  42. Burdurlu94

Açma-Kapama ücreti nedir?

Hattım turkcell ve bu gün faturaya baktığımda 90tl faturamı gördüm. Faturam aşırı iyi kazıklandığımdan 60tl sözleşmemden başka hata geçemiyorum. Turkcell hesabımdan faturamı incelediğimde Açma-Kapama ücreti 27 tl adında birşey çıktı. Bu nedir ve nasıl oluyor cevap verirseniz sevinirim.
  43. Burdurlu94

Corsair harpoon rgb pro alınır mı?

Bu mouse alınabilir derecede mi bu gün-yarın almayı düşünüyorum.
  44. Burdurlu94

Paycell kart

Paycell kart lc Waikiki gibi yerlerde geçerli midir? Ona göre içine para atıcam
  45. Burdurlu94

Yabancı dizi tavsiyesi

Çok uzun olmayan ama hikaye anlamından iyi olan breaking bad gibi yabancı dizi önerisinde bulunursanız sevinirim.
  46. Burdurlu94

Logitech G213 Prodigy vs Corsair k55 rgb

Bunlardan hangisi daha iyidir aralarında aşırı derece kaldım yardım ederseniz sevinirim
  47. Burdurlu94

170 tlye oyuncu kulaklığı önerisi

170-180 tl arasında alabilceğim oyuncu kulaklıklarını atarsanız sevinirim ve james donkey 711 kulaklık sizce alınabilir mi?
  48. Burdurlu94

Bu Kasa pc alınır mı?

Artık kendime karar verdim ben kendime bilgisayar topluyamıyorum. Bu yüzden hazır sistemlere yöneldim sizce aşağıdaki sistem alınabilir mi https://www.itopya.com/vok-gamer-amd-ryzen-5-3600-sapphire-rx-5700-8gb-16gb-ddr4-240gb-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/ Not: Rx 5700 xt alamıcam bütçem...
  49. Burdurlu94

SMX-R12 Hawker vs MSI Clutch GM10

Hangi mouse almalıyım ikisi arasında kaldım başka öneriyede açığım bütçem 130 tl
  50. Burdurlu94

Bu iki ekran kartları ne kadar ısınır

Ben pek iyi değilim bu ısınma bakma falanda ama siz bu iki ekran kartının derecelerini yazarsanız çok mutlu olurum https://www.vatanbilgisayar.com/asus-radeon-rx5700-8gb-gddr6-256bit-dx12-amd-radeon-ekran-karti.html?keywords=rx+5700...
  51. Burdurlu94

İsmini unuttuğum virüs programını arıyorum

Mavi siyah ram cleaner çıkıyordu sol üste falan virüs taraması vardı teması mavi siyah
  52. Burdurlu94

6. sınıfta disipline gitmem ile hakkında

Yanlış hatırlamıyorsam cuma günü dışarda yağmur yağıyordu istiklal marşı vardı öğlencilerde çıkışta içeride toplandık daha sonra ise bu arada yanlış hatırlamıyorsan 6. sınıf olabilirim galiba daha sonra başladı istiklal marşı biz uzun süredir içerde okumadığımızdan benim ses tonum dışarıya daha...
  53. Burdurlu94

140-150 tlye mouse + klavye önerisi

Oyun klavyesi mekanik vs. istemiyorum tuşları laptop klavyesi gibi olursa iyi olur marka ve model önerirseniz beni mutlu edersiniz (Eğer laptop gibi tuşları varsa oyuncu klavyesi olabilir ki ben yok bilmekteyim)
  54. Burdurlu94

Bu monitör alınır mı-Monitör Tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/rampage-bright-rm-61-24-144hz-1ms-hdmi-dvi-display-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000FKCBC Bu monitör alınır mı işim ışıklıda oyuncu ekipmanı vs.de değil önerilerede açığım bütçem 1400 tl 144 hz ve 1ms olması benim açımdam gayet iyi olmaktadır
  55. Burdurlu94

Saçımda Deli kepek çıkıyor

Saçımda fazlasıyla kepek çıkıyor saçım biraz yağlı ondan olabilir bunun için şampuan önerisinde bulunursanız sevinirim head and shoulders kullandım faydasını görmedim
  56. Burdurlu94

Rtx 2060 için işlemci önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-dual-rtx2060-a8g-evo-8gb-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html?keywords=rtx+2060 Bu ekran Kartına işlemci önerisi ve anakart önerisi yaparsanız sevinirim
  57. Burdurlu94

