Arama sonuçlarınız

1. qKTe

İnternette Yeni Dönem Başlıyor

Madem ki seçme gibi bir seçenek var o zaman bunun nesi rahatsız edici ki? O kadarda eylemler yaptılar protesto yürüyüşleri oldu! Bizim insanımı galeyana getirmek ne kadar kolay, kandırmak ne kadar kolaymış..
  2. qKTe

Yazılım firması için isim bekliyorum arkadaşlar.Ödüllü bu sefer :)

StandartYazılım | Yazılım Standart | SaSoft Yazılımda standartları biz belirliyoruz Bizi arayın bir standartınız olsun
  3. qKTe

John Carter 2012 - Fragman

Saçma sapan bir film.
  4. qKTe

Kovulma tazminatı

hiç bir şey alamazsın..
  5. qKTe

Yasak siteye nasıl girerim?

adı üstünde arkadaşım Yasak! :]
  6. qKTe

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

Bunlardan öte tanımam! http://www.youtube.com/watch?v=vHAvjaHtlMA http://www.youtube.com/watch?v=_YCGtT_FRYg http://www.youtube.com/watch?v=j3iAzdbg3mo
  7. qKTe

Twitter, Magazin Muhabirlerini İşinden Eder mi? Tartışıyoruz!

cebecinin pozları bomboş artı beynide. bu yazıya ayrılan zamanda yazık oda bomboş. eleştirmek için bu yazıyı okuyan ve bir şeyler karalayanların zamanlarıda bom boş. anlayacağınız bir boşluk içinde bomboşuz.
  8. qKTe

Zengin hatunla evlenmek...

Tabi bulursun lakin.. Para onda olursa sen bi nevi karı koca müessesesinde karı durumuna düşer gibi olabilirsin. Ne bilim o seni istediği zaman aldatma lüksünede sahip olabilir. Akşamları eve geç gelip seni yalnızda bırakabilir. Pencere önünde çiçeklerle konuşup onu beklediğin günlerin sayısını...
  9. qKTe

Dünyanın en tehlikeli odasına ShiftDelete.Net girdi

benim bildiğim metal daha çok çekmez mi frekansı, elektriği ve bu bazlı fiziklsel büyüklükleri ? yani kapının metalden çok başka alaşımlı olması gerekmezmiydi acaba ? belkide dışı çelik içinde ayrı bir alaşımlı kapıda olabilir tabi bilmiyorum ki .d götürseye Troy beni uzaklara.
  10. qKTe

Messenger Çevrimdışı Sorunu ?

Msn de oturumumu uygun olarak yani çevrim içi yapıyorum ve öylede gözüküyor. Listemde ekli kişileri de görüyorum ancak onlar beni sürekli çevrimdışı görüyorlar. Çok nadir çevrimiçi gözüküyor muşum.. Nedeni ne olabilir ? Buda messenger sürümüm..
  11. qKTe

TTNET, Seçim Sonuçlarını Canlı Verecek!

İlla bir şeyler vermek istiyorlarsa, daha ucuza daha hızlı internet!!!
  12. qKTe

+18 Konular ve SDN

cinsellik her zaman rağbet görür ki haber sitelerinde yer alır. sdn ekibide yada üyeleride bunu bildikleri için sitede forumda haber ediyorlar ki site rağbet görsün. başka bir amacı olduğunu zannetmiyorum.. yoksa cinsel içerikli bi dünya yer var ve teknoloji sitesi SDN'ye bunların konmasının...
  13. qKTe

Net Hızım Sabitleştirildi Ne Yapmam Gerekiyor?

Ben adsl no yazmadım ama numaramı verdim. sen ikisinide yaz.
  14. qKTe

TTnet'in Rezilliğini Belgeliyorum (Yayalım Paylaşalım)

Ne saçma! TTnet'in rezilliliğin kanıtlanması için belgeye ihtiyaç varmıydı acaba !
  15. qKTe

hemen [email protected] adresine şikayetini bildiren bir mail at ve durumunu anlat. ama şöyle de " yok hızınız desteklemiyordur ancak bunu destekliyordur diye saçma şeyler söylemeyin bana" diye şeklinde yaz. yarın mutlaka ararlar seni.. iki gün öncede bende aynı şekilde hız düşüklüğü...
  16. qKTe

Peki ne kadardı hızın ?
  17. qKTe

TTnet'in Rezilliğini Belgeliyorum (Yayalım Paylaşalım)

Aynen katılıyorum..m
  18. qKTe

Sikayetvar.com Rezaleti!

Şahsen olumsuz yorumlara katılmıyorum. Tabiki ciddi bir şekilde tel v.b. şeyler isteyecekler. Adamlar doğrudan şirketlerle temas halinde. Her önüne gelen sadece mail adresiyle kayıt olsun şikayet etsin ve bitsin bumudur yani olay ? Ya şikayetler asılsız çıkar ve temasta oldukları şirketler...
  19. qKTe

Hızımın Sabitlenmesi

Bende az önce ttnetdestek'e mail attım bakalım ne olacak. Bende 8 mbps'ye kadar netlimitsiz kullanıcısıyım ve modem arayüzümdeki hız 8100 küsürlerden 6656 kbps'lere sabitlenmiş. Kalkıp şimdi hattınız bunu destekliyor, yok işte 8 mbps'ye kadar tarifeniz 1 ile 8 arasında bir yerde olur zaten diyip...
  20. qKTe

Fenerbahçe'nin Her İşi Şaibe

Fenerbahçe'yi AKP hükümetine benzetiyorum. Meyve verdikçe taşlanıyorlar. Çok trajik komedi kokuyor ama nafile. Değil taş kaya atsalar düşmez o meyveler.. Değil kaya dağı söküp atsanız... Bu böle uzar uzar gider, bilmem anlatabildim mi ?
  21. qKTe

BMW'den Agresif Scooter

pek beğenmedim suzuki burgman 650 ler daha fena
  22. qKTe

Transformers Görsel Şov Yaptı

süper
  23. qKTe

Turkcell, Ukrayna'da Zirveye Oynuyor

life:)'i iyi güzel dediniz de keşke bir web site ismide verseydiniz ?
  24. qKTe

8 mbit'e kadar olan hızım düşürüldü.

bir süre sonrada yükseltirler diye düşünüyorum malum ttnet. düz mantık kurdum.
  25. qKTe

Google Verilerinizi Nasıl Koruyor?

hiç bir şey anlamadım, yabancı dilim yok. saygı değer sdn yetkillileri keşke Türkçe alt yazı ekleselerdi.
  26. qKTe

Sivilce +18

öle bir sivilce olamaz ya..
  27. qKTe

Fakelerin Üstadı

bence adam çok üretken. elini sıkmak isterdim.
  28. qKTe

ESET Smart Security 4 FREE 1 yıllık orjinal key kendi emailine gelsin ugraşma keyleee

hiç tavsiye etmem.
  29. qKTe

Günün Esprisi

yang(ın) dolabını açmışlar yang çok kızmış :]
  30. qKTe

Kanal D, Star, Milliyet, Ülker Grubu'na satıldı mı?

