Arama sonuçlarınız

1. Chapulers

Öneri 25 bin bandında laptop tavsiyesi

Arkadaşlar autocad solidworks gibi programları çalıştıracak rahat oyun oynatacak 25 bin bandında bir laptop arıyorum en fazla 26-27 bine çıkabilirim şimdiden teşekkürler
  2. Chapulers

Öneri Steam Yaz Indirimleri Için Oyun Önerirmisiniz

Steam cüzdanımda 65 lira var bu parayla sizce hangi oyunu veya oyunları almalıyım (korsan indirilebilecek hikaye oyunları gibi oyunları onermezseniz sevinirim) teşekkürler şimdiden
  3. Chapulers

Öneri Steam Yaz Indirimleri Için Oyun Önerirmisiniz

Steam cüzdanımda 65 lira var bu parayla sizce hangi oyunu veya oyunları almalıyım (korsan indirilebilecek hikaye oyunları gibi oyunları onermezseniz sevinirim) teşekkürler şimdiden
  4. Chapulers

Rainbow six siege alınırmı

90 liradan %60 indirimle 35 liraya düşmüş sizce alınırmı yoksa yaz indirimlerini beklesem daha fazla düşer mi
  5. Chapulers

Maksimum 200 tl darbesiz matkap

Maksimum 200 tlye olabildiğince kaliteli darbesiz matkap önerirmisiniz teşekkürler
  6. Chapulers

kendim ve ülke hakkında görüşlerim ne yapmalıyım

ders çalışamıyorum anlamıyorum sayısaldan zaten anlamıyorum gece geç yatıp akşam kalkıyorum hiçbirşey hissetmiyorum bir hedefim yok boş boş yaşıyorum sürekli bitkinim canım sıkılıyor hangi günde oldugumuzu bile bilmiyorum şuan uyumak isteyince uykusuzluk tutuyor uyuyuncada aşırı uyuyorum iradeli...
  7. Chapulers

1000-1500 tl tablet önerisi

1000 maksimum 1500 tl fiyata sıfır oyun ve internette sörf için kullanılacak tablet önerirmisiniz teşekkürler
  8. Chapulers

Uyku sorunum var

Uyku sorunum var nasıl çözerim saat 06:20 hala uyuyamıyorum
  9. Chapulers

Kablonet nasıl

Bulundugum semte kablonet altyapısı döşediler sizce geçmelimiyim?
  10. Chapulers

Bu sistem alınır mı

11. Chapulers

4000TL pc tavsiye

4000 tl sadece kasa için bir bütçem var amd yada intel olabilir oyun odaklı olucak şimdiden teşekkürler iyi forumlar
  12. Chapulers

portföy nasıl

uzun vade için sizce bu hisseler nasıl PETKİM SODA LOGO ASELSAN FORD OTOSANAYİ MİGROS TURKCELL
  13. Chapulers

Uzun vade borsa

Uzun vadede alınacak kağıtlar sizce nedir (5-10) yıl
  14. Chapulers

Sizce dolar düşer mi

Ne diyorsunuz sizce dolar böyle düşmeye devam edermi yoksa devamkemi
  15. Chapulers

hangi fiber yada vdsl sağlayıcıyı seçmeliyim (100tl)

sizce hangi sağlayıcıyı seçmeliyim ttnet fibernetim var turknet 100mbps veriyor netspeed 75 mbps limitim 100 tl turkcell ve vodafone için ise şuanlık bir altyapıya sahip değilim
  16. Chapulers

10 bin tl sistem tavsiyesi

merhaba arkadaşlar 10 bin tlye monitör dahil bir sistem önerebilirmisiniz teşekkürler
  17. Chapulers

Hangi iss yi seçmeliyim

Bugün evime Türk Telekom fiber bağlandı ama Türk Telekomun sorunlu bir marka oldugunu biliyoruz sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim. Şimdiden Teşekkürler
  18. Chapulers

1500tl telefon

arkadaşlar 1500tl civarı kamerası iyi olan oyunları kaldırabilen bir telefon önerebilirmisiniz
  19. Chapulers

MMORPG öneri

şuan oynanılacak en iyi mmorpg ne sizce?
  20. Chapulers

4 bin tl smart tv

bütçem 4 bin tl bana bu bütçeye 4 iyi bir televizyon önerirmisiniz
  21. Chapulers

Aşırı dejavu yaşıyorum

Her insan aslında dejavu yaşar ama ben hayatım boyunca çok sık dejavu yaşadım ve hala devam ediyor sizce nedeni nedir? ben bu anı yaşamıştım diyip 10 saniye afallıyorum
  22. Chapulers

Türknet Tavsiye edermisiniz

Arkadaşlar şuanki internet saglayıcımdan cayıp başka bir intern saglayıcısına geçmeyi düşünüyorum süperonline fiber düşündüm başta ama fiber altyapısı bulunmuyor turknet ile sorguladım ve 75mbps çıktı, oyun oynayan bir insanım Turknet kullananlar kaç ping aldıgını yazabilirmi
  23. Chapulers

Sizce en iyi internet saglayıcısı

sizce türkiyede bulunan en iyi internet saglayıcısı kim?
  24. Chapulers

Hikaye oyunu önerirmisiniz

fazla hikaye oyunu oynayan bir insan degilim klasiklerden başka (cod gta) hikaye oyunu oynadıgım çok azdır en efsaneleşmiş oyunları oynamam gereken sırayla yazarmısınız
  25. Chapulers

BDO oynanırmı

oynayanlar varmı aramızda başlanırmı sizce aktif oyuncu sayısı nedir bdoyamı path of exileamı başlamalıyım
  26. Chapulers

Uploadım aşırı düşük

son 3-4 gündür internetimde aşırı düşüş yaşadım vodafone kullanıyorum downloadım 7-8 mbpsyken uploadım 0.03 lere kadar iniyor ne yapmalıyım
  27. Chapulers

mmorpg öneri

bana günümüzde popüler olan mmorpg oyunu önerebilirmisiniz
  28. Chapulers

MMORPG Oyun önerisi

Benim için p2w olmayan çok aktif oyuncusu olan oyun önerirmisiniz