Arama sonuçlarınız

1. A

Soru merhaba neden ramimin tamamınıkullana mıyorum?

merhaba bilgisayarımın rami 8 gb ama tamamını kullanamıyorum bu neden olur ve ne yapmam gerekir tamamını kullanabilmek için.
  2. A

millenicom müşteri hizmetleri çok ilgisiz

3-4 ay önce milenicoma abone oldum bir ay kullandım bir ay sonra yan konşumuza interet bağlandı ve bizim hatta zarar verişler ve hızım 12-13 megabit ken 1 megabitin altına düştü kaç kere müşteri temsilcileriyle konuştum ancak sadece sistem üzerinden kontrol edilip sorun iç hattınızdan kaynaklı...
  3. A

uzaktan eğitim için eve internet bağlatmak istiyorum

uzaktan eğitim için eve internet bağlatmak istiyorum sizce hangi sağlaycı daha iyidir
  4. A

yeni mobil hat fiyatları

mobil hat fiyatları şuanda kaç tl ?
  5. A

EPİC GAMES kayıtta hata veriyor

epic games kayıt ekranında hata veriyor yazılacak yerlerde reklam yazıyor
  6. A

türknet davet kodu

sizde türknete geçip benim davet kodum ile hem siz bir ay ücretsiz kullanın hem ben davet kodum: SLK82SR59RGQ
  7. A

mi 10 ve mi 10 pro satış fiyatı ne olur

mi 10 ve mi 10 pro satış fiyatı ne olur , bide mi 10 vidyosu nezaman gelecek
  8. A

gta 5 açar mı ?

bu bilgisayar gta 5 i açarmı
  9. A

mud runner açılmama sorunu

Mudrunner steamden aldım ama hiç oynayamadım bunun sebebi nedir oyunu açtığımda hata veriyor
  10. A

İnternet kurulumu corona yüzünfen ertelenir mi ❓

8 nisan günü gerekli belgeleri gönderdim 10 nisanda gönderim ulaştı diye kargodan bildiri geldi ancak hala türknet bana belgeleri göndermenizi bekliyoruz diyor Ne yapmam gerekiyor Bulunduğum yer Burdur Merkez