Orda anlatılanlar zaten gerçek sen bakma dizinin başında bu olaylar tamamen hayal ürünüdür dediklerine.. ;)
  31. qKTe

Resim boyutunu ayarlama

nacizhane fikrim hocam..
  32. qKTe

Resim boyutunu ayarlama

resme sağ tıkla düzenle deyi ver. ne uğraşıyosun program felan. paint neyine yetmiyor ?
  33. qKTe

Yaradılışın Sırrı Çözüldü mü?

Yaradılışın sırrını açıklyorum: " O, ol der ve oluverir herşey!"
  34. qKTe

Alem Burda Sen Nerdesin ?

Kendi çapımda bir şeyler yaptım. Facebook sayfasını beğenirseniz memnun olurum ve ayrıca dinlerseniz çok sevinirim. Kendi sayfanızda paylaşmayı esirgemeyin. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler. http://radyoelalem.blogspot.com | http://www.facebook.com/radyoelalem
  35. qKTe

Facebook Radyo Uygulaması

Facebook üzerinden radyo yayını yapmak istiyorum. Yani bir uygulama yapacağım. Radyo yayınını flatcast adlı site üzerinden yapıyorum. Duyanlarınız vardır yayının nasıl yapıldığıyla alakalı... Ben bunu facebook da uygulama olarak yapmak istiyorum. İnsanlar daha kolay ulaşabilsin ve dinlenebilsin...
  36. qKTe

Kablosuz İnternet

e çünkü sen giriyorsun o bağlantıya hızının düşük göstermesi normal.
  37. qKTe

TTNET Yeni Üyelik

cidden fena yüksek de orasının tam olarak ne gösterdiğini bende bilmiyorum...
  38. qKTe

Dolu cd boş görünüyor

iyiya işte. dolu ama alında boş, oh..
  39. qKTe

Hangi Takımın Amblemi Daha Anlamlı?

Bjk
  40. qKTe

Sert bayan futbolcular

Sığırın önde gideniymiş.
  41. qKTe

Mozilla, Internet Explorer ile Alay Etti!

Neden Chrome ile teste sokmadınız ? IE ney ki onunla yarıştırıyorsunuz, çok saçma..
  42. qKTe

Bir ttnet klasigi

herkesin elinde olsa hemen geçeriz zaten. alt yapılar ttnet. tamam belki daha farklı ücretlendirmeleri oluyor diğer ISS lerin ama bu sefer yine bağlantı sorunları... kanımca ya superonline ya da uydunet.. ama bu iki şirkette kendi alt yaplarını kullandıkları için biraz uğraş istiyor. gel...
  43. qKTe

Türk semaları 'milli' oluyor!

hiç bir zaman gerçek olamayacak birt kavram %100 yerli! hiç bir ülkede yoktur bu. Muhakkak bir yerlerde bir şeyler farklıdır.
  44. qKTe

Türk semaları 'milli' oluyor!

güzel günler göreceğiz.
  45. qKTe

Bir ttnet klasigi

http://www.sikayetvar.com | Eğer burdan dile getirirseniz şikayetlerinizi, hem herkes ne mal olduğunu bilir TTNet'in hemde sorunun daha ciddiye alınarak çözülür. Allah belanı versin TTbad.
  46. qKTe

Sarışın, Esmer ve Kızıl

ahaha :D
  47. qKTe

Dekolte giyene tecavüz ederler!

katılıyorum ve siz arkadaşların da bu haberlere ilgi göstermemenizi rica ediyorum. yorum bile yapmayın..
  48. qKTe

Chrome Hatası

sanırsam ani enerji kesintisinden dolayı hdd ki yazma kaybından dolayı kaynaklanıyor..
  49. qKTe

Kadını Ne Hale Çevirdim

şaka mı ?
  50. qKTe

Twitter Türkçe Oluyor

hiç ısınamadım şu merede ıyy soğuk şey...
  51. qKTe

Bazen Sdn deki Reklamlara Tıklıyorum :)

hiç bir zaman.
  52. qKTe

Her Yönü Bedava Arama Kampanyası

TT li ise uzak olsun.
  53. qKTe

Fenerbahçe 2-0 Kayserispor - Spor Toto Süper Lig 21. Hafta

Yok mu video ?
  54. qKTe

Hızlı internet, TTNET Fiber İnternet ile evinizde!

10 liraya verse fiberi yine almam. bedava verse bile almam..
  55. qKTe

Elektrik yardım

rica ederim.
  56. qKTe

Elektrik yardım

sorun seyyar prizde o zaman. içinde kesin kaçak var. toprak hattı faza deyiyordur kesin. anlıyorsan yap ama eğer gıdım anlamam dersen hiç dokunma yaptır yada yenisini al.
  57. qKTe

Elektrik yardım

prizdeki topraklama kısmına baktım da ordada elektrik var mı ?
  58. qKTe

Nihat Doğan Felsefesi & Nihat Doğan Olmak & Özlü Sözler & Geyikler & Survivor Sözleri

zannediyorum ki o bizlerle dalgasını geçiyor hemde hiç farkettirmeden..
  59. qKTe

Yurtlarda Yapılan Şakalar =)

aptal ruslar.
  60. qKTe

Senin Oğlun nolucak!

ahahha :]
  61. qKTe

"Türkiye'ye Gelmemeliydim"

yabancı hayranlığı çok çünkü adamlar futbol oynuyor. x takımdaki servet ler gibi ayak bacak kafa kol kırmıyorlar. vücut oyunu yerine zekalarını yeteneklerini klaslarını kullanıyorlar. buda zevk veriyor futbol izlerken. şimdi nede olmasın ki yabancı hayranlığı ? gıdım zevk veriyorsa türkiye'deki...
  62. qKTe

ZyXEL Modem Yardım ?

ZyXEL P-660W-Tx Series TTnet modemim var ve ben şunu yapmak istiyorum. İki pc bağlı modeme ve bir diğer pc nin internetini kesmek istiyorum bazı zamanlarda. Modem ayarlarını alt üst ettim ama bir türlü bulamadım. Var mıdır bilgisi olan ?
  63. qKTe

Alex ile sözleşme yenileniyor!

fenerde en iyi top oynayan adam.. üstelik zekice oynuyor. bu adam hakkında neden bu kadar çok spekülasyonlar yapıldı yazıldı çizildi gitsin denildi anlamadım ? alex kalmalı herkes gitmeli bence..
  64. qKTe

Yılın Telefon Şakası- Best FM

Zuahahah :D
  65. qKTe

Ping değerleriniz nasıl?

bende sürekli zaman aşımına uğradı diye yazıyor cmd ile. ama pingtest.net ile 10 ms.
  66. qKTe

Google Chrome Çökme!!

