Arama sonuçlarınız

1. L

iPad için Bluetooth Klavye ve Mouse

Biliyorsunuz iPadOS 13 ile iPad’lere bluetooth bağlantısı ile mouse ve klavye bağlama özelliği geldi. Ben de klavye ve mouse almak istiyorum ama bazı klavyeler uyumlu değil. Bu konuda bilgisi olanlar klavye ve mouse önerirse sevinirim.
  2. L

iOS 12.4 Jailbreak Silme

Yok ya unc0ver‘la RootFS yaptım gitti. Bilgisayara filan gerek kalmadı.
  3. L

iOS 12.4 Jailbreak Silme

Peki bilgisayar filan gerekiyor mu? O moda nasıl ulaşılıyor?
  4. L

iOS 12.4 Jailbreak Silme

Ben ipad cihazıma jailbreak yapmaya çalıştım ama olmadı. Sileo orada öyle kaldı ve açılmıyor. Jailbreak’ten dolayı da yazılım güncelleyemiyorum. Sorum şu: cihazı ayarladan sıfırlarsam jailbreak gider mi? Bazı yerlerde -eski ios sistemlerde- hemen silinmediği yazılmış ama bazı yerlerde de...
  5. L

All In One Depolama

Yakın bir zaman içinde almayı düşünüyorum ama bazılarının depolama alanı baya düşük. Bu bilgisayarların depoloma alanı artırılabilir mi?
  6. L

Haftanın ücretsiz iOS oyununu kaçırmayın

Olmuyor.
  7. L

iOS için Oyun önerir misiniz?

World of warships blitz memnun eder, critical ops da heyecanlı.
  8. L

Apple Iphone Alınırmı 2019 Da

Bence açık ara s9 plus. Ama evinde apple ekosistemi varsa iphone alabilirsin. Fakat ben tercihimi s9 plustan yana kullanırdım. Sizi muhtemelen daha memnun edecek bir telefon olur.
  9. L

Bilgisayardan gelen dıt dıt dıt sesi

Açma kapama yerinin yanında bizimkinde. Oraya sürekli basınca geçiyor, ama diğer açılmalarda yine devam ediyor.
  10. L

Bilgisayardan gelen dıt dıt dıt sesi

Bende de aynı hata var. Bi ara içi açıp her yeri temizlemiştim ama hala devam etmekte. Açarken -her ne kadar alakasız gibi dursa da- touch pad kilidi düğmesine sürekli basıyorum, geçiyor. Ama bilen biri varsa yazsın lütfen,
  11. L

3000-3700 TL Bütçeyle alınabilicek telefonlar

İhtiyacınız nedir? Ona göre önerebilirim.