Arama sonuçlarınız

1. ensül

Yardım MySQL ile Visual Studio Bağlanmama hatası

Merhaba ben Enes; Visual Studio 2019 üzerinden MySQL ile Data base oluşturmak istedim ve bu sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıntılar kısmında ise
  2. ensül

Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Bunu nasıl çözebilirim dün sabah oldu format attık şimdi yine oldu. Donanımsal sorun yok kontrolda ettik...
  3. ensül

Windows Update 0x80070422 Hatası

Windows Update 0x80070422 Hatasını nasıl çözebilirim yardım edin. Windows Update ve arka plan hizmet şeysi HİZMETLER kısmında açıktır.
  4. ensül

Yüksek CPU Kullanımı Yardım Lazım

Yüksek CPU Kullanımı Yardım Lazım Merhaba dostlar benim pc de yüksek cpu kullanıyor boştayken 20 lerde bazen de 10 larda oluyor o normal ama bir şey açınca Google olsun opera olsun hep 80 üstü kullanıyor Format atmadan önce baya araştırıp bulmuştum en fazla 40 bilemedin 50 kullanıyordu arada...
  5. ensül

Windows Installer Hizmetine erişilemedi sorunu var. Nasıl Çözebilirim ?

Merhaba dostlar; Yardım lazım nasıl çözebilirim..
  6. ensül

Firmaların geliştirdikleri işlemcilerin birbirine göre avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Dostlar; Firmaların geliştirdikleri işlemcilerin birbirine göre avantajları ve dezavantajları nelerdir? internette araştırdım bulamadım yardımınız lazım.
  7. ensül

Windows 10'da Şifre Nasıl Bulunur?

Windows 10'da Şifre Nasıl Bulunur? windows 10 a format atacam ama kurarken windows10 un şifresi mi ne gerekliymiş nasıl bulabilirim?
  8. ensül

Android Studio hata veriyor

Android Studio hata veriyor bu resimdeki hatayı nasıl çözebilirim ? ANDROİD EMULATÖR hypervisor driver for amd processors yüklerken oluyor hata
  9. ensül

Windows 10 Home Single Language de Dil Değiştirmek Nasıl Oluyor?

Windows 10 Home Single Language de Dil Değiştirmek Nasıl Oluyor? Arkadaşlar ingilizce yapmak istiyorum dili ama değişmiyor Single Language nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen
  10. ensül

AMD ReLive yi bulamıyorum

Merhabalar Eskiden vardı ama şimdi yok .nerde bulabilirim amd reliveyi veya nasıl indire biliri en son güncel sürüm var
  11. ensül

Youtube de Premium almak istiyorum ama olmuyor

Youtube üzerinden premium veya KATIL almaya çalıştım, kart bilgilerini istiyor veriyorum hata veriyor -- LÜTFEN KART BİLGİLERİNİZİ DOĞRULAYIN VE TEKRAR DENEYİN -bankanızla iletişime geçin--falan diyor diyor ne yapmam lazım??? (ininal ve paycell kartta almaya çalıştım)
  12. ensül

Gta 5 e nasıl mod yüklenir

EPİC GAMESTE olan Gta 5 e nasıl mod yüklenir