:] yok ya bir önceki ç ok güzeldi hiç bir sorun yoktu ama anlamadım..
  67. qKTe

Google Chrome Çökme!!

son versiyon olan 9.0.597.84 final sürümüne güncelledim bir kaç saat önce. sonra hep çökmeler başladı. sanırsam shockwave! var mı bilgisi olan yada bu sorunu yaşayan ?
  68. qKTe

Google Chrome 9.0.597.84 Final

En son sürümü yükledikten sonra eklenti çökmeleri yaşayan var mı benim gibi ?
  69. qKTe

Google Chrome 9.0.597.84 Final

Hep demişimdir Google Chrome
  70. qKTe

Makro fotoğrafçılığı

benim bildiğim makro büyüklük ifade eder. örnek: "makro ekonomi" demekki sektörel anlamda değişebiliyor.
  71. qKTe

Shiftdelete Yönetimine

ben bizzat o muameleyle karşılaştım! önyargılı yaklaşmayın. çoluk çocuk yok karşınızda. atıp tutarak burda bişleri anlatmaya çalışmıyoruz.. ---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:40 ---------- acemiliği yapan sensin o kadar eski eleman olmana rağmen. ben bizzat...
  72. qKTe

"O" Anı yakalamak

ilk resim sahici mi ya ? .d
  73. qKTe

Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor - Spor Toto Süper Lig 19. Hafta

yok mu video ?
  74. qKTe

Shiftdelete Yönetimine

şu devrim domino etkisi keşke sdn yede gelse..
  75. qKTe

Osmanlı olmasaydı ...

"İyi ki Osmanlı himayesine girmişiz ve bizi yönetmişler" Macaristan Başbakanı
  76. qKTe

Shiftdelete Yönetimine

bende TTNet ile alakalı açılan her konuya "Allah belanı versin TTNet" şeklinde yorum yazmıştım. bu yorumlar için mod dan uyarı aldım argo kelime kullandım diye! artı TTnet'le aramızı bozarsın diyede ekledi mod şahsı. bu deme oluyor ki sdn ttnetle pirim yapmaya çalışıyor ve senin yorumun düşüncen...
  77. qKTe

USB Kurulum Sorunu

bende usb den xp kurmayı istedim ama başarılı olamadım. anakartımın usn boot özelliği var ve usb-fdd usb cd-rom ve usb bir leydi hatırlayamadım ama o şekilde seçenekler var. ama hiç bir şekilde boot edemedim başlarken. acaba usb yi tam anlamıyla boot için kuramıyoruz ?
  78. qKTe

Please Wait While You Are Redirected

hayır yani gereksiz yere formda bayt alanı kullanma diye söyledim ama nerde..
  79. qKTe

ben farklı bir şey mi dedim!
  80. qKTe

Antivirüs Programınızı Test Edin !

avast 5.0 Internet Security direk bağlantıyı kesti.
  81. qKTe

modemine ıss den aldığın şifre ve kullanıcı adını girmemen veya yanlış girmen sebebiyle alıyorsun o uyarıyı. kolay gelsin.
  82. qKTe

İşlemcinin Derinliklerine Yolculuk

geçen farklı bir şekilde aynı haber başka başlık adı altında verildi. şimdi de farklı konu ile alakalı aynı haber veriliyor. kilit.
  83. qKTe

Bursaspor 2-0 Galatasaray - Spor Toto Süper Lig 19. Hafta

Aslan yattığı yerden belli olur ama bunlar "aslantepede" bile belli olmuyorlar.
  84. qKTe

[Sona erdi] [Kampanya] Advanced SystemCare PRO (72 saat)

72 saat derken o kadar süre için mi geçerli kampanya yoksa, 1 yıl felan ama 72 saat sonra kampanya sona mı erecek ?
  85. qKTe

Ttnet hizi normalmi

aa böle konuşma sonra mod arkadaşlarımız kızarlar... onlar için ttnet artık başka bir kapı. burası bir forum ve düşüncelerimi açıkladım diye moddan uyarı aldım. yazdığım yorumda "Allah belanı versin TTnet" idi. argo diye uyarı aldım ama forumda çıplak kadın resimleri magazin adı altında...
  86. qKTe

Ttnet hizi normalmi

anormal değil aanormal.. diğer zamanlarda ölçtüğünde kaç çıkıyordu ? Ve artı bir not: bugün tüm bağlantılarda var bir sorun bilgine.
  87. qKTe

(Erzurum) UNIVERSIAD 2011 Muhteşem Açılış

ışıklandırma güzeldi ama aydınlatma sanki çok kötüydü. isterdim ki karadeniz kısmında o şölen çok açık net izlenebilsin. artı sanatçı kısmı da zevksizdi bana göre. havai fişek gösteriside çok soluktu. ama ülkem için gurur duydum. inşallah olimpiyatlarda sıra. sağol başbakanım cumhurbaşkanım..
  88. qKTe

Mısır alev alev yanıyor[galeri]

Demek adamlar yıllardır zorla iktidarda he.. yaşasın milletin efendiliği.
  89. qKTe

Wikileaks Tatbikatı!

linux da bir yazılım. her yazılım gibi neden bir tek linux ilahi işletim sistemi gibi tanıtılıyor? yani bilmediğim için soruyorum, çok mu güvenilir ve bilgi sızdırılamaz, hacklenemez bir sistem bu linux?
  90. qKTe

Yavaşlığın sebebi Nedir ?

Sorun eklentilerde değil bağlantılarda. Bende de fena bağlantı. Ping düşük lakin sitelere erişimde yavaşlılık var.. Özelikle yurt dışı çıkışlarda.
  91. qKTe

Universiade Erzurum 2011 - 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları

nasıl olurda düşmedi nete :S
  92. qKTe

Universiade Erzurum 2011 - 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları

Bizim bayrağımız bir başka... Açılış videosu yok mu nette ya ben bulamadım ?
  93. qKTe

Hiç Duydunuz Mu ?

Siz hiç aypiajans adını duydunuz mu yada güvenilir midir ? Form doldurmuştum 2 ay öncesine kadar ve bugün aradılar reklamda oynamak için seçildiğimi ve fotoğraf çekimleri için gelmem gerektiğini söylediler. Her şeye rağmen bir araştırayım dedim boşa kürek çekmemek için..
  94. qKTe

Reklam Ajansı ?