Rx 5700 XT ya da Rx 5700 için işlemci önerisi

Bu iki ekran kartına hangi işlemci gider anakartım b450 gaming plus Bütçeme göre üsteki iki ekran kartından birisini alıcam İşlemci için maks bütçem 1800-1900
  58. Burdurlu94

Rx 5700 için ve Rx 5700 xt için anakart önerisi

Bu iki ekran kartı için bir anakart tavsiyesi bekliyorum bütçem en fazla 750 tldir
  59. Burdurlu94

2500 tl-3000 tl telefon önerisi

Abim telefonunu fena kırdı çatlaklar büyüyor siyah karadelik falan var sony xa1 ultra kullanıyordu 2500 tl 3000 tl arası bir telefon önerirseniz sevinirim
  60. Burdurlu94

Bu ekran kartının arasında çok fark var mı?

Rx 5700 xt ve rx 5700ün arasında ne kadar fark var fiyata değicek kadar mı yoksa ryzen 5 3600 ile 3600x arasındaki gibi sadece yazı farkı mı cevap veren herkese şimdi teşekkürler
  61. Burdurlu94

Vatandaki indirimler

Vatan bilgisiyarda bu günlerde bir indirim oldu ben seneye bilgisiyar toplucam bu indirimlerin aralıkları ne zaman ne zaman oluyor bu indirimler diğer yıl haziran-temmuz gibi olur mu şimdi teşekkürler cevap verenlere
  62. Burdurlu94

Bu sistem alınır mı?

Rtx 2070 Ryzen 5 3600x Anakart:Öneri bekliyorum Ram 16 gb 500 gb sdd Kasa:Herhangi bişey alıcam Rtx 2070 msi armor olucak bunlar için anakart önerisi bekliyorum benim aklımda b450 pro var ama sizin önerilerinizede açığım kasa için bütçem 7600 civarları
  63. Burdurlu94

RX 5700 xt ryzen 5 3600x sistem önerisi

Bu sistem için anakart vs. önerirseniz sevinirim kasa için bütçem en fazla 8100 monitör için 1500 civarlarında ve kasa ışıklı falan olmak zorunda değil kasa görünüşü pek umrumda da değil söyleyim RX 5700 XT Ryzen 5 3600X sistem önerirseniz sevinirim.. (Pcyi vatandan toplucam internetten sipariş...
  64. Burdurlu94

Aşağıdaki ekran kartlarının farkı ne? Yardımcı olursanız sevinirim

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-radeon-rx-5700-xt-mech-oc-8gb-gddr6-256bit-dx12-amd-radeon-ekran-karti.html?keywords=rx+5700+xt https://www.vatanbilgisayar.com/msi-radeon-rx-5700-xt-8gb-gddr6-256bit-dx12-amd-radeon-ekran-karti.html?keywords=rx+5700+xt Bu iki ekran kartının görünüşten farkı...
  65. Burdurlu94

Bu kasa alınır mı?

AMD 3600X-ASUS RX 5700XT-8G-ASUS TUF B450-PRO-KINGSTON 480GB SSD-CRUCIAL16GB RAM - Vatan Bilgisayar Bu alınır mı fiyatı 7800 Vatanın mağazasından almayı düşünüyorum parçaları tek tek toplucam sadece ekran kartı bu olucak:MSI RADEON RX 5700 XT EVOKE OC 8GB GDDR6 256Bit DX12 AMD Radeon Ekran...
  66. Burdurlu94

Ryzen 3600x Rtx 2060s sistem

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-3600x-asus-strix-rtx2060s-a8g-asus-tuf-b450-pro-ocz-240gb-ssd-gskill-16gb.html Bu sistem sizce nasıl monitörde alcam yanına onu boşverin şimdilik ama kasayı değiştircem bütçem kasa pc için 8500 en fazla
  67. Burdurlu94

RTX 2070 RYZEN 7 3700X sistem

Bu sistemden sizce ne çıkartabilirim özellikler aşağıda: RTX 2070 ekran kartı Ryzen 7 3700X işlemci Msi b450 bazooka anakart 16 gb ram Kasa: herhangi bi kasa işte :d 500 gb wd ssd Monitör:Msi Optix Mag241C Curved Led Monitör Fiyatı - Vatan Bilgisayar Bilgisiyar oyun için alcam sizce hangi...