Arama sonuçlarınız

1. wolkegames

türktelekom dan böyle bir mail geldi

Selamlar arkadaşlar bugün türktelekoma mesaj attım ve böyle bir mail geldi Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında gerekli kontroller sağlandığında,talebinizle ilgili detaylı adres (il ,mahalle) bilginizi iletmeniz durumunda altyapı kontrolleriniz yapılacaktır. yani bu durumda altyapı gelme durumu...
  2. wolkegames

Fiber internet

Selamlar arkadaşlar türktelekom müşteri hizmetleriyle konuştugumda fiber internet için başvuru yapmak istiyorum dedim fakat şuan oturduğunuz yerde fiber yok dedi peki ne zaman gelir dedim 7 8 ay sonra gelir dedi sizce 7 ay sonra felan fiber internet gelir mi
  3. wolkegames

paybros ta ödeme hatası

merhaba arkadaşlar dlive diye bir platformdan paybrosla ödeme alamıyorum önceden alıyordum kartım herşeye açık fakat neden hata verdiğini bilmiyorum sorun nedir sizce
  4. wolkegames

mobil veriyi usb kablo ile bilgisayara yansıtma

Merhaba arkadaşlar telefonumdaki interneti bilgisaayara yansıtmak istiyorum fakat usb tethering ile bağladığım zaman bilgisayarda hiç bi değişiklik olmuyor bunun sorunu nedir telefonumun modeli general mobile gm 20 kablosu usb type-c arkadaşlar normal diğer telefonları yansıtabiliyorum ama bu...
  5. wolkegames

gm 10 mu gm 20 mi

Merhaba arkadaşlar aklımdaki soru gm 20 mi gm 10 mu diye düşünüyorum ama gm 10 daha büyük duruyor gm 20 ye göre aralarında bir fark yok işlemci felan aynı sadece gm 10 da ram 3 gb gm 20 de 4 gb sizce hangisini alıyım şimdiden teşekkürler cevaplarınız için
  6. wolkegames

general mobile sitesinden telefon almak

merhab arkadaşlar general mobile gm 20 almayı düşünüyorum ve ancak sadece sitesinde var güvenlimidir sizce
  7. wolkegames

dilekçe ile fiber altyapı başvursam gelir mi ?

selam arkadaşlar çevremdeki kişilerden imza toplayıp türktelekom müdürlüğüne giderek altyapı başvuruşu yapsam gelip yaparlar mı ve bu imza aldıklarım kişilerde illa fiber interneti kullanmak zorundalar mı yoksa ilerde istediği zaman bağlatabilirler mi ?
  8. wolkegames

türktelekom fiber internet altyapı başvuruşu nasıl yapılır

selam arkadaşlar şuan oturduğum yerde adsl altyapı var ben vdsl altyapı istiyorum nasıl altyapı başvuruşu yapabilirim yaparsam eğer kaç günde ya da kaç sene de bu altyapı gelir
  9. wolkegames

100Gb SuperBox

SElam arkadaşlar yayin i̇çi̇n 100 gb i̇nternet yetermi̇ ben 30 40 dk 1500 ve 2000 bi̇trate arasi yayin yapiyorum sadece ben kullanirsam bana yeterli̇ olur mu evi̇mde i̇nternet var ama altyapi olmadiği i̇çi̇n süperbox almayi düşünüyorum telefon hattinda speedtest yaptiğim zaman 30 mb dowloand 25...
  10. wolkegames

snr margin düşük olursa internet hızını etkiler mi

selam arkadaşlar normal internetimi 24 mbps ye kadar yükselttim fakat ama 7 dowloand alıyorum hat değerlerinde 9.5 dowloand gösteriyor bunun nedeni binadaki kablo yüzünden olabilir mi yani cat 6 kablo çektirsem sorunum düzelir mi snr margin hızı 8.2 dB 8.4 dB düşük mü arkadaşlar
  11. wolkegames

snr margin en fazla kaç db olmalı dır

selamlar arkadaşlar snr margin en fazla kaç db olmalıdır şuan 8.1 dB 8.4 dB dowloand ve upload 0.483 Mbps 9.548 Mbps bu arkadaşlar kablo ve ya modem değiştirsem en fazla kaç upload alırım 9 mbps dowloand ile
  12. wolkegames

