Arama sonuçlarınız

1. disiteknoloji

450 tl' ye kadar kasa önerisi

Gayet güzel ve yeterli bence
  2. disiteknoloji

100 mb/sn ethernet kablosu 10mb/sn olarak çalısıyor

Anakart güncellemesi yapabilirsin.
  3. disiteknoloji

4500 liraya bu laptopu buldum alınır mı?

Video render ve photoshop işlemleri için ince ve hafif bir laptop alacağım. Bütçem maksimum 5 bin lira. Daha üstü imkansız bu dönemde. Şu ana kadar tüm forumları gezdim karşıma hep Nirvana X400 bilgisayar önerisi çıktı. Kullanan veya bilen var mı muhtemelen alacağım 1.29 kg 18 mm incelik diyor...
  4. disiteknoloji

Paycell çöktü mü?

Anlık çökme olmuştur. Düzelir birkaç dakikaya
  5. disiteknoloji

Korkulan oldu! Mutasyona uğramış virüs Türkiye’de

Şaşıran var mı şaşıran?
  6. disiteknoloji

Fit20 kimler için Uygun?

Selamlar arkadaşlar kyani fit20 protein tozunu spor yapıyorum diye kullanıyordum kas gelişimini desteklesin ve yağ yakımını yardımcı olsun diye ama meğer Düzenli spor yapanlar dışında Aktif bir yaşam sürenler Profesyonel sporcular Hafif bir ara öğün arayanlar için de uygun bir ürünmüş bu yönde...
  7. disiteknoloji

Kyani Besin Takviyeleri Neden Eczanelerde Yok?

Kyanide katkı maddesi yok o yüzden eczane raflarında 5 yıl falan kalamazlar ve kullanıp memnun alanların tavsiyesi üzerine satış oluyor genelde. Bir de bu eczanede olanlar iyidir algısından çıkmak gerek bu bi tek bizim ülkemizde böyle yurt dışında marketlerde bile satılıyor. Ürünleri ben Kyani...
  8. disiteknoloji

Casper Excalibur E600 özelleştirerek satın almak

Ağırlıklı olarak 3d çizim ve arada da oyun oynayabileceğim bi bilgisayar alıcam. arkadaşım excalibur modellerden memnun kaldığı için beni excalibur e600 e yönlendirdi. bütçeye göre özelleştirerek satın alma olayı ve cam kapaklı tasarımla rgbler hoşuma gitti açıkcası. 3 d çizim (autocad v.b) ve...
  9. disiteknoloji

7000 TL Bilgisayar Toplama

ben toplamakla uğraşmayıp Excalibur E600 almıştım. Bu fiyatlarda sağlam bi konfigürasyon yapabilirsin bi bak istersen versiyonlara. kasa toplanan sitelerde genelde kargolama geç oluyo çünkü. cihazda eline hızlıca geçmiş olur. o kadar para ödeyip bekleme olayı da stresli bi durum çünkü Excalibur...
  10. disiteknoloji

Lgs tercih dönemi

Yolunuz açık olsun kardeşim. kontenjanların artacağını duymuştum. %10'a kadar yazılır bence. Yine de rehberlik hocandan yardım al bu konuda yanlış yönlendirme olmasın
  11. disiteknoloji

Hangi marketi tercih ediyorsunuz?

A101den 32Gblık flashbellek aldım daha yeni. Mis gibi.
  12. disiteknoloji

İstanbul'da hangi semtte yaşanır?

Bayrampaşaaa
  13. disiteknoloji

Casper m200 mini bilgisayar konfigürasyonları nasıl?

