Arama sonuçlarınız

1. ensül

Yardım MySQL ile Visual Studio Bağlanmama hatası

Merhaba ben Enes; Visual Studio 2019 üzerinden MySQL ile Data base oluşturmak istedim ve bu sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıntılar kısmında ise
  2. ensül

Xiaomi Mi 9T, Güncellemeden Sonra Berbat Oldu!

Geçen hafta Samsung a30'a android 11 güncellemesi geldi. Bir baktım telefonun otomatik yazı çevirisi bozmuşlar ek olarak her güncellemede depolama alanı da azalıyor...
  3. ensül

Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Format da işe yaramadı donanımsal sorunda yok yaw nasıl bi çıkmaza düştüm :)
  4. ensül

D ye indirdiğim halde bu hatayı veriyor daha dün bu hatadan dolayı format atıldı muhtemelen yarın tekrar format atacam :(
  5. ensül

D ye indirdiğim halde bu hatayı veriyor daha dün bu hatadan dolayı format atıldı muhtemelen yarın tekrar format atacam :(
  6. ensül

uygulamaları hiç bir şekilde yönetici olarak çalıştıramıyorum hata veriyo
  7. ensül

orayı anladımda nasıl açacaz :)
  8. ensül

hata ağ ile diyor ancak ağda hiçbir sorun yok.. ve Sadece C sürücüsünde bulunan dosyaları çalıştırırken bu sorun oluyor sistemde orda kurulu olduğu için bunları veriyor
  9. ensül

Bunu nasıl çözebilirim dün sabah oldu format attık şimdi yine oldu. Donanımsal sorun yok kontrolda ettik...
  10. ensül

Windows Update 0x80070422 Hatası

Windows Update 0x80070422 Hatasını nasıl çözebilirim yardım edin. Windows Update ve arka plan hizmet şeysi HİZMETLER kısmında açıktır.
  11. ensül

Yüksek CPU Kullanımı Yardım Lazım

sağolun deneyeceğim ikindin
  12. ensül

Ek olarak güzel yazmışsın yararlı bir şey ancak bu durum bende tek Chrome de olmuyor...
  13. ensül

Yüksek CPU Kullanımı Yardım Lazım Merhaba dostlar benim pc de yüksek cpu kullanıyor boştayken 20 lerde bazen de 10 larda oluyor o normal ama bir şey açınca Google olsun opera olsun hep 80 üstü kullanıyor Format atmadan önce baya araştırıp bulmuştum en fazla 40 bilemedin 50 kullanıyordu arada...
  14. ensül

Windows Installer Hizmetine erişilemedi sorunu var. Nasıl Çözebilirim ?

Merhaba dostlar; Yardım lazım nasıl çözebilirim..
  15. ensül

Firmaların geliştirdikleri işlemcilerin birbirine göre avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Dostlar; Firmaların geliştirdikleri işlemcilerin birbirine göre avantajları ve dezavantajları nelerdir? internette araştırdım bulamadım yardımınız lazım.
  16. ensül

Windows 10'da Şifre Nasıl Bulunur?

eski pc lerde windows 10 kurmak için key dışında windows onun kaybolmaması için şifrede gerekiyor ama gerek değil miş gerek kalmadı
  17. ensül

key farklı şifre farklı be key i satın alabileceğimi biliyorum bana şifre lazım kendim kuracam belki
  18. ensül

Windows 10'da Şifre Nasıl Bulunur? windows 10 a format atacam ama kurarken windows10 un şifresi mi ne gerekliymiş nasıl bulabilirim?
  19. ensül

Android Studio hata veriyor

illa bir hatanı bulacam diyorsun yanı windows 10 home orjinal sürümü kaldırıp kursam yine bir şey değişmez çünkü bunu 2 gün önce denedim
  20. ensül

işlemcim bu AMD A9-9425 sanallaştırmayı destekliyor gözüküyor ve biosta da etkin gözüküyor
  21. ensül

Android Studio hata veriyor bu resimdeki hatayı nasıl çözebilirim ? ANDROİD EMULATÖR hypervisor driver for amd processors yüklerken oluyor hata
  22. ensül

Windows 10 Home Single Language de Dil Değiştirmek Nasıl Oluyor?

Windows 10 Home Single Language de Dil Değiştirmek Nasıl Oluyor? Arkadaşlar ingilizce yapmak istiyorum dili ama değişmiyor Single Language nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen
  23. ensül

AMD ReLive yi bulamıyorum

Merhabalar Eskiden vardı ama şimdi yok .nerde bulabilirim amd reliveyi veya nasıl indire biliri en son güncel sürüm var
  24. ensül

Youtube de Premium almak istiyorum ama olmuyor

Youtube üzerinden premium veya KATIL almaya çalıştım, kart bilgilerini istiyor veriyorum hata veriyor -- LÜTFEN KART BİLGİLERİNİZİ DOĞRULAYIN VE TEKRAR DENEYİN -bankanızla iletişime geçin--falan diyor diyor ne yapmam lazım??? (ininal ve paycell kartta almaya çalıştım)
  25. ensül

Gta 5 e nasıl mod yüklenir

EPİC GAMESTE olan Gta 5 e nasıl mod yüklenir