Arama sonuçlarınız

1. AHMETSCAN_

Yardım Instagram aylar önceki fotoğrafı 31 martmış gibi gösteriyor.

Sorun aynı zaten snapchattede aynı problem gözlemlediğim kadarıyla foto edit programlarımda whatsappta ve galeri uygulamasının kendisinde böyle bir sorun yok. @talebesultan
  2. AHMETSCAN_

Bunu denedim bir işe yaramadı maalesef. Daha yaratıcı çözümler var mı acaba? @Yağmur Yıldırım
  3. AHMETSCAN_

Merhaba, 31 Mart akşamı telefonuma bakarken birden telefona çok yüklendim. Telefon kilitlendi reset bile atamıyordum 2-3 dk sonra düzeldi. Ve daha sonrasında Instagram ve Snapchat'te aylar önce çekildiğim fotoğraflarımın tamamının tarihini 31 Mart olarak gösteriyordu. Fotoğraflar uygulaması ve...
  4. AHMETSCAN_

Oppo a54 emoji sorunu

Bişi değişmedi
  5. AHMETSCAN_

Oppo a54 emoji sorunu

Merhaba oppo a54'üm var whatsapp'ta olan bazı emojiler Instagram'da ve diğer yerlerde çıkmıyor. Örneğin gülümserken ağlayan emojisi. Whatsappta var ama instagramda yok. Gboard beta için başvurdum güncelleme aldım yaptım gene bişi değişmedi.Nasıl emojileri getirebilirim ?
  6. AHMETSCAN_

Cep Telefonu Önerisi

Şarj problemi vs. durumlar olmasa iphone alırdım. İyi sarja ihtiyacım var. Kolay kolay bitmemeli.
  7. AHMETSCAN_

Cep Telefonu Önerisi

Merhaba, yaklaşık 1.5 sene iPhone kullandım (iPhone SE 1.nesil, iPhone 6 Plus). Telefonların birini babama verdim,hem de 16 GB'Ti işlevlerimi karşılamıyordu diğeri bozuldu yaptırmak istemiyorum. Ayrıca şarj probleminden dolayı iPhone yeniden iPhone almak istemiyorum. Çok sosyal medya kullanan ve...
  8. AHMETSCAN_

Yardım İphone 6 Plus Ekranda Saydam Çift Çizgi Çıkıyor.

Merhaba, bugün top oynarken arkadaşım beni videoya çeksin diye kameraya çekmesini istedim. Topa vurdum, top telefona geldi ilk arkadaşımın gözünün altına çarptı sonrada yere fırladı. Ekranda veya kasada herhangi bir hasar yoktu. Ekran koruyucu Cam'a bile bir sıkıntı gelmemişti. Fakat, şimdi fark...
  9. AHMETSCAN_

Öneri Bilişim Bölümü Dallarından Hangisini Seçmeliyim ?

Merhaba, 10. sınıftayım. Yaklaşık 18 Haziran'a kadar bölüm seçmek için sürem var. Okulumda olan bilişim dalları şunlar: Veri tabanı ve programcılığı, web tasarım ve programcılığı, ağ işletmenliği. Aklıma yatan şu ana kadar ağ işletmenliği var. Fakat, araştırmalarıma göre, veri tabanı...
  10. AHMETSCAN_

Gamepad en ufak temasta aşağıya doğru hareket ediyor

Kontorland PS-3022 PC uyumlu bir kablosuz şarjlı kol aldım. Aşağı yukarı elime geçeli tam 1 hafta olacak ve analog kendini hafif bir temasta yarım aşağıya götürüyor. DualShock 3'e benziyor biraz kol, hatta Steam'da PlayStation 3 kontrolcüsü olarak geçiyor. Sorun çıkınca, bende denetim masasına...
  11. AHMETSCAN_

Statik elektrik Bilgisayar'a kısa devre yapar mı?

Merhaba, kasamın metal kısmına dokununca aniden güç kesiyor ve yeniden açılınca görüntü olmuyor. Monitörün güç düğmesinden kapatıp tekrar açıyorum görüntü geliyor. Bir keresinde görüntü gelmemişti.Ekran kartını veya Anakart'ı yaktım diye çok korkmuştum. PSU'nun şalterini kapattım, bir süre...
  12. AHMETSCAN_

RX 550 ve i3 530 uyumlu mu?

Sistem benim değil kuzenimin o hiç anlamıyor pc'den ben gene ufak tefek bişiler biliyorumda emin olmak için soruyorum. İşlemciyi değiştirmek istese anakartı değiştircek anakartı değiştirse ramler falan bi ton masraf yeni pc almış oluyor ondan şimdilik en fazla gta 5'te normal ayarlarda 45-60...
  13. AHMETSCAN_

GTA 5 Ve Left 4 Dead 2 ' oyunlarını oynuyorum ekran kartını anakarta takınca problem sıkıntı çıkarmaz di mi ? Arkadaşımın eski ekran kartını taktık boot ekranı geldikten sonra hafif ışıklı siyah ekran karşıladı 1 saat beklemiştik genede gitmemişti taktığımız ekran kartı R7 240 4 GB'tı ondan...
  14. AHMETSCAN_

Güvenle satın alıp takabilirim dimi ? Anakart sorun yapmaz Peki ya 750 Tİ 'nasıl olur ? @ThorJ @e30cu ?
  15. AHMETSCAN_

Burda yazanları anlamadım bana anlatsan rica etsem @mehmetali48 %15 iyi mi darboğaz yeterli olur mu uygun mudur ?
  16. AHMETSCAN_

Merhaba internetten darboğaz testi yaptım. Ve değerler 26.86 bir kötü sonuç çıktı. Eski ekran kartım ATI Radeon 5450 HD 1 GB RX 550 kullanmanızı tavsiye ederiz dedi. İşlemcim i3 530, anakartımın modelini tam bilmiyorum, ama Intel H55 yazıyor GPU-Z'uygulamasında. RAM'lerim DDR3 2 slot...
  17. AHMETSCAN_

İnstagram'dan Oyun Satan Sayfalar Ne Kadar Güvenlidir?

