Arama sonuçlarınız

1. Kutluhanozbakan

Yardım Monster Tulpar T5 V21.7 Ekranın gitmesi ve Kernel-Power 41 (63) Hatası

Başlıkta belirttiğim cihazı daha alalı 4 gün oldu. Gün içerisinde bilgisayarı iş için kullanırken iki kere ekran giderek kapandı ve restart attı. Bunlardan bir tanesi bilgisayarı kullanırken başıma geldi ve aşağıdaki resimdeki gibi ekranda bozulmalar oldu ve ardından siyah ekran olarak tuşundan...
  2. Kutluhanozbakan

MacBook Pro 2020 16 ich laptopu televizyona bağlamak

İyi günler, MacBook Pro 2020 sahibiyim. İşim gereği kodlama ve tasarım yaptığım için büyük bir ekrana ihtiyacım var. Malum dolar sebebi ile büyük ekran bir monitör almak epey bir zor. Bu yüzden yaklaşık 1500 civarı bir fiyat karşılığında Ultra HD 40 inc bir televizyon almak istiyorum. Gerekli...
  3. Kutluhanozbakan

Macbook Pro 2020 16 inch Mouse Sorunu

İyi akşamlar ShifDelete.net üyeleri, Geçenler de MacBook Pro 2020 modelim için kablosuz bir mouse almak istedim. Malum Magic Mouse’lar biraz pahalı olduğu için HP nin usb ile çalışan kablosuz bir mouse’unu ve Trust marka type-c yi usb ye çeviren aparat satın aldım. Fakat problemim şu ki mouse u...
  4. Kutluhanozbakan

Bilgisayara Linux Kurmak

Öncelikle iyi günler ve iyi bayramlar arkadaşlar. Aktif olarak 6 aydır Linux Kali ile iç içeyim(siber güvelikten ötürü). Mevcut laptopumda sürekli sanal makina içerisinde kullanıyorum. Sorum şu ki; Direk Windows yerine Kali kurarsam günlük işlemlemlerimi rahat bir şekilde yapabilir miyim...