Arama sonuçlarınız

1. selinil

Acer Nitro 5 Alınır Mı?

(Acerın işlemcisi i5 9 mu i7 9 mu anlayamadım linkte i5 sitede i7 görünüyor.Ben i7 yi baz alıyorum) Arkadaşlar aşağıdaki iki bilgisayar arasında kararsız kaldım.Hangisini önerirsiniz grafik tasarım okuyorum ve render tarzı işler yapacağım.7 bin tl bandında önerdiğiniz bilgisayar var mı?Monster...
  2. selinil

Bilgisayar almak için Black Friday/Kara Cuma Beklenmeli mi?

Arkadaşlar 29 Kasım 2019 da black friday/kara cuma var malum çoğu marka indirime giriyor. Teknosa,Mediamarkt tarzı siteler de sizce yüzde kaç civarı indirim olur laptoplarda ?Geçen seneki indirim oranlarını hatırlıyor musunuz?Bir yandan da doların fiyatı son günlerde çıktı çıkacak gümdem malum...
  3. selinil

İ7 8.Nesil vs İ7 9.Nesil arasındaki fark nedir?

1)GtX 1050 ekran kartı ,İ7 9 işlemci mi yoksa gtx1650 i7 8 işlemci mi sizce daha üstün performans sağlar ? 2)Freedos alacağım sonradan windows kurdurursam virüs vs gelmesi ya da işlemci performansına etkisinde bir değişim olur mu?Orjinal sürüm 500 tl civarı fark yaratıyor çünkü biraz daha uygun...
  4. selinil

Asus vs Monster

1)MONSTER Abra A5 V15.4.2 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook 2)ASUS Asus X571GD-AL106 Intel Core i7 9750H 8GB 512GB SSD 4GB Fiyatı Sizce hangi modeli almak daha mantıklı olur?Asus bana daha kaliteli ve şık göründü
  5. selinil

5000-6000 tl laptop önerisi?

Arkadaşlar 5000 6000 tl fiyat bandında F/P ürünü olarak ne önerirsiniz? Çok araştırma yaptım ama genelde i5 8. Nesil bilgisayarlar var 4gb ekran kartı olanlarda ya da ekran kartı daha düsük 3 ya da 2 gb ama i7 işlemcisi var.Sizce hangisine yönelsem daha iyi olur bilemedim. Bir de dell artık...
  6. selinil

Acer - Asus - Lenova? Hangisi daha iyi?

1) ACER ACER NITRO 5 CORE İ5 8300H 2.3GHZ-8GB-1TB+128GB SSD-15.6"-GTX1050 4GB-W10 - Vatan Bilgisayar 2)ASUS ASUS FX505GD-BQ108T-Gaming/i5-8300H/8GB/256GB SSD/Nvidia GTX1050-4GB/15.6" FullHD/W10 Gaming Laptop Siyah 3)LENOVA...
  7. selinil

1500 tl ve altı tablet önerisi

Arkadaşlar genelde Netflix i telefondan izliyorum ancak daha büyük bir ekrandan izlemek benim için daha avantajlı olacak.O yüzden görüntü kalitesi iyi olan bir tablet almak istiyorum.Çok ekstrem bir uygulama kullanmayacağım dediğim gibi Netflix iyi çalışsın yeter.1500 tl ve altı hangi modeli...
  8. selinil

Monster Bilgisayar Alınır mı?

Arkadaşlar monster abra 15 v15.2.2 almayı düşünüyorum.7000 lira ama Monster kalitesi hakkında pek bir fikrim yok.En iyi donanım oluyor bu fiyat bandında.Sizce almaya değer mi?Yoksa asus,mac tarzı markaların 6 bin 7 bin bandındaki ürünlerini donanım açısindan biraz daha zayıf ama daha kaliteli mi...
  9. selinil

5000tl - 6500 tl bilgisayar önerisi?

Arkadaşlar 5000 ve 6.500 tl arası maximum 7500 liraya bir bilgisayar arıyorum.Ne onerirsiniz? Oyun oynamayacağım ancak profosyenel olarak,aktif şekilde Adobe Premiere,Ae,InDesign ve DavinciResolve gibi programlar kullanacağım ve render alacağım.Kurgu ile uğraşıyorum.Grafik Tasarım okuyorum.
  10. selinil

ekran kartının 2gb olması ve 4gb arasında nasıl bir fark olur?

Render,grafik tasarım programları InDesign ,Adobe Premiere vb. profosyenel olarak altif şekilde kullanıyorum.Oyun oynamıyorum. Bilgisayar alacağım ssd 500 gb M2, 16 gb ram olacak ama ekran kartı çok fiyata etki ediyor. Aradaki ekran kartındaki 2 gb fark nasıl bir etki eder bana hız,kalite...
  11. selinil

Macbook Air vs Monster Abra

Arkadaşlar grafik tasarım bölümü ve sinema tv ögrencisiyim beni yaklaşık dört beş sene idare edebilecek,render işlemlerini hızlı ve sorunsuz yapabileceğim yani Adobe nin Premiere,After Effects,InDesign gibi programlarını sorunsuz çalıştirabilecek bir bilgisayar almak istiyorum. Aşağıdaki iki...
  12. selinil

Kurgu ve Render Bilgisayarı Önerisi

Arkadaşlar Adobe Premiere CS6/CC kullanıyorum.Bir yandan da DaVinci Resolve kurgu programını ögrenmek istiyorum.Malum Premiere in artık devri yavaş yavaş sona erdi sinema sektöründe yerini davinci ye devrediyor.Sizce linkteki bilgisayar programı sorunsuz bir şekilde oynatabilir mi?Ya da...
  13. selinil

2×8 GB RAM VS 16 GB RAM?

Arkadaşlar bilgisayarıma iki tane 8 gb lık ram taktırınca mı sadece 16 gb ram taktırinca mı daha hızlı olur sizce? İkisi arasında nasıl bir fark var?
  14. selinil

Arkadaşlar NikonD7200 icin hangi lensi onerirsiniz ?butçem 2 bin tl

Arkadaşlar sinema tv okuyorum.Nikon d7200 body im var.Ekxtreme close up tarzı yakin cekimlerin yanı sira genis açidada rahatça cekim yapmak istiyorum.Bunun için makro bir lens in yanisıra ne almami önerirsiniz? Görüsleriniz benim için cok önemli♡
  15. selinil

5000-7500 TL Tasarım-Kurgu İçin Laptop Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Bana Adobe program ailesinin tamamıni sorunsuz bir şekilde çalıstıracak ve aşırı hızlı render tarzı işlemleri yapacak bir TASARIMCI/KURGUCU/CİNEMATOGRAPHER bilgisayarı lazım.Laptop olması şart evet kesinlikle masaüstü düşünmüyorum cünku bilgisayarı gittiğim iş yerlerine...
  16. selinil

Laptop Önerisi?

Arkadaşlar merhaba. Bana Adobe program ailesinin tamamıni sorunsuz bir şekilde çalıstıracak ve aşırı hızlı render tarzı işlemleri yapacak bir TASARIMCI/KURGUCU/CİNEMATOGRAPHER bilgisayarı lazım.Laptop olması şart evet kesinlikle masaüstü düşünmüyorum cünku bilgisayarı gittiğim iş yerlerine...