Siz hiç aypiajans adını duydunuz mu yada güvenilir midir ? Form doldurmuştum 2 ay öncesine kadar ve bugün aradılar reklamda oynamak için seçildiğimi ve fotoğraf çekimleri için gelmem gerektiğini söylediler. Her şeye rağmen bir araştırayım dedim boşa kürek çekmemek için..
  95. qKTe

Bir Konum İçin Uyarı Aldım

nie yalan diyim ki ? yalan söylemeye teşvik he ? :] ---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:18 ---------- burası forum değil mi ? neden ulu orta açıklama yapmayayım ? bir alemsiniz sizde.. madem burası bizlerin düşüncelerinin paylaşıldığı yer o zaman siz saygı...
  96. qKTe

Bir Konum İçin Uyarı Aldım

ben çok uyarı aldım ve hepside bana göre saçmaydı aptalcaydı. hiç bir sdn modunu sevmiyorum beğenmiyorum..
  97. qKTe

Hangi Ekran Kartını kullanıyoruz?

envidya
  98. qKTe

Matrix 4-5, 3D Geliyor!

Dört gözle bekliyorum. İlk izleyen olurum.
  99. qKTe

Ses montaj aracı

MP3 Splitter| Kullanımı kolaydır.
  100. qKTe

Windows XP Açılış Sorunu

Hdd nin belirli bir kısmı zarar görmüş olabilir ve o kısma geldiğinde okuma yada yazmada zorlanabilir ve takılmalara sebebiyet verebilir. Birinci neden bu olabilir. Bu yüzden hdd ni bir tarat derim bad sektör adına.. İkincisi ise madem o kadar format attın yine düzelmedi demekki sorunun...
  101. qKTe

Dizüstü Bilgisayarı Nasıl Satardınız?

ordaki beğenileni mi seçicez yoksa beğenilecek bir slogan mı yazıcaz?
  102. qKTe

aklınızdan geçen her şey dizüstünüzle yanınızda.
  103. qKTe

kireçlenme yapmayan dizüstü alın, sağlığınıza format atmak zorunda kalmayın.
  104. qKTe

Navigasyon Cihazı Map Yükleme

modeli ne ?
  105. qKTe

Masum Dediğiniz Küçük Osman!

hayırlı işler osman aga :]
  106. qKTe

Pc Açılmıyor :/

hard diski başka bir makinada dener misin açılacak mı ? eğer açılırsa sorununun neyden kaynaklandığını tahmin edemiyorum. Yok açılmaz ise cevap zaten belli.
  107. qKTe

Sadece Türkler yapmıyor :D

Almanyada ki Türk'lerdir hocam kesin ne Almanı :]
  108. qKTe

DNS IP Çözümleyemiyor !

Son 2 gündür durduk yere internet bağlantı problemi yaşamaya başladım. Adsl bağlantım var ver modem üzerindeki tüm ışıklar normal. Sorun ise şu; "Dns'niz ip adreslerinizi çözümleyemiyor" şeklinde uyarılar alıyorum. Hiç bir sayfa açılmıyor ve bu uyarıyı da msn den alıyorum. Hata ara dediğimde tek...
  109. qKTe

TTNet Tarife Değişikliği ?

Faturalar 1 inde kesilir. Sen ay sonu yani 30 unda ki herhangi bir yüklü faturaya maruz kalmayasın. Bende 0cak 1de tarife değiştirdim. ve eski tarifeme geçmek için şubat 28 i bekliyorum.
  110. qKTe

Aynaya bak, ateşini ölç!

yüz aynaya belirli bir aralıkta duruyor ve eminim ki yakındır mesafe.. Gerisini zaten termometreyle aynı mantık. Sadece daha gösterişli :]
  111. qKTe

Geniş Aile - Testere

keşke içlerinde ortam testereyi kestte olsaydı :]
  112. qKTe

Resimler görünmüyor

bazen pc ile alakalı yani pc deki eklentilerle bazende tarayıcınla. yeniden başlat düzelir.
  113. qKTe

Facebook 15 Martta Yayın Hayatına Veda Ediyor!

değeri 50 milyor dolar olan ve artan bir yayın mı ? ... gülerim..
  114. qKTe

Yalın internet resmen başladı

bugüne kadar telefon hattı açtırdılar zorla adsl isteyenler için. peki bu haksızlık böle kapanacak mı ? tazminat davaları açılmayacak mı ? devlet demeyecek mi madem hukukta böle bişey vardı sen önceden hukuksuzluk yaptın zorla abonelik direttin diye!!!
  115. qKTe

Ttnet Hızımı Düşürdü !

utanmıyor musun 16 mbps tarifeye geçip 59 lira ödemeye, utanmıyor musun 16 mbps tarife de 10 mbps destekliyor hatttınız deyip yine eski tarife de ki 8 mbps i vermeye..... hatta ve hatta bir ara hızını 5 mbps e düşürmeye utanmıyor musunun! bunu kabullenen yok!!!
  116. qKTe

En Fazla Kasan Antivirüs Veya İnternet Security

Nortan nerden baksanız 30 mb ram kullanıyor ne kasması ??
  117. qKTe

Ttnet Hızımı Düşürdü !

Hocam bende 16 mbpsye kdr olana tatrifeye geçtim ama geçmez olaydım. Hem modemime o hızı vermediler hemde son dedikleri hattınız 10 mbps destekliyor dedi ben şirketteyken, ve modeminiz şimdi o hızı alıyor dediler. Bende eve gidince bakarım sağolun dedim. Geldim ki hızım 8 mnps de yine, çnkü 8...
  118. qKTe

TTnet müşteri hizmetleri

...versin ttnet.
  119. qKTe

8 mbit e kadar kullanıyorum. 1 mb ten fazla vermiyosunuz

.. versin TTNet.
  120. qKTe

[çözüldü] Kablosuz Klavyem Kilitlendi Nasıl Açabilirim?

ben ise bozulduğunu.
  121. qKTe

Garanti Bankası

allah belanı versin TTnet.
  122. qKTe

Atatürk'ün Heykeli Yakmaya Çalışıldı.

peygamberimiz zamanında böylemiydi. insanların sadece dini vardı herkes kardeşti. biz ne zaman dinden uzaklaşmaya başladık kardeşlikte bitti. yok evrensellik yok insan hakları yok demokrasi yok emperyalizm kapitalizm. Allah şu iki mucizeye sarılın der. Biri Kuran-ı Kerim diğeri, nimeti olan...
  123. qKTe

Yetenekli Soyguncu

kamera kaydı var ama .d
  124. qKTe

Türkçe-İngilizce

http://www.ingilizce-turkce-ceviri.net/ bir çok dili yüzde 85 düzeyinde çeviriyor.
  125. qKTe

ADSL Reloaded

Videoyu çeken arkadaşı kutluyorum. On numara. Ben TTNet olduğundan eminim :) ama videoda hiç ISS nin kim olduğunu göstermiyor..
  126. qKTe

Opereyşın SEDENE

:: çok merak ediyorum sdn de yaş ortalaması kaç. ve modlara şimdiden söyleyeyim de bu bir aşşağılama değil sorudur !!
  127. qKTe

Win7.Acil yardım!!!

terbiyesiz arkadaşın ;)
  128. qKTe

[Çözüldü] USB Kamera Bilgisayarım'da Görünmüyor..!

