Arama sonuçlarınız

1. İsimyok08

Haber Trendyol Paylaş Kazan Kampanyası

1-3 Haziran arasında, Trendyol mobil uygulamasını indirip. Favorilerim menüsü üzerinden beğendiğiniz ürünleri seçip koleksiyonunu oluşturup paylaşırsanız. Koleksiyonun 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL kazanabilirsiniz. Herkes sadece 1 defa kazanabilecektir. Birbirinizin koleksiyonunu takip...
  2. İsimyok08

Rehber Her Bütçeye Uygun Ses Sistemleri 2021

Öncelikle herkese merhaba. Bu rehberimde her bütçeye uygun ev ortamı için ses sistemleri, haparlörleri göstereceğim. 4000-3000TL Bütçe İçin Önerebileceğim Ses Sistemleri 1)-Sony HTRT4 (Şuanki fiyatı 3389TL)...
  3. İsimyok08

İ9 11900K 360MM'lik AIO ile 98 dereceyi gördü!

İ9 11900K 360MM'lik AIO ile 98 dereceyi gördü! Intel İ9 11900K Aida64 testinde 1.325V ile İ9 11900K , 98 dereceyi gördü. 3.5Ghz , turbo 4.8Ghz , 8/16 , 14NM , 125W Tdp değerine sahip bir işlemci. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Açıkçası Amd için ısınıyor diyen kişiler için pek iyi...
  4. İsimyok08

Rehber (Rehber) Müzik Deneyimi Nasıl İyileştirilir ? Equalizer Ayarları Nasıl Yapılır ?

Öncelikle herkese merhaba İyi bir müzik deneyimi için neler yapabileceğiniz hakkında rehber oluşturdum. Umarım beğenirsiniz... 1)-Ses dosyası: Kaliteli bir müzik deneyimi için iyi bir müzik çalar , kaliteli bir ses dosyası olmalı. Peki kaliteli ses dosyasından kastım nedir ? : -Kpbs değeri...
  5. İsimyok08

Öneri (Rehber) Android Equalizer , Müzik Çalar Önerileri

Öncelikle herkese merhaba. Android için müzik çalar rehberi yapmaya karar verdim. Biliyorsunuz ki Android stok equalizeri çok dandik. Bunun için, içinde iyi bir equalizer bulunan müzik çalarları listeledim. ㅤ1- Boom ㅤSevdiğim oynatıcılardan biridir...
  6. İsimyok08

Nox Player Fare İmleci Nasıl Kaldırılır ?

Arkadaşlar canım sıkıldı. Nox Player kurdum. İçine PubgM' de kurdum. Oyuna girdim. Herşey çok güzel. Ama fare gizlenmiyor ! F10 denedim yok , Ctrl denedim yok. Bu hangi tuş ?
  7. İsimyok08

Satılık Fall Guys+Collecter's Pack=20TL

Arkadaşlar bir arkadaşımın rica etti forumda konu açabilir misin diye :) Bende kırmadım. Paraya ihtiyacı varmış. Fall Guys+Collecter's Pack 20TL'ye satıyor. İletişim için ; DC: Unique#6716
  8. İsimyok08

League Of Legends'deki Feederlar (Wild Rift)

Ya 1 senedir Mobile Legends oynuyordum. Epik 2'ydim. Efsane rütbeli adamlarla giriyordum. Gayette eğlenceliydi. Sonralardan sıkıldım. Ve Lol Wild Rift çıktı. Zaten 2016-2017 yılında PC versiyonunu oynuyordum. Ordan bir bilgim var. Karakter CT 'lerini falan bir kısmını (En azından bana yarayacak...
  9. İsimyok08

Öneri Bilgisayarcılara Güvenmeyin...

