Arama sonuçlarınız

1. alpharenexe

Yardım Yan kısmı kırık kulaklık

Konu belki buraya uygun değil ama bir sorunum var ve aylardır canımı sıkıyor. Bir tane kulaklığım var ve ince demir çubuklarla yanlardan tutturuluyor ancak benimkisinin bir kısmı yalama yaptı ve o demir plastiği eritip geçiyor. Haliyle kulaklık kafamdan çıkıyor. İlk başkarda azıcıktı şimdi ise...
  2. alpharenexe

Soru Türk Telekom Free İnternet Biterse Ne Olur

Evet Türk Telekomun ücretsiz wifi yerleri var AVM cafeler vs. Eğer bu 1gblık kotamı bitirirsem ne olur ekstra bir ücret gelir mi?
  3. alpharenexe

Soru Amfi veya Ses Kartı Önerisi

Gitar olarak ikinci el jackson js 11 istiyorum. Şimdi ses kartını bilgisayarsız kullanabiliyor muyum? Ses kartı olarak ne önerirsiniz? Amfi için ne önerirsiniz? İkisinede fikriniz varsa yazın Bütçem 1500 gibi ama daha iyiler varsa biraz çıkma ihtimalim var. 1659519040 Up
  4. alpharenexe

Soru Bu Derslerden Sorumluluk Sınavı Girer Miyim?

1. Dönem dersleri Fizik:41.25 Matematik:40.25 2. Dönem dersleri Fizik:43.75 Matematik:39.25 Genel ortalamam 67 1659266823 Ayrıca e okulda sorumluluk sınavı gözükmüyor
  5. alpharenexe

Soru Askeri Bandocular Hangi Enstrümanları Çalabilir

Ben elektro gitar istiyorum ama bandocularda oluyor mu bilmiyorum. Birini duymuştum normal gitarla sınava gireceğini. Bende elektro gitar istiyorum olur mu?
  6. alpharenexe

Aliexpress Ödeme Aldı Ama İptal

Aynı cihazdan 2 kez ilk sipariş kuponu kullanmaya çalıştım ve parayı çekti ancak ürün iptal edildi. Aradan 2 gün geçti şuan birşey yapmam gerekli mi hala para gelmedi. Başvuru vs. Yardım...
  7. alpharenexe

Telefonda Sanal Ram Çok Şarj Yer mi

Telefonum Xiaomi Redmi Note 10s 8gb Rami var. 3gb da depolamadan verilebiliyor. Ram vermenin depolama için zararı olabileceğini duydum ama ekstra şarj fazla yer mi?
  8. alpharenexe

Telefonu Çok Enerji Kullanılan Yerde Şarj Etmek

Telefonu uzatma kablosu bağlıyken + derin dondurucu + televizyonun takılı olduğu yere takıyorum telefon yavaş doluyor ancak başka tekli prizde daha hızlı cidden böyle birşey var mı?
  9. alpharenexe

Soru Hızlı Şarjlı Adaptörün Watt'ını Öğrenme

Normalde nasıl bulunduğunu biliyorum fakat bu adaptörde 3 tane yazılmış. Bu adaptör en fazla kaç watt hızlı şarj eder? Bence en az 15 watt ediyor yani üzerinde yazdığı kadariyla ama 20de olabilir emin olmak olamadım. 1651430238
  10. alpharenexe

Yardım Bilgisayar Siyah Ekranda Hiç Bir Şey Olmuyor (Dizüstü)

4 gün önce bilgisayarı açtım sonra video izlemeye başladım birden ekran dondu ve çizgiler çıktı ( bu çizgiler hep çıkıyordu ve bende res atınca duzeliyordu) sonra res attım ve PC siyah ekran oldu tüm tuşları denedim hiç biri olmuyor ekran simsiyah hiç bir şey yok ramlarin yerini değiştirdim...
  11. alpharenexe