Bazen kamera kurulumları farklılaşabiliyor. 1- Önce cdyi tak ve sürücüsünü kur. Bilgisayarı yeniden başlat. Ve kamerayı tak. Bilgisayar yeni donanım bulacaktır ve otomatik yükleme seçeneğini seçerek yüklemeyi gerçekleştir. 2- Kamera takılı şekilde kurmayı dene bilgisayarı yeniden başlatmadan...
  129. qKTe

"Fizy.com" "UFizy.com" mu oldu?

muzik.net.tr de kapanmış hocam :s
  130. qKTe

Islemcinizin Gelistirilmis Virüs Koruma Özelligi

Anlaşılır bir dilde, halk dilinde anlatılırsa anlayan olur diye düşünüyorum ! Şahsen ben anlamadım.
  131. qKTe

TTnet + 3G Hakkında Bilgi

Lanet olsun TTnet.
  132. qKTe

Alarm! Türkiye'ye siber saldırı yapılacak

umarım, yangın tatbikatın da kendini yakan itfaiyeciye dönmez iş..
  133. qKTe

Anasayfadaki Forum Başlığı

keşke sdn kendine gel se.
  134. qKTe

Kablosuz bağlantı sorunu

makina bu mevsimde dışarda soğuktur hocam ondan, vurdurman lazım :] şaka bi yana arkadaşların dediği gibi elle yapılandırdıysan ip adreslerini ondandır..
  135. qKTe

ibret-ül versite

http://www.youtube.com/watch?v=vu9SVqCzv-4
  136. qKTe

TTnet sizde de yavas mı?

Allah belasını versin TTNet'in.
  137. qKTe

Telekom Adsl2 Plus Denemelere Başlanmış

O ne demek ya ?
  138. qKTe

Ttnet Online İşlem Merkezi Sorunu

mila nın dediği gibi tek seferde girdim. çözüm bu bence.
  139. qKTe

Bakın ne buldum :)

sevdim.
  140. qKTe

Bizi ttnet'ten kurtarın

allah belasını versin hakkımı yiyenin. hakkımıda helal etmiyorum. cumartesiden beri bir 16 mbps bağlantısı yapamadılar halen eski 8 mbps olanı alıyorum. 4 dea arza kaydı bıraktım. msj attılar sorununuz giderildi diye. az önce bir baktım ne göreyim normal olan 8 mbps nin de altına düşürmüşler...
  141. qKTe

Şikayet edelim arkadaşlar ttneti

sikayetvar.com dan ettim bile. sizde edin. adamlar ttnetle irtibata geçip işi kovalıyorlar..
  142. qKTe

16 Mbit Adsl2+ Hız Sorunu

cumartesiden beri beklyorum ki tarifem 16 mbps ye geçsin
  143. qKTe

Elveda CHROME Hoşgeldin COMODO DRAGON

Hızdan ne haber ?
  144. qKTe

Ttnet Online İşlem Merkezi Sorunu

bir süre o sayfada kalın sonra düzeliyor.
  145. qKTe

İstanbul Tramvayını Seçiyor

site açılsa seçecem de ohooooo.
  146. qKTe

85 yaşındaki dedem vede TTnet tarife değişikliği olayı

benim annem de genç ama anlamaz bu işlerden. böyle bir durum olduğunda ben izah ediyorum karşımdaki elemana ve annemin bilgilerini söyleyince adam bir sahtekarlık olmadığını anlıyor. sende ısrar et kabul etmezse de yeniden ara başka bir asistanla görüş.
  147. qKTe

Türkiye'de üniversitede porno film çekildi

ya zihniyetleri...
  148. qKTe

16 mbps'ye Geçemeyen TTNet'liler !

herhangi birimizde gelişme olursa lütfen yazalım buraya..
  149. qKTe

Topladığım Sistem Hakkındaki Görüşleriniz Neler ?

hdd dışında tamamdır ama samsung hdd hiç bir zaman önermem.
  150. qKTe

TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

acaba sdn'nin yeni müşteri çekme kampanyası mı ?
  151. qKTe

Türkiye'de üniversitede porno film çekildi

bu ülkede yaşamaktan nefret ediyorum artık. okula kapalı öğrenciler alınmaz. ama iş porno filme gelince özgürlükler olur çağdaşlık olur. yazıklar olsun .....
  152. qKTe

ttnet destek nedir ya ? .d
  153. qKTe

acele etme yarını bekle.
  154. qKTe

sonunda bende birine anlattım derdimi acil arıza kaydı yaptırdım. herife diyoki belki 8 e kadar destekliyodur. a diyorum ki diyelim ki öle o zaman neden bana gelen net hızı halen eski tarifie gözüküyor. en azından 16 gözüksünde hani hızım 8 de kalsın. angutları koymuşlar oraya..... şöle...
  155. qKTe

konu dışına çıkmasak !
  156. qKTe

dediğim gibi hafta sonuan denk geldi bu yüzden böyle. yarına kesin düzelir..
  157. qKTe

yok hocam santral yanı başımda ya. 8 mbps ye kdr olanından 7 sien kadar alırken neden 16 da 15 alamıyayımş. sorun onlarda.. modemim bile 24 mbps ye kadar destekliyor.
  158. qKTe

Boyacı

zuhahah :D
  159. qKTe

Verdikçe veriyor !!

zuhahah ahaha hatta ehuehuehu
  160. qKTe

online işlem merkezindeki tarifem 16 mbps gözüküyor ama bana gelen hala eski tarifem 8 mbpsye kdr olan.... offff
  161. qKTe

az daha bekleyeyeim bakalım nolcak.
  162. qKTe

zaten 444 0 375 den teknik destek alma bölümüne bağlanıyorum.. yoksa ayrı bir nosu mu var teknik desteğin..
  163. qKTe

Dün akşamdan beri bende bekliyorum geçmeye ama ne modemim resetlendi nede olağan dışı başka bir şey oldu. Az önce aradım müşteri hizmetlerini ilk adam geçmişsiniz dedi bir daha kontrol edin dedi, ikinciye yine aradım kadın çıktı ve sistemlerimizi güncelliyoruz dedi, üçüncüye tekrar aradım ve...
  164. qKTe

TTNET'ten 12 Mb İnternet Almaya Başladım (Yeni 16 Mb'e Kadar ADSL2+ Tarifesi)

halen beklemedeyim hocam..
  165. qKTe

bu eklenti olayı nedir ??
  166. qKTe

1 saatten çok 2 saatten az.
  167. qKTe

bende beklemedeyim.. acaba haftasonu diyemi böyle uzun bekliyoruz ?
  168. qKTe

Paket Değişikliği TTNET !

bende 8 mbps ye geçerken böyle bir sorun yaşamadım. yeni tarifem üzerinden ödedim ücretimi. az öncede 16 mbps ye geçtim. sorun yok yani..
  169. qKTe

ttnet online işlem merkezine giricem, mail adresimi ve şifremi giriyorum ama sürekli "tek şifre" diye bir sayfa açılıyor ve üyelik bilgileri güncellemeleri yazıyor. varmıdır bilen ?
  170. qKTe