Ya ben ne kadar a.tal biriyim. Yahu şuraya bakın. Sinirden kuduracam. Be adam meğer montaj yapmayı bilmiyorsun. Ne montajlıyorsun ? Şimdi tabi e sen verdin diyenler olacak olayı anlatayım ; Ben parçaları sipariş ettim. Parçalar geldi. Tabi ben köydeydim. Abim dedi. "Bir arkadaş var ona...
  10. İsimyok08

Battlefield 3 Operation Guillotine - Eliminate Ng Nests Görevi Geçilmiyor

Arkadaşlar BF3 bedavaya aldım. Bugün başlıktaki göreve geldim. Geçilmiyor. Tüm çatışmalar bitiyor gene işaretli bölge kalıyor. Görev ; Dakika 8:10'dan sonra bitiyor. Bende bitmiyor. Böyle kalıyor (Çatışmalar bitmesine rağmen. Askerler yanımda dolanıyor. Fakat görev bitmiyor. İlerdeki çatışmalar...
  11. İsimyok08

Düşük Bütçeli APU Sistem Toplama Tavsiyeleri 3200TL - 2500TL

3200TL-2800tl arası : AMD RYZEN 5 3400G 4 Core, 3,70-4.20GHz 65W Radeon RX VEGA11 Wraith Spire FAN AM4 TRAY MPK 1228TL...
  12. İsimyok08

SDN Forum Yaş Anketi

Arkadaşlar forumdaki yaş ortalamasını merak ettim :) Kötü bir niyetim yok. Zaten yaşım da öyle fazla değil , yaşım 16. Dürüstçe oylama yaparsanız sevinirim . 25-30 yazmayı unutmuşum , ekledim.
  13. İsimyok08

Rampage K27 Almayı Düşünenler Gelin

Öncelikle herkese iyi akşamlar (Sabah okuyorsanız günaydın :) ) Hediye olarak Rampage K27 geldi. İlklerde pek birşey beklemiyordum. Fakat hediye sonuçta diyememki "Bu dandik geri verin" diye.Taktım PC'ye tek jaklı idi . Yarın dönüştürücü alacağım. Taktım kulaklık çalıştı. Öncelikle kulaklık çok...
  14. İsimyok08

Telefon Kafasına Göre Hızlı Şarj Oluyor

Arkadaşlar telefonum Galaxy A20. Telefonu aldıktan 1 ay sonra şarj yeri yüzünden garantiye yolladım. Şimdi şarja takınca "Şarj bağlantınızı kontrol edin." Diyor. Günde 1 kere şarja takıyorum. Adaptörde sıkıntı yok. Kabloda dışardan bakınca bir sorunu yokmuş gibi görünüyor. Şarj makinesini...
  15. İsimyok08

The Witcher 3 Nasıl Bir Oyundur ?

Arkadaşlar Steam'de cadılar bayramı indirimi başladı. Bilgisayarıma oyun arıyorum. 1 hafta önce Sniper Elit 4 aldım. Oyun 4 güne bitti (DLC'lerle beraber.) multiplayer modu ise hiç aktif değildi. Witcher 3'ü gördüm. Ve forumlarda bu oyunu duymuştum. Daha önce hiç Witcher serisinden oyun...
  16. İsimyok08

Epic Games GTA V 80GB İnmesine Rağmen %74 Gösteriyor

Arkadaşlar 2 gün önce GTA V indirmeye başladım. Aralıklı olarak indiriyorum. Hergün 30GB olarak. Fakat oyun ilk 95GB indiriliyor diyordu. Şimdi 91 indiriyor. Ve 80GB olmasına rağmen %74 diyor bu normalmi ? % hiçbir zaman sıfırlanmadı. Hep aynı yerden devam etti. Yani 30GB indiriliyor dese bile...
  17. İsimyok08

HDD'de Büyük Dosya İşlemek HDD'ye Zarar Verirmi ?