Selam dostlar butik tarzda küçük bi ofisimiz var mümkün olduğunca pcimiz az yer kaplasın istiyoruz ama laptop düşünmüyoruz. mini bilgisayarları araştırırken Casper m200 mini pc dikkatimi çekti.Casper'ın kendi sitesindenden konfigüre edilerek alınabiliyormuş. Kullanacağımız programlar temel...
  14. disiteknoloji

General Mobile Kullananlar Buraya

rica ederim hocam konuyla ilgili soruların olursa seve seve cevaplarım. iyi forumlar :)
  15. disiteknoloji

Qnet 'ten Yarının Liderleri İçin E-Öğrenme Seti: qLearn

Arkadaşlar selamlar, Sosyal izolasyon döneminde bir nebze olsun geleceğe yatırım yapma adına arayış içindeydim. Evet evde oturmak çok sıkıcı olsa da bi açıdan da bir daha bu tip bir fırsatı zor buluruz gibi duruyor. O nedenle de dijitalde öğrenebileceğim e-öğrenme setlerine göz gezdirirken...
  16. disiteknoloji

9 Plus Satışa Çıktı !!!

General Mobile'ın geçtiğimiz sene içinde duyurduğu 9 Plus biraz rötarlı olarak olsa da satışa sunuldu. Özellikleriyle itibariyle özellikle ekran kalitesi ve tasarım olarak iddialı bi model çıkardılar yine. Bu modeli bekleyen arkadaşlar olduğunu biliyordum o nedenle burda konu açmak ve tek bir...
  17. disiteknoloji

Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi

bu şartlar altında ben de az gol çıkacağını düşünüyorum Fenerde ortasahada kim oynar Tolgay mı Zjach mı
  18. disiteknoloji

[2020 Anket] Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

General mobile'ın 9 prosunu kullanıyorum. markaya karşı ön yargılarımı kıran bi model oldu. ilk çıktığı döneme göre sağlam indirim yapmışlar bi de 6 ay peşin fiyatına falan dediler aldım.alırken bi iki ay kullanır birine veririm diye düşünüyodum ama hızından kamerasına kadar beklentilerimin...
  19. disiteknoloji

General Mobile Kullananlar Buraya

Arkadaşlar selam, Son zamanlarda yeniyıl indirimiyle birliktefiyatı baya düşen ve donanımsal olarak da segmentinin sanırım en iyilerinden biri olan 9PRO yu almayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler General kulllananlar iyisiyle kötüsüyle görüşlerini belirtirse çok sevinirim. Mutlu yıllar...
  20. disiteknoloji

Ziraat Türkiye Kupası'nda son 16 turu programı belli oldu

arkadaşlar Gaziantep FK bu sene ligde güzel işlere imza atacak kupada ise favorim Alanyaspor
  21. disiteknoloji

Youtube'da 4K Canlı Yayın

İşin zor ve maliyetli o halde :)
  22. disiteknoloji

Hosting Şirketi Açarak Hosting Kralı Olmak! :)

Herkes açabilir hosting firması ama herkes bu hizmeti veremez. Yetkinlik önemli, bilgi birikimi önemli ve tabii ki bütçe önemli. Aldım kurdum al bu da ücret tarife diyip satmak kolay ama alan olur mu bilmem. Ben bu aşamalara eskiden destek verirdim. Ama acı tecrübeler yaşayınca artık yeni...
  23. disiteknoloji

En iyi video ceken telefon

iphone son modelleri harika işler çıkarıyor
  24. disiteknoloji

Ne dinliyorsunuz?

firuze
  25. disiteknoloji

Youtube'da 4K Canlı Yayın

canon video kameraları çokça duyuyorum. başlangıç için iphone kulaklık bile kafi. iyi kayıt yapıyor
  26. disiteknoloji

Ekipman Alışverişi Yapacaklara Duyurulur! %50 İndirim!

Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz ay ininalin pubg için 221 uc hediyesi vardı. Şimdi google play ve apple store satın alımlarınızda harcamanın %50'sini ödüyor. Ekipman alışverişi yapacaklara duyurulur Kampanyanın detaylı bilgisi aşağıdaki gibi; Kampanya Koşulları: Kampanya 20 Eylül – 1 Ekim...
  27. disiteknoloji

Kaliteli Hosting Arıyoruz

Şu sıra fazlaca Güzel Hosting kullanıp memnun olanlar görüyorum. Acaba benim mi isteklerim çok az da bi sorun görmüyorum diye düşünüyordum meğer firma iyiymiş :D Umarım bozmazlar kendilerini böyle devam ederler.
  28. disiteknoloji

Siyaset bölümü açalım mı?