Trafik ışıklarındaki apaçiler

kesin trabzon, sahil yolundan tanıdım. :]
  171. qKTe

31 Aralık 2010 Yılbaşı Çekilişi - 1 Ocak 2011 Milli Piyango Büyük İkramiyeyi Kazanan

sitede çekiliş tarihi 31.12.2009 gösteriyor halen :D aldanmayın üzülürsünüz..
  172. qKTe

TTNet'den Yılbaşı Şakası

bende herhangi bir mail ya da mesaj yok. beklemedeyim...
  173. qKTe

Chrome'den başkası yalan (:

beni unutmuşsun hocam! "hep demişimdir, Google Chrome"
  174. qKTe

İşte çin işte işçi

benim halam da bir ara ambalaj işindeydi onlarda da böyle bir şey vardı. bu ne ki !
  175. qKTe

SDN, Mutlu Yıllar Diler...

iyi ki yaşlandım.
  176. qKTe

2010 yilinin en iyi haber sitesi ?

haberturk.com
  177. qKTe

Herkes sistemini yazsın bakalım..

sistemim basit. doğru olan yerde değil mutlu olduğum yerdeyim.. :]
  178. qKTe

Lamborghini'den Müthiş Konsept

konserve kutusu gibi duruyor. hiç estetik değil, ıyyy.
  179. qKTe

Matematik Sınavı

eskidendi eskiden..
  180. qKTe

İşlemci Test proğramı-Asal Sayı

p4 3.2 40 sn
  181. qKTe

16 mbit internet olurmu gerçekten ?

Ben 8 mbps ye kadar kullanıyorum ve 7 ye kdr alıyorum. Herhalde 16 ya geçincede bir 16 mbps alırım.
  182. qKTe

Seks Bağımlısı Kadın, Mahkemede Kaybetti

tanışabilir miyiz acaba ?
  183. qKTe

Graphic Design by İbrahim Karakaş.

bende basite basit.
  184. qKTe

Youtube'a erişim yasağı kaldırıldı

aç kapa zırtuhlama.
  185. qKTe

İslamiyeti seçen İngiliz sayısı iki kat arttı

müslüman olmak kolay. dinimiz kolaylıklar dini zaten. islamiyeti yaşaması zor. yaşasınlarda.. allah kabul etsin..
  186. qKTe

İşte yeni asgari ücret!

ben anlamıyorum. erdoğan, devletin en az maaşlısına 1500 lira gibi bişi veriyor ama özel sektörde asgari ücrte 629 lira. bu ne saçmalıktır.....
  187. qKTe

Antivirüs Programınızı Test Edin !

nod32 4.2.64.12 versiyonu ne idnirirsen nede arşivleri açarken bir şey buldu. taratmayada gerek kalamdı sanırım. kakayım böyle anti virüse.. varsa kullanan hemen atsın..
  188. qKTe

Cemevine Türk bayrağı saldırısı

25 yıldır onlar kimseyi incitmemişse, orayı basanlar incitti diye girmemişlerdir zaten. giden soysuzlar köpeklerdir kesin.sabır..
  189. qKTe

Mesut Yar'dan skandal hata!

ya biri yazsın ne olduğunu ses yok ! :D
  190. qKTe

İnternet optimizer programları

bir şey daha soracam, nikesteel.. programı kaldırırsam eski optimize devam mı edecek ?
  191. qKTe

eyvallah.
  192. qKTe

ne gibi ayarlayarla mesela ?
  193. qKTe

Yalancıyız !!

aynen.
  194. qKTe

SDN Ve Reklamlar

reklam karşı değilim, ancak reklamın kocaman olup gözüme gözüme sokulmasından rahatsızım. madam sdn kalite deemek göstersin burda da kalitesini..
  195. qKTe

Sıra numarasına gel!

keşke az daha devamını koysaydın, daha da iyiydi kısım :]
  196. qKTe

Bilgisayar Performans Yalanları 2

yazılarınızı okuyamıyorum! neden mi ? sürekli kocaman bir araba sayfamın tam ortasında belirirse bende yazılarınızı okuyamam. en başta burda bir kere performans düşüklüğü yaşıyorum. en başta bu reklamlar yalannnnn..
  197. qKTe

Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası ?

sorun sürücü kaynaklı. güncel sürüm yüklü diyorsun ama bu o sürücünn hatasız olduğu anlamına gelmez.n eski stabil sürümüne geri dön.
  198. qKTe

Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası ?

işletim sistemin nedir?
  199. qKTe

Messenger hatası :(

Yüklemeye çalıştığın msn 2011 ve sen xp kullanıyorsun. xp de yeni sürüm windows live messenger ürünlerini kullanamazsın.. kolay gele.
  200. qKTe

Köprü ayağına yerleştirilen bomba etkisiz hale getirildi

elbet bir gün temizlicez bu pislikleri topraklardan..
  201. qKTe

Bilgisayar Performans Yalanları

Prefect i yapıyordum ama dediğiniz gibi belki psikolojik hızlandığını sanıyormuşum. Artık yapmayacağım.
  202. qKTe

Şu iğrenç bmw reklamı

sorun o değil. sorun reklamların insanın gözüne gözüne sokulması.. bende biliyorum anti reklam uygulaması kullanmayı ama yararlı reklamlarda olabilir. bilmem anlatabildim mi ?
  203. qKTe

Çalım böyle atılır! Kaçmaz!

Fena.
  204. qKTe

Tiryakilere kötü haber

çünkü uzun vadede uyuşturucu gibi zararı var. kısa vadede ise çeşitli hastalıklara neden oluyor. hemde büyük hastalıklara.
  205. qKTe

Kinect:Sex (?)

yaşa sen :]
  206. qKTe

1mbit kotasızdan 8mbit netkotasız'a geçiş

netkotasız diye bir tarife ilk defa duyuyorum. o netlimitsiz olabilir mi diyeceğim ama netlimitsiz içinde yeni abone almıyorlar.bende 8 mbps netlimitsize geçişimi online olarak kendim yaptım ve modemimi bile kapamadan hızım yükseldi.
  207. qKTe

Başlarım Yatağına!

kadının çizgisi bile adamı etkiliyo canım. kendim için diyorum bırakın dedeyi...
  208. qKTe

Msn'de kişi ekleyemiyorum

bende de halen deva eden bir sorun :"kimi eklersem yda kim tatafından eklenirsem o kiş bende engellenmiş olarak ekleniyor."
  209. qKTe

İstanbul İnternet Üssü Oluyor

ben üs değil hız istiyorum. abd üssüde var ülkemde ne b.ka yarıyo hiç.. o üs neyime yaricak hiçççç
  210. qKTe

TNT bomba gibi geliyor!

