Arama sonuçlarınız

1. H

airpods 2.nesil vs airpods pro

Apple store’dan Airpods pro alın 14 gün iade hakkınız var daha sonra almaya karar verirseniz piyasadan 600-700 tl daha ucuza alırsınız zannediyorum
  2. H

Babam Yanlış Telefon almış

Dediğiniz doğru. Apple politikası hangi ürün olursa olsun 14 gün içinde vuruğu çiziği eksiği yoksa iade alıyorlar
  3. H

Babam Yanlış Telefon almış

Apple Store’dan alsaydı olurdu
  4. H

Pasaport kayit hk.

Eskiden 4 ay olan süre 12 ay’a çıkarıldı diye biliyorum yani 12 ay normal sim 12 ay e-sim ile kullanılabilir
  5. H

1. el Se 2020 mi 2.ci el xs mi?

Tabii ki xs
  6. H

İphone se ekran kırık

Kırık ekran eğer kaskonuz yoksa garanti kapsamına girmez ücretli işlem yaparlar eğer kasada yamukluk varsa ekran oturmayacağı için cihaz değiştirip parasını alırlar. Kasa düzgün ise ekran ücret karşılığı değiştirilir. Eğer yetkisiz müdahale saptarlarsa hiç bir işlem yapmazlar. (Ücretli, ücretsiz)
  7. H

Apple Watch kapasitesi 4 GB gözüküyor

Bi sıkıntı yok benimki 16 gb iken 11.3 görünüyor
  8. H

Airpods 2 vs Airpods Pro

2500 değil de şu an indirimlerle 1700-1800 gibi fiyattan bulursanız kesinlikle pro öneririm
  9. H

Yurt dışından aldığım İphone kapandı?

Kayıtsız ülkeye girebilir ve senin cihazın kayıtsız. Eğer yurtdışına yakın zamanda giriş yaptıysan kayıt yapyırabilirsin yoksa kayıt yaptıramazsan ve kayıt yaptırırsan anında açılır. Eğer başka biri kayıt yaptırdıysa dahi vergisini ödeyip kayıt yaptırabiliyorsun. Sadece senin üzerine olan hat...
  10. H

Aplle watch 5 mi se mi ?

Tabiki 5
  11. H

Yurt dışından aldığım İphone kapandı?

Öncelikle e-sim alarak bi 5 ay daha kullanabilirsin Pasaport kaydı yaptırırsan açılır. Son 4 ay içinde yurtdışına çıkıp gelmiş olman lazım ve sadece senin hattın ile çalışır
  12. H

İPhone XS aldım acaba . Tecrübelere ihtiyacım var .:)

14.2 çok stabil ben kullanıyorum. xs
  13. H

iPad kullanlar baksın ( ipad 10.2 kılıf)

https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/apple-ipad-8nesil-kilif-102-smart-cover-standli-uyku-modlu-P418528442 Bu olabilir mesela
  14. H

iPad kullanlar baksın ( ipad 10.2 kılıf)

Ben ipadpro 11 inç kullanıyorum smart folio var gayet memnunum. Apple biraz pahalı fakat çok mükemmel ürünler çıkarıyor. Smart folio tarzı replika ürün bulabilirseniz tavsiye ederim yorsa smart case tarzı olabilir
  15. H

Sıfır ipad 8.nesil mi 2.el ipad pro 3.nesil mi ?

Elbette iPad Pro diğer cihazı bırak iPad Air dahi eline su dökemez
  16. H

Apple watch se mi yoksa 6 mı

Se 5 in altında
  17. H

Apple Watch kadran paylaşma

Watch os 7 de kadran paylaşma özelliği geldi biz de buradan kendi yaptığımız kombinasyonları paylaşabiliriz diye aklıma geldi
  18. H

İphone 12

11 piyasadan kaldırılır yerini 12 ye bırakır. Not edin bunu
  19. H

Note 8 pro da 2 tane imei var sebebi nedir?

