Arama sonuçlarınız

1. L

Soru Rdr2 Açılmıyor

gençler konuyu hortlatıyorum ama sorun hala çözülmedi. kablonet müşteri hizmetleri komut sistemine tracert yazıp sonuçları göndermemi istedi hala bir şey yapamadılar. Bu testi buraya da yükleyeyim ne anlamam lazım bunda yorumlayabilecek olan var mı?
  2. L

Soru Resident Evil 7 Biohazard Alınır Mı ?

anladım dostum, o zaman steam'den almak mantıklı.
  3. L

Soru Resident Evil 7 Biohazard Alınır Mı ?

Hocam aldın mı bilmiyorum ama eğer almadıysan yerinde olsam 1 ay game pass üyeliği açarım aynı paraya. Yanlış hatırlamıyorsam bu oyun da var içinde ve onun haricinde bir sürü başka oyuna da erişebilirsin. 1 ayda oyunu bitiremem diyorsan steam üzerinden alabilirsin.
  4. L

Soru Rdr2 Açılmıyor

evet beyler sistemlik bir durum yok dediğim gibi 1 yıldır oynuyorum zaten. rockstar louncher ve social club sitesi açılmıyor. kaldı öyle yabancı forumlarda da yaşayan çok net çözüm yok henüz bekleyip görücez.
  5. L

Soru Rdr2 Açılmıyor

tahminim problem kablonetten kaynaklı ama çözüm sunamadılar. bekleyip görücez artık.
  6. L

Soru Rdr2 Açılmıyor

social club uygulaması derken rockstar game launcherı kastediyorsanız o da çalışmıyor offline modda başlamaya çalışıyor başlayamıyor. socialclub.rockstargames.com sitesine girmeye çalıştığımda bu siteye ulaşılamıyor diyor. ancak opera ile vpn açık girmeye çalıştığımda giriyor.
  7. L

Soru Rdr2 Açılmıyor

ben de ondan şüphelendim ve aradım ama herhangi bir kısıtlama vs yokmuş şu an. evet steamden almıştım yeni değil zaten 1 yıldır oynuyorum ben bunu. hocam web sitesine bile giremiyorum bence olay oyun dosyalarından bağımsız.
  8. L

Soru Rdr2 Açılmıyor

benimki 2 gündür aynı devam ediyor. ne yeniden başlatmalar ne fabrika ayarları ne dnsler. çözüm bulamadım hiçbir şekilde.
  9. L

Soru Rdr2 Açılmıyor

Merhaba Arkadaşlar, İki gün önce rdr2 oynamak için steam üzerinden giriş yaptığımda rockstar launcher hesabıma giriş yapamadı, giriş yapamadığı için de oyunu açılmadı. Sonra fark ettim ki socialclub sitesine dahi giremiyorum. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir sizce? başka hiçbir sitede...
  10. L

ssd hız sorunu

hiç sorun yaşamamıştım şimdiye kadar ama dediğiniz gibi bozuldu sanırım, bakalım birebir değişim sözlerini tutacaklar mı. windows ne kadar yer kaplıyor bilmiyorum ama 500gb'lık m2 siparişi verdim o da yeter bana sanırım.
  11. L

ssd hız sorunu

virüs olabilir mi sebep diyorsunuz? deneyeyim bunu da.
  12. L

ssd hız sorunu

tamamdır. değişime göndermeden önce deniycem şansımı tekrar. teşekkürler
  13. L

ssd hız sorunu

ssd 1.5 yıllık. incehesaptan hazır sistem alıp o zaman pek düşünmeden james donkey 1tb ssd takmıştım maalesef. gerçi şimdiye kadar hiç problem yaşamamıştım ama bozulduysa james donkey pişmanlıkmış sahiden. 1613117088 1.5 yıl. ömrünü dolduracak kadar da okuma yazma yapmamışımdır. bozuldu...
  14. L

ssd hız sorunu

peki birkaç gün önce bios güncellemesi yapmıştım bununla alakası olabilir mi yoksa denk mi geldi dersiniz?
  15. L

ssd hız sorunu

Merhaba Arkadaşlar, Dün akşam saatlerinde bilgisayarı açtığımda çok yavaş açıldığını fark ettim. masaüstü görüntüsünün gelmesi epey zaman aldı, otomatik açılması gereken programlar geç çalıştı vs. sonra düzelir gibi oldu ancak tekrar kasmaya başladı. bilgisayarı resetlemesi bile dakikalar...
  16. L