Yardım Bilgisayarda Çizgiler Oluşuyor

Eski bir bilgisayar var evde ve oyun oynarken hatta normal Chromede gezinirken çizgiler oluşuyor mesela ekranda mavi bir uygulama varsa mavi çizgiler oluşuyor yesilse yeşil sariysa sarı yani ekranda en son ne varsa ona göre çizgiler oluşuyor 2-3 aydır bu sorunum var format atınca geçiyordu geri...
  12. alpharenexe

Soru Yurtdışından Ürün Aldım Evde Olmayacağım

Hep alırım yurtdışından ürün , ancak bu sefer aldım 2-3 ay şehir dışına çıkacağım. Tainimce 1-1.5 aya evime gelir peki ben evde olmayacağım için şubeden 1-2 ay sonra ürünümü alabilir miyim yani süresi var mı ürünü mü almak için. Teşekkürler şimdiden.
  13. alpharenexe

Minecraft Afk Balık Farmı Çalışmıyor

Oynadığım sürüm 1.12.2 yani balık farmını kaldırıyor. En az 10 video izledim yabancı Türk falan. Hepsini yaptım hepsini doğruda yaptım. Ancak oltayı tam iple suyun arasındaki beyaz çizgiye atmama ramen çalışmıyor herkeste çalışıyor ama bende çalışmıyor farmda sıkıntı yok zaten baya yaptım nedeni...
  14. alpharenexe

İştirak Yükselmiyor

Twitchde 50 takipçiyi geçtim ama iştirak ilerlemiyor ve daha çok saat yayın yaptım ancak yayın saati de yanlış kısaca eski yayın süresi ve takipçisi var. 1619800991 yardım l yardım lütfen şuan da bile yayındayım işlemiyor zaman
  15. alpharenexe

Amd Ryzen 5 2400 ile Amd Ryzen 3 2200g arasında ne fark var?

Pc toplamak istiyorum elimde 2400 tl var. Ekran kartı sonra alacağım.
  16. alpharenexe

2400 TL Sistem Toplama

Lütfen birisi yardım etsin artık bıktım bu lanet olası bilgisayardan (ebayı zor kaldırıyor). Neyse konumuza geçelim elimde 2400 tl var ve sistem toplamak istiyorum monitör olursa iyi olur ama olmadı evdeki televizyonu kullanırım. Şimdi istediğim özellikleri söyleyeyim işlemci 4 çekirdek olsun...
  17. alpharenexe

2400Tl' ye Pc Toplama

Benim 2400 tlm var ve pc toplamak istiyorum uzun ömürlü ve oyun için kullanmak istiyorum fişek bilgisayar adlı youtube kanalı pc toplamışta ben uzun ömürlü istiyorum ya azıcık giderse diye korkuyorum o yüzden almıyorum. he birde monitör olsun olmadı televizyon kullanırım
  18. alpharenexe

RGB ledler ne kadar yakar?

Ben rgb led aldım ve 2 tane aldım. Birincisi 2 metre İkincisi 1 metre ve ikisindede +5v yazıyor bu iki ledi aynanda kullanıyorum yaklaşık 3-3.5 saat sorum şu ne kadar elektirik gider ve ayrıca normal ampule göre daha mı ekonomik?
  19. alpharenexe

Windows 8 mi , Yoksa Windows 8.1 mi?

Eski bilgisayarım var. Ve windows 7 32 bit (bilgisayar x64 tabanlı) bende win8 kurmaya karar verdim. Sistem eksi olduğu için windows 10 kur falan demeyin denedim kasıyor. 2-3 hafta önce windows 8.1 vardı. Tekrar win8 yapmak istiyorum ancak bazı sorularım var. 1-Windows 8 mi 8.1 mi 2- Ben de şuan...
  20. alpharenexe

Driver Güncellenmiyor Ekran Kartı

Benim eski laptopda ekran kartının driveri güncellenmiyor hata veriyor. Nasıl çözebilirim. Ekran kartı: nvidia geforce go 6100 sistem: 2gb ram windows 10 Windows xp de eskiden vardı. Ancak 6-7 aydır yok ekran kartı driveri. Nasıl çözebilirim lütfen yardım.
  21. alpharenexe

Hangi Dağıtımı Kullanmalıyım?

