Arama sonuçlarınız

1. Engingrbz

Casper güncellemesi

Casper telefonlarına kaç ayda veya yılda güncelleme getiriyor bi fikri olan varmı?
  2. Engingrbz

Casper via a3 plus nasıl bir telefondur?

Dkn bana bi tane türk markası söyle telefonun herşeyini burdan yapan? 1567697611 Emin_arda kardeşim apple ve samsung çöp değil bunu sende biliyorsun
  3. Engingrbz

Benim şahsi düşüncem şu apple markasının telefonları yalan değil kalite adamlar yapıyor lakin bu ülkede ki fiyatlara bakılırsa o kadar paralar yağdırmayı mantıklı bulmuyorum ha alan adam parası varsa alır ona da bişey diyemem
  4. Engingrbz

Ben ilk kez casper kullaniyorum tasarım ve donanım anlamında cidden sevdim. Telefonu cidden kaç kere düşürdüm beton zemine ama sağlamda çıktı insanların hele ki bizim insanımızın markamıza çöp demesi bence üzücü (lütfen bu yorumu görüp casper türk değil demeyin farklı yerlerden getirtip yapıyor...
  5. Engingrbz

Niye böyle düşünüyorsun?
  6. Engingrbz

Kararsız 23 ben telefonu taksitle aldım oeşin almadim o yüzden bi hata payim yok aldığin yerde belirli telefonlarda en iyi olani almaya çalistim .yinede önerin için teşekkür ederim
  7. Engingrbz

benim via a3 plus'um var yeni aldım şuan sevmediğim tek tarafı düşük ışık performansı ve android8.1 kullanmasi bu telefonun kullanan kişilerin sevdiği ve sevmediği yanlarıni? Karşılaştigi sorunlari varsa merak ediyorum ?