Arama sonuçlarınız

1. M

Bilgisayar birden kafayı yedi

Merhaba arkadaşlar bundan 2 gün önce bilgisayarda herşey normal çalışıyordu bataryada dusuk fps şarjda yuksek fps ama geçenlerde oyuna bi girdim hala düşük fps lerdeyim acaba güç tasaruffu hayır onu kaldır bunu indir ayarları gözden geçir yok abi bi sıkıntı sürücülerede baktık e haliyle dedim...
  2. M

Hangi RAM ı Takcam

Merhaba beyler samsung nf210(2gb) modelinde eski bi netbook um var drr3 ram soketli evde bozuk bir ddr3 4 gb ram var takdım fakat çalışmadı bios pilini takıp çıkardım felan derken internette max 2 gb ram yazıyordu yıl olmuş 2021 eminim buna 4 gb drr3 ram bulabirim ama uyumluluk olayını...
  3. M

Ekranım Kırıldı Peki En İyi Servis Hangisi

xiaomi türkiye ile doğrudan iletişime geçmemi söylüyorsunuz doğru anladım dimi 1606930878 öneriniz üzerine hemen mi nin sitesine daldım ama ne yazıkki doğrundan bir iletişim adresi yada numarası bulamadım mi sayfasında bulunan servisler ise ouno genpa ve evofone bu üçü arasından birini seçmem...
  4. M

Ekranım Kırıldı Peki En İyi Servis Hangisi

Merhaba arkadaşlar mi9t cihazımın iç ekranı kırılıdı delta garantili telefonumu deltaya göndermek istemiyorum çünkü bi önceki telefonumdan da deneyimlediğim üzere kötü bi servis . Biçok servis araştırdım bunlar arsında bilindik olan evofone gempa gsm iletişim de var ama bunlarda da herp kötü...
  5. M

Ögrenci kredisi

GÜNCEL
  6. M

Saçım dökülüyor

Bu aralar saçlarını uzatma kararı aldıysan ve uzattıysan gayet normal çünki eskiye göre daha cok dökülebilir. sert ve sık saçlarım var karantinada uzatmayı planladım ve sonuç heryer saç kısa haline göre saçlarım daha fazla dökülüyordu böyle bişeyde olabilir.
  7. M

Ögrenci kredisi

Merhaba arkadaşlar üniversite öğrencisiyim ve burs başvurusu ve devletin verdiği kredi ye ihtiyacım yokdu ama kendi cıkarttığım bankakart da ne yüklersen o yani bişeyi taksitle alamıyorum mesela kredi icin aylik gelir gibi sorular soruyolar en basitinden ama ben çalışmıyorum öğrenci vasıfım ile...
  8. M

c yi dy ye aktarmak

merhaba arkadaşlar bilgisayarlar bellekleri ikiye bölünür ve biri ön bellek olark kullanılır ben ise ikiye bölmeme rağmen herşeyi c ye yüklemişim bunları ayıtlayarak aktarmanın bi yolu varmı hafıza durmu şuan şöyle bunu nasıl düzeltebilirim
  9. M

7000-8000 arası hem oyun hem çizizm yapabileceğim pc önerisi

merhaba arkdaşlar kafamda i5 10. nesil h ve gtx 1650-ti var bu fiyat aralığında bi leptop arıyorum bu işlerden çok anlamam help me ,
  10. M

Bluetooth Kulaklık önerirmisin :)

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 200TL max bütçem var aklımda redmi airdots S var s modeli oyunlarda ses gecikmesini baya azaltıyormuş benim içi buda önemli şimdi bu fiyat aralığında tamamen kablosuz ve redmi airdost S den daha iyi bir kulaklık var mı ipods a benzeyler pek tercihim deyil ama...
  11. M

D&R 6 aya yakın süredir paramı iade etmiyor yardım edin lütfen

Merhaba bu konuyla ilgili daha önce de bir konu açmışdım kısaca özet geçecek olursam dr dan bluetooth kulaklık aldım arızalandı 29 aralık 2019 da garantiye gönderdim 21 iş günü geçti para iadesi talep ettim . Sizlerin önerisiyle tüketici hakem heyetine başvurmuşdum şuan başvurum kabul görülüp...
  12. M

D&R dan paramı alamıyorum 5 ay oldu

arkadaşlar şikayetimin dahadetaylı kısmı bu linkde D&R Geri Dönüş Yok Param Ürünüm Ortada Yok Tüketici hakem heyetine başvurdum savunma istendi savunma yok defalarca ardım sürekli gerekli mailleri üstlerine göderiklerini söylediler bakın garanti sürecinde zaten sürekli ön incelemedeydi...
  13. M

şifresi unutulmuş mail adresi nasıl kurtarılır

Outlook uzantılı
  14. M

şifresi unutulmuş mail adresi nasıl kurtarılır

arkadaşlar bi çok bilgimin bulunduğu ama çocuk yaşda açtığım bir mail adresim var fakat şifre yok her yolu denedim ama şifremi unuttum kısmı yardımcı olmuyor bu sistemi kandırp mailimi alabileceğim bir yol varmı
  15. M

Bilgisayarım Açılmıyor

önerin için teşekkürler ama cmost rest bilgisayarda yapılan bi deişıklik sonrası açılamamsı icinmiş
  16. M

