Arama sonuçlarınız

1. Valdesco

Soru Excalibur g770 ekran sorunum tecrübeli birisi yardım ederse sevinirim.

sürücüleri sistemden tamamen temizleyerek kurdum windows 11 deyken de denedim windows 10da da bios güncelleme ya da ramleri söküp silgiyle temizleyip takmak işe yarar mı diye düşünüyorum şuan
  2. Valdesco

Soru Excalibur g770 ekran sorunum tecrübeli birisi yardım ederse sevinirim.

Merhaba, bilgisayarı yeni aldım yaklaşık 1-1.5 aylık bir sorunum yoktu. 3050 Ti ekran kartım var 4 GB 16 GB RAM i5 11400H işlemci ve 144Hz laptop ekranı. Ürün bu: https://www.hepsiburada.com/casper-...ilgisayar-p-HBCV00001D8UF8?magaza=Hepsiburada Oyunlarda 144 FPS sabitliyorum ve V-Sync...
  3. Valdesco

Soru ubuntu ses sorunu

merhaba hometech 420c bir notebook'a ubuntu kurdum kurarken 3.parti güncellemeler seçeneğini vs de seçtim internet bağlantısı ile kurulum yapıyor wifi vs var. fakat ses kısmında sıkıntı var sahte çıkış olarak görünüyor. Linuxa çok hakim değilim donanım windows için çok yeterli olmadığı için...
  4. Valdesco

Soru Macbook seçimi

Merhabalar 2.el macbook alıcam durumları 0a yakın macbook pronun pil döngüsü 130 m1 in 39 ikiside iyi durumda yani hangisini seçeceğime karar veremedim genellikle 1080 bazen 4k videolar kurguluyorum. orta seviye affter kullanıyorum. Photoshop vs. (crackli olarak kullanıcam) hangi cihazı tercih...
  5. Valdesco

Soru M1 crackli adobe programları soru

Merhabalar m1 macbook air almayı düşünüyorum. M1 uyumlu premiere pro-finalcut pro-photoshop vs programları kurabiliyor muyuz crackli olarak bunları indirebilir miyim? bilgisi olan varsa nasıl yapabileceğimle birlikte anlatırsa çok mutlu olurum
  6. Valdesco

kulaklıkta ses kesiliyor

Huaweinin kendi sitesinden tüm driverlarını kuruyorum keza kendi uygulaması var zaten otomatik güncelliyor ama çözemedim 1613244894 ekstra olarak ubuntuda da düzgün çalışmıyor olması driverdan fazla bi mevzu var gibi
  7. Valdesco

Bluetooth kulaklık wifi açıkken

benzer sorun bende de var çözüm bilen arkadaşlar şuna da el atarsa sevinirim jbl t500bt kullanıyorum bilgisayarım huaweı d14 telefonda müzik dinlerken vs. bi sıkıntı yaşamıyorum. Ancak bilgisayara geçtiğimde ve bağladığımda müzik-video vs oynatırken 10 saniye geliyorsa 2-3-6-8 saniye ses gidiyor...
  8. Valdesco

kulaklıkta ses kesiliyor

jbl t500bt kullanıyorum bilgisayarım huaweı d14 telefonda müzik dinlerken vs. bi sıkıntı yaşamıyorum. Ancak bilgisayara geçtiğimde ve bağladığımda müzik-video vs oynatırken 10 saniye geliyorsa 2-3-6-8 saniye ses gidiyor sonra yine geliyor ve tekrarlanıyor. Windows10 da yapıyor bunu ubuntuda...
  9. Valdesco

Bu sistemi önerir misiniz ?

tavsiyenize uyup vazgeçtim 6k ya satabilirsem başka cihazlara bakacağım
  10. Valdesco

ben sıfır olarak 4900 e almıştım notebook'u hesapladığım zaman karlı gibi geliyor aslında
  11. Valdesco

rx570 4Gb tek fanlı olan
  12. Valdesco

Merhabalar huawei d14 notebook kullanıyorum bi bilgisayar ile takas düşünüyorum önerir misiniz? yorumlarınızı bekliyorum *Anakart :Gigabyte b450m S2H *İşlemci :AMD Rayzen 5 2500x 4çekirdek(8sanal çekirdek) 3.6Ghz *Ekran kartı : Sapphire rx570 GDDR5 4GB 256bit AMD Radeon *Ram : ADATA XPG 16GB...
  13. Valdesco

Ubuntu da php için xampp kurulumu

Merhabalar ben xampp ı internetten bakarak kurdum Sudo /opt/lampp/lampp start dediğimde Starting XAMPP for Linux 1.8.3-3... XAMPP: Starting Apache.../opt/lampp/share/xampp/xampplib: satır 22: netstat: komut yok /opt/lampp/share/xampp/xampplib: satır 22: netstat: komut yok fail. XAMPP...
  14. Valdesco

Elementary os wifi sorunu

Merhaba dostlar Windowsun yanına elementary os kurdum wifi'a bağlanamıyorum kablosuz devre dışı bırakıldı uyarısı var ağları görmüyor ama üstte wifi butonu açık. Tahminimce driverle alakalı bi mevzu ama karıştırmak istemedim yardımcı olursanız sevinirim
  15. Valdesco

Elementary Os indirme linki verebilecek varmı?

teşekkür ederim <3
  16. Valdesco

Elementary Os indirme linki verebilecek varmı?