Arkadaşlar Epic Games'ten Gta5 indiriyorum. 1 saate Vb. 60GB olur. Yedekleyeceğim . Bu HDD'ye Zarar verirmi ? Birde HDD'de dün 30GB yedeklerken dikkatli dinleyince çok ufak kasadan şöyle bir ses çıkıyordu . Tahminimce HDD'den çıkıyor. Bu normal mi? Normal kullanımda böyle olmuyor. (Fan...
  18. İsimyok08

Origin'den Battlefield 1 Almak

Arkadaşlar PC'ye oyun yüklemek istiyorum. BF1 hoşuma gitti. İnternet kafede story mode oynamıştım. Şimdi bilgisayarıma yüklemeyi düşünüyorum. Originde standart edition 5 Euro. Sorularım şunlar ; - Ben şimdi oyunu Euro ile mi alacağım ? TL geçmiyormu ? -Standart Edition alınca farklı birşey...
  19. İsimyok08

CS:GO Kaydedilen Maçı MP4 Olarak Nasıl Kaydedilir ?

Arkadaşlar bugün rekabetçi girdim . Çok iyi vuruşlar yaptım. Bu eli kaydettim. Nasıl MP4 yapabilirim ? Maç 50DK.
  20. İsimyok08

4500TL Laptop Önerisi

Arkadaşlar abimin arkadaşı laptop arıyor. CS:GO , Fifa , Pes Vb. Oynayacak. Üniversite için alıyor. 2 modelin arasında kaldım. HP'de darboğaz oluyor diyorlar. Acer'de performans düşük diyorlar. Sizce hangisi ? Bu oyunlar'da HP darboğaz yaparmı ? Arkadaşlar yeterli olduğunu biliyorum. Kullanan...
  21. İsimyok08

CS:GO'Da Ban Yedim (Hileden Değil)

Arkadaşlar bugün CS:GO oynuyordum. Bu elden önce 1 hafta kendi adamımı vurmaktan ban yemiştim. Bugün cezam bitti. Şansıma tam el başladı. İşim çıktı. Çıkmam gerekti. Bende beni kicklemelerini söyledim. Kicklediler. Fakat 1 hafta daha ban yedim. Neden oldu ? Bu banı kaldırttırabilirmiyim ...
  22. İsimyok08

Soru Trendyol'un Yaptığı Rezillik

Arkadaşlar sistem topladım. Herşey hazır sistem montajıda tamamlandı. Trendyol'da Vga To HDMI sipariş ettim. Bana dalga geçercesine Aux kablosu ve 2Pin to 4 Pin'mni ne güç kaynağı dönüştürücü kablosu yollamışlar. Ben bunu ne yapayım ? Şuan köydeyim. Keşke bununlada kalsa. Abim bilgisayarcı bir...
  23. İsimyok08

Soru Wattman Çok Sık Rastlanan Birşey midir ?

Arkadaşlar XFX RX570 kullanacağım. Wattman Çok sık rastlanan birşey mi? İşte Wattman her kartta mı oluyor? Çözümü yok mu?
  24. İsimyok08

Bu Kasada Aerocool Vx Plus 500w'mi Var ?

Arkadaşlar Teknobiyotiğe göre taksitli fiyatı 25TL daha ucuz bir kasa buldum. Bunda Vx Plus 500W varmı ? Bugün sipariş edeceğim kasayı. Kasa link ; Dark Raider 500W 3x12cm RGB Fanlı, Tempered Glass Cam Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (D Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor lütfen gidipte...
  25. İsimyok08

Soru Bu Ürün Sıfır mı ? Garantili mi ?

Teşekkür ederim. İçim rahat etmemişti :) tahmini 5-6 güne tümüyle elime geçer sistem.
  26. İsimyok08

Trendyol'da Taksit Varmı ?

Arkadaşlar yarın sistem sipariş ediyorum. Trendyol'da şu üründe ; Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol taksit varmı ? Ek olarak Aerocool Vx Plus 500W RX 570 ve R3 1200AF besleyebilirmi ? (Lütfen onun yerine şunu ekle şunu al yazmayın.)
  27. İsimyok08

Windows 7 32Bit'teki Oyunlar Windows 10 64 Bit'e Atılabilinirmi ?