10 gb mobil veri internet yeterli midir

selam arkadaşlar öncelikle herkesin kurban bayramını kutlarım sorum başlıkta da belirtmiş olduğum gibi 10 gb mobil veri interneti yeterli midir yayın için oyun yayınları yapıcam şimdiden teşekkürler
  13. wolkegames

hat değerleri düşük mü ?

selam arkadaşlar modemin hat değerlerine baktığım zaman düşük mü iyi mi 0.491 Mbps 9.632 Mbps hat değerleri upload kaç burada
  14. wolkegames

kablodan dolayı upload sorunu olabilir mi ?

selamlar arkadaşlar normal türktelekom da internet i 24 mbps dowloand a kadar yükselttim ama şuan 7 dowloand alıyorum ve 0.30 lar da upload alıyorum türktelekomu aradığımda sorun yok diyor kablodan kaynaklı olabilir diyor cat 6 kablo çektirsem sorun düzelir mi
  15. wolkegames

süperbox 100 gb yeterlimi dir

selamlar normal olarak türktelekomun internetini kullanıyorum sadece bilgisayara bağlı olucaktır telefona vs bağlı olmıycaktır yayın için 100 gb yeterlimidir yayında pubg mobile ve gta 5 gibi oyunlar oynıycam almalımıyım arkadaşlar
  16. wolkegames

telefonun internetinden yayın açmak ?

Hepinize selamlar atkadaşlar telefonumdaki internet 2.5 gb bununla en fazla kaç saat yayın açabilirim verecegiğim bitrate 1500 1700 kaç gb yer 1 saatte
  17. wolkegames

arza kaydı nasıl açılır

selamlar arkadaşlar internet için türktelekom arza kaydı nasıl açılır normalde 8 mb upload var fakat internetim 0.30 lar da bi bilginiz var mı şimdiden teşekkürler
  18. wolkegames

kayıt nasıl açılır

selamlar arkadaşlar türktelekomu aradığımda upload ile ilgili sorunumu bildirdim 8 mb upload var diyor fakat 0,30 aldığımı söyledim onlarda dedi kayıt açmanız lazım dedi nasıl açabilirim arza kaydını
  19. wolkegames

Upload hızı yükselmiyor

Herkese merhaba arkadaşlar altyapimda 8 mb upload var fakat modem den kaynakli olabi̇li̇rmi̇ bozulmuş olabi̇li̇rmi̇ Not : modemi̇ 5 & 6 seneden beri̇ kullaniyorum
  20. wolkegames

upload sorunu

öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar altyapım'da 8 mb upload'a kadar internet var fakat benim internetimin hızı 0.30 larda bu kablodan ve ya modem bozulmuş olabilir mi not kabloyu değiştirdim fakat yine de hız artışı olmadı
  21. wolkegames

valarant drop düştü

MERHABA ARKADAŞLAR BAŞLIKTADA BELİRTİĞİM ÜZERE VALORANT DROP DÜŞTÜ AMA HALA BETADA DEĞİLSİN DİYOR NE YAPABİLİRİM YARDIM EDERSENİZ ÇO SEVİNİRİM
  22. wolkegames

amazondan sipariş edilen malzemeler türkiyeye gelirmi

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere şu virüs bitince amazondan bilgisayar parçası sipariş etsem gelir mi ve kaç günde gelir NOT: AMAZONDAN TOPLANAN BİLGİSAYAR PARÇALARI DAHA MI UYGUNA GELİYOR TÜRKİYE'DEN.
  23. wolkegames

İncehesap hazır sistem alma hakkında sorum var

Merhaba arkadaşlar incehesaptan hazır sistem almayı düşünüyorum. Ama sorun şu: bu parçaların hepsi kurulu olarak mı geliyor ? Yoksa biz mi takıyoruz ?
  24. wolkegames

Ryzen 5 3600x rx570 beslermi ?