Merhaba internette çok eski sürümlerden bulabildim sadece, güncele yakın indirme linki salabilcek varmıdır acaba 64bit için
  17. Valdesco

Ubuntu da bana gereken programlar

Windowsda ki alternatifleri ve bunları nasıl kurabileceğimi merak ediyorum. Premiere ve photoshop kullanıyorum windows kullanırken bunların linux alternatifleri nelerdir ve nasıl kurabilirim?
  18. Valdesco

C# Yazılan Son 2 Karakteri Silmek İstiyorum.

kimse yardım etmemiş olsa da gelecekte benzer sıkıntısı olacak insanlar için tekrar güncellemeniz çok iyi olmuş teşekkürler ?
  19. Valdesco

Bilgisayar mühendisliği için dizüstü bilgisayar önrerisi

huawei d14 kullanıyorum 4899 a almıştım şuan kaç bilmiyorum da yakın fiyattır. web tasarımcıyım web tabanlı kodlar yazıyorum genel olarak html,css,php,asp.net, js vs vs. oluyor yani grafik işlemcisi gerekmiyor fazla ancak o işlerde de çok kötü değil. lol , cs go , valorant oynatıyor 100 fps...
  20. Valdesco

Ubuntu açılmama problemi

Ubuntuyu kurdum bir kere windows da kurulu bilgisayarda dosyayı ne yapacağını vs kendisi ayarladı ilk kurulumda 100gb yer verdim. Wifi görmedi onu halletmeye çalıştım wifiyi getirdim ama ağları görmedi tekrar kurma kararı aldım bende kullandığım notebook da ethernet girisi yok ağ bağlantısı için...
  21. Valdesco

pilde çalışırken ping

merhaba arkadaşlar huawei d14 satın aldım lolü açtım kasma konusunda sıkıntı yaşamıyorum ancak şarjda oynarken bilgisayar ısınıyor pildeyken daha iyi performans veriyor tuhaf bir şekilde :D ancak ping çıkıyor pildeyken hani 150 ise şarja takınca 40 30 lara iniyor sabit bunları nasıl çözerim...
  22. Valdesco

Macbook air 2017 mi huawei d14 mü

https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-air-intel-core-i5-5350u-8gb-128gb-ssd-macos-sierra-133-tasinabilir-bilgisayar-mqd32tua-p-HBV000007I2J3?magaza=Hepsiburada
  23. Valdesco

Macbook air 2017 mi huawei d14 mü

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben internet sitesi yönetimi ve reklam konusunda çalışmalar yapıyorum ortalama seviyede Premier ya da imovie kullanacağım MacBook Air 2017 ve Huawei d 14 arasında kaldım hangisini önerirsiniz acaba?
  24. Valdesco

Bilgisayar seçimi hakkında

Freedos olması büyük - mi ben Windows kurabilirim
  25. Valdesco

https://www.hepsiburada.com/lenovo-thinkbook-20sl-intel-core-i7-1065g7-8gb-256gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-20sl0040tx-p-HBV00000TD1YB?magaza=BOZDAN+Teknoloji...
  26. Valdesco

Merhaba arkadaşlar ünv öğrencisiyim radyo TV okuyorum ek olarak tasarımcılık, Web sitesi yönetimi vs yapıyorum 5900 bütcem var Mac air 2017 düşünüyorum ama video duzenleme de çok sıkıntı yapar diyorlar Windows cihazlar alıyım çantaya 7-8 saate sarja takarıma gelmiyor ve içi doldukca yavaşlar 5...
  27. Valdesco

Hangi Telefonu Almalıyım ?

redmi note 7 den note 8 pro ya ondan da note10 pro ya geçtim şuan 10dayım hiçbirinde bi sıkıntı yaşamadım sosyal medya yönetmeme ve ajansta çalışıp sürekli videolarla vs uğraşmama rağmen şarjda da aman aman sıkıntılar yaşamadım ki normal bi kullanıcıda çok rahat olacaktır. redmi note7 de bile...
  28. Valdesco

Rtx 2060 gta 5 için yeter mi

bir ekran kartına bakıyorum bir sahibine kimleer kimlerle beraber :joycat: şaka bir yana 1080p de her oyunu çok rahat oynatır.
  29. Valdesco

Hangi Telefonu Almalıyım ?

redmi note 8 veya bütcen arttıkça üstünü öneriyorum.
  30. Valdesco

sony a6000 webcam olur mu ?

sorum başlıkta ki gibidir. oluyorsa nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz acaba..? romete uygulamasını deniyim dedim canlı izlemeyi bulamadım ya da açamadım yazıyor pencerelerde ama pasif durumda tıklanmıyor. konuya hakim birisi yardım ederse sevinirim