1- Windows 10 kullanıyorum ancak çok kasıyor. Sistem 2gb ramı var. Bende linux a geçmeyi karar verdim , ancak hiç bir bilgim yok. Ben craft rise (minecraft) oynatacak cs:1.6 oynatacak ve zoom açacak bir dağıtım istiyorum. 2-Şuan a kadar çoğu formatı ultra iso ile yaptım. Acaba bu ultra iso...
  22. alpharenexe

Windows XP Craft Rise Açar mı?

Ben craft rise açmayı çalışıyorum hata veriyor. Sistemim windows 8ken açıyordu ama şimdi xp yaptım ve craft rise açmıyor. Ama tlauncher minecraft açılıyor. Craft riseyi nasıl açabilirim. Minecraft eski sürümlerde de çalıştığı için açılması lazım. 1611474075 ?
  23. alpharenexe

Bu Laptop'a Ekran Kartı Bağlanır Mı?

Benim 2007 den kalma msi ms-1632 laptopum var. Minecraft falan oynatıyor. Ancak ben zula ets2 gibi oyunları oynamak isyiyorum ve ekran kartı bağlamak istiyorum. Bağlarsam açar mı? İstediğim ekran kartı: palit gtx 460 Bilgisayarın özellikleri: MSI MS-1632 ÖZELLİKLERİ: İşlemci AMD Athlon 64 X2...
  24. alpharenexe

Amazon Prime İle Alsam Daha Ucuz Olur Mu?

Ben bir ürün almak istiyorum. O ürünün yorumlarında amazon prime ile aldığını ve daha ucuza aldığını söyleyen bir yorum gördüm. Ben de şimdi bunu soruyorum amazon prime alıp daha da kâr eder miyim? Ürünün linki: Logitech G G102 Lightsync RGB Kablolu Gaming Mouse, Siyah, 8000 Dpi, PC ve Mac...
  25. alpharenexe

Logitech G102 mi Yoksa Rampage smx-g72 mi?

Evet başlıkta gördüğünüz 2 mouse arasında kaldım. Ancak ben şuan da rampage'yi hem özellikleri açısından hemde tasarım açısından daha çok beğendim. Ama kime sorsam g102 al diyorlar. Sizce hangisini almalıyım. Bir kaç tane de özellik örneği vereyim. Smx-g72 tıklama ömrü 300 milyon - G102 50...
  26. alpharenexe

150 TL' YE Kadar En İyi Makrolu Oyuncu Faresi

Oyuncu mouse arıyorum. Ben şuan en iyi bunu buldum. Daha iyisi varsa lütfen yazın. Rampage Smx-g72
  27. alpharenexe

125 TL ye Kadar En İyi Makrolu Mouse Önerisi

Hala 14 yıllık mouse kullanıyorum şaka yapmıyorum gerçekten. Ama artık yeni mouse alma vakti geldi. 125 TL sınırım var. Macro atanabilecek ve rampage marka olursa sevinirim. Ama rampage olmasa da olur. Minecraftda şuan ki mousemde en fazla 7 cps alıyorum bu yüzden....
  28. alpharenexe

Bu dizüstü bilgisayara ram takviyesi yapılabilir mi?

Merhaba arkadaşlar elimde 2gb ram olan bilgisayar var. Marka ve modeli : MSİ M670 Arkadaşlar normalde bilgisayar 1 gb ram ama 2gb rama yükselttik. Benim amacım şu bu bilgisayara 2+1 yapıp 1 gb'ını ekran kartına vermek istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Bazı çeşitli sitelerde olmaz vesayre...
  29. alpharenexe

KÖTÜ LAPTOPTA LOL , ZULA GİBİ OYUNLARI AÇMA

Merhaba dostlar. Benim bir tane laptobum var ancak düşük gereksinim isteyen oyunları bile açamıyor ben bu düşük sistem gereksinimi isteyen oyunları nasıl açarım. Laptop özellikleri: MSI MS-1632 ÖZELLİKLERİ: İşlemci AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-60 2.0 Ghz,1 MB Cache 1600 Mhz...