Merhaba arkadaşlar, ileride ryzen 5 3600x almayı düşünüyorum. Bu işlemciyi besleyecek ekran kartı hangisini önerirsiniz ? Benim aklımda Msi Gtx 1650 var. Şu anda kullandığım ekran kartı Msi Armor rx 570 256 bit 4gb, değiştireyim mi ? Yoksa kullandığım ekran kartı bu işlemciyi besler mi ?
  25. wolkegames

Sistemim sizce nasıl ?

İŞLEMCİ : AMD RYZEN 3 2200G ANAKART: ASUS PRİME B450M-K RAM: GSKİLL 8GB 3000 MHZ EKRAN KARTI: MSİ RX 570 armor 4G OC HARDDİSK: WD 1TB BLUE 7200 RPM KASA: COOLER MASTER MB501L 600 watt MONİTÖR: LG 22MK400H-B
  26. wolkegames

ssd mi alsam ram mi ?

hepinize merhaba arkadaşlar aklıma takılan soru var sizce 240 gb ssd mi alsam yoksa 8gb bir tane daha rammi alsam cevaplarınızı bekliyorum şimdiden cevapladığınız için teşekkür ederim .
  27. wolkegames

600 watt psu önerisi

merhaba arkadaşlar başlıkta da belirtmiş olduğum gibi sessiz 600 watt psu istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden cevapladığınız için teşekkür ederim
  28. wolkegames

ryzen 3 2200g vs ryzen 3 3200g

hepinize merhaba arkadaşlar şuan kullandığım işlemci ryzen 3 2200g işlemci var başlıktada belirtmiş olduğum gibi ryzen 3 3200g işlemciye geçilirmi aralarında çok bir fark varmı kullandığım ekran kartı msi armor rx 570 4gb 256 bit
  29. wolkegames

ssd için döüştürücü kablosu almam lazımmı ?

merhaba arkadaşlar bugün kasanın arkasını açtım data kabloları molex kabloları felan var ama ben ssd almayı planlıyorum ama kasanın arkasında 3 tane data kablosu var bunu ssd ye taksam olur mu yoksa ayriyetten dönüştürücümü almam lazım resimlerini koydum bunlae olurmu acaba cevaplarınızı...
  30. wolkegames

windows için 120 gb ssd yetermi ?

merhaba arkadaşlar windows için 120 gb ssd alıcam sadece windows hızlı açılması için yeterlimidir ve benim anakartımın yanında ssd'yi takmak için kablosu var ama ayriyetten bi tane daha kablo almam mı gerekicek ben biraz araştırmalarıma göre sata güç dönüştürücü diye bir molexten gelen kablo var...
  31. wolkegames

harddiskten ssd'ye windows nasıl aktarılır

hepinize merhaba arkadaşlar 240 gb ssd almayı planlıyorum ama harddiskteki windowsu nasıl ssd ye aktarabilirim simdiden hepinize teşekkür ederim
  32. wolkegames

Bütün parçaları taktım ama bilgisayar çalışmadı

Hepinize merhaba arkadaşlar dün yeni kasaya parçaları motajlarken hepsini taktım ama şu power switch hdd led reset switch o kablolari tamamladım herhalde ama anakartın yeşil ışığı yanıyordu ne yüzden çalışmadı acaba arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz bide kasada 4 tane RGB fan var molex...
  33. wolkegames

Cooler Master Master Liquid 120mm

hepinize merhaba arkadaşlar başlıktada belirtmiş olduğum gibi COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120L 120MM sıvı soğutma nasıl bilgisayarımın egzos fan yerine takacağım sizce almalımıyım önerilerinizi bekliyorum .
  34. wolkegames

a320m-k 3200 mhz desteklermi ?