Peki Ucuza Oyun Satan Site Falan Var Mı PC İçin Bu Arada Fifa 21
  18. AHMETSCAN_

İnstagram'dan Oyun Satan Sayfalar Ne Kadar Güvenlidir?

Merhaba Instagram'dan bir sayfa buldum FIFA 2021 satıyor sadece 50 TL diyor bir sitesi falan var orada hep iyi şeyler falan yazıyor fakat benim yinede inanasım gelmedi sizce güvenip almalımıyım böyle sayfalardan alışveriş yapan arkadaşlar varsa yazması çok daha iyi olur.
  19. AHMETSCAN_

Ledleri kasaya bağlayamıyorum

Merhaba arkadaşlar kasamda Molex girişi yok 2 tane fanım var onları da dönüştürücü ile çalıştırdım Molex'in diğer kısmı çivili kısım (erkek kısım) o yüzden LED'leri bağlayamadım bağlamanın yolu varsa söylerseniz sevinirim şimdilik adaptörle resimlerde gösterdiğim şekilde çalıştırıyorum başka...
  20. AHMETSCAN_

Fan İle İlgili Sorunum Var Yardım

Benim Powerimde 4 Pinli Molex Giriş Veya Çıkış Yok Ben 3 Pinli Bir Girişe Takarsam Fana Bağlı Olan Ve Boş Olan 4 Pinli Girişe Başka Bir Fan Takarsam O Fan Çalışır Mı ?
  21. AHMETSCAN_

Epic Games GTA V Error Code:152

Tamamdır Arkadaşlar RockStardan Mail Geldi Ban Yedim 30 Gün Chate Küfürden Dolayı
  22. AHMETSCAN_

Epic Games GTA V Error Code:152

Merhaba Arkadaşlar 14 Mayıs 2020 'de Gta V 'İ Ücretsiz Olarak İndirdim Fakat Hergün Bir Hata İle Karşılaştım 4-5 Saat Sonra Sorunlar Çözülüyordu Oyun Açılıyordu İyi Kötü Böyle Devam Etti Daha Sonra Aşağıda Bırakacağım Fotoğraftaki Hatayı Kısaca Error Code :152 Hatasını Veriyordu 2 Gün Oldu Hala...
  23. AHMETSCAN_

2500 tl civarıda telefon önerisi

REALME 5 PRO 1587539091 P30 Lite Veya P-Smart 2019
  24. AHMETSCAN_

Mikrofonu PC'ye taktığımda otomatik olarak karaoke moduna giriyor.

Realtek Audio HD yi Sildim Düzeldi Teşekkürler !
  25. AHMETSCAN_

Mikrofonu PC'ye taktığımda otomatik olarak karaoke moduna giriyor.

EVET ARKADAŞLAR BİR TANE MİKROFONUM VARDI TRUST 20378 Markası Ben Bu Mikrofonu 2 Yıl Kullandım Neyse Gayet Güzeldi Ve Bir Gün Mikrofon Sesi Hoparlörden Geliyordu Her Hangi Bir Driver Program VS. Yoktu Bir Tek REALTEK HD Audio Yöneticisi Var. Ben Ses Aygıtlarına Vs. Girip Düzeltmeye Çalıştım Bu...
  26. AHMETSCAN_

Monitörüm açılmıyor

Evet Beyler Son Olarak Servise Gittim Adamlar Ekran Kartın Arıza Vermiş Değişmesi Lazım Falan Dedi Kabul Etmedim Yardım Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederim
  27. AHMETSCAN_

Monitörüm açılmıyor

Ekran Kartı Çıkışı
  28. AHMETSCAN_

Monitörüm açılmıyor

Evet Beyler LG Flatron w1943 Vardı Bende 10 Yıllık Geçen Hafta Bilgisayar Açılmamaya Başladı Yani Açılıyordu Monitöre Ekran Gelmiyordu Işıklı Klavye Falan Bütün Hepsi Yanıyor Görüntü Gelmiyordu İlk Başta Sorunun Monitör Kaynaklı Olduğunu Düşündüm Sonra Babamla Konuşup Anlaştık Ve Asus VG248Qz...
  29. AHMETSCAN_

Direksiyon Seti

Evet arkadaşlar ETS2MP oynamak için bir direksiyon seti almaya karar verdim. Yanlız Almak İstediğim Direksiyon Setinin Vitesi Ayrı Bir Aparat Olmaması Direksiyon Seti Kenarında Birleşik Olmasını İstiyorum. En Fazla 330 en az 155 TL Aralıklı Bütçem Var DFGT almak istiyordum fakat ikinci el...
  30. AHMETSCAN_

(Çakma Airpods) I9 TWS vs Preo MS25

Merhaba Arkadaşlar Ben Ahmet Fazla Param Olmadığı İçin Ve 1200 Lira Apple Airpodsa Veremeyeceğim İçin Çakma Bir Airpods Alma Gereği Duydum. Daha Önce PREO MS25 Kullandım Ses Kalitesi Fiyatına Göre İyi Fakat Malzeme Kalitesi Berbat İ7 TWS nin Malzeme Kalitesiyle Aynı Bu Kulaklıklarla Beraber...