Arama sonuçlarınız

1. F

400-600 TL arası kulak üstü kulaklık önerisi

Bir süredir kulak üstü kulaklık arıyorum. Kalitesiz ürün almaktan nefret ettiğimden lütfen fiyatına göre iyi diye kötü ürün önermeyin. 400-600 TL arasında temiz ses veren, şarkı dinlerken beni mutlu edecek kulaklık arıyorum. Oyun da oynuyorum ama ses kasmak gibi bir derdim yok. Amacım kaliteli...
  2. F

Geforce Now kullanacak mısınız?

Bende yeterli sistem yetersiz internet bağlantı hızı var... Kullanmam pek olası değil. Kaç upload alıyorsunuz?
  3. F

Steam hesabım çalındı yardım edebilicek var mı ?

Bu olayla karşılaşmadığımdan nasıl yapılacağını bilmiyorum ancak diğer forumlarda sıkça bulabilirsiniz. Forumlardaki aktif zamanlarımda günaşırı birileri hesap çaldırıyordu. Araştırın görürsünüz. Çözümünü de buraya eklerseniz faydanız dokunmuş olur.
  4. F

Steam hesabım çalındı yardım edebilicek var mı ?

Yalnızca Steam Destek'e yazarak geri alabilirsiniz. Bu tür olaylarda hesabı %99 geri alıyorsunuz ama bazı oyunlarda ban yemiş olabiliyorsunuz. Olabildiğince hızlı başvurun.
  5. F

8000-10000 TL (iş için) dizüstü bilgisayar önerisi

Annem bu ürünü almak için ısrar etti ama güzelim 1650Ti'ı hiç kullanmayacak bile... Ölüp gidecek içinde kart ve bir sürü para vereceğiz diye düşünmüştüm. Huaweiler çok şık ama klavyesi malum...
  6. F

8000-10000 TL (iş için) dizüstü bilgisayar önerisi

Annem için dizüstü bilgisayar almayı planlıyoruz. İş yerinde güncel bir masaüstü sistem mevcut. Pandemi olduğundan bazen evde çalışması gerekebiliyor. Alacağı bu bilgisayarı ana bilgisayarı yapmak istiyor. Bu yüzden güçlü bir sistem arıyoruz. Umduğumuz sistem özellikleri: Klavyesinin sağ...
  7. F

İnternet hızının sadece oyunda düşmesi

Ama hız testini Opera üzerinden yapıyorum. Oyun açıldığında bilgisayarıma gelen internet yavaşlıyor. Sadece oyun hızı değil, bütün internet gerektiren işlemler yavaşlıyor.
  8. F

İnternet hızının sadece oyunda düşmesi

Normalde ortalama 7 Mbps olan internetim sadece Human Fall Flat ve CS:GO oyunlarında 100Kbps hıza düşüyor. Euro Truck Simulator 2 Mp, FlatOut 2, The Forest, Pacify, M&B Warband, Age of Empires 2 gibi oyunlarda hızlı görünüyor. Mantıklı bir sebep bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. F

iPhone 7 Plus kaydedilen numaranın görünmeme sorunu

Kaydettiğim numara görünmüyor bir türlü. Numarayı yazdığımda isim çıkıyor. Son görüşmelerde görülüyor ama. Karşılaşan veya çözen oldu mu?
  10. F

Msi laptop dragon center nasıl açılır?

Bilgisayarın içinde varmış.. Teşekkürler
  11. F

Oyuncu Laptopu tavsiyesi alabilir miyim?

Dragon center nasıl açılıyor bi bilginiz var mı?
  12. F

Msi laptop dragon center nasıl açılır?

Birçok sitede araştırdım ama bulamadım. Nereden açılıyor bu?
  13. F

Yorumunuz için teşekkür ederim. Msi'ın bu modeli f/p olarak gördüğüm en iyi modeldi çünkü mosterin abra serisinde 4899TL ye i5 9. nesil ve 1050 ekran karta sahip bir laptopu vardı. Yine abra serisinde bi üst model 5199TL ve i7 9. nesil işlemci, 1050 ekran kartıydı. Msi'ınkinde ise i5 8. nesil ve...
  14. F

Msi marka. gta 5 da hangi ayarlarda 90 fps olur sizce?
  15. F

Hepsiburadadan MSI GF63 8RD-620XTR adlı laptopu indirimdeyken 5.070TL ye sipariş verdim. Daha elime ulaşmadı ve bu fiyata tavsiye edebileceğiniz bir laptop olup olmadığını sormak istiyorum. Sistem özellikleri şöyle: Intel Core i5 8300H 8GB Bellek 256GB SSD GTX1050Ti (Elimin sıkışıklığı...
  16. F

MSI GF63 8RD-620XTR oyunda fps değeri nasıl olur?

bu söylediğiniz benim ihtiyacımı karşılar :) FPS testi << sadece linkteki video kafamı çok karıştırdı sizde doğru mudur?
  17. F

orası önemli değil, 1050lik monster bilgisayar 1050ti lik msi gösterdiğim sistemi geçer mi
  18. F

bu bilgisayar mı Monster Abra A5 V16.2.1 Intel Core i7 9750H 8GB 480GB SSD GTX1050 Freedos 15.6" FH yoksa bu monster mi?
  19. F

MSI GF63 8RD-620XTR adlı 5300TL değerinde bir dizüstü bilgisayar siparişi vermeyi düşünüyorum. Özellikleri şöyle; Intel Core i5 8300H 8GB Ram 256GB SSD GTX1050Ti Cs go, Pubg, The Forest, Forza Horizon 4, NFS Payback gibi oyunlarda kaç fps alırım hangi grafiklerde??? videosuna baktım çok kötü...