Arama sonuçlarınız

1. Barthélemy

Youtube'ta neler izlenir?

Herkese selam, şöyle bir kanalım var ve bu kanala neler çeksem izlenir, aklınızda video fikri var mı ? Kanalımın linki : Arduinoloji & Omnia
  2. Barthélemy

Kanalımın başarılı olması için ne yapmalıyım?

Herkese merhaba, yakın zamanda yeni bir Youtube kanalı açtım. Daha önceden Youtube konusunda tecrübem var ancak bu kanalım henüz yeni. Varsa kısa veya uzun vadede kanalı büyütmek için fikirlerinizi bekliyorum. Aklınıza video önerisi gelirse de çok güzel olur. Her türlü eleştiriye de açığım...
  3. Barthélemy

PS4 satıp XBOX One S'e geçmek

Herkese merhaba, PS4'ün fiyatları uçmuşken elimdeki PS4'ü çıkarıp yeni bir XBOX One S almak istiyorum. Kafam biraz karışık ve sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce mantıklı mı? Çünkü PS4'ün fiyatları düşecek yakın zamanda. PS5 gelecek çünkü. Aynı zamanda Playstation Türkiye'nin saçma sapan...
  4. Barthélemy

Potansiyelli Genç Oyuncu Önerisi

FIFA 20 için potansiyelli ve ucuz genç oyuncu önerilerinizi bekliyorum millet!
  5. Barthélemy

En ucuz ve En iyi Genç Oyuncular Önerisi

Herkese selam millet, YouTube kanalım için bir video hazırlıyorum ve başlıktan da anlayacağınız gibi FIFA 20 için en ucuz ve en iyi genç yeteneklerin listesini hazırlıyorum. Sizden de yardım istiyorum bildiğiniz oyuncuları yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca ek olarak da ucuz olup iyi olan...
  6. Barthélemy

Futbol Hakkında Yeni Youtube Kanalım

Herkese selamlar, iyi forumlar millet! Uzun zamandır aklımda benim için yeni bir tutku olmuş futbol hakkında kanal açmak vardı. Malum durumlar da olunca evdeki vakti değerlendirmek istedim ve yeni bir kanal açtım. Bugün ilk videomu attım ve sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca kesinlikle sizin...
  7. Barthélemy

Bilgisayar, Elektronik, Programlama, Arduino ile İlgili Kanalım

Herkese Merhaba, Yaklaşık 3 yıldır elektronik, programlama, bilgisayar, Arduino gibi konular hakkında bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşıyorum. Sizlerden destek bekliyorum. Bence ilginizi çekecek bir sürü video var ve dahası da gelecek :D Sizlerden her türlü eleştiri ve tavsiyeleri...
  8. Barthélemy

Herkese Merhaba

Herkese Merhaba, Bugün SDN Forum'da ilk günüm. Technopat'tan buraya geldim. Oradaki saçma sapan cezalar, şikayet edildiği anda kaldırılan banlar, sırf forumun açıkları ortaya çıkmasın diye atılan 1000 takladan sonra 4 sonunda canıma tak etti ve buraya geçtim. Umarım burada uzun yıllar vakit...