Arama sonuçlarınız

1. erdenX

Nitrik oksiiti takviye olarak alıyor musunuz?

vücudumuz için önemliymiş bu nitrik oksit
  2. erdenX

Casper VIA X20 telefon alınır mı?

Arkadaşlar sa. Yeni android telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 3500 civarı. Kamerası iyi olması lazım ve oyun falan da oynamak istiyorum. Forumlarda gezdim en çok tercih edilenlerden biri bu telefon olmuş. 48 MP ana kamera 8 MP geniş açı kamera 2 MP makro kamera 25 MP çözünürlük 6,53” inç...
  3. erdenX

Twitter Hikaye ve sesli tweet özelliği gelmedi hala

Arkadaşlar bu özellikler geldi mi size? bana hala gelmedi deeee
  4. erdenX

Kyani Besin Takviyeleri Neden Eczanelerde Yok?

Arkadaşlar ben besin takviyeleri almak istiyorum Kyani takviyelerinin içeriklerini genel olarak çok beğendim ama nereden alacağım eczanelerde satılmıyormuş? Neden? Böyle sağlık şeyleri eczanelerde satılmaz mı normalde?
  5. erdenX

sosyopat olduğumu nasıl anlarım

Arkadaşlar selamlar. Sosyopat, sosyal bir ortamda antisosyal kişilik bozukluğu olarak tanımlanır bildiğiniz üzere. Ve ben kimseyle iletişim kuramıyorum, duygularını anlayamıyorum. Google'a yazdım sosyopat çıktım. Sizce benim derdim ne
  6. erdenX

Martı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

İstanbul'da yaşayan arkadaşlara soruyorum bu soruyu Levent'te Üsküdar ve bazı yerlerde direğe bağlanmış olan elektrikli scooter görüyorum bi gün merak ettim birine bakatım dedim üzerinde martı yazıyor. Nedir ne değildir diye biraz araştırdım. Uygulamayı inidirip elektrikli scooter kiralıyorsun...
  7. erdenX

Windows reseller arıyorum

Merhabalar arkadaşlar. Türkiye lokasyon Windows reseller arıyorum. Plesk panel sanıyorum yüklü bunlardan. Kullanıp da memnun olan varsa önerirse sevinirim. Özellikle Türk firmalarından istiyorum. Yabancı firmaları önermeyiniz lütfen. Teşekkürler