Arama sonuçlarınız

1. K

Windows C De Kurulu Ama Pc D Diskini Çalıştırıyor.

Arkadaşlar PC'de 3 tane disk bulunuyor C diskinde windows kurulu sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bir gün windows başlangıçta onarıma aktardı windows'a devam et dememe rağmen onarım menüsüne attı. O hatayı diğer diskleri söküp çalıştırarak düzelttim. Uzun bir süre sorun çıkmadı sonra geçen...
  2. K

otomatik onarıma hazırlanıyor hatası

Bilgisayarı her açtığımda geliyor ve bütün sorun giderme seçeneklerine bastım hiçbiri başarılı olamıyor. bilgisayarı sadece boost menüden windowsun kurulu olduğu ssdyi seçerek açabiliyorum. bunun nedeni nedir? benim düşüncem bilgisayarın d: sürücüsünü çalıştırması. ama windows c: sürücüsünde...
  3. K

1360x768p monitörü 1080p çalıştırma

Arkadaşlar benim monitörüm 1360x768 çözünürlüğünde ama çözünürlük ayarlarında 1080p de seçilebiliyor. 1360x768(önerilen) diyor. 1080p ye çektiğimde ise "Not Optimum Mode Recommended Mode : 1360x768 60hz" diyor. 1080p de kullansam sıkıntı çıkar mı?
  4. K

Eski Ssd yı yeni pc ye takma

Arkadaşlar yeni pc aldım Windows kurdum eski Laptoptaki Ssd yı de buna takmayı düşünüyorum ama onda da Windows kurulu ama ben onu depolama olarak kullanmak istiyorum taktığımda herhangi bir sıkıntı olur mu?
  5. K

Apu sisteme Vga monitör takma

Solid 2560 | Athlon 200GE SAPPHIRE RX 560 Pulse 2GD5 8GB DDR4 1TB HDD Gaming Bilgisayar - incehesap.com bu sistemi İşlemciyi 2200G yaparak aldım arkadaşlar içindeki anakartta Vga girişi bulunmuyor. Bende ise Vga monitör var şu dönüştürücü ile monitore görüntü verebilir miyim...
  6. K

Hiper psu aldım

Hiper hadron 500w kasasını aldım arkadaşlar. Bu markaya fazla güvenilmiyor ama elektrik kesintisinde herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Patlama vb. Veya Anakart hasar görür mü? Anakart : Msi a320m-a pro İleride değiştirmeyi düşünüyorum zaten psu yu. Beni ne kadar idare eder? Bu arda Apu sistem...
  7. K

Anakart monitor girişleri

Arkadaşlar ben Apu sistem alacağım sistemin anakartı Msi A320M-A Pro ve bu anakartta Vga girişi yok(elimde Vga monitör var). İnternette araştırdığımda dvi çevirici ile çözülebilir diyorlar. Sıkıntı yaşayanlar olmuş ama onlar Hdmi to Vga ile sorun yaşamışlar. 380 lira daha pahalı olan Msi...
  8. K

Monitor Vga Anakart da Vga yok

Arkadaşlar ben bir Apu sistem alacağım. Elimde Vga bir monitör mevcut. Alacağım Apusistemin Anakartında Vga girişi yok. Bunu dönüştürücü ile çözebilir miyim?
  9. K

Sistem Psu

Size birden çok sorum olacak 1,2,3 diye cevaplarsanız sevinirim Almayı düşündüğüm sistem: Anakart: MSİ A320m-A PRO DDR4 3200MHZ (OC) İşlemci : AMD RYZEN 3 3200G Ram : (1X)ADATA DDR4 3200MHZ 8GB (SONRADAN 8GB DAHA TAKACAĞIM,4,4 DAHA PAHALI OLUYOR) Ssd : 240GB JAMES DONKEY LE SSD Psu : ? 1- Bu...
  10. K

Kaç w psu almalıyım?

Sistem: Gıgabyte A320-S2H AM4 Amd athlon 3000g 3.5GHz 5mb vega 3 James Donkey 240gb 500/510 mb/s ssd Corsair 8gb 2400 MHz ddr4 ram Bu sisteme en az kaç w Luk psu gerekiyor?
  11. K

2000tl altı pc önerisi

2000tl altı önerilerinizi bekliyorum sıfır olsun parçalar
  12. K

Hepsiburada'dan alışveriş yapacağım

Arkadaşlar ben hepsiburada'dan alışveriş yapacağım. Ama adres olarak kargo şubesi yazmayı düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntı olur mu?
  13. K

Kulaklık alacağım ama hem pc hem telefonda kullanmak istiyorum

Arkadaşlar Rampage Alpha x kulaklık Almayı düşünüyorum ve bu kulaklığı hem pcde hem de telefonda kullanmak istiyorum fakat bu kulaklık ışıklı ve 7.1 yani telefonum bu kulaklığın enerjisini karşılar mı? 2. Soru bu kulaklığı telefona nasıl bağlayabilirim çünkü kulaklık USB bu arada telefonun...
  14. K

Bilgisayar açılmıyor

Arkadaşlar bodrumda yaklaşık iki yıldır kullanılmayan bir kasa vardı. Tozlu bir kasaydı, açtım sonra çok ses çıkarıyor diye tuşundan geri kapattım sonra tekrar açmayi denediğimde açılmadı. Sonra kasayı temizledim falan yine açılmadı sonra arka tarafta Pcu nun arkasında 220V yı kaydırdım 110V...
  15. K

R7 240 ve fx 4300 uyumlu mu?

500-600 TL bir bütçem var ve işlemci ekran kartı ve ram Almayi düşünüyorum Ekran kartı olarak Msi r7 240 işlemci olarak ise Amd fx 4300 almayı planlıyorum amacım ise cs go da düşük ayarlarda 60 fps sabit almak ram olacakta Amd işlemcilerle uyumlu 4gb ram almayı düşünüyorum sizin bu konu...