Arama sonuçlarınız

1. Emre_Bayburt

M.2 SSD Windows 10 kurulumu yapamıyorum

Başka bir pcye ulaşma imkanın yok şu anda
  2. Emre_Bayburt

Sonucu bildireceğim buradan
  3. Emre_Bayburt

Deneyeceğim teşekkür ederim
  4. Emre_Bayburt

Pc yi yeni topladım ve ilk kurulumunu yapamadım
  5. Emre_Bayburt

Teiekk ederim deneyeceğim başka bir öneriniz var mı?
  6. Emre_Bayburt

Evet 2 defa çok dikkatli şekilde yaptım çok bilinen bir çözüm bu çoğu kişide işe yaramış ben de o yüzden çok dikkatli yaptım ama maalesef işe yaramadı ben de
  7. Emre_Bayburt

Denedim bunu olmuyor maalesef harddiski bile söküp sadece M2SSD bırakıp öyle kurulum yapmayı bile denedim o da olmuyor
  8. Emre_Bayburt

Fotoğraf atamıyorum hata oluştu diyor ama yazayım. "Windows bu diske yüklenemez. Seçilen diskte MBR bölüm tablosu var. EFI sistemlerde, Windows yalnızca GPT disklere yüklenebilir."
  9. Emre_Bayburt

Evet bios güncel
  10. Emre_Bayburt

Adata XPG SX8200 Pro 512GB M.2 PCIe 3500-2300MB/s SSD ASX8200PNP-512GT Tam olarak bu modeli 1569522068 Windows kendi sitesinden İOS olarak kurdum sonrasında rufus programı ile flash belleğe attım ve boot menüsü üzerinden kurulum yapmaya çalıştım
  11. Emre_Bayburt

ANAKART: MSI B450 GAMING PLUS MAX M.2 SSD : XPG 3500 okuma 2300 yazma değerlerine sahip
  12. Emre_Bayburt

Arkadaşlar 1 TB HDD Var ve 512 GB M.2 SSD var HDD kurulum yapılıyor ama M2 ye yapılmıyor her şeyi denedim hatta HDD çıkardım tek disk olarak m2 ssd gözükmesine rağmen yine de kurulum yapılmıyor internette yazan her şeyi denedim UEFI dahil yardımcı olursanız sevinirim.
  13. Emre_Bayburt

5 Mbps upload ile 1080p yayın yapılır mı?

Teşekkür ederim
  14. Emre_Bayburt

Yani demek istediğim bu konuda pek bilgi sahibi değilim ve güncel videolar da bulamadım mbps başına kaç bit girmem gerekiyor kısacası bu tür şeylerde bilgi sahibi olmak istedim
  15. Emre_Bayburt

Teşekkür ederim arkadaşlar cevap verdiğiniz için daha detaylı cevaplar almayı da bekliyorum
  16. Emre_Bayburt

Anakart: MSI B450 GAMING Plus Max İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ekran kartı: Sapphire Radeon RX 5700 RAM: Adata XPG Spectrix 2x8 3200 MHz Harddisk: Seagate 1 TB M2 SSD: Adata 512 GB okuma: 3500 MB yazma: 1900 MB Yukarıda belirttiğim sistemimle Twitch üzerinden 100 Mbps download 5 Mbps upload...