Bi tanesi E-sim olmasın?
  20. H

Türknet modemleri

TurkNet 35 mbps paket kullanıyorum 34 mbps hız alıyorum bilginize
  21. H

11mi xs mi

11 xs ile karşılaştırılacak bir cihaz değil aynı segment değil bi kere. Bence xr ile kıyaslamak daha doğru
  22. H

iOS 14 Beta Kullananlar Kulübü

Uygulama arşivi bu şekilde sık kullandıkların ön plana çıkıyor ve basar basmaz açılıyor diğerleri klasör halinde
  23. H

“arkaya dokun” menüsü
  24. H

Cihazın arkasına iki tık veya üç tık’a uygulama atama özelliği pratiklik noktasında çok iyi ve stabil çalışıyor. Maalesef kamera şimdilik atanamıyor. Fakat kestirmelerden herhangibiri atanabilir. Ben mesela iki tıka ekran resmi üç tıka eve yol tarifi almaya ayarladım
  25. H

Android den alınmış özelliklerin hiçbiri android gibi kullanışsız değil. Mesela uygulama çekmecesi her vakit kullandığınız uygulamaları ön plana çıkarırken diğerlerini klasöre atıyor ve kullanma sıklığınıza göre sürekli değişiyor
  26. H

Beta 1 olmasına rağmen bayaa stabil ios 13 den daha akıcı diyebilirim. Ufak tefek bug’lar yok değil
  27. H

Ses tanıma diye bi özellik eklenmiş seçtiğiniz seslerden herhangi birinde bildirim alıyorsunuz bence çok güzel düşünülmüş. Bu menü erişebilirlik de
  28. H

Siri erkek sesi indirilebiliyor. Ayrıca harita ve ekran seslenfirme de erkek sesi oluyor
  29. H

İos 13.5

Final sürümü zaten
  30. H

iPhone 11 mi? iPhone Xs Max mi?

11 i neye göre xs max ın üzerinde görüyorlar hayret ediyorum. 11 8 plus bozması bir telefon. Xs den sadece işlemci noktasınta bi tık üstünde. Ekran kasa çerçeve her noktada xs 11 pro ayarında bir cihaz. Tabi ki alacak kişi son kararı verecek fakat ben olsam o tenekeyi xs max e tercih etmezdim
  31. H

Türk.net gerçekten iyi mi?

Turknet eğer sistemin işleyişini anlarsan iyi eğer sistemin işleyişini anlamazsan müşteri hizmetleri noktasında sıkıntı yaşatır Bir problem olduğu zaman online uygulamasından destek kaydı oluşturuyorsun hemen dönüş yapıyorlar fakat müşteri hizmetlerini arayacağım dersen öyle bir hizmeti yok...
  32. H

Salgın bittikten sonra ne yapacaksınız?

Bi tane de aklımı başıma alıp Allah’ın istediği gibi bir kul olmaya çalışacağım diyen kimse yok. Neyse Allah daha beterinden muhafaza buyursun
  33. H

Note 10'dan iphone 11'e geçilir mi ?

Dandroid pişmanlıktır geçtikten sonra kalite ne demek anlayacaksın. Fakat 11 yerine xs e geçmenizi öneririm
  34. H

iPhone 11 almalı mıyım ?

İşlemci çok fark yok kullanıcı hiç hissetmez bile Kameraya birşey diyemem Ama kasa ekran görünüş xs mükemmel bir cihaz
  35. H

XS vs 11 ?

Şunu neden anlamıyorsunuz; 11, 8 plus bozması kalın çerçeve kalın gövdeli alümünyum lcd ekran.. velhasıl heryönden daha ucuza maledilmiş bir telefon onun için 11 e bakarken xr ile kıyaslamak lazım. 11 pro ise xs nin üzerine biraz işlemci birazda kamera farkı koyan bir telefon Benim görüşüm budur
  36. H

iPhone 11 almalı mıyım ?

Hangi yönden iyi imiş alümünyum kasa 8 plus bozması kalın çerçeve kalın gövde xs 11 pro muadili 11 xr muadili
  37. H

Airpods 2 vs Airpods 2 :)

Başka hiçbir fark yok. Zaten kablosuz şarj çok önemli bir artı değil
  38. H

iPhone 11 almalı mıyım ?