Gtx 1660 Super sistem Witcher 3 düşük fps sorunu

hocam bana normal geldi aldığınız fps. aşağıdaki videoda da yer yer 53 54 fpsleri görüyor adam.
  17. L

Kasa Fanı Önerisi

Arkadaşlar kasa ile birlikte gelen fanlarım bozulmaya başladı. ilk önce egzoz fanım bozulmuştu onun için arctic p12 modeli almıştım ki doğru bir tercih olmamış sanırım, hava basıncı yüksek fanların radyatörler için daha iyi olduğu bilgisini sonradan öğrendim. Neyse şimdi öndeki fanlar da...
  18. L

CPU soğutucu tavsiyesi

ben memnunum hocam rdr2, cyberpunk gibi oyunlarda 65 derece üzeri nadir görüyorum. witcher 3'te eskiden 75 dereceleri görürdüm şimdi 60ı geçmiyor. boşta da 25 40 arası gidip geliyor ama tabi benim fan ayarlarım böyle istersen 40 dereceyi hiç görmeyecek şekilde de ayarlarsın. tek kafamı...
  19. L

CPU soğutucu tavsiyesi

hocam sizin baktıklarınız hakkında pek bilgim yok ama ben linkteki soğutucuyu kullanıyorum r5 3600 işlemci için işimi gördü, yalnız sizin bütçeniz baya iyi, muhakkak daha kaliteli bir şeyler vardır. çift fanlı alacaksanız yükseklik ayarı yapılabilen bir şey alın ben zamanında araştırırken öyle...
  20. L

İşlemci soğutucu fanı doğru mu takılı?

Yanlış demesem de bu şekilde ne derece performans verir bilmiyorum. Normal şartlarda öndeki fanlarla aynı yönlü olması lazım. öndeki fanlar içeri hava verir işlemci fanı o havayı alır plakalara verir, ısınan hava da plakaların arkasından egzoz fanına doğru çıkar ve son olarak egzoz fanı sıcak...
  21. L

Aşıya güveniyorum gibi...

yalnız aşının zararını çocuk felci ile ıspatlamaya çalışmak da ayrı bir şeymiş. gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde çocuk felcini bitiren şey, çocuk felci aşısıdır. afrika'da çocuk felci devam ediyorsa bunun sebebi de bu aşıyı olamadıklarındandır. korona aşısına güvenmekle beraber uzun vadede...
  22. L

linkteki ssd almaya değer mi

teşekkürler beyler. harika bir ürün olduğu muhakkak ama hani belki kalite bakımından buna yakın, fiyatı daha da düşük bir öneriniz vardır dedim. aslında kaliteli olmayan bir markadan sata ssd var bilgisayarımda, hiç sorun da yaşamadım ama m2 hızı çok cezbediyor beni. Fiyatı biraz uygun gibi...
  23. L

linkteki ssd almaya değer mi

Merhaba Arkadaşlar, Kredi kartımda 70 lira kadar para birikti n11'de kullanabildiğim için oradan bir m2 ssd alayım diyorum. Linkteki samsung diğer sitelere göre baya uygun geldi bana sizce almalı mıyım? Eğer alternatif kaliteli bir öneriniz var ise ona da açığım...
  24. L

Sistem Toplama

Teşekkür ederim beyler. Geçen yıl bu zamanlar kendiminkini toplamıştım fiyatlar çok fazla artmış o günden bu yana.
  25. L

Sistem Toplama

sanırım bu bütçeye pek bir seçenek yok.
  26. L

Sistem Toplama

Merhaba Arkadaşlar, Bir arkadaşıma sistem toplamak istiyoruz ama kendisi de ben de pek bilgi sahibi değiliz. Sizden ricam 6k bütçe için bilgisayar toplar mısınız? belki zorlarsa bütçe 7k olabilir. Monitör hariç bu bütçe. Rtx2060 bazlı olursa seviniriz. Bir de kredi kartına taksit yapan bir...
  27. L

Cpu Soğutucu

bilgi için teşekkürler hocam. 1598703461 tavsiye için teşekkürler.
  28. L

Cpu Soğutucu

elbette sıvı soğutma daha iyidir ama ryzen5 için elzem olduğunu düşünmüyorum. açıkçası sıvı pompasının ses yapmasından çekiniyorum. yine de dediğim gibi bunu da değerlendiriyorum, başka arkadaşlar da yazarsa son kararımı ona göre veririm. zaten bugün sipariş vermemin anlamı yok hafta sonu geldi.
  29. L

