Arama sonuçlarınız

1. T

Laptop yere düştü...

Merhaba, laptopum 15 dakika önce yere düştü. Tahminen 50 cmlik bir yükseklikten yatakta, kucağımdan düştü. Bilgisayar tam köşesine düştü yani şimdi varsayalım ki pc kucağınızda, kucağınızdan kayıp sola doğru düşüyor. Yani yan tarafına doğru. Bilgisayarı aldım kucağıma hala çalışıyordu, yere...
  2. T

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tutmadı, alttaki milli
  3. T

Bankamatik Kartından İninal'e para atma

Merhabalar, İninal Kart'a sahibim ve bir bankamatik kartından para almak istiyorum. Yani bankamatik kartından para nasıl aktaracağım? Yardımcı olabilir misiniz? Biraz bu konuda cahil olabilirim o yüzden detaylı anlatırsanız sevinirim (:
  4. T

Vodafone Konuşturan Arama Asistanı Paketi

Sadece Vodafone'a özelmiş /:
  5. T

Laptop önerisi

Merhabalar, yeni laptop almak istiyorum. Hem ses kalitesi iyi (dizi izlemek için), hafif, oyun oynayabileceğim ( League of Legends, Cs:Go, Gta 5...) Rahat, fan sesi az olan bir laptop istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Önerileriniz nelerdir?
  6. T

Vodafone Konuşturan Arama Asistanı Paketi

Merhaba, ben Vodafone Konuşturan Arama Asistanı Paketi almayı düşünüyorum fakat sadece vodafonelular için mi sınırsız konuşma onu anlamadım.Yoksa herkesle mi sınırsız oluyor? Bildiğiniz sınırsız konuşma paketi var mı? Teşekkürler.
  7. T

Kafamda 3-4 Soru Var Cevaplayabilir misiniz?

Merhaba,ben ergenlik çağını yaşayan kendimce her şeye farklı bakış açısında bakabilen bir insanım.Yaz tatilinde sesimin ve boyumun değişmesiyle beraber sorgulamam da başladı.Ailemle bu konu hakkında konuştum ama bir değişiklik olmadı.Din hocama sorular sorduğumda bana mantıklı cevaplar...
  8. T

i5 2430 CPU @2.4GHz?

Merhaba, 2 adet sorum olacak. 1 - i5 2430 CPU @2.4GHz iyi midir? 2 - Normalde 2 çekirdekli oluyormuş benim ki 4, bunun ne farkı var?
  9. T

Parmak Çıtlatmak(kıtlatmak)

Aha yandık desene.
  10. T

Ya zaten yapacağımı yaptım :D Nasıl düzelteceğim ? 1575404039 Uzun süre yapmasam falan geçmez mi? Mesela uzun süre haraketsiz kalınca bir yerlerimizi haraket ettiremiyoruz, o mantıkla.
  11. T

Merhaba, ben şuan ergenlik çağlarını yaşayan liseye geçmiş bir gencim :D Parmaklarımı ayak,el farketmeksizin kıtlatıyorum.Hatta ayak ve el değil. Bacak,bilek,baş parmak(normalde zor kıtlıyor sanrm), parmaklarımın uçlarını.. Anlayacağınız her yerim artık kıtlıyor ve ayağımı dokunmadan...
  12. T

Sistemim ne kadar iyi ?

Mesela oyun oynamak için falan. 1575193082 Hayır aynen yazanları yazdım. 1575193099 Oyun oynayamaz mıyım?
  13. T

Sistemim ne kadar iyi ?

Sistem özelliklerim : - i5-2430 CPU @ 2.40GHz(4 CPUs) ~2.4GHz - 8192MB Ram - 2442 MB kullanıldı 6875 MB kullanılabilir(Ne olduğunu bilmediğim için yazdım belki önemlidir) - İntel HD Graphics 3000 (2 Tane varmış) AMD Radeon HD 7500/7600 Series Yaklaşık Top bellek 6179 MB Görüntü Belleği 2160...
  14. T

Yaklaşık Top Belleğim düştü.

Merhaba, laptopumda fn tuşuna basıp parlaklığı arttırıp veya azaltmaya çalıştığımda olmuyordu.Ben de internet araştırdım ve ekran kartından kaynaklı olduğunu öğrendim.Daha sonra ekran kartına basıp eski sürücüye dön diyin diyordu.Yaptım ekran kartımın adı değişti ve 6 Gb dan 4 e düştü.Ben de...
  15. T

İPhone 5 Sorunu

Peki ben telefonu başkasına sattığımda giremeyecek mi yani ?
  16. T

İPhone 5 Sorunu

Bu bilgi için de teşekkürler yararınız baya dokundu fakat bir sorum olacak.Eski iCloud'uma girdim ve Youtube indirdim.Eğer çıkıp başka iCloud'a girersem orada da artık satın alınmış yani bulut işareti olur mu?Böyle bir durum varsa ben ekstradan depolayayım :D
  17. T

İPhone 5 Sorunu

Hayır hayır yükledim fakat açmaya çalıştığımda böyle diyor. 1574634822 Sorun çözüldü, İphone 5 S ve üzeri telefona sahip bir arkadaşına iCloud açtırın ve instagram yükletin.Daha sonra o iCloud'a siz girin.(Eğer önceden varsa ona girin) Bulut işareti olacak indirme yerinde ona basın.10.x uyumlu...
  18. T

İPhone 5 Sorunu

1574633795 İniyor şuan. 1574634325 İnstagram inmiyor fakat Youtube iniyor ancak Apple engellemiş sanırım güvenilmeyen şirket tarzında bir şey diyor açılmıyor yani. Acaba eski iclodumu girsem ordan Youtube yüklesem? Eskiden yüklemiştim ya tekrar yüklenir belki ?
  19. T

İPhone 5 Sorunu

Teşekkür ederim ya seni de uğraştırdım :/
  20. T

İPhone 5 Sorunu

tutuapp'de denedim vip mi ne gelmiş Allahım çıldıracağım şimdi.
  21. T

İPhone 5 Sorunu

Merhaba, kendimi tanıtma faslını geçiyorum.Benim İPhone 5'im var ve ben bu telefonu 2.el satmak için bir uygulamaya koydum.Bir alıcı çıktı ve ona vermek için sıfırladım.Bir sorun var mı diye test ettim.Ancak sıfırladıktan sonra baktım ki "instagram,youtube" gibi uygulamaları indirmek için 11 İos...