İkisininde artılarını ve eksilerini yazıp kıyaslarsanız 11 in sadece işlemcisi üstün diğeri her yönden 11 i ezdiğini göreceksiniz
  39. H

A101'e girdim neyse....(market dramı içerir)

Onun için nerede domuz eti çıkan ürün varsa migrostan çıkıyor. Migros din sağlığımızı tehlikeye atıyor
  40. H

Samsung Galaxy S10 mu, iPhone Xr mı almalıyım ?

Artık telefon alırken satarken ne kadar zarar edeceğini düşünmek lazım bence
  41. H

XS vs 11 ?

Xs 11 pro statüsünde 11 ise xr statüsünde
  42. H

Airpods Pro Gürültülü Ortamda Mikrofon Sorunu

Aslında iki kulaklığı takıp konuşmak biraz garip oluyor kendi sesini duyamadığın için bağırarak konuşma ihtiyacı hissediyor insan. Gürültülü ortamda çok mecbur olmadıkça konuşma yapmıyorum açıkcası sadece birşeyler dinliyorum ve çok güzel oluyor
  43. H

Onun dışında bir problem hissetmedim konuştuğum hiç bir kimse ses gelmediğinden şikayet etmedi
  44. H

Ben bir aydan fazladır kullanıyorum gürültü engelleme modunda kendi sesini duyamadığın için biraz tuhaf gelebilir
  45. H

iPhone kullanıcısıyım hangi akıllı saati almalıyım ?

Bence alınır. Zaten geri satmak istesen yine o fiyatlardan satarsın
  46. H

Seri 3 ile 4 arasında dağlar var fakat 4 ila 5 arasında kayda değer hiç bir şey yok
  47. H

Seri 4 ile 5 arasında sadece devamlı açık ekran farkı var. Pusula farkı da var fakat telefondan bağımsız kullanılmadığı için hiç bir işimize yaramaz. Eğer seri 4 ötekine göre uygun ise hiç tereddüd bile etme derim
  48. H

İphone 11 swap cihaz ??

Swap cihaz değişim için üretilmiş sıfır cihazdır. Tamir edilmiş cihaz satışı bazı ülkelerde var fakat Türkiye de henüz yok
  49. H

İphone 11 pro max mi İphone 11 mi Note 10 plusmı

Hak düşürücü acaba o mu demek. O zaman bu yeni birşey. Teşekkürler bi araştıracağım
  50. H

Kapandıktan sonra kayıt yapılmadığını nereden çıkardınız. İlk defa duyuyorum
  51. H

3 ay değil 4 ay süre var. Bu süre içinde kayıt olmazsa telefon kapanır. Herhangibir ceza yok. Ne zaman pasaport kaydı yaptırırsanız tekrar açılır
  52. H

Turkcell'e geçmek istiyorum ama...

Yaptıktan sonra haber verdiler
  53. H

Tarih 20 Temmuz 1969 Nasa' da bir türk ve Atatürk

Ben o ismi zikretmedim siz mi tahmin ettiniz
  54. H

Benim ile geçen ay 59₺ sözleşme yaptılar bu ay 69₺ ye çıkardılar. Teşekkürler! Turkcell
  55. H

Turkcellin hediyeleri çok
  56. H

İphone XS vs 11

Evet bence de benim söylediğim düz 11 e kesinlikle geçilmez
  57. H

İphone XS vs 11

İphone xs muadili 11 pro dur. Xs e göre 11 attan inip eşşeğe binmeye benzer
  58. H

Iphone 8 plus

Burada bir grup var insanlar iphone hariç ne alırsa alsın diye uğraşıyorlar. Gayretlerini tebrik etmek lazım
  59. H

Apple Watch 4 mü 5 mi

Pusula olması lte li model olmadıkça hiçbirşey ifade etmiyor. Lte destekli olursa telefon olmadan kullanılabildiği için işe yarayabilirdi. Onun için tek artı ekran açık olması
  60. H

Iphone 11 note 10

Bu incelemeye bir bakın isterseniz
  61. H

Apple watch 4-5 hakkında sorular.