aman ne bomba. biri sapık diğeri dağ ayısı, ötekide dünya dan bir haber..
  211. qKTe

İnternetten kız tavlama teknikleri!

saçma. türk kızı iltifatı değil öküzlüğü sever. nerden mi biliyorum ? ben, öküz...
  212. qKTe

Chrome'den başkası yalan (:

hep demişimdir Google Chrome diye. ama halen dünyada en çok ie kullanılıyor.
  213. qKTe

Güzel bir resim çalışması

verildi.
  214. qKTe

Yerli muharip uçak üretiminde son karar

gene maksatlımı, peh. yapacaksak adam gibi bişiler yapalım.
  215. qKTe

ShiftDelete.Net'te test nasıl yapılıyor? VİDEO

sanki çok amatör bir ofisiniz var..
  216. qKTe

Facebook Paylaşım Haritası Yayınlandı

çok saçma bir harita olmuş. bu kadar mı basitlik düşmanı olabilirsin marc.
  217. qKTe

Time Yılın Adamı Sürpriz Bir İsim Oldu

ilk 9 da bile yok marc. erdoğan liderdi ama yapmamışlar. herifler her yerde ayrımcı ırkçı...
  218. qKTe

15 bin 192 lira internet faturası geldi

Bu nedir arkadaş ya. Hep kazık yemek zorunda mıyız nedir bu ulen ?!!!
  219. qKTe

Ücretsiz Firewall Yazılımları!

yani.
  220. qKTe

SDN İstanbul Buluşması?

ne yalan söyleyeyim bende ilk resme baktığımda öle sandım, anlık ama :]
  221. qKTe

SDN İstanbul Buluşması?

Şu tarihi 12 den sonrasına bir atamadınız he! Bundan sonraki buluşma için ilk sıraya adımı yazdırmak istiyorum sayın sdnteam :]
  222. qKTe

Ekran donuyor!

Önemli bir sorun olsa o kadar eşit sürede kapanmaz. hep aynı zamanda denk gelemez herhalde! sorunun ısınmadan kaynaklıdır büyük ihtimal.
  223. qKTe

Dynamic Disk Converter Professional 3.0

yani benim diskim şuan temel. peki yine temel kalsada film ve müzik depolasam ve uzun yıllar kullansam ne olur ? neden dinamiğe çevirmeliyim ki ?
  224. qKTe

Litresi 1,40 liraya benzin!

Şimdi ben k...dumun memleketi diyeceğim ama ya sev ya terket diyecekler. biz büyük bir ülkeyiz ama suriye den benzin alıyoruz. biz büyüğüz ama açlık sınırında milyonlar var. biz büyüğüz çünkü benzin olmuş 4 liraaaaaaa.
  225. qKTe

Dynamic Disk Converter Professional 3.0

biri kısaca anlatsın yav. ama halk dilinde ? .d yani benim şuan kullandığım hdd tipi ne, neye çevirrirsem iyi olur yda neden çevirmeliyim....
  226. qKTe

Selam arkadaşlar

ne diyorsun ? :D
  227. qKTe

Sayısal Loto çekildi

bir gün sdn'yi alıcam :D
  228. qKTe

Sayısal Loto çekildi

oynicaktım ama unuttum. bende şimdi karaladım bişiler ve bir baktım 3 tutmuş. vay be :D
  229. qKTe

Kabus geri döndü

aynen
  230. qKTe

En bulaşıcı olan: THY

kimin aklına gelirdi thy'nin bu durumu... helal
  231. qKTe

Video dolumunda sorun.

bende de bu durum aynı. dediğiniz gibi özellikle facebookta çok yavaş doluyor bazen ve yarıya bile gelmeden bitiyor video.
  232. qKTe

2 Laptop u birbirine bağlamak

başlat>denetim masas>ağ bağlantıları>yerel ağ bağlantısı çift tıkla ve özellikler de. TCO/IP ayarlarına çift tıkla. orda en üstteki ip adresini aşağıda kullan yaz dediği kısma yazacaksın.
  233. qKTe

2 Laptop u birbirine bağlamak

tabiki görürler. 192.168.2.1 kendi pcni, 192.168.2.2 diğer pc ye ata bu ipleri. varsayılan ağ maskesi de 255.255.255.0 olucak. ev ağı kur ve sonra yeniden başlat hazır.
  234. qKTe

Sırrı çözülemiyor?

orjinal gibi duruyor ama böyle bir yaratık olamaz.
  235. qKTe

TTnet sizde de yavas mı?

Bende 7 mbps kullanıyorum ama berbat gerçekten. hız düşmesi yok ancak neden yavaş anlamıyorum ?
  236. qKTe

Arabanız Ne Renk?

araba değil ama motorum kırmızı. şeytan işi ;)
  237. qKTe

Facebook eski profil görünümüne döndürme acill..!

Geri dönüşü yok..
  238. qKTe

Akaryakıta zam geldi benzin 4 lirayı aştı

Çünkü biz gidipte petrol ülkelerini işgal etmiyoruz. Bazen Atatürk'e kızıyorum. Neden yurtta sulh cihanda sulh demiş ki ? Neden hep barışçıl yol izliyoruz ki ? Madem racon bu bizde yapalım abi... Nedir bu ya hep iyi niyetli olmak.. O da bi yere kadar. Al işte m alum benzin... Bir gün çıldırıcaz...
  239. qKTe

Facebook Kaç Para Eder?

facebook kaç dolar ise banane. ama arkadşımı dürtmem paha biçilemez.
  240. qKTe

Hedef saatte 500 km!

486 yapan 500 de yapar.
  241. qKTe

Hack'lenen WikiLeaks'e Nasıl Girilir?

Doğru. Ama abd'nin olmadığı kesin. beni mutlu eden bu zaten :]
  242. qKTe

Erkekler hep seks mi düşünür?

Şahsen bizzat..
  243. qKTe

Sinemalar.com Hacklendi

Açık.
  244. qKTe

SDN İstanbul Buluşması?

Ayın 15 inden sonra yapsak ?? Eğer mümkünse böyle bir şey mesaj atılırsa memnun olurum. Eyvallah şimdiden.
  245. qKTe

Atatürk ölmeden önce adını değiştirmiş!

Hep yeni bir haber duyuyorum O'nunla ilgili.. Acaba bilmediğimiz daha neleri var ?
  246. qKTe

Hızlı trende "dünya hız rekoru" kırıldı!

Helal.
  247. qKTe

Kamyon yazıları tarih oluyor!

kamyonum çeker bin ton, gönlüm ister paris hilton :]
  248. qKTe

Fizy'de sorunmu var?

Açılıyor ama işlevselliği yok.
  249. qKTe

Binada Ortak adsl Kullanımı??

Aman telekom duymasın hocam :]
  250. qKTe

Sanat mı, rezillik mi? Seyircinin önünde seviştiler!