öncelikle herkesin kurban bayramını kutlarım sorum a320m-k anakart alıcam ama 3200 mhz ramim var anakartta 3200 mhz overclock desteği var ama ben overclock yapmıcam aklımda kalan sorun 3200 mhz ram i desteklermi ?
  35. wolkegames

frisbt fc-9265g kasa

merhaba arkadaşlar yukarıda bahsettiğim kasa frisby fc-9265g kasa elime ulaştı ama bir sorum var kasanın içini açtığım zaman mavi yeşil beyaz kablolar var ve molex kablolarıda var nasıl takabilirim bunları kasada 4 tane rgb fan ile geldi 1565380013 kasanın iç resmi
  36. wolkegames

Rampage RMP-600-80P Alınır mı?

merhaba arkadaşlar başlıktada belirmiş olduğum gibi rampage RMP-600-80P 600W 80PLUS BRONZ güç kaynağı alınırmı cevaplarınızı bekliyorum .
  37. wolkegames

1000 tl ye işlemci anakart psu

merhaba arkadaşlar başlıkta da belirmiş olduğum gibi 1000 tl ye işlemci anakart psu önerisi cevaplarınızı bekiyorum işlemci amd olması şartıyla şimdiden cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
  38. wolkegames

telefondan ve bilgisayardan rgb kontrol fan

merhaba arkadaşlar başlıkta da belirtmiş olduğum gibi telefondan ve bilgisayardan kontrol edebileceğim alabileceğim fanlar varmı önerilerinizi bekliyorum cevaplarınızı bekliyorum
  39. wolkegames

gigabyte ax370 gaming 3

herkese merhaba arkadaşlar başlıktada belirtmiş olduğum gigabyte ax370 gaming 3 nasıl bir anakart sizce alınırmı alsam ryzen 3 2200g yi desteklermi bios güncellemeden desteklemesse ryzen 3 1200 taksam olurmu ? şimdiden cevapladığınız için hepinize çok teşekkür ederim .
  40. wolkegames

cooler master masterbox mb501l 600 watt

herkese merhaba arkadaşlar başlıktada belirtmiş olduğum gibi cooler master masterbox mb501l 600 watt kasam var ön tarafa 3 tane rgb led bağlamak istiyorum nasıl bağlıyabilirim yardımcı olursanız sevinirim not : hangi marka rgb fan almamı istersiniz önerilerinizi bekliyorum
  41. wolkegames

ryzen 3 1200 işlemci apu olarak kullanma

arkadaşlar merhaba işlemci olarak ryzen 3 1200 modelini seçtim evimde 1 gb ekran kartı var şimdilik onu taksam 1 aya kadar kullansam sıkıntı çıkarırmı 1 ay sonra rx 570 yada 580 alıcam sorun olmaz dimi arkadaşlar
  42. wolkegames

kingston hyprex fury 8gb 3200 mhz

arkadaşlar sipariş ettiğim ram elime ulaştı ancak üstünde intel logosu var amd anakarta taksam sıkıntı olurmu not kullanacağım işlemci ryzen 3 1200
  43. wolkegames

asus prime b450m-k anakart rgb fan bağlanırmı?

hepinize merhaba arkadaşlar başlıkta da belirmiş olduğum gibi asus prime b450m-k anakartım var ben bu anakarta rgb fan ve led bağlayabilir miyim anakartım destekler mi
  44. wolkegames

anakart yükseltme vidaları nasıl takılır ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim başlıkta da belirmiş olduğum gibi anakart yükseltme vidaları nasıl takılır sorusunu sizlere soruyorum dün sipariş verdiğim kasanın ismi frisby fc-9265g kasasına nasıl montajlarım toplıcağım sistemler * işlemci : Amd ryzen 3 1200 *anakart : asus...