Forumlardan uzaklaşma nedenim genelde siyaset oluyor. hep bi yarış senin adamın kötü deme bık bık. bence gerek yok
  29. disiteknoloji

15 Yaşında Disiplinlik Olay

Tehdit suçtur. normal
  30. disiteknoloji

gm 9 pro vs redmi note 7 Acill??

Telefonların birbiriyle farkı pek yok gibi. Yerli üretimlerden yana tercihini kullanan biri olarak gm9pro diyorum. İşleyişi, fiyatı, özellikleri vs bence gayet iyi.
  31. disiteknoloji

Network Marketing

Girişimcilik sektörü denildiğinde akıllara ilk olarak network marketing geliyor. Dünyada ve Türkiyede hızla büyüyen ve gelişen bir sektör. Ülkemizde bu sektörde hizmet veren bir çok network marketing şirketleri var. Temelde hepsinin mantığı doğrudan satış ve pazarlama şeklinde. Birçok firma...
  32. disiteknoloji

S10 Pubg Sorunu

Sen kalk telefona o kadar para ver, o telefon pubg bile oynayamasın :D :D
  33. disiteknoloji

150TL Powerbank Önerisi

Samsung iyidir bence alabilirsin,bir kere al uzun süre kullan.Benim aldığım powerbankler bir gün yaşamıyor fdkdjf
  34. disiteknoloji

Rafet El Roman Yeni Bir Aşka Yelken Açtı! İşte Sevgilisi Gamze Davgana!

Ne de güzel kızmış yazık etmiş kendine bence. Para var huzur var abi.
  35. disiteknoloji

pubg lite vikendi haritası neden yok

Valla ben gm9go da oynuyorum PUBG Lite oyununu, haritanın eksikliğini bile hissetmedim yani 1 gb rame göre gayet iyi performans veren bi telefon
  36. disiteknoloji

Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Taksitle telefon satın alanlara, eskilerden borç fatura çıkarıp, telefonu tek faturada almaya çalışıyorlar mı? Başımıza geldi o gün bugün türk telekomdan nefret ediyorum
  37. disiteknoloji

Telefon önerisi

Ben gm9pro kullanıyorum belkide dediğiniz telefonların çeyrek fiyatında ama çok memnunum, belki bir fikir olur.
  38. disiteknoloji

Telefon önerisi

Valla kalite fiyatta sanıyolar ama yalan.Gm kullansalar anlarlar zaten kalitenin uygun fiyatta var olduğunu
  39. disiteknoloji

Samsung Galaxy A50 Alınır mı ?

Bence daha uyguna daha iyi telefonlar var paranı vermeye değmez
  40. disiteknoloji

İkinci el telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Bence hiç biri git aynı fiyata gm al daha iyi. İkinci el fiyatına sıfır ürün ayrıca bütce sıkıntın varsa işini görür o fiyata o performans ben kullanıyorum annem ve kardeşimde kullanıyo herkes memnun ;)
  41. disiteknoloji

Öneri F/P Kulakiçi Kulaklık Tavsiyeleri [Kulakiçi Kulaklıklar Ana Konu]

Gerçek dolby sesi duymasam da güzel diyorum anlatamıyorum galiba ama :D Şuanki haliyle gayet güzel yeterli. 1500 tllik telefondan daha fazlasını bekleyemem zaten.
  42. disiteknoloji

Serdar Ortaç İle Chloe Loughnan Arasındaki Bir Gerçek Daha Ortaya Çıktı! İşte Detaylar...

500bin tl karşılığında benimle boşanmasan olur mu karıcığım?
  43. disiteknoloji

Dolby bir yazılım olabilir ama marka gayette güzel kulaklık üretiyor. Bu güzel kulaklıkla dolby bir araya gelince ayrı tadı çıkıyor.
  44. disiteknoloji

Gm9pro mun kutusundan çıkan kulaklığa aşığım. Benim için dünyanın en güzel kulaklığı olabilir. Dolby kalitesi ile dinlemek ayrı keyifli :)
  45. disiteknoloji

Turkcell Superbox artık sınırsız!

1 aydır kullanıyoruz keşke daha önce geçseymişiz. Böyle bir hız görmedim ben daha önce.