Arkadaşlar sistem sipariş etmeme 3 gün kaldı. Benim Windows 7 32 Bit bilgisayarım var. Gta San zor kaldırıyor. Bu bilgisayara direk League Of Legends ve CS:GO'yı Vb. indirip yeni aldığım sisteme flash bellek aracılığı ile atabilirmiyim ? Sistem özelliklerim ; İntel E2200 , 2GB DDR2 667Mhz ...
  28. İsimyok08

Soru Vol-te'nin Bölgeye Göre Değişiklik Göstermesi

Arkadaşlar Vodafone kullanıyorum. Cihazımda ayarlar bölümünde Vol-te gözükmüyor. Geçenlerde arabaya bir şey yaptırmak için Trabzon'a gittik. Bi baktım. Vol-te aramalar gelmiş. Geri dondüğümde gene gitmişti. Neden böyle bir sorun var? Turkcell'de böyle birşey yok. Neden olabilir? Cihazdan da...
  29. İsimyok08

Sistem Toplama İle İlgili Sorular

Arkadaşlar alacağım sistemi kararlaştırdım. Hatta 3-4 ay sonra para biriktirip (Belki.) 1080P 75HZ mönütör alacağım. Sistemi 7-8 gün sonra sipariş edeceğim. Sistem şöyle ; XFX Rx570 , G.Skill 8GB 3200Mhz CL16 ram , 500GB Segeate 7200Rpm HDD , Kingston A400 120GB SSD , Gigabyte B450M S2H anakart...
  30. İsimyok08

Çektiğiniz Komik Fotoğrafları Paylaşın

Evet çektiğiniz komik fotoğrafları paylaşın :) Şöyle başlayayım ;
  31. İsimyok08

720P Mönütör İçin RX 560'mı Mantıklı RX 570 ?

Arkadaşlar şöyle bir bilgisayar önerisi aldım. Direk RX570 daha güçlü direk demeyin. Onu bende biliyorum. Arkadaşlar 720P bir mönütörüm var. Halliyle R3 1200AF RX570 ile darboğaz yapıyor. Youtube'da izledim %20Vb 1080P'de bile kayıp var. Haliyle benim mönütörüm 720P olduğu için biraz başımı...
  32. İsimyok08

Topladığım PC Nasıl ?

Arkadaşlar sonunda tam Ağustos'un 5'inde çürük PC'emden kurtuluyorum. 2700TL şöyle bir sistem ; Ekran kartı ; Biostar AMD Radeon RX560 4GB (Dual Cooling) 128Bit GDDR5 (DX12) P Fiyatları ve Özellikleri 885TL İşlemci; AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz AM4 8 MB Cache 65 W İşlemci Fiyatları ve Özellikleri...
  33. İsimyok08

Galaxy A20 İçin Android 10 Çıktı

Arkadaşlar sonunda Galaxy A20 için One UI 2.0 Türkiye' ye geldi. Sizce güncellemeyi yapmalımıyım? Performansda ne gibi etkisi olur ?
  34. İsimyok08

Ayağımdaki Su Baloncuğu Patladıktan Sonra Parmağım Kokmaya Başladı

Arkadaşlar çay toplarken yağmur yağıyordu. Bu yüzden çizme giymiştik. Ayağım su baloncuğu topladı. Ve diğer gün çay toplarken patladı. Hergün ayağımı 3-4 sefer yıkıyorum. Erken iyileşmesi için. Fakat sabunla bol bol yıkıyorum buna rağmen parmağım kokuyor. Yıkadıktan bir zaman sonra kokmaya...
  35. İsimyok08

Sorumluluk Sınavı Nedir ?

Arkadaşlar galiba 22-30 Haziran arası Sorumluluk Sınavına gireceğiz. Çoğu kişi ayrı bir kafadan açıklıyor. Arkadaşlar merak ettiklerim bunlar: -Sınava girmek mecburmu ? -Sınava neden giriyoruz ? -Sınava Kimler girecek ? -Doğrudan sınıfı geçiyorsak neden bu sınav var ? -Sınavı geçemezsek ne olur ?
  36. İsimyok08

ShiftDelete Çok Yavaş !

