Arama sonuçlarınız

1. bayneden

Güzel Plaka FB6-GS0

:yes: Ne dersiniz.. Güzel Plaka değil mi :lol:
  2. bayneden

Türk Futbolu Nasıl İyiye Gider??

:blink: Arkadaşlar bu akşam Bursaspor'umuzun (Tüm Türkiye'yi temsil ediyor) Valanciya karşısında düştüğü durumu gördük.. Ben şahsen YABANCI OYUNCU cennetine dönen ülkemizde en azından yeni nesiller için BİR MAÇTA SAHADA EN FAZLA 2 YABANCI OYUNCU olmasından yanayım..!!
  3. bayneden

Para Koleksiyonu Yapan Kaldı mı?

Arkadaşlar ben yaklaşık 25 yıldır para koleksiyonu yapıyorum.. Bu konuda sorularınız olursa yardımcı olurum.. Para koleksiyonu yapmak zevkli bir iştir..
  4. bayneden

İRAN'dan Muhteşem Füze..!!

İran parasını ödediği halde kendisine S300 füzesi satmayan Rusya ya inat daha gelişmiş bir füzeyi(PUSU) bu gün tatbikatta başaıyla denedi.. PUSU her türlü hava şartında her türlü uçağı vuracak güçte..:blink: Az evvel haberlerde izledim.. Haberlerde İran Haberi dolmuş :rolleyes:
  5. bayneden

Kadınları Mutlu Etmenin 7000 Yolu(çok hoş)

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: **Sonuna kadar okuyun..** 01. Saçlarını okşa, 02. Yücelt, 03. Şımart, ...... 04. Gözlerinin içine bak, 05. Geleceğe ait planlar yap, 06. Dil dök, 07. Yalvar, 08. Destek ol, 09. Yemeğe götür, 10. Alışverişe götür, 11. Tekneye bindir, 12...
  6. bayneden

Bir virüs için YARDIM İSTİYORUM..!!

:scared:Değerli arkadaşlar; Bilgisayarımı kullanan bir arkadaş bir siteden virüs bulaştırmış.. 1-İnternette sayfa açılınca(expoler) solda bir bölüm açılıyor ve içi boş.. 2-Geride durmadan sayfa açılma sesi geliyor fakat (2 saniyede bir) görünürde sayfa yok..!! Tekrar teşekkürler.. Not;ESET NOT32...
  7. bayneden

yardımmmmm

:helpsmilie:Koblolu modemden gelen bir hattı kablosuz modemde nesıl çalıştırırız..??