Arama sonuçlarınız

1. Z

Bluetooth Kulaklık Kopma

Merhabalar, buletooth kulaklıklarım daha düne kadar senkron bir şekilde çalışıyordu, fakat şuanda 10 dk felan kopmalı az çeken bir periyottan sonra komple kesiliyor. Hoparlör ün orda bluetooth yüzdesinde %57 yazıyor dip dibe olmasına rağmen. Şimdiden teşekkür ederim. 1585516338
  2. Z

Windows 10 Ses Azalıp Artma Problemi

Hocam sağ olun 2. adımda şuan için çözülmüş görünüyor o kadar çok denedim ki hala olmuş olabileceğine hiç inanasım gelmiyor vallahi :D Ben bu işlemi kesin yapmışımdır da belkide yeniden başlatmadığımız için olmamış. Tekrardan çok teşekkür ederim. 1585077818 Çok yardımcı oldunuz hocam sağ olun...
  3. Z

Evet orayı felanda denedim sorun bulunmadı diyor.
  4. Z

Maalesef onuda denedim olmuyor hocam. 1585076415 Evet tamam hocam.
  5. Z

Merhabalar, uzun zamandır çözemediğim bir problem denemediğim hiçbir şey kalmadı. Sorun kendi kendine sesin 15-20 dk periyotlarla kısık yada normal düzeyde devam etmesi. Bilgisayar 1-2 saat açık kalınca kendiliğinden normale dönüyor her ne hikmetse. Video linki paylaşıyorum orada daha açık...
  6. Z

ASUS-DELL-MSI-ACER Zor Seçim..

Teşekkür ederim.inceleyeceğim, yok hocam aksine vergi alıyorlar ?
  7. Z

DELL-ACER Sizce hangisini almalıyım?

:):):):) Dünden sonra bir bilgisayar buldum tam aklımdaki gibiydi.Open Box: ASUS GL504GM-DS74 ROG Strix Hero II Gaming Laptop, 15.6" 144 Hz IPS-Type Slim Bezel Display, GTX 1060 6 GB, Intel Core i7-8750H Processor (up to 3.9 GHz), 256 GB PCIe SSD + 1 TB HDD, 16 GB DDR4 - Newegg.com Bunun...
  8. Z

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim AMD işlemciden çok soğumuş durumdayım ayrıca 1100$.Ama şu msı 1660ti'lı model 50$ daha pahalı 30$ ram alsam 450 lira daha verip onu almak sanırım çok daha mantıklı.Bu konuda çok bilgili değilim bu modelde ram için slot var mı acaba siz özellikler kısmında...
  9. Z

Benim gönlümde ASUS'dan yana gibi Lenovo'nun 9. nesil işlemcisi, daha yeni bir sistem olması ve hatta 100$ uygun olması düşündürüyor beni, fakat genede dediğim gibi ASUS hoşuma gitti sanırım ve 1-1 muadili olarak MSI var ve sanırım bu durumda da tasarıma bakmak gerekir.
  10. Z

Şimdi şöyle bir durum var lenovo olan modelde işlemci 9750h oluyor(diğer modellerde hep 8750h), fakat ekran kartı dediğiniz gibi 1650 bu aslında seçimin en önemli noktalarından biri.Birde Acer'e donanım olarak neden iyi dediniz ben diğerlerinden bir fazlalığını göremedim birde Acer'e fazla...
  11. Z

SSD siz olan yok hocam DELL G7 modelinde 128gb diğerlerinde 256gb+1HDD şeklinde.
  12. Z

Merhabalar sevgili dostlar.Amerika'dan alacağım bilgisayar hakkında çok kararsızım ve yardımınıza ihtiyacım var.Uzun araştırmalarım sonucunda 990-1000$ bütçe ile en mantılı oyuncu bilgisayarlarını buldum fakat birbirlerine çok benzerler.Daha önceden dizüstü bilgisayarlar açısından markaların öne...
  13. Z

Evet, ACER ile ilgili kötü şeyler duyduğum söylenebilir.Pişmanlığınızın sebebi nedir acaba soğutma veya malzeme kalitesi felan mı problem oldu?
  14. Z

Merhabalar,öncelikler herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.Amerika'da alacağım 1000 dolarlık iki ürünün arasında çok kaldım,yardımcı olursanız çok sevinirim. PREDATOR DELL Sizce hangisi daha mantıklı ? Hatta Amerika'da alabileceğim 1000$ bandında laptop öneriniz olursa oda çok...
  15. Z

Amerika'da güvenli alışveriş (online)

Ebay sistemi biraz karışık sanırım.Ben Amazon ve Best Buy dan bakmaya devam edeyim o zaman teşekkür ederim.
  16. Z

Kusura bakmayın benim sanırım onu belirtmem gerekiyordu zaten bir arkadaş getirecek.Ben buradan bakmak için sormuştum :)
  17. Z

Merhabalar, Amerika'da online alışveriş konusunda ,bakacağım firmalar arasında en çok beğendiğim best buy ve amazon haricinde hangi sitelere bakabilirim? Laptop almak için daha mantıklı bir yol var mıdır? Amerika'da işlerin nasıl döndüğünü bilmediğim için yazıyorum en mantıklı hesaplı şekilde...
  18. Z

Intel i7 9.nesil işlemcili laptop vs AMD Ryzen 7 2. nesil işlemcili laptop

Anladım.Çok teşekkür ederim muhtemelen ryzen7 1660ti maxq alıcam
  19. Z

Aa hiç dikkat etmemiştim gerçekten söylediğiniz çok iyi oldu.Sizin önerdiğiniz asus konusundada şöyle bir durum var,bu bilgisayarlar benim ihtiyaçlarımın zaten üzerinde,ben yurt dışından uyguna geldiği için biraz daha iyi bir şey olsun istedim arasında 100$ fark var ekran kartındaki %10-15...
  20. Z

Öneriniz için teşekkür ederim.Fakat dell'i marka olarak sevmiyorum öneriniz deki bilgisayar dış görsel olarak dahil içime sinmiyor.Birde sizin kadar malesef bilgili değilim max-q olmasının ne gibi dezavantajları var ? Yanlış anlamayın ama bence benim link attığım ryzen işlemcili bilgisayar...
  21. Z

Çok teşekkür ederim iyi günler.
  22. Z

Anladım.Aldıracağım kişiye kontrol ettiririm,bir oyun bilgisayarı fakat cam cad programlarıylada çok işim oluyor sorun olmaz değilmi?
  23. Z

Anladım.Aynı fiyatta olmalarına rağmen ryzenli daha çok indirimde görünüyor,amazon vs. sitelerde 1200 dolar,peki bu modelin Türkiye'de olmaması benim için bir problem yaşatır mı? İşlemci ve ekran kartı markalardan dolayı sorun yaşar mıyım? Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim
  24. Z

malesef,baktım ama bulamadım 1564739755 Bende öyle düşünmüştüm fakat yakın çevrem ryzen işlemciyi çok yerdi.Ryzen işlemci sorun yaşatırmı acaba?
  25. Z

Merhabalar ikilemde kaldigim bir konu hakkinda yardima ihtiyacim var. Konu basliginda yazdigim islemciye sahip olan bilgisayarlarin fiyatlari ayni. Intel islemcide 1650 ekran karti var. AMD olan da ise 1660 Ti ve fazladan 8 GB RAM'i var. Toplamda 16 GB yani. Sizce hangi laptop tercih etmeliyim...