Cpu Soğutucu

teşekkür ederim hocam, bunu da biraz düşüneyim ben. Yine de ilk tercihim kule tipi olacak sanırım. 1598690854 teşekkür ederim. cooler master modellere de baktım ancak genelde sesle ilgili bir takım şikayetler gördüm. ve alayında rgb var kasanın önündeki 3 fanım rgb, daha fazlasını istemiyorum.
  30. L

Cpu Soğutucu

Kasanın içinde boş alan fazlaca var. Önde üç fan, arkada da 1 adet egzoz fan var ama çok kaliteli değiller tabii. Hava sirkülasyonu iyi mi bilmiyorum açıkçası, üstteki havalandırma boşluğuna elimi dayadığımda dışa doğru akım hissediyorum eğer bir anlam ifade ediyorsa. 1598688580 bu arada ekran...
  31. L

Cpu Soğutucu

haklısınız öyle de yaptım zaten ama genel olarak farklı sitelerden baktığımda 3 kişi övdüyse 1 kişi yerin dibine sokmuş. buradaki arkadaşlara güvenim daha fazla o nedenle tavsiye bekliyorum.
  32. L

Cpu Soğutucu

Arkadaşlar işlemcim üzerindeki stok soğutucu beni üzmeye başladı yeni bir soğutucu alıcam. Bütçem maksimum 450 lira. Bu bütçeye idare eder bir sıvı soğutucu alamayacağım için kule tipi soğutucu tavsiyelerinizi bekliyorum. İnternet tam bir çöplük olmuş bu konuda kesinlikle seçim yapmama yardımcı...
  33. L

Hattınız Maximum Ne Kadar Hız Kaldırıyor

arkadaşlar ailemin evindeki interneti 16mbps yaptırsam aşağıdaki değerlerle kopmalar yaşar mıyız? SNR değeri şüpheye düşürdü beni. Yaşarsak 12mbps olarak bırakıcam paketi. Teşekkürler şimdiden.
  34. L

Monitör Hakkında

o zaman bunu alayım ben.
  35. L

Monitör Hakkında

anladım. O konuyla ilgili de şöyle bir şey okudum az önce güncelleme ile freesync teknolojisini kullanmak için displayport ile bağlamak lazımmış monitörü. bu doğru mudur bilginiz var mı? Okuduğum yazı biraz eskiydi bunu değiştirmişler midir acaba?
  36. L

Monitör Hakkında

Arkadaşlar, Şu monitör fiyatı ve özellikleri açısından bana uygun gibi geldi. Almayı düşünüyorum. Ancak detaylarda Radeon Freesync teknolojisi yazıyor. Ben bunu nvidia kartla kullanırsam freesync özelliği çalışmaz mı? Displayport yok bu arada. HDMI ile kullanmam gerekecek...
  37. L

Sistem Tavsiyesi

Teşekkür ederim beyler.
  38. L

Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar Merhaba, Linkteki sistem nasıl sizce? Neyi ekleyip çıkarmayı tavsiye edersiniz? Ayrıca bu siteden daha evvel alışveriş yapmadım görüşleriniz nelerdir? Teşekkürler. https://www.incehesap.com/battle-gold-webtekno-r5-3600-fiyati-43358/
  39. L

Bilgisayar Toplama

Öyle yapıcam sanırım aceleye gerek yok.
  40. L

Bilgisayar Toplama

peki muadil bir ekran kartı ne önerirsiniz?
  41. L

Bilgisayar Toplama

Merhaba Arkadaşlar, Geçenlerde sizlerden sistem tavsiyesi istemiştim. Bir arkadaşımız aşağıdaki sistemi önermişti. Bugün yarın parçaları toplamaya başlıyorum.Son bir tavsiyenizi ve onayınızı alayım istedim. Ekleyip çıkarmamı istediğiniz bir şeyler var mı? Şimdiden Teşekkürler. İşlemci: ePttAVM...
  42. L

Sistem Tavsiyesi

Beyler teşekkür ederim yorumlarınız için. İlk arkadaşın önerisi bana cazip geldi açıkçası ama monitör konusunda kafamı karıştırdınız. Gerçekten saçma bir alım mı olur 144hz altı monitörler? Çünkü 144hz olanlar aşırı pahalılar. Zaten bu kadar parayı bilgisayara gömeceğim için pek rahat değilim...
  43. L

Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar Merhaba, Geçenlerde 4200 liraya aşağıdaki sistemi ben alamadan sattılar maalesef, ben de gaza gelip artık beklememeye karar verdim. Sizden ricam aşağıdaki özelliklere yakın veya oluyorsa daha iyi bir sistem tavsiye etmeniz çünkü ben toplamA işinden anlamıyorum. Bütçem 6000 lira kadar...