Arkadaşlar son 3 gündür forumda bir yavaşlık var. Bi konuya 2 saat giremiyor. Diğer forumlarda sıkıntı yok. Technopat Sosyal'e Vb. Hızlıca giriyorum. Youtube'da 720P 60Fps videoları hiç takılmadan , kesintisiz izliyorum. Modemim 16Megabit. Acaba forumun sunucularındamı bir sıkıntı var anlamadım...
  37. İsimyok08

2000TL Topladığım Apu Sistem Nasıl Olmuş ?

Arkadaşlar yazın 2000Tl'ye bilgisayar alacağım. Kendime 2300TL sıfır Ryzen 3 3200G sistem topladım. Rarm olarak 2x4Gb Cl15 2400Mhz Hyperx ram takacağım. InceHesap'ta 2 ram seçme yok. Bende ayrı siteden sipariş vereceğim. Topladığım sistem bu bi sıkıntı varmı parça uyuşmazlığı Vb. İlerde SSD...
  38. İsimyok08

FOXCONN G31MX-K G31 LGA775 Sisteme Ekran Kartı , Ram , İşlemci Önerisi

Arkadaşlar Intel E2200, 2Gb DDR2 Ram, , İntel GMA 3100, FOXCONN G31MX-K G31 LGA775, 300W, 190GB HDD , Windows 7 32 BİT Bir sistemim var. Eski olduğunu bende biliyorum. Yazın sistem toplayacaktım ama bazı nedenlerden dolayı alamadım. Bazıları diyebilir bu sistem adam olmaz Vb. Herkesin ekonomik...
  39. İsimyok08

Samsung Galaxy A20 Cihazımda Vol-te Arama Seçenegi Yok.

Arkadaşlar hattım Vodafone 4.5G açık. Fakat ayarlar mobil ağlara geliyorum Vol-te aramalar seçeneği yok. Kuzenimde J6 Plus var onda aktif fakat bende Vol-te seçeneği yok neden olabilir ?Vodafone kendi sitesinde Galaxy A20 Vol-te desteklediğini gösteriyordu. Ayarlar bölümü böyle;
  40. İsimyok08

Soru Bu Hoparlörü Bilgisayarımda Veya Telefonumda Nasıl Kullanabilirim ?

Arkadaşlar elime gene bi hölarlör geçti. Hoparlörün hiçbir kablosu yok. Bu hapörlörü normal Aux çıkışlı olarak kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim ? Fotoğrafların çözünürlüğünü 720P yaptım. Fotolar paylaşılmıyordu. Cevaplarınızı bekliyorum.
  41. İsimyok08

Soru Youtube Kanalım İçin Ne Yapabilirim ?

Arkadaşlar YouTube kanalı kurdum 2 gün önce. Video düzenlemelerimi telefondan yapıyorum. Ve çoğunlukla bilgisayarla ilgili Vb. Video çekiyorum. Sizce ne yapabilirim ?
  42. İsimyok08

Reaksiyon Puanı Nedir ?

Arkadaşlar burda reaksiyon puanı diye birşey gördüm ne demek ? Ve ayrıca belirteyim , forumdaki anlamını sordum. Gerçekteki değil :)
  43. İsimyok08

Müziğin ritmine göre bass efekti nasıl yapılır?

Arkadaşlar öncelikle After Effects ile yapılan müzik şablonundan bahsetmiyorum. Normal bir videoda bass gelince ekran yana kayma efekti yapıyorlar. Bazen bass girince ekran titreme efekti yapıyorlar. Bunları hangi programla yapıyorlar. Mobil varsa çok iyi olur biliyorsanız. Çünkü bilgisayarım...
  44. İsimyok08

Rca Kablo Aux'a Dönüştürülebilirmi ?

Arkadaşlar elimde 2 tane kullanmadığım tiz hapörlör var. Bunları bilgisayarıma bağlamayı düşünüyorum ama çıkışları Rca, bilgisayarım AUX destekliyor. Bunu AUX'a dönüştürebilir miyiz? Hapörlörün fotoğrafları bunlar:
  45. İsimyok08

Hangi Kitabı Okuyorsunuz ?

Arkadaşlar forumda yeniyim bu ilk konum. Hangi Kitabı veya kitapları okuyorsunuz ? Ben Issız Ada okuyorum.