Sanat için soyunmak çağdaşlığın gerektirdikleriyse, medeniyetse, buysa uygarlık ben bu çağ içinde boğulmaktansa dışında kalmayı tercih ederim...
  251. qKTe

SDN Ofisinde çalışacak yardımcı genç arkadaş arıyoruz

Madem her şeyi siz öğreteceksiniz, pek de tedirgin olamaya heyecan yapmaya gerek yok. Aklımda tek soru var, maaş ne kadar ssk yol şu bu?. Cevap verin geleyim..
  252. qKTe

Hackerdan canlı yayına müdahale :)

Hocam adam direk sistemin içinde. yani dışardan uyduyla göndermiyor. bizzat sisteme bağlı.
  253. qKTe

Hackerdan canlı yayına müdahale :)

hollandalı meşhur hacker Max Teil. buda hack mi ya. şirkette patron ne derse biz bırakın söylemeyi aynısını yapıyoruz. al sana hack. hack hackten üstündür :]
  254. qKTe

Logo denemem nasıl olmuş.

Hızlıya, belki onu lanse etmek istemiştir arkadaş :]
  255. qKTe

Cübbeli Ahmet Hoca'nın seks kasedi!

katılıyorum. idda bile olsa ağır bir idda bu. haber olarak yer alması yanlış.
  256. qKTe

Bedava Hosting

uzantısı saçma :d
  257. qKTe

Bedava Hosting

http://www.freehosting.com
  258. qKTe

Bjk-Gs ve Sabriii ! :D

görüntü yok ya ses olsun demişler, abartmışlar.. :]
  259. qKTe

Hayko cepkin'in dövdüğü adam

Zuhahah hatta puhahahha .d
  260. qKTe

Dünyanın En Zeki Milleti

saftirikler ama aynılarından bizde de çok var.
  261. qKTe

Chromium, Opera, Firefox

hep derim Google Chrome. Chromium bile değil. O bile Chrome'den yavaş. ve artık firefox u testlere sokmama kararı aldım :] bence hız konusunda hiç bir artısı yok.
  262. qKTe

Wikileaks, Terör Örgütü Kabul Edilebilir

Önceden olsa dokuz köyden kovarlardı doğru söyleyeni, şimdi ise terör örgütü ilan ediyorlar. bumu demokrasi yayan abd devleti? bende onları ezelimden beri şerefsiz ilan ettim. biline..
  263. qKTe

Tarayıcılar ? :)

Google Chrome 9.0.578.0 şiddetle tavsiye ediyorum. Hızzz..
  264. qKTe

Range Rover 2010 !!

bence ön kısım biraz daha yırtıcı bir görünümde olabilir ama neden yapmıyorlar anlamıyorum.
  265. qKTe

Ruslar Uzayı Temizleyecek

önce memleketlerini temizlesinler..
  266. qKTe

İnternet Telefon Görüşmelerinde Kesiliyor

Burdaki gibi yap bağlantılarını.
  267. qKTe

Şener Şen'in oynadığı TTNET Reklamı - Beğendiniz mi?

sanki böyle evleri meşhur bir yer vardı oraya da benziyor gibi.
  268. qKTe

Sxe Hatası!

Cs 1.5 oyununa daha girmeden bu hatayı alıyorum nedir sebebi ?
  269. qKTe

"Şampiyonlar Ligi'ne yakışmayan takım!"

O bile fazla.
  270. qKTe

Sevmek mi, sevilmek mi?

sevildiğinden emin olamazsın ama sevdiğinden olabilirsin. çünkü seven sensindir...
  271. qKTe

Sanalreyonum

daha yeni gelişmekte olan bir şirket sanırsam. tam profesyonel göremedim gibi..
  272. qKTe

Bir Play Station golü adeta!

ne iyi sürmesi hocam ya kimse rahatsız etmemiş ki adamı :D
  273. qKTe

Nedir Bu Yahu ?

değiştirmesine değiştirim de güvenlisi ve en hızlısı konusunda halen kararsızım. google dns kullanıyorum şuan onun dışında ?
  274. qKTe

Nedir Bu Yahu ?

8 mbps netlimitsiz. ancak hız kontrolü yaptım 7 mbps de şuan hızım. ama tüm sitelerde öle. acaba pc demi sorun var ?
  275. qKTe

Nedir Bu Yahu ?

1 saat kadardır net yerlerde. hızıma bakıyorum düşme yok ama tüm sitelerde bir yavaşlama söz konusu nedir bu ??
  276. qKTe

2011'de de bol tatil olacak

Ben bu işverenlerin taa...
  277. qKTe

Foruma Noluyo?

hep aynı yine aynı öleydi zaten...
  278. qKTe

Ankara-İstanbul Arası 1 Saat

45 milyar dolar mı ?
  279. qKTe

Türk Arabası

Maksadın komedi ama komik :D işin aslı ise hiç de öyle değil ;)
  280. qKTe

Gülelim mi ?..

Banel :P
  281. qKTe

Flamingo mucizesi!

Var bunda bir iş :P
  282. qKTe

Patates Cipsleri Nasıl Yapılır - VİDEO

Hiç insan göremedim :(
  283. qKTe

Işıklı mezarlık!

Ahaha ne adamsın ya :]
  284. qKTe

USB Kullananlar Şeytana Tapıyormuş!

Neyi temsil eder usb sembolü bilen var mı ?
  285. qKTe

Şişme bebek Şişme ne olur..

Fena ::D
  286. qKTe

'Türkiye 12 mili kabul etti'

Haber zaten o gazetenin iddiası. Böyle Bir Şey Yok!!!!!!!!
  287. qKTe

Tıklanma Rekoru Kırıyor

Önde durma farkı :]
  288. qKTe

Sorunu sor-cevabını kendin ver..!

Bizim forumdada var mı acep böylesi ? .d
  289. qKTe

Format Yardım!

Tabiki Hayır. Sadece video resim v.b. verileri saklayabilirsin.
  290. qKTe

Bu gol nasıl kaçar? - Video

ZUhahha :D
  291. qKTe

Tıklanma Rekoru Kırıyor

:: Şarkıyı çok beğenenlerden birisiyim. Mükemmel bir uyum yakalamış iki şarkıcı.. :: Sizce ? http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U 209,008,168 :: Sözler Just stand there Sadece orada dur And watch me burn Ve yanışımı izle But that's alright Ama bu sorun değil Because I like Çünkü...
  292. qKTe

Taksim Meydanı'nın Pabucu Dama mı Atılıyor?

Nefret ediyorum taksim'den. Kalaba ve saçma.
  293. qKTe

Şu avukatın yaptığına bakar mısınız?

Birde gizliden yapsaymış daha güzel olacakmış. Bir elin verdiğini diğer el bile görmeyecek. Hz. Muhammet (s.a.v.)
  294. qKTe

Zaman Gazetesi İnternet Sitesi

Haberleriyle de harikaydı zaten, tasarımla da daha muhteşem olmuş.