Elbette yapılıyor
  62. H

Şunu da eklyeyim eğer daha uygun fiyata bulabiliyorsanız watch 4 ile watch 5 arasında pusula ve az daha hızlı olması dışında hiçbir fark yok. Ben teşekkür ederim ne demek yardımcı olabildi isem ne mutlu
  63. H

Birçok ülkede henüz yok. Sağlık bakanlığı iznine tabi uygulamalar. Tabi ki olsa güzel olur fakat bu haliyle dahi güzel saat. Hem her zaman değerini koruyor. Onun için 2. El’e düşünce uygun fiyataalınabilir
  64. H

Siri’nin Sesli cevap vermesi.
  65. H

https://www.apple.com/tr/watchos/feature-availability/ Tam liste burada çalışan ve çalışmayan servisler
  66. H

Bizim burada satılan modeller e-sim özelliği olmayan modeller. Eğer desteklemeye başlarsa burada da e-sim destekleyen modeller satışa çıkar galiba. Mesela çelik olan modellerin e-sim özelliği olmayan modeli olmadığı için bizim burada satılmıyor İkinci sorunuza gelince bizim ülkemizde çalışmayan...
  67. H

İphone neden xs siteden kaldırdı

Geçen sene x kaldırılınca herkes x hatalı olduğu için kaldırıldı demişlerdi. Demek ki neymiş satış politikasıdır.
  68. H

Samsung Galaxy Watch mu Apple Watch 4 mü?

Apple cihaz ile apple watch kullanman daha istifadeli olur
  69. H

8 plus ile yurt dışı kayıtlı X takas mantıklımı

Neyse banane babamın malımı sanki. Yalnız soru soran arkadaşa eğer bilginiz varsa yardım edin derim. Daha yazmayacağım. Eğer kalbiniz kırıldıysa hakkınızı helal edin derim
  70. H

Daha ne olsun birisi teneke diğeri çelik yani 8 plus’u tam ekran yapmaktan öte birşey yok kamera daha iyi demişsiniz ben buradaki arkadaşlara bırakıyorum yorumu
  71. H

İkisini kıyaslıyayım xr alümünyum gövde x çelik Xr çerçevesi kalın x daha ince Xr tek kamera x çift xr lcd ekran x oled x ile xs arasında dişe değer tek fark stereo ses kaydetme ve e-sim özelliği Onun için xs piyasaya sürüldüğü zaman x piyasadan kaldırıldı( şu an 11 pro çıkınca xs kalktığı gibi)...
  72. H

Siz hangisini kullandınız veya kullanıyorsunuz? Ne gibi bir üstünlük cihetini farkettiniz(işlemci dışında)
  73. H

Sırasıyla önce 8 plus daha sonra x kullanıyorum. Fakat bilmeden konuşuyor olabilirim. Lütfen siz bizi aydınlatırmısınız bu konuda
  74. H

Kardeşim bilip bilmeden konuşma. X xr den üstün bir telefon. Bi kere x çelik kasa oled ekran çift kamera. 8 plus yanından bile geçmez
  75. H

Applewatch

Türkiye ye göndermezler diye biliyorum
  76. H

Apple watch s1 mi s2 mi?

S2 50 metre su geçirmezlik özelliği var
  77. H

Apple watch

Aradaki fark türkiyede ki cihaz 2 yıl garantili. Yurt dışı 1 yıl. İkisinede applestore bakıyor
  78. H

Apple Watch Ekran Camı Değişimi

Ön cam değişince suya girmemek lazım. Su geçirmezliği bozuluyor diye biliyorum
  79. H

Apple Pencil

Apple dan ücret karşılığı alırsın. Bir zaman 60 ₺ idi
  80. H

TürkNet'e geçilmeli mi?

Ben Turknet kullanıyorum. Daha önceleri kesilmeler oluyordu fakat kendisini çok geliştirdi. Siz destek talebi oluşturuyorsunuz sizi arıyorlar sorununuzu çözüyorlar. Bunun dışında taahhüd yok fakat abonelik iptali için dilekçe yazıp fax çekmeyi şart koşuyorlar. Aklıma gelenler bunlar