Bilgisayarım Açılmıyor

En son Akşam kullandım ve Uyku moduna aldım (Kapağı normalden sert kapattım ) sorunu nasıl tarifedeceğimi bilemdiğim icin bu videoyu yükledim bu arada tuşa bastığımda hiç bir çalışma sesi yok( çalısan fan sesi felan ) uzun basıp kapamada da aynı sekilde VİDEOYU İZLEMEYENLER İÇİN TARİF Güç...
  17. M

gamepad driveri

mehaba arkdaşlar 20 liralık prihana marka dandik pc gamepad aldım ama bu sefer brawalhalla oynarken konsolu playsation gameadı gibi görüyo ve tuşların tamamı çalımıyo nasıl tuşları ataybilirim
  18. M

D&R dan 3 aydır paramı alamıyorum ne yapmalıyım

arkadaslar bluetooth kulaklım arızalandı bende garanriye gönderdim 21 iş günü geçti hala ön incelemdeydi kulaklık bende ücret iadesi talep ettim Talebim kabulnedildi ama 3 aydır paramı vermediler sürekli aradım şikayetvar.com a yazdım ama sonuç yok bu gibi bi durumda ne yapmalıyım
  19. M

SD karta taşınabilen oyunlar

Vainglory
  20. M

Serbest takılabileceğim güzel kaliteli araba oyunu

Dolphin emülatör indirim sonrada nfs MW Carbon yada undergurand 2 yi indirebilirsen (telefonun işlemcisi ve grafik yongası iyi olmalı )
  21. M

Turkcell sınırsız internet

Arkadaşlar yurtta kalıyorum ve sınırsiz bi internet kaynağına ihtiyacım var yurt sadece 10 gb kota veriyor sınirsız olmasa bile ona yakın bişey evdeyken ortalama 50 60 gb arası mobilden internet tüketiyorum
  22. M

Arama Yapamıyorum

hocam bana bıraz buyuk geldı tek sıkımtm o elinize almadan almayın derım hızlı ama dolphın emu performandı beni cok tatmın etmedı ama 30 fps de fema deil
  23. M

Arama Yapamıyorum

trendyoldan 2830
  24. M

Arama Yapamıyorum

Arkadaşlar mi 9t aldım Samsun'dan geçsin rehberden sağa sola her yere kaydırdım ama rehberden arayamıyorum help
  25. M

Redmi note 7 Kullanıcı yorumu

konu kilitlensin arkdaşlar mi9t aldım :)
  26. M

Mi 9 t soru?

hocam kalbime indiriyodun ya az önce internetten adlım mi9t yi aha sorun dedim :d bişey olmaz ondan dert ett,ğin şeye bak girmişken hepsini oku sende :D
  27. M

Hepsibuarada xiaomi mi 9t pro

hocom o telefona merak edip bakdım redmi k 20 pro o
  28. M

2500'e kadar en iyi kameralı ???

p30 lite yi internette 2.500 tlye indirim gormusdum kullanmadım ama bakabilirsiniz kamera diyince artık huwai gelio aklıma ama vidoda cok basarılı olmadını duymusdum
  29. M

Redmi note 7 Kullanıcı yorumu

Redmi note 7 almaya karar verdim 128 gb alcam note 8 ne zaman cıkar bekliyimmi yoksa hemen simdi affetmeden alammı
  30. M

Samsung Galaxy A70 VS Mi 9T

Ben işlemciden anlamam pubg acsın yeter gibi dusunuyosan a70 daha sik tasarimli ve samsung yıllardır turkiyede olan bi firma garantisi felan herseyi belli ama islemcim canavar olsun yenilikci ve hızlı guncelleme istiyosan supehesiz mi9t 1567874982 hem şık hem canavar telefon istiyosanız da one...
  31. M

1500 2000 TL arası telefon olarak ne önerirsiniz

bu fiyata en yuksek kamera ve performans alacağıniz redmi note 7 herkez bunu yazmıs birde ben yazayım onay sayisı artsın :)
  32. M

700-800₺ arası telefonlar

s4 mini hata olur çunkü artık tarayicı calismiyor insanlar illaki öğreniyor telefonu 60 yasındaki teyzem bugun instagramdan yemek tarifi bakıyo zor mu öğrendi evet 700 800 arasi telefonda siz yinede kamera ve performansa önem gösterin bi s4 kullanıcisı olarak 2019 da 2013 telefonu alamanın saçma...
  33. M

700-800₺ arası telefonlar

bi launchere bakar basit mod cokda zor deyil
  34. M

3000 3500 arası telefon yardım edin

Arkadaslar 3600 tl ye mi8 pro buldum sizce yapişıyımmı buna
  35. M

hocam pasaporta kayıtlı 6 ay sonra ne yapıcam 1500 tl daha mı bayılcam attıklari kacak imei de sakat böyle bi durum olmasa oneplus 7 alcakdım zaten üff kafayı yiycem bu telefon isi yuzunden koye yerlesip 3310 kullanmak geliyo bazen aklıma aman melih diyorum :D
  36. M

Pubg Mobile telofona zarar verir mi?

:D benle aynı kaderi yaşayan başka birni görmek . Yanlız olmadıgım sevinirken bi yandan da üzüntü icindeyim :) 1567629494 yav yapıstır gitsin batarya bitecek diye acma ozman oyle seymi olur kullan gitsin kac para yeni batarya
  37. M

Arkadaşlar telefonda işlemci benim için ön planda ram de öyle dolphin emülatör kullanırken beni yarı yolda bırakmıycak bi cihaz arıyorum sizce bu fiyat aralığinda varmı yoksa fiyat aralığı dusup daha ucuz performans odaklı cihazlara mı bakayım ve daha önce yenilenmiş telefon alan varmı alınırmı...